Šiuolaikinių palantyrų problemos

Kiti pokalbiai ne į temą
Žinutė
Autorius
Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#61 Standartinė Elfhild » 12 Lap 2005, 17:38

Geriausia persiintaliuok windowsus,tada viskas veiks kuo puikiausiai,man tai padėjo atsikratant nereikalingų programų ir kitokio brudo.
Man ne tik nauji Windowsai tapo instaliuoti (buvo 2000 professional, dabar xp professional), bet ir kietas diskas naujas įdėtas... Taip kad atsinaujinau kiek tik įmanoma, iš pat pašaknų, bet dar nėra taip buvę, kad viskas sklandžiai veiktų (va dabar tampo nervus viena programa, kurioje niekaip negaliu susitvarkyt su ąčęėįšųūž, bet čia jau turbūt tiesiog nemoku kažko nustatyt) :roll:

Firefox lėtumas pasireiškia tuo, kad kraunant puslapį, kuriame yra paveikslėlių (t.y. praktiškai kiekvieną puslapį), iš pradžių vietoj visų paveikslėlių būna tie raudoni kryžiukai, o tada staiga visus paveikslėlius pažeria ir puslapis tiesiog skrisdamas išsitempia į savo normalų dydį. Nežinau, gal taip tik vizualiai atrodo, kad nuo to krovimo laikas ilgesnis, bet mano akis prie to tikrai nepripratus.
Hrrrr

Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2005, 16:50

#62 Standartinė Astaldor » 12 Lap 2005, 22:38

;> Net nežinau ką pasiūlyti padaryti. Aš savo kietąjį diską esu sugadinęs,tai pokolei džiaugiuosim,kad dar veikia ;>

Eeemmm...Man taip irgi ankščiau buvo su raudonais kryžiukais,net ir dabar kartais yra tokių dalykų,bet aš nekreipiu dėmesio į juos ,nes visada Firefox'u naudojausi.Gal pabandyk parsisiųsti nemoką Operą? Gal ji labiau patiks,jeigu patiks galėsi net nusipirkti/užsiregistruoti ar kaip ten ;>

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#63 Standartinė Indraja » 13 Lap 2005, 11:16

Aha, persiinstaliuoti windowsus - pats universaliausias patarimas... Bet kartais nė tas nepadeda: manuosius tenka perinstaliuoti kas pusmetį, bet visada ATI TV programa stringa, nesvarbu, kuri versija. Iš pradžių tik nepasileidžia, atseit, bandė kažką ne tą daryti su atmintim, o dabar priėjo iki mėlynų ekranų (o sako, jog su 2k sunku tokį efektą išgaut) ir kitų programų nepasileidimo :( Perinstaliuot langų visai nenoriu...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167

#64 Standartinė Astaldor » 13 Lap 2005, 16:58

Elfhild> man su Professional tas pats buvo. Visą laiką kokia nors programa neveikdavo,bet susiinstalivau paprastus XP ir pokolei viskas veikia kaip sviestu patepta *Astaldor pabaldo stalą tris kartus ir nusispjauna per kairį petį*. Tie Professional kažkokie keisti O_o Bet jeigu neturi galimybės persiinstaliuoti tada kaip nors stenkis išsisukti iš padėties. Niekuom kitu negaliu padėti.

Vartotojo avataras
Mithrandir
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 132
UžsiregistravoCOLON 28 Rgp 2005, 12:59
MiestasCOLON Edinburgh, UK

#65 Standartinė Mithrandir » 13 Lap 2005, 21:22

O ne paprasčiau pingviną pradėt augint (t.y. Linux'ą įsirašyt)? :p
<a href="http://wesnoth.org/"> Mūšis dėl Vesnoto

Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167

#66 Standartinė Astaldor » 13 Lap 2005, 21:36

Norėjau tokį variantą siūlyti,bet su Linux'us naudotis reikia mokėti,tai ne kaip langai,aišku kaip 2x2 ;>

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#67 Standartinė Indraja » 13 Lap 2005, 21:54

Vieno mano giminaičio patarimai irgi baigiasi Linux'u. Bet, jei jau su langais tiek vargo, kol visus komponentus surankioji, tai kiek ten?...

Tai gali peraugti į aršias diskusijas - atsargiai...

Beje, negi "memory could not be written / read" klaidoms nėra būdo tą atmintį pataisyti? Nes, kaip kažkur parašyta, viena tokia klaida gali viską gadinti, net kai priežastis seniai sutvarkyta. Va, ATI TV išėmėm, o tos programos, kurios po anos šposų nepasileidinėjo, vis tiek "could not" :(
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#68 Standartinė Elfhild » 13 Lap 2005, 23:30

Kažkadaise turėjau Linuxą (pamenu, paraleliai su Windows95, taip kad jau tikrai senokai), bet mano buitinėms reikmėms visiškai pakanka ir Windowsų. Išties, kad Linuxu galėtum dirbt reikia šį tą mokėti, o va Windowsus tik maigai ir nieko nereikia galvoti :p Tuomet su tuo pingvinu tik žaisdavau, nes žaidimėliai Linuxe buvo patrauklesni nei nusibodusios windowsų kortos ir minesweeperis, ir dar Linuxe visokių įdomių programėlių buvau radus (kaip kad kažkokių spalvingų aibių begalo smulkūs paveikslėliai, dar dabar prisimenu), bet daugiau nieko nepešiau (na, tada man iš kompiuterio nedaug ir tereikėjo), nes net internetas ten nebuvo sukonfigūruotas :)

Dar vis beviltiškai tvarkau kompiuterį, klausimai:
1. Gal kas nors dirba su UltraEdit-32? Reikia pagalbos :?
2. Gal kas žino, iš kur nemokamai parsisiųsti Maple? Nors ir kokią seną versiją... [-o<
Hrrrr

Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167

#69 Standartinė Astaldor » 13 Lap 2005, 23:40

Aš atgrubnagis su Linux'ais nemokėčiau elgtis :oops:
Gal brangusis visagalis,nuostabusis www.google.lt gali padėti? Gal pabandyk tako ftp,bet dabar beleko neįsileidžia ;>

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
UžsiregistravoCOLON 20 Bal 2005, 11:47
MiestasCOLON Vežimas Pietiniam kely...
CONTACTCOLON

#70 Standartinė KRONAS » 14 Lap 2005, 14:20

Elfhild rašėCOLON 2. Gal kas žino, iš kur nemokamai parsisiųsti Maple? Nors ir kokią seną versiją... [-o<
Pačiam reikėjo neseniai, tai grupiokas Maple 9.5 įrašė į CD-RW, tai ir guli pas mane kompakte. Jei reik, tai galiu perrašyt.

//Kronas pasijaučia esąs toks geraširdis ir altruistas...//
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
[size=75] Boyar Aleksandr of Kislev[/size]

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#71 Standartinė Starlin » 07 Bir 2006, 16:37

Nesuprantu, kas darosi. Gaunu jau antrą el. laišką į savo pašto dėžutę iš... savo pašto dėžutės. Subject ir turinys - po keletą skaičių... Kaip gali "spamas" eiti man nuo manęs :?: Gal ir vėl laikas perkrauti kompiuterį (žinau, skamba keistai, bet dažnai pamirštu, kad jį reikia kartais ir išjungt, ne tik užmigdyti žiemos miegu) :roll:

Vartotojo avataras
Seamni
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 13
UžsiregistravoCOLON 16 Lie 2005, 20:02
CONTACTCOLON

#72 Standartinė Seamni » 08 Bir 2006, 00:01

Turiu kelias dežutes. Ir iš jų tik hotmaile (www.hotmail.com) kokią savaitę taip vyko. Gmaile (www.gmail.com) niekad jokiu trablų.
IMHO tai tokia įmantri kul-xackerių veikla, su kuria vieni pašto serveriai susitvaro, kiti-ne.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#73 Standartinė Starlin » 08 Bir 2006, 13:37

Tai kad mano Gmailas - kas yra labai keista, nes šiaip Gmailas stebėtinai gerai prafiltruoja visokį spamą (kai įsijungiu web'e, spamo dėžutė prigrūsta, o į Outlook'ą net neateina). Aišku, kur čia tau prafiltruos iš savęs siųstą laišką, grrr...

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#74 Standartinė shlykshtukas » 08 Bir 2006, 15:47

Čia labai paplitęs spamas, kur atseit iš tavo adreso. Ne pats baisiausias variantas, beje, kur kas labiau konfūzinantis yra spamas reply atseit nuo mailer daemonų ar šiaip kokių juzerių, kurie atseit gavo virusais užkrėstą laišką iš tavęs; o dar blogiau, kai iš tikrųjų kažkas kažkur mass-spamino su tavo adresu, ir paskui gauni krūvą pranešimų apie bouncinusius mailus. :twisted:

Žo, stebėtis spamu neverta pradėt, bo nenustosit. 8)
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

rtfb
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 93
UžsiregistravoCOLON 15 Geg 2006, 11:07
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#75 Standartinė rtfb » 08 Bir 2006, 16:56

Taip, Starlin, čia labai panašu į paštu plintantį virusą. Ypač jeigu tuose
laiškuose yra prisegtas koks nors failas.

Tuo pačiu atsakymas į seną-seną Indrajos klausimą:

Indraja rašėCOLONBeje, negi "memory could not be written / read"
klaidoms nėra būdo tą atmintį pataisyti? Nes, kaip kažkur parašyta,
viena tokia klaida gali viską gadinti, net kai priežastis seniai sutvarkyta.
Va, ATI TV išėmėm, o tos programos, kurios po anos šposų
nepasileidinėjo, vis tiek "could not" :(

Čia problema ne atmintyje, o klaidingose programose. Mat programoms
leidžiama skaityti/rašyti ne visą atmintį, o tik tą, kur galima. Ir jeigu
programa bando skaityti kažkur kitur, gauni minėtą pranešimą. Jį
dažniausiai reikia suprasti kaip "program X attempted to read/write a
memory it has not access to.". Taip nutinka dėl programuotojų
klaidų. Vienintelis vaistas -- nenaudoti tos nestabilios programinės įrangos.
O ATI garsėja savo sugebėjimu neparašyti normalaus satelitinio softo
savo geležiai.

-rtfb
Vytautas Šaltenis
Tinkle: http://www.rtfb.lt

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#76 Standartinė Indraja » 08 Bir 2006, 17:01

Ačiū. ATI Multimedia Center gali dėt kokias tik nori versijas - vis tiek normaliai neveiks, o DVD grotuvas tai jau "be žodžių"...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#77 Standartinė Elentari » 22 Gru 2006, 19:28

Gal kas žino, kaip sumažinti .gif paveiksliuką? Aš matyt neturiu tinkamos programos, o ir nemoku... Šiuo metu turiu tik XnView ir kai bandau sumažinti, paveiksliukas nebejuda.
---

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#78 Standartinė Exon » 22 Gru 2006, 19:46

Jo, reikia specialios programos. Judantis gif susideda iš atskirų kadrų ir reikia programos, kuri visus tuos kadrus matytų ir galėtų sumažinti kiekvieną atskirai.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#79 Standartinė Elentari » 22 Gru 2006, 19:48

Any suggestions, kokių? :roll: Anyone?
---

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#80 Standartinė Senasis Gollumas » 22 Gru 2006, 20:07

Adobe Image Ready. Sumažni ir perseivini.
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

BUTTON_POST_REPLY