Muzika

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#361 Standartinė shlykshtukas » 22 Vas 2007, 11:39

O aš va gothpopso klausausi. To, orientuoto į teenybopper'es nazgirles juodais plaukais, nagais ir lūpais. Ir patinka, ir ką jūs man padarysit. 8)
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#362 Standartinė Aiquen » 22 Vas 2007, 11:43

O ką, kam nors tai kliūna? :lol: Man ne. Beje, ką tu ten tokio klausais, kad jau apibūdinimas toks išvaizdus?

P.S. Ė, nu žmogai, atvažiuokit kas nors rytoj į koncertą, o tai manęs dar neišleis vienos... 8O
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#363 Standartinė shlykshtukas » 22 Vas 2007, 11:45

69 eyes, Lacrimas Profundere, va netgi HIM Pandora ką tik buvo padavus. Bet HIM man šiaip nelabai, preferinu Type-O-Negative tembro vokalą.
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#364 Standartinė Aiquen » 22 Vas 2007, 11:52

Oh yes, Typai liapaj rulz. :heart: O kad pas tamstą HIMai grotų, tai jau sunku įsivaizduot :) Nors ką čia- pati nevengiu paklausyt The Birthday Massacre, o ten tai jau blogiau už Viljamsų Robiuką.

Beje, kalbant apie vokalus- pagaliau įsikirtau, kad man mirtinai reikia žemų dažnių. Kuo žemesnis balsas, tuo labiau man kerta per paširdžius. Hmz... Senstu, matyt, kad jau jaunų spiegiančių berniukų nebetraukia.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#365 Standartinė shlykshtukas » 22 Vas 2007, 12:36

Tai kad ne savo valia, čia Pandora taip parinko pagal analogiją. Nors, jei jų vokalistas mažiau kniauktų, o daugiau maurotų, tai HIM visai teisingai klausytųsi. 8)

120% pritarimas dėl žemų balsų. Švelniai švebeldžiuojantys berniukai, aišku, yra totaliai neklausomas reikalas, bet manęs jau ir powerio vokalai nevež. Su bliakeriais biškį kitaip, jų cypimas pilnas įtūžio, o ne snarglių, todėl užsiskaito.

A, ir dar AC/DC užsiskaito, bo tai AC/DC! :supz:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#366 Standartinė Aiquen » 22 Vas 2007, 12:58

Ghy, kaip Zae pasisakė apie powerio vokalus- "klonuotų kastratų choras" :lol: . O dėl užskaitomų cyplių, tai dar mane konkrečiai "sulydo" Lucas Lanthier ir Sigur Ros miaukliukai, bet kadangi čia prie metalo nu nikaip nepriklijuosi, tai jų galima neskaičiuot. :) Apskritai, miaukti- mergiočių reikalas, vyrai turi staugti, ir ne kitaip.
Man geriausias balsas- tas, kuris primena pragaro bestijos priešmirtinį urzgimą, jei tamsta įsivaizduojate, ką turiu omeny. Na, pvz, Nick Cave- geriausias pavyzdys. Dar Samaelių tas anas, kaip jį. Na, ir visi, į juos panašūs. Ir apskritai visi, kurie 'garsiškai' nepanašūs į katinus su užkietėjusiais viduriais.

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#367 Standartinė shlykshtukas » 22 Vas 2007, 13:10

Ou je, Samael vokalas man viens iš maloniausių ausiai visoj metalurgijoj. :supz: Moonspell man dar nieko, juolab kad jų vokalistas dar moka ir kriokti. :mrgreen:

Nick Cave, šito vaikino muzikos ir jos poveikio žodžiais neapibūdinsiu ir nė nebandysiu. Ech...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#368 Standartinė Aiquen » 22 Vas 2007, 13:20

Taip, Moonspell'ų balselis gėriškas. :plojam: Ir Rotting Christ- ten dar ir akcentas veža, taip skaniai ir sultingai evil, kad puikiai tinka vietoj lopšinės.

Vartotojo avataras
Warrior elf
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 481
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2004, 20:45
MiestasCOLON Havens...
CONTACTCOLON

#369 Standartinė Warrior elf » 22 Vas 2007, 15:46

O man patinka praktiškai visi vokalai, bet pagal nuotaiką. Galiu klausyt nuo poweriuko ir My Chemical Romance paklykčiojimų iki Shining'ų ar Drudkh'ų rėkimo beigi Ossastorium'ų riaumojimo :) O pačio geriausio vokalo etalonu laikau Aaroną iš MDB :)
Life is better lived together.

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
UžsiregistravoCOLON 20 Bal 2005, 11:47
MiestasCOLON Vežimas Pietiniam kely...
CONTACTCOLON

#370 Standartinė KRONAS » 22 Vas 2007, 16:00

Kai apie mytalo vokalus kalba išėjo, tai pasakysiu, kad Nergalas iš Begemotų yra idealus vokalas Death'ui...
O spyganų tai negaliu klausyt.... Nebent tai trumpi grindo intarpai arba AC (žaibs) DC - šitie sueina visada...

//Kronas makteli gorčių alaus ir eina apstaugt goblinų, kad šie dar neišblizgino patrankų.//
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
[size=75] Boyar Aleksandr of Kislev[/size]

Vartotojo avataras
Nūmenorietis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 264
UžsiregistravoCOLON 21 Rgs 2006, 21:55
MiestasCOLON Negyvenu, stumiu laiką.
CONTACTCOLON

#371 Standartinė Nūmenorietis » 22 Vas 2007, 18:46

Kalbant apie vokalus, tai ašei vokalų etalonus laikau John Lawton iš Uriah Heep, bei Ian Gillian iš Deep Purple. Kronui jie nepatiktu, nes jie tikri klyksniai. :lol:
Virtualus svoločius mėgsta Country blues - Delta blues - Jazz blues - Jump blues - Piano blues - Boogie-woogie - Chicago blues - Swamp blues - Texas blues ir kitus regioninius bluzo stilius, kūriuos pabijojo kopinti į parašą, nes būt gavesis labai didelis ir nazgūlai ragų duotų.

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#372 Standartinė Senasis Gollumas » 23 Vas 2007, 03:39

Gyreuses vokalas yra "Bavarija" :!:
Vot :!:
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
Nūmenorietis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 264
UžsiregistravoCOLON 21 Rgs 2006, 21:55
MiestasCOLON Negyvenu, stumiu laiką.
CONTACTCOLON

#373 Standartinė Nūmenorietis » 23 Vas 2007, 10:27

Senasis Gollumas rašėCOLONGyreuses vokalas yra "Bavarija" :!:
Vot :!:
Girtas? :D
Virtualus svoločius mėgsta Country blues - Delta blues - Jazz blues - Jump blues - Piano blues - Boogie-woogie - Chicago blues - Swamp blues - Texas blues ir kitus regioninius bluzo stilius, kūriuos pabijojo kopinti į parašą, nes būt gavesis labai didelis ir nazgūlai ragų duotų.

Vartotojo avataras
Simas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 21
UžsiregistravoCOLON 15 Sau 2007, 16:54
MiestasCOLON Vilnius

#374 Standartinė Simas » 23 Vas 2007, 10:54

Net nežinau ar nuo pirmojo posto tema nukrypo kažkur, ale ir aš trigrašį įterpsiu :)

Fields of the Nephillim

Tai yra tikras gotikinis rokas, tai yra legendos, vien dėl to verta juos paklausyti. O kur dar jų klipai... Išvis nerealu :)

Bauhaus

Tai yra ta grupė kurios vienas iš gabalų buvo pavadintas "pirmu gotikinio roko kūriniu pasaulyje". Turbūt daugiau nieko komentuoti nebereikia :) Tarp kitko, po ilgų metų pertraukos grupė atsikūrė ir vėl pradėjo koncertuoti. Koncerte buvau - nerealu :)

Hammerfall

Jei patinka Manowar, tai verta paklausyti ir šią grupę - linksmas fantasy power metal :)

Gero klausymo :)
Belenkiek debesų belenko...

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#375 Standartinė Laiqualasse » 23 Vas 2007, 10:58

Bauhaus'ų tas garsusis kūrinys - "Bela Lugosi's Dead", kuris, beje, yra pirmasis gotikinis, bet ne gotikinio roko, kūrinys, IMHO, ne viena galva aukščiau visų kitų jų kūrinių. Kas labai nuvylė, nes tikrai tikėjausi gerokai daugiau.

Na o Kriksplaktukiai (Hammerfall) yra pooooooooooooooooooozeriai :D Aišku, tai nereiškia, kad negalima klausytis, bet man kažkaip nusibodo gan greitai.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Simas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 21
UžsiregistravoCOLON 15 Sau 2007, 16:54
MiestasCOLON Vilnius

#376 Standartinė Simas » 23 Vas 2007, 11:12

Taigi ir rašiau, kad "jei patinko Manowar, tada verta paklausyti" :) Didesnių poooooozerių už Manowarus turbūt nemačiau :D
Belenkiek debesų belenko...

Grishnakh
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 16
UžsiregistravoCOLON 26 Gru 2006, 02:13
MiestasCOLON Plains of Gorgoroth

#377 Standartinė Grishnakh » 23 Vas 2007, 11:36

GROL- senas geras analinis grindas, su "pakalusiais" nariais..
Parsiukas-senute

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#378 Standartinė Aiquen » 23 Vas 2007, 13:22

GROLiais mus jau nežinia kiek laiko Kronas maitina- žinom, valgėm, geruliai.
Beje, Kronai, dėkavoju už nuorodas į Necrophagia klipus, labai prajuokino. :mrgreen:

Beje, jei jau paminėti Fields of the Nephillim, tai negražu būtų praleisti NFD, kas yra ne mažiau skanu ir kokybiška.

Grįžtant prie vokalų- kažkaip užgraužė sąžinė, kad nepriskaičiavau prie savo didžiųjų meilių Garmo iš Ulverių (ir kitų gėrių, nes bet kuri grupė, prie kurios jis prikiša nagus, įgauna tokį teisingą ir su niekuo nesupainiojamą prieskonį) bei David Bowie (jis dieviškai nusidainuoja nenusidainuodamas- nu totalus gėris). Agha, ir man vis dar klaikiai limpa Hansi Kürsch balsiukas.

Su Hammerfall'ais tai baikit- kiak galima apie tą sysiuką?

Vartotojo avataras
Draqzam
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 4
UžsiregistravoCOLON 12 Geg 2007, 21:12
MiestasCOLON Kaunas

#379 Standartinė Draqzam » 08 Bir 2007, 23:12

hmm.... kai Klausausi "KORN" visada kaskodel pradedu galvoti apie orkus, ypac freak on a leash antroje puseje :twisted:

turbut todel kad tokio talento wokalistui kiekvienas orkas pavydetu :D

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#380 Standartinė shlykshtukas » 25 Bir 2007, 16:50

Niekingai pasigirsiu - buvau šįmečiam Graspop festivalyje. Pasižiūrėkit grupių sąrašą ir pavydėkit, pavydėkit! :supz: :supz: :supz: :mrgreen:

BUTTON_POST_REPLY