Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 24 Sau 2018, 08:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 690 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Muzika
StandartinėParašytas: 13 Sau 2012, 23:27 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Čia tarp kitko: o ne 22:15? ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: muzika
StandartinėParašytas: 01 Vas 2012, 10:37 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Kokia jums labiausiai patinkanti epinė muzika?Man labiausiai patinka Requiem For A Tower.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 01 Vas 2012, 12:54 
Atsijungęs
Melkoras Morgotas Metraštininkas
Vartotojo avataras

Čia ta daina, kur kas antro filmo treileryje būna? :) Graži kompozicija, nesiginčysiu.

O tai, kas patinka kitiems forumiečiams - nuo krisčian dram en beis iki to, ką Nimrodel vis sugeba iš jūtūbės ištraukti, rasi šioje gijoje :)

Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: muzika
StandartinėParašytas: 02 Vas 2012, 22:13 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

ernestasgr rašė:
Kokia jums labiausiai patinkanti epinė muzika?
Jei jau epic, tai tik metal. \m/ :twisted:

Aethe, near my heart.
Without vanity, the ribbon.
Without duty, the wind.
Without blood, the victory.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 03 Vas 2012, 12:00 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

o kodel tik metal? :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 04 Vas 2012, 19:55 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

hmm.. :-k Gal todėl, kad metalistai sunkiau pasiduoda saldybėms. Nors, kai dabar galvoju, kartais ir metalas būna toooks cukruotas.. :D Taip, kad nebežinau ką atsakyt į tavo klausimą. O kokia muzika tau patinka? Be Requiem.

Aethe, near my heart.
Without vanity, the ribbon.
Without duty, the wind.
Without blood, the victory.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 00:44 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Metalas yra epinis, nes jis metalas... Kas yra mates ne epinio metalo? Jeigu matet, vadinasi tai buvo ne metalas....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 05:22 
Atsijungęs
Dešimtmečio Meris
Vartotojo avataras

Įdomų čia klausimą uždavei, ernestasgr ;). Na, man asmeniškai epiškumas natūraliai asocijuojasi su didvyriais, kovojančiais su blogiu už savo šeimas, namus, valstybę, o atsakant į konkretų klausimą apie mėgstamiausią epinę muziką, vienareikšmiškai - epinių filmų garso takeliai, ypač juose esančios lyriškos dainos! Requiem for a Tower išties gražus epinis kūrinys (esu ir ją daug kartų "sukęs"), bet labiausiai patikusiomis įvardinčiau štai šias dainas:

King Arthur - Song of Exile
Gladiator - Now We Are Free
LotR RotK - The Edge of Knight
LotR musical - Now and For Always (albuminė versija)

Asmeniškai, dainų su žodžiais galiu klausytis kur kas dažniau, nei vien tik instrumentinių kūrinių, bet ir tokių nevengiu. Be to, vertinu ir dainos kontekstą/istoriją (konkrečiai, dainos apdainuojamą filmo realiją, situaciją, personažą), ir geriausiomis laikau tas, kurių klausantis per kūną pradeda lakstyti šurpuliukai O:) Pirmosios dvi būtent tokios man ir yra, nors ir kitos dvi tik truputį mažiau "aštrios".

O ne epinės muzikos klausausi gana įvairios, išskyrus metalą ir didžiąją dalį roko, labiausiai mėgstu Avril Lavigne, Charlene Soraia, Laura Izibor, Miley Cyrus stiliaus popsą, nevengiu B.o.B. hiphopo, Breaking Benjamin alternatyvaus roko ar Dixie Chicks 'country' muzikos \:D/.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 12:31 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Laegaladh rašė:
hmm.. :-k Gal todėl, kad metalistai sunkiau pasiduoda saldybėms. Nors, kai dabar galvoju, kartais ir metalas būna toooks cukruotas.. :D Taip, kad nebežinau ką atsakyt į tavo klausimą. O kokia muzika tau patinka? Be Requiem.

tada rokas

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 15:38 
Atsijungęs
Dešimtmečio Pipinas
Vartotojo avataras

Aldas teisingai pastebėjo, kalbant tokiu klausimu pirma reikia apsibrėžti, kas yra epiškumas. Nes klausimas apie "epinę muziką" yra, sakyčiau, nekonkretus ir per daug laisvai interpretuojamas.

Kas dėl metalo - kaip "epinį" aš labiausiai suprasčiau heavy metal, power metal... O tie, kas mane pažįsta, žino, kad nei pirmo, nei antro nepernešu. :twisted:

Čia dar, Tomai, sakei, kad visas metalas "epinis"... Ar tikrai? Tada nežinau, ar mes vienodai suprantam tą "epiškumą". :) Aš nei technical death'e, nei hardcore'e, nei black'e nei dar daug kur "epiškumo" nejaučiu.

Anyway, turbūt reikia daryti išvadą, kad man epinė muzika nepatinka..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 16:25 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

o ar kas nors klausesis sitos http://www.youtube.com/watch?v=RRdnRKniFmU&feature=watch_response

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 19:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

le_golas rašė:
Kas dėl metalo - kaip "epinį" aš labiausiai suprasčiau heavy metal, power metal... O tie, kas mane pažįsta, žino, kad nei pirmo, nei antro nepernešu. :twisted:

Spėju, kad tą ir pats žinai, bet dažnai kaip "Epic metal" yra įvardijamos tokios grupės, kaip Bal-Sagoth. Nei heavy, nei power ten, bet epiškumo tikrai yra :) Nors bendrai pritariu, kad daugiausiai jo būtent šituose porūšiuose galima rasti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 19:11 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

le_golas rašė:
Aldas teisingai pastebėjo, kalbant tokiu klausimu pirma reikia apsibrėžti, kas yra epiškumas. Nes klausimas apie "epinę muziką" yra, sakyčiau, nekonkretus ir per daug laisvai interpretuojamas.

Čia dar, Tomai, sakei, kad visas metalas "epinis"... Ar tikrai? Tada nežinau, ar mes vienodai suprantam tą "epiškumą". :) Aš nei technical death'e, nei hardcore'e, nei black'e nei dar daug kur "epiškumo" nejaučiu.

Anyway, turbūt reikia daryti išvadą, kad man epinė muzika nepatinka..

jo jo, ypatingai grinduke epiškumo daug

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 19:42 
Atsijungęs
Dešimtmečio Pipinas
Vartotojo avataras

Laiqualasse rašė:
Spėju, kad tą ir pats žinai, bet dažnai kaip "Epic metal" yra įvardijamos tokios grupės, kaip Bal-Sagoth. Nei heavy, nei power ten, bet epiškumo tikrai yra :) Nors bendrai pritariu, kad daugiausiai jo būtent šituose porūšiuose galima rasti.

Matai, tokio stiliaus kaip "epic metal" oficialiai nėra, bet kai kurios grupės taip save pasivadina. Tavo minėtieji save vadina "symphonic/epic black metal". Šiaip realiai, mano supratimu, kai grupė prie savo muzikos stiliaus prideda žodį "epic", jie tiesiog nenori rašyti "power". Nes stilistika panaši, metalo muzikoj tą stereotipinį muzikos "epiškumą", kokį mes įprastai suprantam, sukuria būtent power'io elementai.

Dabar tie stiliai per daug persimaišę, black'as, kaip parodo ir tavo pavyzdys, gali būti epinis, bet tą atmosferą kuria heavy/power metal elementai. Iš tradicinio black'o epiškumo neišspausi. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 20:23 
Atsijungęs
Dešimtmečio Meris
Vartotojo avataras

Žmogus paklausė apie epinę muziką, o dauguma čia rašo apie epinį metalą... :-k Jei metalo muzikos gerbėjams "epinis metalas" = "epinė muzika", būtų įdomu išgirsti ir paaiškinimą, kodėl jiems šios dvi sąvokos yra tapačios, nes man, kaip harmoningos muzikos gerbėjui, kažkaip sunku susieti bene pačią destruktyviausią kada nors žmonių kurtą muziką (metalą) su mitinėmis, herojinėmis legendomis, epinėmis poemomis. Geriausiai ką sugebėjau sufantazuoti tai, jog... na, gal tiek to :lol:
ernestasgr rašė:
Girdėjęs nebuvau, tad dėkui už nuorodą ;) Tiesa, originali versija man visgi labiau patinko :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 20:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Aldarion rašė:
bene pačią destruktyviausią kada nors žmonių kurtą muziką (metalą) su mitinėmis, herojinėmis legendomis, epinėmis poemomis.

Pasiklausytum metalo, suprastum ;) Ir šiaip - hip hopo (to, populiaraus, kur per visokius MTV leidžia) esi klausęs? Tikrai tikrai metalas destruktyvus?

Ne, epinis metalas ir epinė muzika nėra tapatūs dalykai, bet kadangi kitokios epinės muzikos, nei epinio metalo, nelabai klausom, tai ir kalbam apie tą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 21:18 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Cituoti:
kažkaip sunku susieti bene pačią destruktyviausią kada nors žmonių kurtą muziką (metalą)

O tu pabandyk kada jo pasiklausyti. ;) Metalinės grupės kuria IMHO fainiausius akustinius albumus (aišku, ten labiausiai būna poweris, bet vateva, man jis patinka ir eikit growlo mėgėjai šėko pjaut). Aišku yra ir destruktyvios muzikos, tačiau tai labiau priklauso nuo metalo "rūšies".
Ne, aš nesu metalistė, klausau įvairių žanrų muziką ir IMHO le_golas sako tiesą - daugiausiai "epic" elementų girdisi poweryje.

žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 22:12 
Atsijungęs
Dešimtmečio Pipinas
Vartotojo avataras

Aldarion rašė:
Žmogus paklausė apie epinę muziką, o dauguma čia rašo apie epinį metalą... :-k Jei metalo muzikos gerbėjams "epinis metalas" = "epinė muzika", būtų įdomu išgirsti ir paaiškinimą, kodėl jiems šios dvi sąvokos yra tapačios, nes man, kaip harmoningos muzikos gerbėjui, kažkaip sunku susieti bene pačią destruktyviausią kada nors žmonių kurtą muziką (metalą) su mitinėmis, herojinėmis legendomis, epinėmis poemomis. Geriausiai ką sugebėjau sufantazuoti tai, jog... na, gal tiek to :lol:

Tiesiog diskusija išsivystė būtent apie "epinį metalą", kaip epinės muzikos rūšį, o ne apie tai, kad TIK tokia muzika yra "epinė".

O dar, nuo temos biški, tai destruktyvumas tikrai nėra blogai. Čia jau skonio reikalas, patinka/nepatinka. O ir tas "destruktyvumas"... Čia turima omeny kieno destrukcija? Nes jei muzikos bendrąja prasme, tada nesutinku. Jei harmonijos, tada gal, bet irgi, labai priklauso nuo metalo rūšies, kaip Ingrida ir minėjo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 22:39 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

le_golai tada teks apibrest ir kas yra metalas, nes man isgirdus technical metal kazkaip nesuskamba... niekad negirdejau, bet turbut ir nenoreciau... nors vis gi, nesupykit tos muzikos megejai ir geriau neskaitykit, bet hip-hopas ir popsas man retai asocijuojasi su muzika (turiu omeny dabartini, visus byberius ir pan.) senasis popsas sometimes, but still rather no. O kas del metalo, visus abelius kurie tik veltui gadina aparatura arba yra dragon force net nelaikau metalu, nes nenoriu gedint sitos muzikos. pop rockas (rofl) nors ir tai nenoriu gedint rocko. in the end manau epine muzika yra pagal skoni o labiausiai ja apibudino aldas: nuo ko siurpuliukai begiojai tai tau ir epas :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 05 Vas 2012, 22:50 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

http://www.youtube.com/watch?v=hUJagb7hL0E
http://en.wikipedia.org/wiki/4′33″

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 690 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007