Pliurpimas Nr. 26

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288
UžsiregistravoCOLON 28 Spa 2008, 20:13

#101 Standartinė Magnus » 21 Bal 2009, 13:41

Gerai, perfrazuosiu, koks velnias sieja tavo nuomonę apie masinę erkių fobiją ir tavo nuomonę apie apsisaugojimą nuo erkinio encefalito?
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Panelė Nežinia
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 43
UžsiregistravoCOLON 12 Kov 2009, 20:25
MiestasCOLON The Middle Of Nowhere
CONTACTCOLON

#102 Standartinė Panelė Nežinia » 21 Bal 2009, 13:48

Aiquen rašėCOLONNu ko tu daba, nu dievaži... Galima pagalvot, kad per 20 metų erkių padaugėjo bent šimtą sykių, ir visos be išimties kokią nors kvarabą nešioja. Šiemet, žiūriu, erkės madoj, visas lj skamba, visiem jos visur vaidenasi... Kamon, žmonės, jų visada buvo, ir bus, ir kam ta panika? Bijai erkės - neik į mišką. Lygiai taip pat sėkmingai, kaip nuo laimo ligos, galima nusibaigt ant golfuko kapoto, po petunijų vazonėliu vidury šaligatvio, ar dar kaip nors kvailai netyčia nusidaigot. ;)
Aiquen kalbėjo apie fobiją, aš irgi pasisakiau apie fobiją, nes turiu nuomonę šiuo klausimu. :) Taigi šiuo atveju saugojimasis nuo erkių čia ne prie ko, apie jį aš ir nekalbu, ir tai jau pabrėžiau vienam poste prieš tai.
Su visa derama pagarba,
Panelė Nežinia

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#103 Standartinė Starlin » 21 Bal 2009, 13:48

nassa rašėCOLONšiaip, jau buvau seniau užsiminus, bastūnai galėtų nuo encefalito pasiskiepint. bet toks poelgis ko tais, nelabai lietuviškas.
Raportuoju, kad esu skiepyta 8)

P.S. Ir gerbiami bastūnai, kadangi pradėjot dažnai lankytis observatorijos apylinkėse, tai žinokit, kad ten yra laiminių erkių. Čia jau nepasiskiepysi, bet purškalai yra gera mintis.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#104 Standartinė Aiquen » 21 Bal 2009, 14:11

Tai ir aš nesakiau, kad saugotis nereikia - kamon, patys žinot, kas čia pernai encefalitą apturėjo, ir kiek nervų man tai kainavo (jei nežinot, tai jau ir bala nematė). ;) Dievai saugo tuos, kurie saugosi patys.
Bet gi aš pati gyvenu beveik miške, erkynė čia tikrai padori. Kai nuolatos rizikuoji, nustoji dėl to isterikuot, ir tiek.
Ir apskritai - va pasidžiaugi viešai, kad neprikibo nieks, tai iškart ant šakių pakelt kėsinasi. Žmogai, kas jum darosi, a?
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288

#105 Standartinė Magnus » 21 Bal 2009, 14:13

Panelė Nežinia rašėCOLON Aiquen kalbėjo apie fobiją, aš irgi pasisakiau apie fobiją, nes turiu nuomonę šiuo klausimu. :) Taigi šiuo atveju saugojimasis nuo erkių čia ne prie ko, apie jį aš ir nekalbu, ir tai jau pabrėžiau vienam poste prieš tai.
Then again, grįžtam prie pergyvenimo dėl kitų žmonių pergyvenimų. Kodėl tau taip rūpi kitų žmonių pergyvenimai?
Paskutinį kartą redagavo 1 Magnus. Iš viso redaguota 21 kartus.
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#106 Standartinė Aiquen » 21 Bal 2009, 14:14

Man? :)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288

#107 Standartinė Magnus » 21 Bal 2009, 14:15

Aiquen rašėCOLONMan? :)
Pataisiau.
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#108 Standartinė Starlin » 21 Bal 2009, 14:15

Kažkaip nepagaunu, apie ką šita diskusija :]]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#109 Standartinė Aiquen » 21 Bal 2009, 14:17

Manrods - medikai siunta, kad tauta nepanikuoja. Pataisykit, jei klystu. :)

Vartotojo avataras
Panelė Nežinia
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 43
CONTACTCOLON

#110 Standartinė Panelė Nežinia » 21 Bal 2009, 14:22

Magnusai, gal bloga diena Tau šiandien, šnekučio trūksta, ar dar kas nors, kaip taip bais prisikabinti bandai? :)
Su visa derama pagarba,
Panelė Nežinia

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288

#111 Standartinė Magnus » 21 Bal 2009, 14:24

Nassa atsakys už save. Bet šiaip nepatinka man toksai "optimizmo" idiotizmas.

Nežinia, nuotaika mano kasdieninė, tad ne.
Paskutinį kartą redagavo 1 Magnus. Iš viso redaguota 21 kartus.
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#112 Standartinė Aiquen » 21 Bal 2009, 14:28

A nekilo mintis, kad optimistai pochujistai gyvena truputuką linksmiau už realistus panikierius? ;)
Jei ne tokie rizikuotojai - jūs, medikai, be darbo liktumėt. :p

Vartotojo avataras
Panelė Nežinia
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 43
CONTACTCOLON

#113 Standartinė Panelė Nežinia » 21 Bal 2009, 14:29

Nu taigi aš ir nesakau, kad esu šventa karvė, kurios jokia erkė neužkrės, ar kad idiotai tie, kurie saugosi. Erkių nešamų ligų sunkumą suprantu ir suvokiu, bet nepasiant to, burbulas vis tiek išpūstas, kaip pavyzdžiui, išpūstas burbulas ir dėl AIDS:

http://incorpore.blogas.lt/496778/

kaip Aiquen ir sakė, erkių visada buvo, tik masinė panika dėl jų atsirado vos prieš metus-dvejus. Ir aš suprantu, kad laikraščiams reikia apie ką nors rašyti, bet kartais jie tikria perlenkia lazdą.
Su visa derama pagarba,
Panelė Nežinia

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288

#114 Standartinė Magnus » 21 Bal 2009, 14:45

Aiquen rašėCOLONA nekilo mintis, kad optimistai pochujistai gyvena truputuką linksmiau už realistus panikierius? ;)
Jei ne tokie rizikuotojai - jūs, medikai, be darbo liktumėt. :p
Panikieriai ne pesimistai turėtų būt ?

Antras sakinys privertė nusišypsot dėl naivumo :)

Panelė Nežinia rašėCOLONNu taigi aš ir nesakau, kad esu šventa karvė, kurios jokia erkė neužkrės, ar kad idiotai tie, kurie saugosi. Erkių nešamų ligų sunkumą suprantu ir suvokiu, bet nepasiant to, burbulas vis tiek išpūstas, kaip pavyzdžiui, išpūstas burbulas ir dėl AIDS:

http://incorpore.blogas.lt/496778/

kaip Aiquen ir sakė, erkių visada buvo, tik masinė panika dėl jų atsirado vos prieš metus-dvejus. Ir aš suprantu, kad laikraščiams reikia apie ką nors rašyti, bet kartais jie tikria perlenkia lazdą.
Dar kartą paklausiu, kodėl tai tau taip rūpi ?

Tiesą sakant, pirmą kartą apie AIDS pandemijos burbulo išpūtimą girdžiu.
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#115 Standartinė Aiquen » 21 Bal 2009, 14:55

Magnus rašėCOLONAntras sakinys privertė nusišypsot dėl naivumo :)
Ir tu manai, kad aš tikrai tokia naivi? Ooo, jaunuoli, mokytis tamstai ir mokytis... ;) Kartais gi piktybiškai norisi rinktis pačius tūpiausius argumentus ir žiūrėti, ar pašnekovas supras, kada ir kur kalbi rimtai, o kada paimi banalų teiginį ir sužvengi jį į eterį rimtu veidu.

Nesupratau apie pesimistus. Čia vėl tas tavo polinkis sunorminiti terminus vardan visuotinio gėrio?

Vartotojo avataras
Panelė Nežinia
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 43
CONTACTCOLON

#116 Standartinė Panelė Nežinia » 21 Bal 2009, 14:55

Magnus rašėCOLONDar kartą paklausiu, kodėl tai tau taip rūpi ?
Kaip "taip" rūpi? :) Esu smalsus žmogus, toks į antropologiją linkęs žmogus, žiniasklaidos sukelta panika man įdomi kaip reiškinys. Tai ne rūpestis ir ne pergyvenimas, o tik smalsus interesas.
Tiesą sakant, pirmą kartą apie AIDS pandemijos burbulo išpūtimą girdžiu.
O aš ne pirmą. :)
Su visa derama pagarba,
Panelė Nežinia

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288

#117 Standartinė Magnus » 21 Bal 2009, 15:12

Aiquen rašėCOLONNesupratau apie pesimistus. Čia vėl tas tavo polinkis sunorminiti terminus vardan visuotinio gėrio?
Nah, visuotinis gėris man nerūpi. And yes, I fail at joking. Visgi, man tiesiog nesisieja realizmas ir panika. "We're screwed" labiau pesimizmo gaidelę primena.

P.N., tingiu daugiau aiškintis, vis tiek nesitikiu supratimo.
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#118 Standartinė Aredhel » 21 Bal 2009, 15:32

*Me sėdi su popkornų poku ir stebi erzelynę* :p
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#119 Standartinė le_golas » 21 Bal 2009, 15:49

*Me sėlina aplink. Šeip sau, kad kiltų post count'as...*
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#120 Standartinė nassa » 21 Bal 2009, 17:01

aš jau ir visai susimakalavau :D :D

trūko gal intonaciją nupasakot, kai į Aiquos postus atsakinėjau.. et. tingiu cituot ten viską, ką prirašėt.

tai trumpai ir pasakysiu - gerai, jūs gėlės, bitutės ir linksmi žmogeliukai, aš ne apie fobiją šnekėjau, kai kam ji ir nuo banaliausių dalykų būna, kai kas sako kad nuo erkių jos neturi. šaunu. mano mintis buvo ta, kad jei turi galimybę tai ja ir pasinaudok, jei gali pasiskiepyk, jei gali apsisaugot.
išpūsta ar neišpūsta tai jau patiem spręst.
summa summarum, dar karta pasitvirtina mintis, kad visi mes durni esam ir nieko neraukiam, taip pat kaip ir apie tą patį AIDS ir kitas ligas. Ir jei man kas nors sako ką nors protingai ir pagrįstai, tai sėdžiu ir klausau, o ne bujoju ir pykstu ant visko aplinkui ar sakau kad niekuo netikiu, ir atseit koks aš fainas postmodernistinis naujoviškas nihilistas.

šiaip, krizė, mieli draugai, tuoj ir skiepų nebebus, tuoj medicinoj rašyt galėsim datas su skaičiumi 14.. pradžioj.
aš visai rimtai
don't read my AURA!!!

BUTTON_TOPIC_LOCKED