Pliurpalai nr. 10

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#301 Standartinė Laiqualasse » 11 Bal 2005, 18:46

Deja, dar nestudijuoju (nors, tiesą sakant, beveik galima teigti, jog jau, ir senokai - "Fizikos Olimpas", šiaip ar taip, prilygsta porai kursų Fizikos fakultete), bet greit pradėsiu, ir taikau į architektūrą.
O kodėl klausi? Darai visuomenės nuomonės apklausą? ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#302 Standartinė Ellorion » 11 Bal 2005, 19:05

ai... galvoju ką aš galėčiau studijuot bet niekaip negaliu susiet savęs su kokia nors sritim... tik su univeru... :roll:
nors gal kai kas yra bet dar tiksliai nežinau tai ir klausinėju ką jūs čia visi studijuojat ir veikiat
taip pat labai įdomu koks čia liaudis visas :) žinau tik tiek kad visus jungia JRRT.
:D
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#303 Standartinė smeli » 11 Bal 2005, 19:35

Na tuopmet as irgi darboholikas

Kai tik baigiasi darbo laikas, kurio metu as uzdirbu savo ir firmos akcininku prasimaitinbimui.
as tuojau pat begu namo kad galeciau dirbti Lietuvos naudai. O dirbti tenka daug ir sunkiai nes yra kita rusi darboholiku kurie dirba Lietuvos nenaudai
ROTW - Return of The Warlord

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#304 Standartinė woodberry » 11 Bal 2005, 20:19

Aš irgi abiturientė (vis dar negaliu priprasti prie šito žodžio), ketinu stoti į MIF :D Dirbti neskubu, dar suspėsiu :wink:

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#305 Standartinė Maja » 12 Bal 2005, 12:32

Baigiau molekulinę biologiją. Dabar bandau baigti mikrobiologijos magistrantūrą :roll: Bet kadangi dar ir dirbu, tai sunkiai sekasi tą baigimo procesą pradėti` :twisted:
Laboratorinis darbas yra jėga - gali Indrajos paklausti kaip praverčia, kai reikia obuolius sverti :wink:
Paskutinį kartą redagavo 1 Maja. Iš viso redaguota 12 kartus.
:)

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#306 Standartinė Indraja » 12 Bal 2005, 13:15

Jei darboholizmo geno visai neturi, molekulinėj biologijoj ir biochemijoj bus ne kas. Mat jau studijų metu reikia pradėti dirbti labėj (iš to bus rašomas diplominis), tai daryti po paskaitų irba vietoj paskaitų. Maždaug nuo trečio kurso savaitgalių ir atostogų nebebūna. Apie kokį pašalinį darbą "uždarbiui" geriau nė nesvajoti - pas mus viena studentė bandė dar ir tokį surast, tad ilgai neištempė. (Na, būna supermenų, kurie ir dviejose labėse vienu metu sugeba, bet turbūt tai išimtis). Reik turėt kantrybės atlikti monotoniškai pasikartojančius judesius rankomis ir niekada nepamiršti, ką darei prieš akimirką (o nuo neišsimiegojimo šis mechanizmas ima šlubuoti). (Na, bet gal kada nors tai visur robotizuos). Dar ir galvoti reikia, deja, bent jau man darbas ir mąstymas yra tarpusavy nesuderinami dalykai... (Čia buvo apie blogąsias puses, bet galiu ir reklamą apie gerąsias parašyt). Viena iš gerųjų - kai ima kalbėti apie visokius genetiškai modifikuotus organizmus ir prenatalines diagnostikas, nors tiksliai žinai, apie ką kalba.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#307 Standartinė Ellorion » 12 Bal 2005, 14:26

... patinka gamtos mokslai bet darboholizmo geno tai nelabai rasi... :roll: pas mane...
jau grečiau tingėjimo geną... :oops:
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#308 Standartinė Elfhild » 12 Bal 2005, 16:38

Vai vajajai. kaip tik šiuo metu aktyviai sprendžiu klausimą "kur studijuoti". kad juos kur galai, tuos mokslus. kuo toliau, tuo man neaiškiau darosi, kuria linkme pasukti :roll:
tik viena žinau - ne į gamtos mokslus. niekaip nesuprantu, kaip galima suprasti chemiją :?

Ellorion, o kurioje tu klasėje?
Hrrrr

Vartotojo avataras
null
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 246
UžsiregistravoCOLON 01 Gru 2004, 19:06
MiestasCOLON namai! negi galvojat, kad as gatvej miegu?!

#309 Standartinė null » 12 Bal 2005, 17:18

Visiems tingintiems siulau filologija. As ten baigiau ir neatsimenu, kad buciau ka nors mokesis, isskyrus filosofijos, logikos kursus (zodziu,kur ne musu fakulteto destytuvai deste)... na, dar prie diplominio teko pasedeti, bo kadangi jis is vidurmaziu literaturos buvo, sudetinga su knygutem, suprantate, beigi vertimais... o siaip tai buvo idomu ir nepervargau, for sure :wink:
Dabar mokausi zurnalistikos institute zurnalistikos, tiesa, ziauriai neturiu tam laiko, bo dirbu, tai nezinau, kiek dar mokysiuos... gal ir uzteks man to bakalauro kuriam laikui... :oops:
Kas man bandys aiskinti, kad cia elfiski mokslai, ta kviesiu situos naturfilosofinius klausimus aptarti dvikovoje :evil:
Duok, valdove, kilpinėlį eiklų, taiklų, kalaviją kieto plieno, kalvėj lietą, kirvį aštrų, ilgakotį, kuoką sunkią pakyloti duok, valdove...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#310 Standartinė Indraja » 12 Bal 2005, 17:35

Chemiją galima suprasti, jei vadovėlis geras. Tai tik pirmame kurse sužinojau, mokykloj tiesiog kažkokios raidės matėsi. O geri vadovėliai yra stori angliški vadovėliai.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Warrior elf
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 481
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2004, 20:45
MiestasCOLON Havens...
CONTACTCOLON

#311 Standartinė Warrior elf » 12 Bal 2005, 17:37

Aš stosiu ten kur ir mano brolis- į uosto technologijas ir vadyba, ar kaip ten- mokėsi tik pirmus metus, paskui kai aš išeidavau į mokyklą- jis miegodavo, grįždavau jau būdavo grįžęs iš universiteto, nemačiau, kad būtų knygą paėmęs, bet baigė su 9 vidurkiu! :D
Life is better lived together.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#312 Standartinė Starlin » 12 Bal 2005, 18:05

Ellorion rašėCOLONKadangi čia Pliurpalynė, :twisted: noriu paklausti visų (kas nori galit neatsakyt) :) Ką jūs studijuojat/dirbat? Ypač būtų įdomu Starlin atsakymas o kiti būtų tik vienu nanometru mažesniu ypačiu įdomūs, ta prasme atsakinėkit visi kad nori
ačiū :wink:
:mrgreen:
Pirmiausia: null - filologas?!! :shock: *griūna vietoj* Trūksta žodžiu. Netikiu. Nu netikiu, ir taškas.

O kuomgi aš tokios garbės nusipelniau, Ellorion? ;) Šiaip keista, kažkodėl buvau įsitikinus, kad dauguma žino, ką studijuoju (nes juk su forumu drauge ir egzus laikiau, ir dėl įstojimo jaudinausi...) Studijuoju mokslą, kurio niekas nežino - sinologiją :mrgreen: VU Orientalistikos centre. Studijų programa vadinasi "Lyginamosios Azijos studijos", šiuo metu yra trys kryptys - sinologija, japonologija, indologija. Mokomės savo regiono kalbų (šiuo metu šiuol. kinų kalba, nuo kitų metų turėsim tibetologijos kursą, dar mokysimės senosios kinų), turėjom bendrą sinologijos įvadą, šiaip šiais metais daugiausiai bendro pobūdžio humanitariniai dalykai: anglų kalba, lyg. civilizacijų istorija (mirtis :shock: ), sociokultūrinė antropologija (:supz:), Vakarų filosofijos istorija. Bent jau man asmeniškai šiuo metu krūvis mažokas. Mane reikia priversti, ir aš padaryčiau daugiau - pvz. suprantu, kad galėčiau savarankiškai skaityti gausybę storų knygų, savarankiškai stumtis į priekį kinų kalboje, bet kol nepriverčia, tai ir neatsiverčiu nieko. O tai jau blogai. Yra daug privalumų, yra ir trūkumų. Jeigu nori smulkiau, klausk AŽ, bet vis tiek nemanau, kad stosi :p Indologai, beje, šiuo metu kremta sanskritą (kas yra tikra katorga - paklauskit jų apie gramatiką...), japonologai, be abejo, - japonų kalbą.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#313 Standartinė Alatar » 12 Bal 2005, 18:28

civilizacijų istorija (mirtis )

atsiprasau,jei kartojuosi,bet..o kas desto? :roll: gal senas geras pasaku dedule Psibas? 8)

Ell,
jei traukia gamtos mokslai,tuomet Klaipedos univere biologijos pats tas..ten tooookios praktikos buna gamtoj,kad :weedman:
O mano mokslu tai patarciau nesirinkti,cia nebent exorku klanui patiktu :lol:

Vartotojo avataras
Warrior elf
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 481
MiestasCOLON Havens...
CONTACTCOLON

#314 Standartinė Warrior elf » 12 Bal 2005, 18:33

O ką tu mokinies?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#315 Standartinė Starlin » 12 Bal 2005, 18:33

Alatar rašėCOLON atsiprasau,jei kartojuosi,bet..o kas desto? :roll: gal senas geras pasaku dedule Psibas? 8) [/size]
Kartojiesi 8) Dėsto tas, kas parašė knygą "Lyginamoji civilizacijos idėjų istorija". Kaip jis pats sako, "barzdotas akiniuotas profesorius". Žodžiu, prof. hab. dr. Antanas Andrijauskas.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#316 Standartinė Alatar » 12 Bal 2005, 18:43

Kaip jis pats sako, "barzdotas akiniuotas profesorius". Žodžiu, prof. hab. dr. Antanas Andrijauskas.

aha,vat andrijauska dabar irgi kazkiek pamenu,nors kad parzdotas ir akiniuotas,tai ne stebuklas :roll: visi jie mazdaug tokie...kartais pamirstu ko kieno klausiau,ar kam kazka sakiau.. :oops:
pas mus tik su varlyte dar toks yra,Groovas..gaila,isiena kitais metais i kita univera :( o siaip labai tipiskas keistuolis ir ismintingas dedule :shock:
Karo mokslai elfe,karo mokslai.... :lol:

Vartotojo avataras
Warrior elf
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 481
MiestasCOLON Havens...
CONTACTCOLON

#317 Standartinė Warrior elf » 12 Bal 2005, 19:22

Kaip suprasti karo mokslai? :shock: Istorija, taktika, praktika ar dar kas? :shock:
P.S. Ar čia yra istorikų, man labai patinka istorija, bet nežinau kokia galėtu būti specialybė, jei išvis kokia yra?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#318 Standartinė Starlin » 12 Bal 2005, 19:25

Snow istorikas. Aš tik nesuprantu, kam jų tiek daug reikia 8) VU yra istorijos fakultetas, jeigu ką...

Beje, šitą giją laikas rakinti. Bet baigtis šiai diskusijai leisiu.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#319 Standartinė Alatar » 12 Bal 2005, 19:26

viskas kartu,to Lietuvoje,deje,nera. Pavadinimas-Karo ir saugumo mokslai, abejoju ar be motyvacijos, papild. domejimosi tau kiltu noras. Galu gale gali rasti ko tik nori..

Vartotojo avataras
Warrior elf
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 481
MiestasCOLON Havens...
CONTACTCOLON

#320 Standartinė Warrior elf » 12 Bal 2005, 19:49

Alatar, o jūs analizuojat senovės mūšius? :prayer: :prayer: :prayer:

BUTTON_TOPIC_LOCKED