Pliurpalai nr. 11

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#261 Standartinė Elfhild » 14 Geg 2005, 22:23

Indraja, na tu čia... :shock: to gėrio ir man teko paragauti prieš licėjų, tiesa, ne visai taip buvo, bet vis tiek prisiminimai ne patys geriausi. buvo konfliktų su mokytojais, buvo nevykusių klasiokų (tokių, kurie sugebėdavo antrą kartą antrus metus pasilikti). jau nekalbant apie tai, kad mano dėl mano dabartinio nepasisekimo chemijoje kalta buvusi chemijos mokytoja, kuri, rodos, net chemijos nebuvo baigus ("mokytoja, kas yra izotopai?" - "a, e, na, ten kur skaičiukai viršuje vienoti" #-o )... ir lietuvių kalbos mokytoja, kuri visada būdavo užsisvajojusi ir neišmokė nė krislelio gramatikos, nes visas pamokas užsiimdavo paviršutiniška teksto analize ("Ką reiškia, kad "Petriukas ėjo nukabinęs nosį"?" - "Tai reiškia, kad jis buvo liūdnas, mokytoja" - "Teisingai, puiku, 10!")... ir muzikos literatūros mokytoja, kuri mokėdavo tokiu šaltu balsu į tave kreiptis, jog pasijusdavai kaip niekinga žemės dulkė, neverta jos dėmesio. ir solfedžio mokytojas, per kurio pamokas tirtėdavai kaip epušės lapas, ir būdavo tau "Ai! laurie lantar lassi"... :shock:
Licėjuj viskas kitaip. Yra ir čia tų pačių blogybių, tik į jas visai kitaip pasižiūri, ir jų kur kas mažiau. kūno kultūros, žinoma, niekas ir nelanko - nesam juk mes tokie dori. kai kurie mokytojai sistemingai nusišneka ir užsitraukia mokinių nemalonę
(khem, kalbos kultūra...). matematikos mokytojas niekada nepasako, kad bus kontrolinis, ir bet kurią dieną gali staiga ateiti ir išdalinti lapukus. zirzk nezirzęs, gauni 3, gal 7, o gal ir visus 10 - visko būna, bet negi pyksi? mokytojas geras ir supratingas, ir išmoko gerai, tai ko daugiau norėt? svarbu, atmosfera gera... ir daug kas atėję džiaugiasi, kad ištrūko iš "to pragaro", kuriame ne tik mokytojai, bet ir bendramoksliai tavo galvą į suolą daužo. labai, labai daug licėistų mini, kad ankstesnėje mokykloje nepritapo. Kita vertus, ar gerai tokiems nepritapėliams burtis, ar kaip tik reikėjo juos palikti, kaip buvo, kad jie nepalankioje dirvoje labiau užsigrūdintų ir siektų ko nors daugiau, nežinau. Manau, kad gerai. Bet lazda turi du galus. :roll:
Hrrrr

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#262 Standartinė Toma » 14 Geg 2005, 22:36

Iš tikrųjų, Indraja, kokioje balrogų mokykloje mokeisi? :shock:
Nebaigiau aš jokių licėjų ar prestižinių vidurinių, bet prisiminimai kuo gražiausi. Na, gali būti, kad jau praėjo pakankamai laiko, kad galėčiau pamiršti tai, kas buvo blogai. Bet tikrai nepamenu nieko tokio, kas būtų buvę blogiau nei universitete ar pradėjus dirbti. Universitete sutikau netgi didesnių siaubų: ir nesveiko kursiokų pavydo, ir dėstytojų su savo keistenybėmis (pvz., filosofijos dėstytojas nekentė moterų ir atvirai tai demonstravo per paskaitas, o ypač per atsiskaitymus). Gal todėl iki šiol bendrauju su savo buvusiais klasiokais ir beveik nebesusitinku su kursiokais. O ką jau kalbėti apie darbą, kur pilna veikėjų su savo intrigomis... Na, bet toks yra gyvenimas. Svarbiausia, kad geresni dalykai turėtų persvarą.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#263 Standartinė Aiquen » 14 Geg 2005, 23:19

Toma rašėCOLONIš tikrųjų, Indraja, kokioje balrogų mokykloje mokeisi?
Tokioje pačioje, matyt, kaip ir aš. :evil: Et... Pamenu, pas mus, neskaitant sadistinių polinkių senmergės lietuvių mokytojos, angliškai nekertančios anglistės, amžinai girto amžinatilsį direktoriaus bei visos "puokštės" panašių šedevrų, buvo vienas super personažas- biologijos mokytojas (65 metų ex- ginekologas). Va ten tai buvo... mjooo.... senatvinis marazmas su polinkiu į terorizmą... :shock:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#264 Standartinė Starlin » 15 Geg 2005, 21:52

Keista. Mano prisiminimai puikūs tiek iš Čiurlionio mokyklos, tiek iš licėjaus - manau, man pasisekė. Žinau, kad visada buvau lūzerė bendravimo srityje, turėjau ir mokytoją solfedžio tokią baisią baisią (tuo baisią, kad labai jau moksle spausdavo), tačiau ir ją dabar prisimenu kaip nuotykį... prisiminimo vertą nuotykį. Mokiausi kažkaip visada gerai, tačiau pvz. per specialybės pamokas yra tekę būti ir išvarytai už tai, kad nepasiruošiau. Ir ką? Laikas bėga, žaizdos užgija. Mokykla - labai gražus mano gyvenimo laikotarpis. Nors niekad neturėjau artimų draugų, net tie patys "šiaip draugai" išduodavo ir priversdavo verkti, bet niekas nemušė, o į kreivus žvilgsnius kad ir mano aprangos link išmokau nereaguoti. Sakyčiau, Čiurlionkėj man patiko todėl, kad buvau per maža, idant suprasčiau, kas ten buvo negerai. O licėjus turbūt "prestižinis" tik vienu aspektu - savo atmosfera. Visa kita - atmosferos padarinys.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#265 Standartinė Laiqualasse » 15 Geg 2005, 22:10

Negaliu sakyti, kad jėzuitkė - bloga mokykla. Yra ir blogesnių. Tačiau kai nuo devintos klasės pabaigos patyriau, ką reiškia mokslas unviersitete, labai suprastėjo mano požiūris į mokyklą. Be to, ilgą laiką turėjome tokį 'superinį' direktorių, kurio tragiška šypsena, cypiantis balselis ir mėgiama frazė 'koks tu apšepęs' (vertimas - "vaikine, tavo plaukai ilgesni nei 1cm, greit eik kirptis, nes kitaip išrašysiu papeikimą už žmogaus teises pažeidžiančių mokyklos taisyklių nesilaikymą") varydavo ne tik iš proto, bet ir iš nervų. Bendramoksliai - kai kurie puikūs, su jais norėčiau bendrauti kuo daugiau. Tačiau dauguma - pilka netolerantiška masė, nesuprantanti ir nesistengianti suprasti kažkiek kitokių (t.y. manęs bei dar poros draugų - tolkinistų, fantastų ir metalistų). Baigti mokyklą gerai dėl to (pasikartosiu), kad baigiasi iš esmės tik priverstiniai dalykai, o malonūs išliks, jei tik to norėsiu.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#266 Standartinė Starlin » 15 Geg 2005, 23:02

Ta proga pranešu, kad vėl keliamės į kitą giją.

BUTTON_TOPIC_LOCKED