Muzika

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#301 Standartinė Aiquen » 11 Gru 2006, 18:05

Heh, mano šios savaitės kokteiliukas- Rotting Crist, Nick Cave ir Sigur Ros. Kažkaip labai gerai derinasi ir labai teigiamai veikia nervų sistemą irgi darbingumą.

Beje, Sigur Ros rekomenduoju ieškantiems tikrai elfiškos atmosferos- Helkaraksės šaltumas, skaidrus ir spindintis... :heart:
Paskutinį kartą redagavo 1 Aiquen. Iš viso redaguota 12 kartus.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Maeglas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 45
UžsiregistravoCOLON 07 Gru 2006, 03:29
MiestasCOLON Deepwood'as

#302 Standartinė Maeglas » 11 Gru 2006, 18:41

Hmm... Reikės būtinai pabandyt, juolab žinau kur galima puikios kokybės įrašą gaut.
Gal kas nors klausė tokių grupių kaip: Battlelore, Elvenking, Rivendell? Jie turi gana daug dainų skirtų Viduržemei.

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
UžsiregistravoCOLON 20 Bal 2005, 11:47
MiestasCOLON Vežimas Pietiniam kely...
CONTACTCOLON

#303 Standartinė KRONAS » 11 Gru 2006, 18:48

Battlelore porą albumų turiu. Ale jau epic /poweris per saldus ir šiaip įgriso.

//Kronas pasileidžia hate rock ir nazi oi! playlista.//
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
[size=75] Boyar Aleksandr of Kislev[/size]

Vartotojo avataras
Warrior elf
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 481
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2004, 20:45
MiestasCOLON Havens...
CONTACTCOLON

#304 Standartinė Warrior elf » 11 Gru 2006, 22:06

Aš irgi mažumėlę su Battlelore esu susipažinęs, ale vokalas man nei pro kur :x Sigur Ros tai gėris :) Beje, ką manot apie naują Therion darbą? Man jis nebe Therion'iškas, bet klausosi geriau nei ankstesni :)
Life is better lived together.

Vartotojo avataras
Maeglas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 45
MiestasCOLON Deepwood'as

#305 Standartinė Maeglas » 11 Gru 2006, 22:11

Na truputi skiriasi stilium nuo ankstesnių darbų, bet man, asmeniškai, patinka.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#306 Standartinė Aiquen » 12 Gru 2006, 00:41

Warrior elf rašėCOLONMan jis nebe Therion'iškas, bet klausosi geriau nei ankstesni :)
Būtent. Kur kas geriau. Nors šiaip jie man ne itin, o tiksliau, visai ne. ;)

Kalbant apie power'į... Su visa pagarba mėgėjams- šita muzika yra garantuotas būdas sugadinti man virškinimą. Kaip kažkada kažkas pasakė- yra power, ir yra Blind Guardian. Blindai yra totalus gėris, o visa kita nevalgoma.

Beje, greitai prisipąžinkit visi- kas vartojat last.fm?
Niu ne šiaip sau klausiu- įdomu po svetimus playlistus pasiknaisiot. ;) Maniškis- http://www.last.fm/user/Aiquen/
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Maeglas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 45
MiestasCOLON Deepwood'as

#307 Standartinė Maeglas » 12 Gru 2006, 00:59

Na Blindai aišku paliko visus toli už nugaros, bet manau galima rast ir kitų powerio perliukų: Kamelot, Symphony X, DIO arba jau klasika tapę Iron Maiden... Nors viskas priklauso nuo skonio...

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
UžsiregistravoCOLON 20 Bal 2005, 11:47
MiestasCOLON Vežimas Pietiniam kely...
CONTACTCOLON

#308 Standartinė KRONAS » 12 Gru 2006, 01:07

Poweris - pozeriams. :D O Iron Maiden net nebandyk poweriui priskirt. Čia gi senas geras Heavy metal.
Tiesa, atradau ir užsikabliavau ant japonų Heavy metal grupės Ezo - velka.... :D

TAISA: http://www.youtube.com/watch?v=E69sNj4wFvE
http://www.youtube.com/watch?v=iZSYINoo688

//Kronas sumaišo kiaulės taukus su oranžiniais dažais ir jais ištepęs plaukus pasistato metro aukščio skiauterę. Nuo šiol jis - Troll-Slayer'is.//
Paskutinį kartą redagavo 1 KRONAS. Iš viso redaguota 12 kartus.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
[size=75] Boyar Aleksandr of Kislev[/size]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#309 Standartinė Aiquen » 12 Gru 2006, 01:07

Iron Maiden, aišku, klasika, bet negaliu klausyti jų ilgiau, nei 10 minučių. Vokalas, žynocia... ;) O kitos tamstos paminėtos grupės... e... apskritai ne man.

Nors išties, čia tik skonio reikalas. Kažkam mano mėgiamos bandos irgi varo vėžį. :D

Kronai, gal galima kokią nuorodėlę į tuos japonus? ;)

Vartotojo avataras
Maeglas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 45
MiestasCOLON Deepwood'as

#310 Standartinė Maeglas » 12 Gru 2006, 01:14

Na kiekvienam, savaip... Aiquen, pasiknaisiojau po tavo playlista gana nemažai atlikėju jau yra maniškiam, o kaikuriomis jis būtinai artimiausiu metu pasipildys :).

Ot balrogas, atrodo tas Last.fm, nieko išskyrus mp3 nesupranta :( .
Paskutinį kartą redagavo 1 Maeglas. Iš viso redaguota 12 kartus.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#311 Standartinė Aiquen » 12 Gru 2006, 01:30

Aaaaa, aš gi dabar iki šeštadienio žvengsiu! :lol: Oi, geruliai! :supz:

Maeglai, atsargiai, pas mane ten ir visiško briedo yra. ;)

Taisa: Ale gi nelaiko nervai- reikia savus pareklaminti. :D
http://www.myspace.com/dreamlandpoetry - Zae grupsas. Po to, kai iš orkų šamano persikvalifikavo į romų dvorfhobitą, tai ir muzikėlė sušvelnėjo. :)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#312 Standartinė Laiqualasse » 12 Gru 2006, 05:35

Warrior elf rašėCOLONBeje, ką manot apie naują Therion darbą? Man jis nebe Therion'iškas, bet klausosi geriau nei ankstesni :)
Naujas tai kuris? Pavadinimą, plyz :)

Ech, Aiquen tu Aiquen, nesupranti, kas yra gera muzika ;) Yra pozeriškas power'is (su Kriskplaktukiais ir Rhapsody priešakyje; jų smagu pasiklausyti, bet kuo toliau, tuo rečiau) ir yra rimtas power'is. Na bet anyway, dėl skonio nesiginčijama.

Maeglai, o kurios čia Elvenkingų dainos tau atrodo apie Viduržemę? Kažkaip nepastebėjau.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Maeglas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 45
MiestasCOLON Deepwood'as

#313 Standartinė Maeglas » 12 Gru 2006, 06:31

Naujas tai Gothic Kabbalah. O dėl Elvenking tai suklydau, dabar peražiūrėjęs visus jų darbus išties nieko tokio neradau :/.
Ir dar, visai įdomu būtų sužinot ką, tamsta, laikote rimtu poweriu? Jokiu provokacijų, šiaip įdomu...

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#314 Standartinė shlykshtukas » 12 Gru 2006, 11:04

Warrior elf rašėCOLONAš irgi mažumėlę su Battlelore esu susipažinęs, ale vokalas man nei pro kur :x Sigur Ros tai gėris :) Beje, ką manot apie naują Therion darbą? Man jis nebe Therion'iškas, bet klausosi geriau nei ankstesni :)

Pf, popsistas tu, vienok. :P O ką manau, tai, pirmiausia su pavadinimu šovė pro šalį, tai oi kaip. Mažamečių nupiginta pretenzinga subkultūra + pop gviazdų nupigintas religinis mokymas = šūds. O muzika...nu ką, kai kuriuos gabalus baigiu prisipratinti, bet so far blogiausias Therionų darbas. Tikiuosi, kitam albumui jie kiek ilgiau pasėdės studijoj. O liurliką ir saldžius balselius lai Ayeronams palieka, kap saka, they were there first.

Apdeitas. Noriu padėkot Laiquai už aukščiau paminėtus Ayreonus. Labai įdomi grupė ir labai nevienoda. Kai kurie gabalai ne tai kad veža, bet iš patrankos iššauna ir skraidina, bet nuo kai kurių cukraus sirupas iš ausų bėga. Tiesa, su dainų tekstais kai kuriais kategoriškai nesutinku, bet čia smulkmena, aš į žodžius dėmesį l. retai kreipiu. ;)

Last.fm, deja, darbe neveikia, o namie preferiju klausytis c:\muzika, bet norėčiau parekomenduoti www.pandora.com - gali susigeneruoti sau krūvikę radio stočių, ir pagal tavo įvestus gabalus programa parinks kas, jos nuomone, tau dar galėtų patikti. Aišku, visokių kuriozų pasitaiko, bet dažniausiai vistik parenka neblogai. Jau atradau keletą potencialiai įdomių dalykų. 8)
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#315 Standartinė Laiqualasse » 12 Gru 2006, 14:53

Paantrinsiu shly dėl pandoros - tikrai didis gėris. Ne vieną super grupę atradau.
Tiesa, su dainų tekstais kai kuriais kategoriškai nesutinku, bet čia smulkmena, aš į žodžius dėmesį l. retai kreipiu.
Kurių, jei ne paslaptis? Smalsu pasidarė ;)
Ir dar, visai įdomu būtų sužinot ką, tamsta, laikote rimtu poweriu? Jokiu provokacijų, šiaip įdomu...
Stratovarius, Blind Guardian, Nightingale, Kamelot, Symphony X, Nostradameus, Adramelch, Gamma Ray - čia iš tokių, kuriuos gerai žinau; ir maždaug tokia tvarka.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#316 Standartinė shlykshtukas » 12 Gru 2006, 15:09

Laiqualasse rašėCOLON Kurių, jei ne paslaptis? Smalsu pasidarė ;)
Tos "Day 1 - day 20" serijos. 'Meilei', 'Draugui' ir ypač 'Žmonai' tai tiesiog į snukį užvažiuot norėjosi. Gerai taip atsivėdėjus. :E
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#317 Standartinė Aiquen » 12 Gru 2006, 15:34

Tundra tu... :lol: Ten gi vientisa istorija, sąvotiškas muzikinis spektaklis. :D Ne šiaip sau tekstai, o normali, sveika melodrama. Geriausias jų albumas, mano kukliu supratimu. ;)

Beje, prie gero powerio Laiqua nepaminėjo Demons & Wizards :D Aš ir pati buvau pamiršus... nors gal ir neverta jos traktuoti kaip atskiros grupės- Blindų vokalas iš bet ko padaro Blindų kloną, net iš Iced Earth. Nors šitie man tikrai patinka- kiek pikčiau, nei difoltiniai BG.
Paskutinį kartą redagavo 1 Aiquen. Iš viso redaguota 12 kartus.

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#318 Standartinė shlykshtukas » 12 Gru 2006, 16:02

Pati tu iš šiaurinių platumų! :-P Kiba nesupratau, kad ten muilo opera, vienok pasiūlymas nekuriems užknisantiems personažams į paveikslėlį nuo to nenustoja galioti. 8)

Šiaip iš ten gabalas "Loser" turbūt mano labiausiai nuklausytas iš visų Ayreonų, bet kaip visas albumas mane labiau vež 'Universal Migrator'.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#319 Standartinė Aiquen » 12 Gru 2006, 16:07

shlykshtukas rašėCOLONPati tu iš šiaurinių platumų! :-P Kiba nesupratau, kad ten muilo opera, vienok pasiūlymas nekuriems užknisantiems personažams į paveikslėlį nuo to nenustoja galioti. 8)
Klausyk, tu kiba netekėjus? :? Jei taip, tada atsikrapštau- visai įmanoma, kad šits albums krūtom bobom nepatink... Ale nekrūtom namų gaspadinėm- pats tas.
O apskritai, viskas, į ką įsipainioju Marsela, man yra aukščiau kritikos. Sorry, silpnybė tokia. ;)

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#320 Standartinė shlykshtukas » 12 Gru 2006, 16:19

Netekėjus, nu, ale ką bendro tai turi su mano muzikiniu skoniu, tai visai nesuprantu? :? Bo gi jau minėjau, kad libretas dzin, man Migratorius būtent meliodine prasme labiau patiko.

BUTTON_POST_REPLY