Pliurpimas Nr. 27

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Pliurpimas Nr. 27

#201 Standartinė Laiqualasse » 06 Vas 2011, 23:41

Nebūtinai trečia. Nes rezultatų randa kokius 6 ar 7. Bet taip, žodis geras :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 454
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

#202 Standartinė Nilde » 09 Vas 2011, 01:34

Nesugalvojau, į kurią giją dėti, tai nusprendžiau, kad pliurpaluose tiks. Reklamėlė, bet įdomaus ir verto dėmesio dalyko.

Kviečiame dalyvauti sapnų analizės grupėje 2011 m. vasario 10 – balandžio 14 d.

Grupės dalyvių skaičius iki 8 žmonių, užsiėmimai vyks ketvirtadieniais 18:30 – 20 val. Grupės vadovė – jungiškosios krypties psichoanalitikė Elona Ilgiuvienė.
Grupėje klausomės sapnų siunčiamų žinučių, aiškinamės sapnų simbolius, ieškome įžvalgų svarbiems sprendimams ir kasdieniam gyvenimui. Grupės dalyviai savo asociacijomis padeda išplėsti sapno simbolių prasmes.

Grupė rinksis VšĮ “Gera būsena”, Smetonos g. 3-3, Vilniuje. Viso 10 užsiėmimų ciklo kaina 450 lt.
Registracija iki vasario 7 d. adresu elona.ilgiuviene [eta] gerabusena.net
Informacija telefonu 869937686.
“I have found it is the small everyday deeds of ordinary folk that keep the darkness at bay. Small acts of kindness and love.”
- Gandalf, The Hobbit

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#203 Standartinė Laiqualasse » 09 Vas 2011, 01:52

450 Lt?.. Ar yra kokia nors garantija, kad čia ne pseudo-dvasingas dzinbudkabalistinis, e... alternatyvus mokslas?
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 454
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

#204 Standartinė Nilde » 09 Vas 2011, 15:50

jungiškosios krypties psichoanalitikė
Tas jau šį tą sako, psichoanalize negali užsiimti neturėdamas atitinkamos kvalifikacijos. Taip pat internete yra informacijos tiek apie grupės vedėją, tiek apie všį, kur viskas vyks.
Nu ir jei pasitikit manim, tai galiu pasakyt, kad žinau, jog čia rimtas, profesionalus ir ne alternatyvus, o visiškai mainstreaminis dalykas.
“I have found it is the small everyday deeds of ordinary folk that keep the darkness at bay. Small acts of kindness and love.”
- Gandalf, The Hobbit

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#205 Standartinė Laiqualasse » 09 Vas 2011, 17:59

Tai puiku tuomet :) Gal man paranoja, bet tokie ir panašūs skelbimai labai kvepia pseudomokslais, užtai ir paklausiau.

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

#206 Standartinė Bombadilas » 09 Vas 2011, 20:32

Kam labai rūpi tai tokius dalykus galima daryti ir nemokant 45 lt :lol:
Hey! Come derry dol! Can you hear me singing? Old Tom Bombadil is a merry fellow;
Bright blue his jacket is, and his boots are yellow!

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288
UžsiregistravoCOLON 28 Spa 2008, 20:13

#207 Standartinė Magnus » 11 Vas 2011, 20:46

Cia prisiminiau, kad kazkas per praeitus Tolkinejimus numete replika (kiek supratau, ji nebuvo teigiama) apie Mikutaviciu ( Marijona jei neaisku). Man kiles klausimas, kuo jis toks blogas?
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#208 Standartinė Aredhel » 11 Vas 2011, 22:46

Tiesiog taip nutiko, kad jis yra juokelių apie Meškatlaką dalis. Šalia Stakėno ir Sipario ar dar kažko, kiek menu. Jei klystu - pataisykit.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
samwha
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 32
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2010, 01:21

#209 Standartinė samwha » 23 Vas 2011, 19:50

žinau, kad nusišneku, bet kartais susapnuoju kažkokį visai ne į temą briedą ir po to įvyksta kažkoks su tuo nesusijęs balaganas, po to vėl ne į temą briedą, bet besirišantį su pirmu briedu (tik man žinomais keliais o ir tai sunkiai paaiškinamais) ir vėl ne į temą balaganas, ne aiškiau besirišantis su pirmu balaganu, ir kaip ir tikiu sapnais etc, nes tikrai ne kartą jie (bet ne jų siužetas, veikėjai ir t.t. o kažkas tam sapne, ką žinau esantį, bet neapčiuopiamą) yra man šį bei aną išprnašavę, bet kažkaip manau, kad tik aš pati galiu juos suprast, nes TO kažko niekaip niekam nepaaiškinsiu, kad man paaiškintų, nes pati nesuprantu nors ir žinau, kad yra, tai man sapnai irgi kažkaip biški pseudomokslas... bet... sako, visokie šamanai etc. išmoksta sapne judėti ir nueiti kur nori, panorėję patys pabusti, ir nueina pas protėvius, pakalba, ir grįžta su atsakymais, man kartais irgi atrodo kad galiu sapno eigą pakreipt kaip man reikia, nors niekada nesistengiu specialiai, kažkaip savaime viskas... tai gal čia ir atsiranda tie nepaprastai tikslūs sutapimai? whatever, ačiū už dėmesį :)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#210 Standartinė Laiqualasse » 23 Vas 2011, 20:24

samwha rašėCOLONsako, visokie šamanai etc. išmoksta sapne judėti ir nueiti kur nori, panorėję patys pabusti
Šitoks mokėjimas - ne vien šamanų ir pan. prerogatyva. Angliškai jis vadinamas "lucid dreaming", lietuviško termino nežinau. Bet to galima išmokti, bent jau internetai taip sako.

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
MiestasCOLON Old Forest

#211 Standartinė Bombadilas » 23 Vas 2011, 22:11

Ir išmokt galima ir nieko sudėtingo :lol:
Hey! Come derry dol! Can you hear me singing? Old Tom Bombadil is a merry fellow;

Vartotojo avataras
Acta est fabula
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 113
UžsiregistravoCOLON 30 Spa 2009, 00:44

#212 Standartinė Acta est fabula » 24 Vas 2011, 01:45

Na, internetai sako ir kad nuo kūno atsiskirti išmokti galima :)

O šiaip man regis taip ir vadinasi, sąmoningas sapnavimas. Kažkada draugė, kuri apskritai domisi panašiais dalykais, labai užsidegusi pasakojo apie šitą reikalą. Man nepasirodė neįmanoma, juk čia vis dėlto ne kokie skraidžiojimai palubėse, tad pasiskaitinėjau, kaip turėtų būti to išmokstama. Kiek pamenu, patarimas buvo toks: kiekvieną vakarą nakčiai, tam pačiam laikui (sakykim, kokiai penktai valandai ryto), užsistatyti žadintuvą. Suskambėjus jį išjungti ir tiesiog miegoti toliau - jei užmiegi, žinoma. :) Po kurio laiko žadintuvo sykį imti ir nebeužstatyti. Pasak jų, turėtum būti pripratęs prie nuolatinio pabudimo laiko ir tuo metu, kai turėtų suskambėti žadintuvas, gali patekti į tokią būseną, kai tavo sąmonė bus tik pusiau pabudusi iš miego. Tada tu suprasi, kad sapnuoji, ir galėsi pats projektuoti sapnus. Bet man panašiau į tai, kad neužsistatęs žadintuvo tu penktą valandą tiesiog atsibusi, užuot perėjęs į kažkokią miegu-nemiegu būseną...

Šiaip ar taip, bijau, kad tokie dalykai ne man. Vieną kartą gyvenime miegodama esu supratusi, kad sapnuoju, bet tada mane apėmė panika, ėmiau galvoti "osiaubekasčiadarosikaspernesąmonemanreikiapabusti".. ir pabudau :D

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#213 Standartinė Aredhel » 24 Vas 2011, 17:38

Na, aš kelis kartus sapno metu esu supratusi, kad sapnuoju. Kadangi sapnai nebuvo baisūs tai pagalvojau kažką panašaus į "ai, čia tik sapnas, gerai, važiuojam toliau". Tačiau vieną kartą yra pavykę ir lucid dreaming. Irgi netyčia. Tiesiog buvo vienas iš tų kartų kai supratau, kad sapnuoju, tik sapnas nebuvo malonus. Taigi pagalvojau kažką panašaus į "Wtf, čia gi sapnas, todėl darom va taip." ir pavyko tą sapną "valdyti". Nieko įspūdingo, kažkas panašaus į fantazavimą, tik išreikštą vizualiai. Gan greitai po to prabudau. Įspūdžio nepaliko.
Vat kas palieka įspūdį, tai prisiverstinis pabudimas iš kokio nors nemalonaus/baisaus sapno. Irgi kai žinai, kad sapnuoji, bet kažką labai nemalonaus. Kai sapne jauti pavojų sau ar apskritai (vieni iš tų sapnų, kuriuose pasireiškia stiprios emocijos) ir suvoki, kad privalai pabust nes neva atsitiks kažkas tikrai negero ir valingai, prisiverstinai prabundi. Tačiau prabudimo metu būna toks jausmas tarsi išplėštum save iš kažkur su beveik apčiuopiamu fiziniu skausmu. O pabusdama dažnai pašoki arba atsisėdi. Taip gal pora kartų yra nutikę. Pabudus kurį laiką jautiesi tarsi būtum sugrąžinus save "į kūną" iš už kažkokios ribos. Būna gana baisu, sapnas kaip bebūtų keista gana greit pasimiršta, bet kažkur skrandyje lieka toks "nesvarumo" jausmas (kai važiuojant nuo kalnelio netikėtai leidiesi ir pakyla vidui viskas). Po kokios paros praeina.
Niekad nesidomėjau okultiniais ar medicininiais šitų potyrių dalykais ir paskutinį kartą tas nutiko jau gana seniai. Visai nieko būtų vėl kada pakartoti. Neskaitant gąsdinančių potyrių kažkuria dalimi būna smagu. :D
Kam nors dar taip yra nutikę?
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#214 Standartinė Indraja » 24 Vas 2011, 18:16

Aha, tyčia atsibusti kartais tenka, ir tą padaryti nėra labai paprasta, o iškart po to - nemalonu. Bet ilgesnių savijautos pakitimų nelieka.
Man kartą yra pavykę nutraukti nemalonų siužetą ne tokio neatidėliojamo prisivestinio atsibudimo būdu, o palaipsniui: pirmiausia susiprotėjau, kad turėti rašyti kontrolinį tokiam amžiuj man yra NELOGIŠKA, po to subjektyviai labai neilgai dar stebėjau situaciją, jau nebebūdama į ją pasinėrusi (de-roling, kaip žaidėjai sako), ir netrukus sapnas išsisklaidė. Berods ir prabudau, bet ne taip, kaip pirmuoju atveju.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
MiestasCOLON Old Forest

#215 Standartinė Bombadilas » 24 Vas 2011, 22:11

O ka acta netiki, kad įmanoma atsiskirt nuo kūno? 8)
Šiaip sapnų valdymas labai pravartus dalykas, ypač košmaruose. Mėgstamiausi mano sapnai. juose geriausiai sekasi susivokti kad esi sapne, nes žarnos šiaip nesitaško po lubas :lol: o kai jau supranti tavo reikalas ką daryt. Vieni žmonės ikart atsibunda. Man kaip tik įdomiau pablūdinėt. Juk ne kiekvieną kart gauni nemokamą turą po savo pasamonę :twisted:

Vartotojo avataras
Vulpecula
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 466
UžsiregistravoCOLON 08 Spa 2007, 18:43
MiestasCOLON Vilniava

#216 Standartinė Vulpecula » 25 Vas 2011, 20:16

:lol: Gyvenimas vadinas.. Aš tai atsimenu sapnuodama senais laikais košmaruose susiprotėdavau kad sapnuoju, tada būdavo maždaug, yea right, fuck this shit, I'm leaving :lol: Gaila, kad man taip nebebūna. Vaikystėj buvo gaila kad buvo. Ech :lol: Oh the irony... Žiū nemažai čia sapnų blūdytojų, įdomu įdomu :)

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288
UžsiregistravoCOLON 28 Spa 2008, 20:13

#217 Standartinė Magnus » 02 Kov 2011, 12:30

Aš košmarų nesapnuoju be be be. Jei rimtai, mėgaujuosi bet kokiu sapnu, bo retai kurį atsimenu. Suprasti nesistengiu.
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#218 Standartinė Aredhel » 02 Kov 2011, 21:17

Aš taip pat labai retai atsimenu. Ir retai sapnuoju, būtų neblogai dažniau.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Vulpecula
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 466
UžsiregistravoCOLON 08 Spa 2007, 18:43
MiestasCOLON Vilniava

#219 Standartinė Vulpecula » 02 Kov 2011, 23:18

Kiekvieną mielą naktį kiekvienas žmogus sapnuoja ;D Treniruokis, tikrai ilgainiui nebereikės daug pastangų atsiminti, ką sapnuoji :) Aš maždaug kiekvienos nakties sapnus atsimenu, su retokom išimtim :D Savaitgalį sumušiau rekordą, atsiminiau 8 pilnametražius sapnus xDDDDDD Atrodo kad naktį antras gyvenimas nuo sapnų, dėl to dieną po to biški nefainai, kai jautiesi net nemiegojęs :lol:

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#220 Standartinė Indraja » 08 Kov 2011, 18:24

Jūs nežinojote, koks ryšys tarp trolio ir hobito?„Trolis“ – pankiška „Hobito“ versija !
(O, o rašytoja ta pati, pagal kurios knygą statomas "Iron Sky"!).
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

BUTTON_POST_REPLY