Norint susitarti, reikia teisingai tartis

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

Norint susitarti, reikia teisingai tartis

#1 Standartinė Aldarion » 23 Lap 2004, 16:50

:-k Manau, kad visgi egzistuoja, kažkokios priemonės, kurios nelabai pakenkdamos neformaliai nuotaikai, galėtų bendravimą išlaikyti produktyvų, apsaugoti jį nuo didesnių nukryptemių :!: . Gal kas galit pasiūlyti ką nors konkretaus? Elfhild, girdėjau, kad tu šią vasarą buvai "vadų" rengimo vasaros stovykloje :wink: , kurioje galbūt kaip tik kažko panašaus ir buvo mokoma? Prisimenu, ir mane švedai bandė supažindinti su kažkokiomis klaidingomis bendravimo taisyklėmis, tačiau dabar jau beatsimenu tik pačią esmę: nebūk egoistas ir neužmiršk, kad kalbėdamasis su žmogumi/žmonėmis turi leisti pasisakyti ir jam/jiems - kažkas panašaus tik išskaidyta į šešias ar aštuonias atskiras situacijas (šią sistemą sugalvojo kažkokia lyg ir Norvegijos politikė :roll: ). Kai švedai rodė tai su vaidybos elementais, maniau tai esant absoliučia beprasmybe :twisted: , tačiau po "Baltų Dramblių" įsitikinau, jog bendravimo kultūros pojūtis visgi yra svarbus norin pasiekti bendro susitarimo, visų pritarimo =; .

Gijoje “Pasitarimai prie arbatos puodelio” jau kažką konkretaus pasiūliau, taigi, kad nesikartotume
Norint susirinkimų metu pasiekti nors ir pačių menkiausių susitarimų, reikia turėti atsakingus asmenis, visų pirma - susirinkimo vedėją. Šis stebi bendrają pokalbių eigą ir, pastebėjęs, jog pokalbis pradeda grybauti į lankas, gražina jį prie temos (geriausias realus tokių vedėjų pavyzdys yra Rimvydas Paleckis, "Prašau žodžio": "tai su tema neturi nieko bendro, prašom grįžti prie pokalbio temos ir =; " :D ). Taip pat susitikimo metu turėtų būti kokie trys pranešėjai, pasiruošę pristatyti kokį nors konkretų diskusijų objektą, kad pokalbis turėtų už ko užsikabinti. Pavyzdžiui, pranešėjas apie jubiliejų papasakoja: kas per jubiliejus, kaip jį paminės ar jau paminėjo užsienio tolkinistai, kaip jį galėtume mes paminėti ir kada. Tuomet pasisako kiti dalyviai, tačiau ne bet kaip, o pagal tam tikras, visiems žinomas, švelnias taisykles (kurias turime priimti šioje gijoje). Pagaliau vedėjas paskelbia, jog laikas priimti nutarimą ir tai padarius, pereinama prie kito klausimo. Kiek laiko skiriama vienam punktui, turėtų priklausyti tiek nuo pačio punkto, tiek ir nuo pačiam susitikimui skirto laiko :roll: . Pritariat, o gal turit geresnių pasiūlymų?

Minėjau LRT laidą "Prašau žodžio", nes tikrai manau, jog būtų verta bent kokį kartelį pažiūrėti, kaip vedėjas veda šią laida. Trumpas anonsas:

Prašau žodžio!

http://www.lrt.lt/new/tv/shows.php?id=5432&no=0&cid=1158&grid=5432

Paveikslėlis

Tiesioginis pokalbių šou „Prašau žodžio!“ – tai žinomos, spalvingos ir įdomios asmenybės. Tai karštos, visuomenę jaudinančios temos.

Laidų metu jūs galite skambinti ir balsuoti „už” arba „prieš” laidos svečią. Jei svečiui nepasiseka - jo laukia nepakartojama kelionė iš studijos važiuojančia kėde. Kiekvienas, paprašęs žodžio, apdovanojamas čia pat laidos metu nupieštu šaržu.
Laidos autorius ir vedėjas – žurnalistas Rimvydas Paleckis, režisierius – Egmontas Bžeskas.
Laidą rengia prodiuserinė firma „Videometra”.
Prodiuseris – Rolandas Skaisgirys.

Prašote žodžio?
Skambinkite telefonais: (8 ~ 5) 236 3181, 8 ~ 650 22722.
Vietas studijoje galite rezervuoti tel. (8 ~ 5) 236 3181.
El paštas [url]zodis@lrt.lt[/url]

Ketvirtadienį 21.10

Ar jūs dalyvautumėte tokiame susitikime?
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#2 Standartinė smeli » 23 Lap 2004, 16:57

maseje vistiek bus taip kaip darmbliuose
norint kad butu kitaip reikia dalintis i darbo grupes
kurios aptarineja klausimus pagal temas
ROTW - Return of The Warlord

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#3 Standartinė Elfhild » 23 Lap 2004, 17:02

Elfhild, girdėjau, kad tu šią vasarą buvai "vadų" rengimo vasaros stovykloje , kurioje galbūt kaip tik kažko panašaus ir buvo mokoma?

:lol: na kaip čia pasakius, teorijos jokios mūsų nemokė, bet va praktikos tai buvo daug...
Pirmiausia tai nelabai suprantu, kurlink suki. Koks susitikimas? Ar koks nors konkretus, ar apskritai kalbi? Jei susitikimo pagrindinis tikslas yra priimti sprendimus, tai, pritariu, reikia vedėjo. susikalbėti su 10 suinteresuotų, o ne šiaip iš gatvės paimtų žmonių iš tikrųjų nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti iš mūsų paskutinio susitikimo Drambiluose (iš tikrųjų galima ir su 50, jei jie visi suinteresuoti...) Nelabai esu žiūrėjus tą "Prašau žodžio", na bet man atrodo kad ten panašus susišnekėjimo būdas, kokį aš turiu galvoj.
Bet vėlgi - reikia konkrečiau, nes aš nesuprantu, ko norima... :roll:
Hrrrr

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#4 Standartinė Aldarion » 23 Lap 2004, 17:09

To Smeli: Bet juk "Prašau žodžio" laidoje irgi dalyvauja masės, o žodį gauna tik vienas 8) . Balaganas masėja nėra pateisinamas vien tik pačios masės buvimu - jei bus geras vedėjas, tai ir masė bus rami. Pagalvojus apie forumo "masę" :oops: ..., atleiskit, kažkaip sunku net mintyse atmesti galimybę, jog tokioje "masėje" įmanomas koordinuotas bendravimas :shock: . Visko galime pasiekti, tik reikia daugiau optimizmo ir pastangų :p .

khem khem, 3d) [-X

To Elfhild: Konkretizuojant taisyklių paskirtį: jos būtų taikomos mūsų susitikimų, aptariamų gijoje "Pasitarimai prie arbatos puodelio", darbinėje dalyje, kurios pačiai idėjai, tiesa, dar niekas nepritarė :oops: .

Teisingai supratai, ką norėjau pasakyti - turime susitarti dėl taisyklių, kurios padėtų mums produktyviau bendrauti, t.y. susišnekėti tarpusavyje. Jos nebūtinai turi būti sunumeruotos ir surašytos stulpeliu:

1. Gerbk vedėją.
    2. Suteik žodį stalo kolegai.
    ... ir panašiai
tačiau kažkas panašaus. Tikrai rekomenduočiau pažiūrėti "Prašau žodžio nors vieną kartą, nesigilinant į joje aptariamas temas (jos kartais tikrai būna neįdomios :? ), o tiesiog pabandant perprasti pačią pokalbio tėkmę: kada vedėjas nutraukia pranešėją, kokiais klausimais užkalbinamas kiekvienas laidos švečias (atkreipkit dėmesį, jog nelieka nepasisakiusio :) ), ir pan. Jei jums pavyks, tikrai pajusite egzistuojančią sistemą - būtent ją mums ir reikia perprasti ir įvaldyti 8) .
Paskutinį kartą redagavo 1 Aldarion. Iš viso redaguota 23 kartus.
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#5 Standartinė Maja » 23 Lap 2004, 17:28

Man atrodo pirmas ir teisingiausias receptas norit kartu kažką tarti ir nutarti yra DAUGIAU BENDRAUTI NEVIRTUALIAI. Kai sueina didelė grupė narių, kur bent pusė jų gyvai matomi pirmą kartą, atsiranda šokių tokių keblumų. Ir bendravimas labiau kreipiamas link didesnio "apsitrynimo", o ne kokių nors klausimų sprendimo.
O kai visi visus gerai pažįsta, būna mažiau varžymosi, be to - žmonės(hobitai, elfai, orkai, dvarfai :wink: ) grupėje natūraliai pasiskirsto tam tikrais vaidmenimis, atsiranda ir lyderiai, ir "administratoriai" ir visokie kitokie socialiniai tipai.
Čia tik mano, niekuo negrindžiama, nuomonė. Arba ne, grindžiama - tiesiog nuojauta :lol:
:)

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Elfhild » 23 Lap 2004, 17:44

Susitarti dėl taisyklių - na, manau, kad kažkokių ten taisyklių nereikia. Kuo mažiau taisyklių, tuo visiems paprasčiau.
Jeigu ruošiamės daryti susitikimus, tai manau, kad jie galėtų susidėti iš dviejų dalių:
1. chaosinė dalis, kai kiekvienas šneka apie ką nori ir su kuo nori (kaip Drambiluose). Tiesiog kad visi įsivažiuotų, nes jeigu iškart eisi prie klausimo "gal kas turi pasiūlymų dėl jubiliejaus", tikėtina, kad pasigirs tyla, reiškianti pritarimą :D
2. oficialioji pasitarimų dalis, kai yra vienas "vedėjas", organizuojantis, kad visi vienu metu nešnekėtų. na, aš esu bandžius, ir man pavyko taip: tiesiog suskirstai visa, ką reikia aptarti į kelis aiškius punktus. Iškeli vieno punkto problemą ir klausi, kas turi pasiūlymų. turintys pasiūlymų kelia ranką ir kalba tik tada, kai pasakai, kad jie gali kalbėti (ir liepi kalbėti trumpai, pasakant esmę). kai visus išklausai, padarai išvadą, paklausi, ar kas nors dar turi ką prie jos pridurti, ir eini prie kito punkto. geriausia tokiu variantu turėti lentą/ant sienos pakabintą lapą, kur būtų galima visus punktus ir tai, kas nuspręsta, surašyti, nes tada dalyvių nekankina nežinia.
Gali atrodyti, kad tokio tobulo susirinkimo idėja yra utopija, na bet kai yra vos 10 žmonių ir kai jie tikrai nekalba negavę leidimo (o tas iš tikrųjų nėra sunku, reikia tik noro), manau, galima viską labai puikiai aptarti.

Va kaip :)

TAISA: a, dar pagalvojau, kad aptartinus punktus galima pakabinti ant sienos dar vykstant "chaotinei" daliai. tuomet galės žmonės iš anksto apgalvoti ir tarpusavyje "chaotiškai" apsitarti, taip sakant padaryti brainstormingą.
O atvejui, kai žmonių daugiau, o nuveikti ir nutarti reikia daugiau, galima skirstytis grupėmis (3-5žm.) ir daryti tokį "teamworką", kuris būtų apvainikuotas mano numeryje 2 aprašytu būdu, tik jau kalbėtų po vieną žmogų iš grupės.
Paskutinį kartą redagavo 1 Elfhild. Iš viso redaguota 23 kartus.
Hrrrr

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Indraja » 23 Lap 2004, 17:47

Pirma taisyklė - stalo apimtis ir kalbėtojo balso garsumas turi būti tokie, kad kitoje pusėje girdėtųsi, apie ką kalbama. Manau, kad ši bėda buvo svarbiausia susitikime Drambiluose - bent jau pati gerai girdėjau tik orkų gyvenimo ypatumus :wink:

Ir kodėlgi man atrodo, kad pasitarimams idealiausia vieta yra forumas? Čia vienoje gijoje kalbama viena tema (nes norintis nukrypti gali tiesiog parašyti kitoje gijoje). Žmonės gali aiškiai suformuluoti mintis. Realios veiklos reikia, bet ji ilgai nesitęs, jei apsiribos tuo,ką galima padaryti internete (kažkieno mintis iš fantastika.lt forumo). Tarkim, kokio spektaklio internete nesurepetuosi.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#8 Standartinė Aldarion » 23 Lap 2004, 17:56

To Maja: Gerai pasvarčius :-k … puiki nuomonė. Tokiu atveju, pirmojo susitikimo pačioje pradžioje reiks sužaisti vieną iš begalės susipažinimo žaidimų, kuriuos taip mėgsta skautai, ateitininkai ir kitokio plauko jaunimo sanbūriai O:) . Tiesa, dalyvavimo tokiuose “žaidimuose” aš visuomet privengdavau, nes turėjau, o gal ir dabar dar tebeturiu, “pasisakymo prieš Visus” kompleksą (“scenos baimės” atskiras atvejis :roll: ). Nežinau kaip Vilniuje, tačiau bent jau Rumšiškėse, tai mažieji (teko su tokiais dirbti :D ) labai skausmingai įveikia šį barjerą :cry: .

To Elfhild: Dėl 3d ne aš kaltas, aplinka kalta O:) . Išsitrynė net papildymas, kurį norėjau pridėti :evil: Na, be pykčio (beje irgi labai miela laida, šiandien 23.10 per LRT), perrašysiu jį vėl.

Kai užsiminiau apie tavo vadų stovyklą, turėjau konkretų tikslą :twisted: . Ruošiant visapusišką lyderį, nesvarbu, ar kalant jam į galvą daug teorijos (Lietuva), ar perteikiant jam reikiamas žinias workshop’ų (iki šiol dar neišsiaiškinau kaip šį žodį išversti :oops: ) (Vakarų Europa, tu buvai Danijoje?), turi egzistuoti konkrečios pagrindinės savybės, kurias norima perteikti būsimam vadui: pasitikėjimas savimi, objektyvumas, globalus mąstymas ir t.t. Aš tokiuose kursuose užsienyje nedalyvavau (teko paragauti tik Lietuviškos seminarijos ](*,) ), todėl tu galėtum mums dedalizuoti pačio vadovo savybes, jam prideramą laikyseną diskusijos metu ir panašiai. Žinau, tai teoriškai sunku perteikti (vakariečiai žino ką daro :wink: ), bet, jei neatsisakysi pabandyti, kiekvienas tik padėkos, juk pavadovauti visi norėtumėme :) .

Manau, kad būtų galiama suvaldyti ir 50 galvų auditoriją, o jei tolkinistų – net neabejoju :D .

To Indraja: Visi žinote mano nuomonę internetinio bendravimo atžvilgiu: tai nenatūralu, ir veda žmones į susvetimėjimą. Surinkimų tikslas būtų ne vien tik pasiekti kažkokių teorinių susitarimų, bet sudalyvauti ir Elfhild įvardintame “chaose” (manau, kad pastarasis turėtų sekti oficialią dalį o ne atvikščiai :roll: ), mano išsireiškimu – “laisvojoje dalyje”.

Stalas Žemynoje yra 1x3 m, todėl manau dešimčiai žmonių turėtų tikti :dancing: .

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#9 Standartinė woodberry » 23 Lap 2004, 21:28

Kalbėjimo ir diskutavimo taisyklės?
Atleiskit, bet čia jau iškrypėliška.
Ką, mes esam kažkokia gauja laukinių? Nereikia jokių taisylių.
Dėl vieno "vedėjo", "lyderio", ar pan. sutinku. Tokio reikia, kad nebūtų betvarkės.
Reikia tik vienos "kietos rankos" ir dar keleto minkštesnių, kurios neišsilakstytų pakvipus lašeliui atsakomybės.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#10 Standartinė Aldarion » 24 Lap 2004, 11:25

Kalbėjimo ir diskutavimo taisyklės?
Atleiskit, bet čia jau iškrypėliška.
Ką, mes esam kažkokia gauja laukinių? Nereikia jokių taisylių.

Toks teiginys nėra logiškai pagrįstas, o paremtas tik emociniu įsitikinimu, jog mes nesam "kažkokia gauja laukinių" :evil: . Sutinku, jog mes nesam, tačiau kokio lygio mūsų civilizuotumas? Aš juk jau minėjau, kad nebūtinai turim pasirašyti Koraną ir pagal jį šventai kalbėtis ar diskutuoti. Tiesiog turime aptarti bendras nuostatas, kaip turėtų vykti mūsų pokalbis susirinkimų metu, kad jis būtų kuo sklandesnis ir našesnis. Vedėjo pripažinimas jau irgi yra šiokia tokia bendravimo etiketo taisyklė, todėl tu, woodberry, prieštarauji pati sau :? . Pateiksiu pavyzdį: stalo kultūra (valgant) turi savas taisykles, tačiau miestiečiai mano, jog jos yra tokios paprastos, kad tiesiog yra perimamos gimstant (gal mieste taip ir yra :? ) - jos jiems kaip ir neegzistuoja :?: . Atvažiavęs žmogelis iš kaimo atsisėda prie bendro stalo su keliais miestiečiais, ir sugeba juos supykdyti savo neetiketu :lol: . Išvada, gal vis dėlto ne visi yra vienodo civilizuotumo ir visai neiškrypėliška yra sulyginti skirtingų žmonių bendravimo kultūrą :sm12: .

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#11 Standartinė Senasis Gollumas » 24 Lap 2004, 13:07

Sakysim, kad sutarta kas bus vedėjas. Valio :!:
O jei jis dėl kokių nors "vismajorų" neateis? Viskas BUM ir sugriūva?
Rinkti susitikimo vietoje? Kas savanoriškai pasisiūlys? O jei norinčių daugiau nei vienas? O jei norinčių iš viso neatsiras?
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Elfhild » 24 Lap 2004, 22:24

Dėl 3d ne aš kaltas, aplinka kalta . Išsitrynė net papildymas, kurį norėjau pridėti Na, be pykčio (beje irgi labai miela laida, šiandien 23.10 per LRT), perrašysiu jį vėl.

Nieko nežinau, tikrai nesuprantu apie ką kalbi. aš nieko netryniau :sm4:

Pala, Aldarionai, bet man tai dabar jau atrodo, kad tu šiek tiek pernelyg sureikšmini visą šitą reikalą. Mažiausia, ko aš noriu, tai kad susitikimai taptų kažkokie posėdžiai pagal protokolą (na, žinau, tu ne to ir sieki, bet vis tiek...) T.y. nematau čia didelio daikto - reikės padaryti keletą sprendimų, tai ir susitarsim, na, kas nors labiu paplanuos ir kitus suorganizuos, kad jie dalyvautų... t.y. vedėjas. Bet tiesiog siūlau to viso nesureikšminti, nes kitaip pasidarys nebejauku :roll:
Hrrrr

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#13 Standartinė woodberry » 24 Lap 2004, 22:57

Senasis Gollumas rašėColon O jei jis dėl kokių nors "vismajorų" neateis?

Jei neateis, turės paskirti įpėdinį (gražiuoju arba jėga) :D

Apskritai - nesuprantu, ko čia taip jaudintis dėl tvarkos. Jei išsirenkam "vedėją" - viskas ramu. Daug svarbiau yra turėti ką ir apie ką kalbėti.
O be to, kiek bebūtum suplanavęs, vis tiek turėsi paskui žiūrėt pagal situaciją: kokie klausimai "eina", o kokie sunkiai "stumiasi" (o ne "Ei žmonės, bet apie šitą klausimą juk reikia kažką į protokolą parašyt..." :wink: )

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#14 Standartinė Aldarion » 25 Lap 2004, 15:53

Elfhild: "nematau čia didelio daikto - reikės padaryti keletą sprendimų",
Woodberry: "Apskritai - nesuprantu, ko čia taip jaudintis dėl tvarkos".

Matau, kad jūsų patirtis tikrai pakankama, kad suprastumėte mano paprasčiausią troškimą - dalyvauti sklandžiuose pasitarimuose :( . Gaila gaila, tikrai labai gaila :( . Kiek aš esu dalyvavęs tokiuose pasitarimuose, vedėjai ir dalyvai laikėsi jūsų siūlomos tvarkos - tik vedėjo apribotos laisvės ](*,) . Tik be reikalo sugaišdavom laiką ir išsiskirstydavome dar labiau pairę nei budavome atvykę :( ... dalyvavau gal kokiame šimtas dvidešimtyje įvairių įvairiausių susitikimų, iš kurių koks 50% priklauso LŽJ. Iš visų šitų nevykusių sanbūrių, įsimintiniausi buvo gal tik kokie septynetas- tvarkingi, jiems ruošiamasi būdavo keletą mėnesių, dalyvaudavo keletas rimtų pranešėjų, juos vesdavo rimtai į savo pareigas žiūrintys vedėjai. Tokių renginių metu (geriausi prisimimai iš dviejų LŽJ visuotinių suvažiavimų, CCB (Coalision Clean Baltic) organizuotos konferancijos dėl užtvankų ant Lietuvos upių statybų, poros neblogų seminarų aktyvesniems LŽJ nariams dėl tolesnio organizacijos vystymo bei dviejų labai šauniai pravestų Kauno antiglobalistų seminarų). Skautai į tokius dalykus žiūri panašiai kaip jūs, gerbiamos pusiau elfės, kaip tai daro ir vilniaus žaliasis jaunimėlis. Kaip paveikia tokie susirinkimai, jau minėjau anksčiau :( . Kaip žiūrėsi, taip turėsi :roll:

Jei visi sugeba tik kritikuoti :evil: , tai apsiėmu pats sukompiliuoti kažkokias pagrindines taisyklėles, su kuriomis susipažinti galbūt nepatingėsit... Turėčiau baikt iki gruodžio 6...

IMNSHO, gija yra pakankamai nutolusi nuo "nuorodų, renginių, susitikimų", todėl perkeliu ją prie laisvų diskusijų aka plepalų :) - Ex.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Starlin » 25 Lap 2004, 21:21

Tik neįsižeisk, bet taisyklėlės? :shock: Na sorry, jau forume laikomės kitų internetinio bendravimo grupių atžvilgiu griežtų taisyklių ir dėl to tiek aš, tiek visi kiti (ypač vadovybė :twisted: ) esam patenkinti. Bet realybėje? Nežinau, nežinau... aš ne prieš, kad kas nors imtųsi atsakomybės visiems susitikimo metu priminti, kad reikia ir šį bei tą aptarti, bet per daug formalizuoti negerai. Tai gresia meniniu tylėjimu, taip ir nujaučiu.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#16 Standartinė Aldarion » 26 Lap 2004, 17:44

Tuomet apvalusis stalas arba debatų klubas turėtų būtų mistinė fantazija :lol:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#17 Standartinė Starlin » 26 Lap 2004, 21:20

Apvalusis stalas buvo pagrįstas chivalry, bendrais tikslais ir panašiais dalykais. Mes gi esame itin marga bendruomenė, o mus siejantis saitas taip pat gali būti įvairiai interpretuojamas. Kaip gali tartis visiškai skirtingo amžiaus, trečią-ketvirtą kartą vieni kitus matantys žmonės? Būtent todėl pirmi susitikimai buvo tylūs. Iškart primesti tvarkos neverta, ji turi ateiti pamažu ir natūraliai (kiniški manipuliavimo metodai tikrai praverstų ;)).

Vartotojo avataras
Izengardas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 391
UžsiregistravoCOLON 26 Kov 2004, 17:39
MiestasCOLON samanota trobele prie Neries vingio

#18 Standartinė Izengardas » 28 Lap 2004, 05:18

Aš taip pat esu už sklandžius susitikimus ir visai pritariu pasiūlimui įvesti susitikimuose šiek tiek tvarkos. Manau jog susitikimuose reikėtų teikti pirmenybę svarbiems forumo klausimams (Jubiliejus , Naujieji ir pan. , bendradarbiavimas) , nes jei susitikimas bus tik šiaip paprastas pasisedėjimas , tada man truputį gailą laiko trenktis iš Kauno į Vilnių ( tik nepagalvokit kad įsivaizdinu) .
Ir pritariu Aldarion ,jog šiek tiek tvarkos padarytų susitikimą produktyvesnį.Ir nemanau kad dėlto susitikimai taps "posėdžiais pagal protokolą" , bendravimas jugi išliks tas pats .
O laukti tvarkos kad ji pamažėle ateitų , būtų beprasmiška .
Soldiers dont die , they just go to hell to regroup !
"The masses have a potentially inexhaustible enthusiasm for socialism" M.D
"Parombinsim kaip džeka !" KPI studentas

BUTTON_POST_REPLY