Pliurpalai nr. 10

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#321 Standartinė Alatar » 12 Bal 2005, 20:09

Ir ne tik senoves analizuojam, ir peranalizuojam, ir per nauja "kariaujam" prie atitinkamu zemelapiu. Taciau musiai-tai tik karu dalis. Mokslas apima viska-ir politika ir ekonomika,ir istorija,ir siek tiek psichologija,ir pan.t.t. Analizes,tyrimai,projektai etc. Zodziu tik larpo truksta :lol: na is kitos puses,jei paintbola ar straikbola galima pavadinti savotisku larpu,tai.. 8)

Vartotojo avataras
Warrior elf
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 481
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2004, 20:45
MiestasCOLON Havens...
CONTACTCOLON

#322 Standartinė Warrior elf » 12 Bal 2005, 20:44

Jooo, mūšiai tai tikrai smagumėlis...
Life is better lived together.

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#323 Standartinė Ellorion » 12 Bal 2005, 20:51

aišku...
šeip aš 10 dabar... (tiksliau 1 gimnazinė klasė....)
kur stot nežinau... viską suprantu viskas sekas chemiją suprantu nieko sunkaus nėra tik reikia įsigilint... kokias 10 min... :roll: visi kiti mokslai irgi... beveik nesimokinu namie bet baigiau tik su 8...
todėl man labai sunku pasirinkt nes viskas sekas
nu vienu žodžiu...
Starlin, klausiu nes tą ir girdėjau kad sinologiją mokinies... ir ... pastaruoju metu susidomėjau labai Indija... ir kaip tik galvojau apie Indologiją... Sanskritą... :roll: bet nežinau ... Kolkas tai pirma mintis nes anksčiau tai neturėjau jokio tikslesnio kelio...
O apie gamtos mokslus kur sakiau kad patinka tai ta prasme kad jais domiuos bet nežinau ar su jais noriu siet ką nors... tikriausiai ne...

vienu žodžiu ... nieko nežinau....
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#324 Standartinė Indraja » 12 Bal 2005, 20:56

Tai tiesiog pagalvok, ką ir kaip norėtum kasdien dirbti - ar su kompiuteriu, ar ne tik su, ar lauke, ar name, ar su žmonėm...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
MiestasCOLON Krokuva

#325 Standartinė Ellorion » 12 Bal 2005, 21:06

vistiek labai sunku apsispręst nes mano požiūris visai kitoks...
aš dabar žadu mokintis tai kas man įdomu. aš apie darbą negalvoju ir net neketinu. Jei man tas dalykas patiks galėsiu dirbt ir su kompu(nors nenorėčiau) ir lauke ir su žmonėm... gal sugalvosiu, jei ne keliausiu pėsčiom į Indiją... aš taip nusprendžiau... :) čia rimtai...
;)
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#326 Standartinė Indraja » 12 Bal 2005, 21:09

Geras požiūris - jei pati sritis patinka, tikrai gali ištverti ir tuos darbo ypatumus, apie kuriuos net nesapnuodavai (na gerai, lekiu dirbt toliau).
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#327 Standartinė Aiquen » 12 Bal 2005, 21:12

Studijuok suomių kalbą ir eik į vertėjus. :D (jei rimtai- tai čia mano svajonė tokia... Deja, *me pasmerkta studijuoti poligrafiją ir tapti dizainere- maketuotoja- dėl ko, tiesą sakant, nesiskundžia. Irgi visai smagu, tik stuburui nesveika...) :wink:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
MiestasCOLON Krokuva

#328 Standartinė Ellorion » 12 Bal 2005, 21:24

matos matos... :roll: neveltui tokie gabumai...
šiuo metu noriu sanskritą.. žinojot kad lietuvių kalba panašiausia visam pasauly į sanskritą? apie 1500 žodžių beveik vienodi

Vartotojo avataras
Milda
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 98
UžsiregistravoCOLON 31 Rgp 2004, 14:12

#329 Standartinė Milda » 12 Bal 2005, 22:50

Aš studijuoju medicininę inžineriją. Na, sritis labai plati: nuo paprasčiausių kardiografų iki telemedicinos. Labai sunku, bet labai įdomu.
Bet iš patirties galiu pasakyti, reikia studijuoti tai, kas įdomu, nes kitu atveju yra labai sunku mokytis. Tačiau vis dėlto reikia galvoti ir apie galimas darbo perspektyvas.
Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo pirmo mažo žingsnio.

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
MiestasCOLON Krokuva

#330 Standartinė Ellorion » 12 Bal 2005, 23:23

jo šitą man sako kad reikia žiūrėt į darbo perspektyvas... :roll:
bet nežiūriu aš :) toks jau esu...
o medicininėj inžinerijoj negydot jūs nieko? tik aparatus?

Vartotojo avataras
Milda
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 98
UžsiregistravoCOLON 31 Rgp 2004, 14:12

#331 Standartinė Milda » 13 Bal 2005, 13:04

:D aparatų irgi negydome.
Mes ne medikai, kad galėtume gydyti. Tokiu atveju juk reikia baigti specialias medicinos studijas. Bet turime būti nemažai susipažine su anatomija ir fiziologija, bei mokėti paaiškinti kas vyksta organizme iš fizikinės pusės. Tam kad galėtume kelti idėjas, kurti, projektuoti prietaisus ir įrenginius, kurie padėtų žmogaus sveikatai.

Jei kils kokių dar klausimų, klausk. :wink:
Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo pirmo mažo žingsnio.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#332 Standartinė Elfhild » 13 Bal 2005, 17:32

Ellorion, 10 klasėj, o jau galvoji apie studijas? :shock: respektas ;) Mano galvojimas 10-oje apsiribojo tuo, kokį profilį kitiems dviems metams pasirinkti (padariau išvadą, kad socialinis pats paslankiausias), o visas įtemptas galvojimas prasidėjo tik neseniai (aš 11), nes iki gyvo kaulo įgriso aplinkinių kasdien užduodami klausimai: "na, tai kur stosi?" arba nugirstami pašnekesiai: "o ar žinot, kur tas ar anas stos?" Baisiausia, kad visi vieni į kitus žiūri, o ne savo prioritetais vadovaujasi :?
Beje, man irgi dėl tos pačios priežasties sunku apsispręsti - viskas sekasi (išskyrus chemiją, t.y. tai kad turiu 9 dar nereiškia kad ją moku), viskas įdomu. et :sm12: ir išvis, man licėjuj geras gyvenimas, niekur aš nenoriu eiti :mrgreen:
Hrrrr

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
MiestasCOLON Krokuva

#333 Standartinė Ellorion » 13 Bal 2005, 17:36

tai vat kad tie profiliai...

šeip pasirinkau socialinį + pranc.k.
bet...
jei sugalvočiau paskutiniais metais stot į astronomiją tai tada nelabai kad nes reiktų realini>gamtamoklio pakraipos...

o kad Indologija galėčiau mokintis tai neseniai supratau ir taip buvo gera nes atrodė tuo momentu kad būtent ten ir stosiu. taip ramu buvo :roll:

kažkaip neilgai truko... dabar vėl nebežinau... bet jei dabar , šiuo momentu paklaustų kur tai tikriausiai kad ten...
:wink:

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#334 Standartinė woodberry » 13 Bal 2005, 17:38

Elfhild, nesijaudink, per metus dar spės tas gyvenimas licėjuj apkarst :D

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#335 Standartinė Indraja » 13 Bal 2005, 17:40

Švietimo sistema - neišsenkanti nesusipratimų versmė. Mes dvyliktoj klasėj mokėmės 14 dalykų ir norėjom profiliavimo (nors jau ir taip buvom humanitarinė klasė, bet nuo to dalykų buvo tik daugiau: +lotynų k.). Bet kas galėjo galvoti, jog profiliavimas bus toks, kad nebegalėsi stoti ne pagal jį? Tarkim, man tėvai netgi sakė, jog gerai pasimokyti humanitarinių dalykų, nors gal nuo penktos klasės žinojau, kad stosiu į biologiją (o darželyje norėjau būti "kosmonautė ir astronomė"...). Būtent todėl, kad po to jų nebesimokysiu. Kažkaip "siaurus" žmones padaryt nori :roll:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#336 Standartinė Elfhild » 13 Bal 2005, 17:46

wood, na tu čia manęs negąsdink 8-[

Ellorion, bet mano supratimu iš socialinio gali nors ir į matematiką stoti, jei pasiimi A lygiu dalykus kurių reikia. nežinau, kaip ten pas jus, bet mūsų socialiniame galima sau taip susidėlioti pamokas, kad lankai pvz matematiką A lygiu (pvz aš matematikos turiu maksimumą pamokų), ir net gamtos mokslus A lygiu... jeigu tik tam pamokų užtenka. tuo socialinis ir paslankesnis už realinį - realiniame, jei gerai pamenu, maždaug jau 28 pamokos iš 32 "užrezervuotos" tam tikriems dalykams, o socialiniame užrezervuotų kur kas mažiau, todėl gali pasirinkti tai, ko reikia. na, čia pas mus taip :roll:

TAISA: na, o aš prieš eidama į mokyklą aiškinau, kad noriu groti tūba :whistle: :lol:
Hrrrr

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#337 Standartinė Starlin » 13 Bal 2005, 17:49

Jo, aš turėjau pvz. matematiką ir fiziką A lygiu, taigi jeigu būčiau laikius (ir išlaikius :)) fizikos egzaminą, tai turbūt ir užtektų kokiai tiksliukų specialybei (čia spėlioju, nebeprisimenu, kokių ten balų MiFas ir kiti reikalauja. Faktas tik vienas: fizikos nebūčiau išlaikius :mrgreen:).

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
MiestasCOLON Krokuva

#338 Standartinė Ellorion » 13 Bal 2005, 17:59

nu ir pas mus taip ... matke irgi A lygiu mokinsiuos bet... jei norėčiau medicina viskas... tada reik biologijos ir chemijos... :) bet tikiuos neprireiks... nes nenoriu medicinos :D su profiliais dabar jau viskas gerai...

tik nervina kai mokytojai sako "čia svarbus apsisprendimas galėsit keistis nebijokit" o paskui ateini keistis "tai čia jau visi sąrašai sudaryti nebėra vietų (jei nori pereit į kitą profilį)" ir šeip ... tokios labai susinervinosios kad dabar tvarkaraščius keist reikės... :roll:

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#339 Standartinė Laiqualasse » 13 Bal 2005, 18:10

Ellorion - bus dar ne taip. Kitų mokslo metų pradžioje tau auklėtoja būtinai pasakys, kad pasirinkai per daug dalykų, arba kad tavo tvarkaraštis per daug skiriasi nuo visos klasės, taigi tau teks kažko atsisakyti (man taip buvo, nors kuo aš kaltas, kad noriu mokytis ir fiziką A lygiu, ir lotynų kalbą? ;)) :twisted:
Man šiaip profiliavimas, kaip idėja, labai patinka. Tik nepatinka įgyvendinimas ir pateikimas - 5-8 klasėse aiškina, jog profiliavimas suteikia didžiules laisves rinktis, tačiau 10-os klasės pabaigoje staiga sužinai apie visokiausius apribojimus, kurie sugadina visą malonumą. Be to, tave labai stengiasi "įtalpinti į rėmus" - jei esi humanitaras, tai mokysies tik vieną gamtos mokslą, o jei realas, tai istorijos A lygiu negausi. Nepatinka man taip (žinoma, labai norint, viskas pakeičiama - net ir 7 dalykus A lygiu mokytis galima ;))
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
MiestasCOLON Krokuva

#340 Standartinė Ellorion » 13 Bal 2005, 18:14

jo.. žinau .. lotynų taip ir nesimokinsiu nes per daug pamokų gaunas... ką padarysi...

klasėj yra viena mergička kurios niekaip nenorėjo priimt nei viena realų mokytoja nes ji pasirinko matke B lygiu... nu merginai juk į kosmetologiją stojant nereikia matkes Paveikslėlis

BUTTON_TOPIC_LOCKED