Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 17 Lap 2018, 07:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 690 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Muzika
StandartinėParašytas: 08 Kov 2004, 17:28 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Čia surašytos forumo narių rekomenduotos muzikos grupės, kompozitoriai, kūriniai (daugiausia susiję su Tolkien’u tematika arba dvasia) su jų komentarais bei tai, ko mėgsta klausytis patys tolkienistai. Grupės, nesusilaukusios komentarų, atskirai nerašomos (išskyrus kai kuriuos atvejus). Tas, kurių stiliaus nežinojau, padėjau prie “įvairių”, taisykit, jeigu surasit. Pilną diskusiją rasite senoje gijoje http://www.aimoo.com/forum/postview.cfm?id=441233&CategoryID=234257&startcat=1&ThreadID=1141346.

Folkas, neofolkas, folk metal ir panašūs

Loreena McKennit

Lothlorien Leaf: : dainininkė, perdainuojanti Britų salų viduramžių dainas, poeziją, balades... Ypač jos albumas "The Book of Secrets" - man trūksta žodžių. Daina "The Mummer's Dance, pvz... <..> "Night Ride Across the Caucasus", "The Highway Man", "All Souls Night", "Greensleeves", "Dante's Prayer", "Skellig"...
Serme: Radau dar vieną labai mielą dainininkę Loreena McKennitt. Tokia kažkiek keltiška muzika.

Kūlgrinda

Ugnėlakis

Donis

Cruachan

Serme: (ju albumai Folk Lore, Middle Kingdom). Si airiu grupe gan didele keltu kulturos ir Tolkieno gerbeja, net per koncertus kartais buna su maikutem, ant kuriu buna koks nors pavaiksliukas,susijes su lotr. <…> jie, mano nuomone, tikrai verti dėmesio.

Welladay

Aiquen: mano naujas atradimas. <…> Liabai miela muzika
Lothlorien Leaf: Aš irgi pritariu dėl Welladay. Visom keturiom. Tokia muzika - mano didžioji aistra
Bird of Prey: O manes "Welladay" nesuzhavejo, tokia muzika ne man. Jo, aš gerbiu juos, kad jie varo vien tik gyvais instrumentais ir daro tai senoviškais style'ais, bet nesugebėčiau jų klausyti ištisą pusvalandį. Kiek žmonių, tiek ir nuomonių, nors, kaip pastebėjau, jūsų nuomonės labai dažnai sutampa 1:1 . Nieko čia tokio blogo omeny neturėjau, aš tik dažnai iš principo jums prieštarauju, kad visos nuomonės nebūtų vienodos .
Laiqualasse: Welladay - tikrai liuks.

Reelroad

Aiquen: Na, jei visiems ( gerai jau, beveik visiems... ar bent keliems ) patiko Welladay, tai gal patiks ir šitas dalykėlis? Reelroad vadinasi, Rus/Keltiška muzikėlė. Man asmeniškai laaaabai prie dūšios lipo. Bent jau keltiškoji dalis

Garmana

Laiqualasse: man Garmarna dar ir kaip patiko.
Lothlorien Leaf: Uhu, Garmarna irgi - puiku! Mėginu atsisiųst ištisus albumus... ką gi, atrodo, nuo keltiško folk'o perėjau prie skandinaviško...

Hagalaz’ Runedance
(Pagan folk)

Serme: verta dėmesio. <..> jei jum išties patinka tokia muzika, kaip Welladay, tai manau patiktų ir Hagalaz' Runedance Na, gal ji truputį niūresnė ir daugiau pagan folk, tačiau vistiek dvelkia keltų kultūra Lothlorien Leaf: Geras, Hagalaz' Runedance DAR IR KAIP veža!!! p.s. imho, labai "middle-earthiška" muzika
Aiquen: fantassssstika Dėkui, Sermute

Hevia

Starlin: įdomus keltiškos ir šiuolaikinės muzikos mišinys.
Laiqualasse: Vau, Hevia - liuks, tikrai nuostabi muzika.

Luar na lubre

Serme: O dabar klausau luar na lubre - o cabo do mundo - cantiga de berce ir galiu pasakyti, kad išties laaaabai gražu.
Starlin – Šiaurės Ispanijos keltiškas folkas. Fantastika.

Metalas

Minas Morgul

Laiqualasse: Esu girdėjęs apie black metal grupę Minas Morgul, kuri kuria muziką Tolkino temomis... bet labai abejoju, ar kas nors gaunasi.

Blind Guardian

Aiquen: 1. jie groja būtent tai, ką aš mėgstu 2. VISA... na gerai, 99% jų kūrybos yra įkvėpta Tolkieno ir, mano kukliu, bet nepalenkiamu įsitikinimu, geriausiai atspindi jo dvasią, kūrybą, ka tik norit... <…> Nors Blind Guardian muzika tikrai nepanaši į Enya- epic power/speed metal (sorry, tingiu versti), tačiau visame pasaulyje jie pripažinti vienais iš aršiausių tolkienistų.
Laiqualasse: Blind Guardian nesu girdėjęs niekada, net nežinojau tokio pavadinimo iki vakar (kai pamačiau diskusiją panašia tema Plazoje). Pamėginsiu ką nors gauti
Zaegin: Šiaip tai paprieštaraučiau, kad Blind Guardian 99% savo kūrybos yra paskyr Tolkienui ir jo kūrybai. Yra gal koks 30-50% dainų, susijusių su Žiedų Valdovu ir Co.
Šiaip tai BG yra krikščioniško metalo grupė, dėl ko daugelis „true“ metalistų jos nepripažįsta. Nors man jie taip pat patinka, ir netgi labai... Turiu visa jų diskografiją mp3 formatu.

Aiquen: O aš drįsiu paprieštaraut Zaegin: ne, tikrai ne 30-50 procentų. Klausantis muzikios patartina ne tik į dainos pavadinimą pasžiūrėt, bet ir tekstą paklausyt. Na gerai, nusileidžiu, ne 99, bet 80 procentų- aš irgi turiu visą diskografiją, taigi žinau, ką sakau. Didžioji dalis jei ne tema, tai bent jau nuotaika atitinka ŽV dvasią.

Burzum (Norge blakk metal)

Amon Amarth

Zaegin: vikingovas švediškas metalas

Morgul (industrial progressive death/black)

Morgoth (vokiečių industrinis deathas)

Skyforger

Laiqualasse: Viena, nors ir ne lietuviška, neofolk'o grupė, kuri man tiesiog ŽIAURIAI patinka - Skyforger, kaimynai latviai, black metal'istai. Siūlau pasiklausyti, jei dar neteko.
Zaegin: Chia biski offtopic'as, bet del skyforger... yra teke man su jais netgi asmenishkai sugerti... kaip ir su kitais kaimynais latviais - Neglected Fields ir Herresiarh . Skyforgeriai - labai shaunus bichai
Laiqualasse: Skyforger tikrai 'veža'... na, bent jau kai kurios dainos... kad pas mus tokių būtų... O gal yra, tik aš nieko nežinau?

Avantasia: The Metal Opera.

Laiqualasse: Vat ten yra metalas, atitinkantis jei ne Tolkino, tai bent jau šiaip gero fantasy kūrinio dvasią.

Angis

Zaegin: Shiaip tai is tokiu pagan metal grupiu Lietuvoj tai galiu paminet tik viena - ANGIS!!! dabar tiesa, nelabai repetuoja, bet su laiku zhada atsigauti... Esu tikrai labai gerai pazhistamas su josios nariais

Battlelore

Laiqualasse: Jie groja Black metal, bet užtat kokį!.. Paskaitykit dainų žodžius, suprasit viską.

Inquisitor

Gutruna: Žiūriu, čia tiek yra metalistų arba metalui prijaučiančių. Tai gal kas nors šeštadienį eisit į "naują kraują"? Čia toks debiutuojančių metalisų koncertas. O dabar mažytė raklama: jei eisit, tai galėtumėt balsuot už "Inquisitor". Ten groja mano brolis ir yra dvi priežastys, dėl kurių galima už jį balsuot - jis iš tikrųjų gerai groja ir JIS DIEVINA TOLKIENĄ.

Klasika

Eugene Bozza “Vakaras kalnuose"

Starlin: aš grodama, ypač programinę muziką, visada stengiuosi susikurti kokį vaizdinį, kad lengviau būtų suprasti muziką. Dažniausiai, suprantama, tas vaizdinys būna iš Tolkieno Pvz. Eugenne Bozza "Vakaras kalnuose" man siejosi su Galadrielės charakteriu bei elfais iš "Hobito".

Louis Ganne “Andante et Scherzo”

Starlin: Fantastiškas kūrinėlis Louis Ganne "Andante et Scherzo", kurį mudvi su Elfhild konkurse grojom, - tai Telperiono ir Laurelino gimimas bei tai, kaip jais džiaugiasi Valinoro gyventojai.

Edvardas Grygas

Starlin: O prie Tolkieno iš klasikinės muzikos tikrai tiktų Edvardas Griegas, ypač "Kalnų karaliaus oloje" - tiesiog privaloma paklausyti. Na, dar "Solveigos daina", "Rytas" - viskas iš muzikos dramai "Peras Giuntas".Elfhild: Prisimenu, kaip Perą Giuntą klausėm važiuodami žmogaus nepaliestais Norvegijos kalnais. Pojūtis nepakartojamas - jautiesi kaip tikrai į Viduržemę pakliuvęs.

K.F.Bachas koncertas G-moll

Albereth: Ipatingai daug asociaciju kyla.2 dalis stebuklingai grazi.Tikras Rivendeilas.

J.S.Bachas Pasakalija vargonams c-moll (BWV 582)

Starlin: Kai paklausau, negaliu atsigauti - kokia galybė. Jau man atleiskit, bet net gili bosinė nata RotK soundtracke per Pippino dainą tam neprilygsta O jai skambant visada krūpteliu...

Įvairi

Enya

Elfhild: Enya tai man visai patiko.
Gilthoniel: Enya (nors ji nekuria Viduržemio tema, juk tik vienintelė yra "Lothlorien"), tikrai imho geriausiai atspindi Viduržemio dainas (bet tik lyriškąsias).
Wilwarin: ji siaip man tikrai patinka, bet ar "Lothlorien" yra vienintelė daina Viduržemiškąja tema...? Kiek žinau, LoTR'o sountracke skamba dvi jos dainos- "May it be" ir "Aníron", nors gal čia ne ji jas kūrė...
Aiquen: dvasia- tai ne tas pats, kas tema. Enya sukūrė ne vieną dainą apie medžius- na, argi tai ne elfiška?
Wilwarin: na, man net paprasčiausias dainavimas apie medžius įstringa... o gal čia tik kabinimasis i bet ka, kame svarbiausia mintis nėra "kodėl tu nemylėjai manęs"... gerai, del dvasios. na, Enya ir tai atitinka.
Elva: zinoma Enya taj pujkiai dajnuoja gajla kad ji nelajmejo oscaro pries pora metu uz gerewse filmo dajna

Kitaro

Aiquen to Wilwarin: Klausai Kitaro? O, respect, labai mažai pažįstu žmonių, kurie bent pavadinimą žinotų.

Stratovarius

Laiqualasse: yra sukūrę kūrinį 'Lord of the Rings', kuris man labai patinka, bet nemanau, kad perteikia Tolkino dvasią.
Aiquen: O dėl Stratovarius- prisipažįstu sąžiningai, pirmą kartą girdžiu, kad jie turi dainą tokiu pavadinimu. Nors tai nėra mėgiamiausia mano grupė, nedaug ką apie juos žinau... Taigi, pasikartosiu- visko gali būti.

Amethystium

Laiqualasse: Amethystium viena daina vadinasi Tinuviel, taigi greičiausiai irgi buvo inspiruota (ar tai bent lietuviškas žodis???) Tolkino kūrybos.

Cranberries

Aiquen (to Laiqualasse): kažkaip niekad nesiejau jų su Tolkienu, bet kadangi negirdėjau nuo mokyklos laikų, nežinau, ką jie dabar groja. Visko gali būt.

XESS (gotika)

Aiquen: lietuviai tautiečiai.
Laiqualasse: XESS esu girdėjęs, bet gama senokai, o pats neturiu jokių jų įrašų, taigi nelabai prisimenu.
Aiquen: O kas dėl Xess'u, tai tikrai nežinau, kur internete būtų galima rast. Aš pati tai, taip sakant, iš pirmų rankų turiu.

Blackmore’s Night

Laiqualasse (to Aiquen): Patariu pamėginti surasti ką nors Blackmore's Night - jų muzika yra viduramžių angliškos baladės (bent jau toks stilius), taigi, gal tau patiks.
Aiquen: O tas "Blackmore's night"- ar kartais ne Ritchie Blackmore iš Deep Purple projektas? Girdėjau apie tokį, bet kažkaip neradau dar iš kur parsisiųst... Aš ne "kai kurias grupes" žinojau, o beveik visas
Zaegin: Del Blackmore's Night - tai išties puikus projektas... Ritchie Blacmoure į senatve visai sukvailėjo ir pradėjo groti fantasy muziką. Išties, išties verta dėmesio.

Summoning (atmosferika)

Zaegin: jie tai tik apie Viduržemį ir tedainuoja.
Aiquen: Hm, Summoning'ų kažkaip negirdėjau nieko, tik pavadinimą žinau. Jaučiu, reiks rimčiau jais pasidomėt.

Mordor (industrial ambient)

Anathema

Aiquen: O va Anathema- būtent tai, ką aš užmiršau paminėt. Vienas žodis- nerealu.... Ne, du žodžiai- nerealiai depresova.... Bet gražu. Irgi nerealiai.

Ikon

Lake of Tears

Dead can dance

Lothlorien Leaf: Štai mano didžioji muzikinė aistra. Kol kas. Mylimiausias albumas - arba "Aion", arba "Into the Labyrinth", "Black Sun", "Saltarello", "How Fortunate The Man With None", "The Carnival Is Over", "The Wind That Shakes the Barley", "Fortune Presents Gifts Not According To The Book", "The Ubiquitous Mr Lovegrove"... Ir grupės vokalistė Lisa Gerrard - jos soliniai albumai: "Sacrifice"...

Medwyn Goodall

Laiqualasse: čia dar viena mano naujai atrasta muzikinė meilė
Aiquen: Medwyn Goodall- fantastika Ačiū, Laiqualasse, tu tikrai žinai, kas yra gera muzika

Lacrimosa

Laiqualasse: Aš pastaruoju metu klausau ir neatsiklausau Lacrimosa 'Kyrie'... Nors oficialiai tai gotika, bet iš tiesų tai yra puikus simfoninis - operinis kūrinys. Tik niekaip nesuprantu, ar jis paimtas iš kokio nors klasiko 'Requiem', ar čia jų pačių kūrinys.

Viggo Mortensenas…

Lothlorien Leaf: "Halfling" - viršūnė
Aiquen: O Half Fling- jau antrą savaitę- mano sielos himnas
Bird of Prey: Parsisiunchiau tu Viggo dainushku, bet nepatiko ma jos, ne tas stilius, neatitinka poreikiu, nevezha...

Within temtation (gothic)

Albereth: yra vienas toks gabaliukas Within temtation "Perfect harmony". Toks gotiskas stiliukas, bet siulau paklausyt..tikras Mirkwood'as

Sisters of Mercy

Izengardas: Siaip is gotiska roka grojanciu grupiu dar yra "Sisters of mercy" tikrai verta paklausyti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Mėgstama muzika
StandartinėParašytas: 08 Kov 2004, 17:31 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Forumo narių mėgstama muzika

(perkelta iš senojo forumo)

Aiquen

Aš pati irgi new age klausau, bet tiksliau apibrėžti, ką labiausiai mėgstu, būtų sunku.
O jei jau kalbėti apie mano mėgstamas grupes, tai jau gana seniai negaliu gyventi be Blind Guardian.
O kas dėl kitų mano mėgstamų grupių... Ulver, Moonspel, Nightwish, Lacrimosa, Enya, Therion, Within Temptation, Xess, Lothlorien, A.L. Webber'io "Jesus Crist Superstar" bei "Katės", Fintroll, In Extremo, Garmarna, Angis, Queen, Mike Oldfield, Hollenthon, A-ha, Kūlgrinda, Akvarium, DDT... Žnau, kad dar kažką pamiršau, bet neatsimenu, ką. Taip sakant, nuo new age ir folko iki gothic ir death'o. Svarbu, kad muzika būtų nuoširdi, aš alergiška chaltūrai ( taigi, ir ŽAS'ams).

Gilthoniel

šiaip nesu muzikos fanė, klausau pakankamai retai. Man labai patinkaLotR soundtrackas, o šiaip atiduodu pagarbą liūdnai lyrinei klasikinei muzikai.

Laiqualasse

Gal pradėsiu nuo mėgstamos muzikos: labai patinka Enya, taip pat Era, Gregorian, Lesiem, Secret Garden, Amethystium, Atylantos, Blackmore's Night, E-nomine, Therion, Stratovarius, Symphony X, Lake of tears, Lacrimosa, Sopor Aeternus, Fading colours, Lacuna Coil... jei bent dvi iš šių grupių žinot, tai labai gerai O iš populiaresnių - Cranberries, A-ha, Meat Loaf, Metallica, HIM, ZAS'ai, REM, Offspring, Scorpions, Slade, Apocalyptica... Kaip matot, daug pavadinimų, daug ir skirtingų stilių - nuo grigališkojo choralo iki metalo iki gotiškos iki punk-roko.
Turiu vieną kompaktą, kuris vadinasi 'Music from and inspired by Lord of the Rings'. Faina muzika, bet visi atlikėjai - anonimai, tik parašyta, kad jie iš JAV.
<…>
Iš mano žinomų grupių/atlikėjų geriausiai Tolkino dvasią perteikia Enya, Amethystium, iš dalies Cranberries ir Blackmore's night, taip pat galbūt Era.
Mike Oldfield žinau, kai kurios jo dainos irgi fainos.

Zaegin

Man asmeniškai paskutinu metu veža Dewin Townsend Band, Ulver, Anathema. Šiaip esu amžinai ištikimas grupių Death ir Samael gerbėjas, o taip pat pats dalyvauju viename menkai žinomame projekte, kurio pavadinimą dėl vietos ir laiko stokos nutylėsiu šį karta

Lothlorien Leaf

Viduramžių muzika. Pasaulietinė, taip pat bažnytinė. Pati įvairiausia. Ir vadinamoji klasika (tik nemėgstu šito pavadinimo, nes jis niveliuoja galybę skirtingų laikų muzikos - renesanso, baroko, klasicizmo, romantizmo... ...)
Senovinės lietuvių liaudies dainos. Tik ne taip įdainuotos, kaip skamba "Dainų Šventėj", o skambančios daugiau ar mažiau autentiškai. Turbūt ir visų kitų kraštų folk dainos ir muzika - pavyzdžiui, girdėjau mongolų - fantastika!
Filmų garso takeliai. Ne visi. Labiausiai tie, kurie su pilnu simfoniniu orkestru ir pilna jėga (ir romantizmo epochos muzikos įtaka) Na, kaip LOTR. Arba tokie kaip "Black cat, white cat"
Ir dar klausau vieną nuostabiai liūdną (tiesiog depresyvų) grupės "Sacred Spirit" albumą - "Culture Clash". Dar - Pink Floyd "The Division Bell." Dar, Angelo Badalamenti, jo "Twin Peaks" ir kitų Lyncho filmų garso takeliai. Dar gerbiu, ką groja lietuviai neofolk'eriai, neopagonys ir pan. (yra toks senas avangardinis neavangardinis, pagoninis nepagoninis albumas "Kiaulės sakmė".) Ir taip toliau. O kas dėl Middle-Earth dvasios, tai, mano požiūriu, didžioji dauguma mano turimos muzikos apeliuoja būtent į tai

Bird of Prey

Nu va, o aš muzikos niekada nesieju su žiedų valdovu. Man su ŽV asocijuojasi ta muzika kuri skamba filmuose, jų soundtrack'as nekliudo zhiurėti ir tai gerai.
Klausau daugiausia juodaodžių muziką:
Rap: nuo 80' iki 95', (paskui jis išnyko) (pvz., šiandien klausiau Notorious B.I.G.; )
HipHop: nuo 93' iki 2000 (vien šiandien praklausiau Bahamadia; Artifacts; Fugees; Onyx; Terror Squad)
R&B: Michael Jackson; Usher; Craig David; 112; Ruff Endz (šitie varo nerealų gangsta R&B tuoj užsidėsiu
Rokas: patinka Nirvana; Linkin Park; Limp Bizkit; Coldplay ir pora kitų atlikėjų dainų, visa kita ignoruoju.
Drum&Bass: Goldie; Aphex Twin; Autechre.
Visiškai neklausau lietuviškos ir rusiškos muzikos, priežasčių netrūksta.
Šiuo metu geriausiu albumu laikau grupės Dub Pistols - PointBlank: triphop+electronica+hard bass. klausant tokios muzikos automatiškai persikeli į kokį nors XXII amžių, kur plyti betono lygumos, stūkso plieno ir stiklo bokštai, vaikštinėja didžiulės mašinos, tvyro juodas smogas ir pan. vienžo - fantastika Tuoj užsidėsiu... štai jie ateeeeeina..........
Iš popso - visai nieko nauja Dido daina White flag.

Serme

Klausau as ivairios muzikos. Jau kelis metus esu istikima Travis gerbeja. Nors siuo metu daugiausiai klausau tokios labai saunios grupes Eels, Vytauto Kernagio dainuojamosios poezijos, Kosto Smorigino, tosca. Dar man labai patinka folk, gothic metal. <…> Kaip ir Lothlorien Leaf man patinka ivairiu filmu soundtrackai, ypac The Hours bei Beautiful Mind.

Elva

ziuraw kad jus ce irgi dalis pasineshe ant celtic muzikos man taj ji pradejo patikt kaj emew dometis keltu kultura (po lotr) nes Tolkien ir ja remesi savo kuriniose. Ronan Hardiman muzika fantastiska. jis sukure muzika Lord of the dance koncertams, tajp pat Riverdance ir t.t. dar Mike Oldfield turiu viena cd su celtic tipo muzika. labaj rami ir svajinga zinoma Enya taj pujkiai dajnuoja gajla kad ji nelajmejo oscaro pries pora metu uz gerewse filmo dajna

Izengardas

Manau jog Tolkieno kurybos dvasia gali atspindeti senos geros roko grupes kaip Animals , Geordy , Thin Lizzy ,metalistai Heloween , Black Sabbat .

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 15:58 
Atsijungęs
Melkoras Morgotas Metraštininkas
Vartotojo avataras

Aha, tikrai daug darbo įdėta... Nuoširdžiausia padėka :)

Grįžtant prie temos - dar pora fantasy stiliaus dainas kuriančių grupių: Domine (italai), Dragonforce (britai), Aina (tarptautinis projektas), Rhapsody (italai)... Taip, metalas, bet ką jau su manim padarysi :D Patariu pasiklausyt... kai kurios dainos tikrai nuostabios, patiktų net ir metalui visiškai 'neprijaučiantiems' :)

Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Kov 2004, 17:58 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

o man dar Within temtation ir Lacuna coil imponuoja.
o siaip buvo laikotarpis kai nuo Mocarto Requiem atsiplest negalejau, va ten tai grynas LOTR

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Kov 2004, 18:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Lacuna coil irgi miela grupė... nors ir ne visos dainos...

O Mocarto Requiem, nors man ir neprimena LotR, bet nuostabus kūrinys.

Dar yra toks grožis, kaip Sopor Aeternus... Tokia niūri pseudo-barokinė muzika... Kartais jis per daug kūkčioja ir šniurkščioja, bet kai ne, tai yra tiesiog gėris :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Kov 2004, 19:23 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Niugi negaliu nepritart:)
O Within Temptation yra ABSOLIUTUS GĖRIS, čia jau nieko daugiau negaliu pridurt... Jų klausytis reikia, o ne aptarinėt:)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Kov 2004, 21:27 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas

O kalbant apie barokinės nuotaikos muziką, negalima nepaminėti "Carminos buranos". Tiesa, su LotR nelabai ką bendro turi, tik šiaip jėgos tame kūrinyje netrūksta...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2004, 11:56 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

[quote="Laiqualasse"]Lacuna coil irgi miela grupė... nors ir ne visos dainos...

O Mocarto Requiem, nors man ir neprimena LotR, bet nuostabus kūrinys.

Dar yra toks grožis, kaip Sopor Aeternus... Tokia niūri pseudo-barokinė muzika... Kartais jis per daug kūkčioja ir šniurkščioja, bet kai ne, tai yra tiesiog gėris :)[/quo

yra pora vieteliu Felowship'o soundtracke kur suklusti ,nes labai panasu i Mocarta.Tik idomu kas ka kopijavo, Mocartas Shor'a ar Shor'as Mocarta. :D :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Kov 2004, 11:58 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Aiquen rašė:
Niugi negaliu nepritart:)
O Within Temptation yra ABSOLIUTUS GĖRIS, čia jau nieko daugiau negaliu pridurt... Jų klausytis reikia, o ne aptarinėt:)

o klausantis daineles "the perfect harmony" ir numirt galima.. :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2004, 11:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Na, numirt tai tikrai nereikia :)
O dabar paklausiau FotR soundtrack'o, ir tikrai, kai kurios vietos primena Requiem...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2004, 14:05 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Haha, Sopor Aeternus yra tikriausias gėėėėris. Ir jokie šniurkščiojimai netrukdo :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2004, 14:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Tai tau net ir visi verksmai netrukdo? Tuomet tau labai gerai, nes man trukdo :( :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Kov 2004, 11:14 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

O aš dabar kaip tik klausausi tos "ŽenkloX grupės".... Užsimaniau prisiskinti miške žolelių, susidžiovinti, ir nusikabinėti jomis sienas. Mistika. Čia mažų mažiausia, ką galiu pasakyt. Dėkui, Indraja... Tai kažkas nerealaus...
*pasigarsina muziką ir pradeda lėtai linguoti į taktą...*
O jei rimtai, net negalėčiau pasakyti, kas tai per muzika. Primena jau prieš visą gyvenimą iš Lietuvos padangės dingusią "Airiją", bet labiau seną albumą tropikų temomis "Dolphins play"(niu nors užmuškit, neatsimenu, kieno tas grožis). Žodžiu- čiobreliai ir delfinai, supraskit, kaip norit. Gražu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Kov 2004, 11:42 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Smagu, kad patiko. Buvo ir daugiau, minimalistiškesniu stilium, bet, rodos, tik kasetėj. O kaip stilius vadinasi - brolio paklausiu :) Tik žinau, kad ten yra sutartinių sąskambių.

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2004, 14:19 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Laiqualasse rašė:
Na, numirt tai tikrai nereikia :)
O dabar paklausiau FotR soundtrack'o, ir tikrai, kai kurios vietos primena Requiem...

tas stulbinantis panasumas Felowshipo soundtracke.Rotk- baznytines giesmes, paklausyk, nieko neprimena Pipino ir Aragorno daineles?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bal 2004, 13:54 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

The battle rages-Choose yuor side
Death to false metal
Forever
Fighting the World

Monowar(spead metalas) , verta paklausyti :D
geri tekstai , o muzika tai is koto vercia. :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bal 2004, 19:28 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Jei kam nors patinka lietuviška muzika, tai verta paklausyt A. Kaniavos ir Origami gabalų, pvz.: Fregatas, Vėjas, Jūra. Pavadinimai gal ir nekokie, tačiau tekstai.. :) Paklausykit ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bal 2004, 22:51 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

o man visada A.Gyniotis patiko...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bal 2004, 17:08 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą +
Vartotojo avataras

1 LotR saundtrekas
2 Depeche mode

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bal 2004, 20:50 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Simfonine muzika man ne prie sirdies nebnt su kokia roko grupe groja pvz. grupes Kiss live albumas Alive IV su simfoniniu orkestru , mano manymu vienas geriausiu albumu su simfoniniu orkestru .

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 690 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007