Pliurpimas Nr. 26

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#81 Standartinė Aiquen » 20 Bal 2009, 08:28

Hmz. Žiū, jei praleisti pusantros paros pelkėje, kuri garsėja visokio plauko vabalais ir ypač erkėmis, ir grįžus nerasti nė vienos įsisegusios - čia normalu? Ta prasme - erkės rimtai kerta ne visus, o atsirenka aukas pagal kažką? :roll:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#82 Standartinė Exo » 20 Bal 2009, 10:53

Dėl erkių sunku pasakyti, bet va uodai tai tikrai atsirenka(na teisingiau uodės), jos visad pasirenka mane iš visų esančių sakykim tuo metu žygyje 8)

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#83 Standartinė Aiquen » 20 Bal 2009, 12:38

Uodės tai ir mane labai myli, o va erkės konkrečiai ignoruoja. Na, kaip ir gerai, ale vistiek... tik šuninės bandė įsisegt, tai va galvoju, ar čia man jau kažkokias išvadas iš to darytis, ar ką... :roll:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Košmaraitė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 282
UžsiregistravoCOLON 07 Vas 2008, 11:37
MiestasCOLON Mordoro mūrai
CONTACTCOLON

#84 Standartinė Košmaraitė » 20 Bal 2009, 13:53

Na erkės labiau mėgsta tuos, kurie retai miškuose lankosi: čia lyg tyčia - kas nors vieną kartą metuose išlenda miškan ir jau pasigauna porą gražuolių, o va tokie, kurie dažnai miškuose lankosi matyt per storą odą turi arba šiaip neskanūs :D
Pvz man per visą gyvenimą gal tik kokia vieną erkė mėgino įsikibti, nors turiu 20 metų stovyklavimo istoriją :D
O uodės gi visus myli - joms nesvarbu, ką kąsti, kad tik šilto kraujo būtų :x
"This is. And thou art. There is no safety. There is no end. The word must be heard in silence. There must be darkness to see the stars. The dance is always danced above the hollow place, above the terrible abyss."

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#85 Standartinė Gedeonas » 20 Bal 2009, 16:57

Ape erkes teko skaityt tokį dalyką:
Jaučia tam tikras smegenų bangas, pagal tai susiranda kur grobis ir keliauja link jo.
Nežinau tiesa ar ne, bet mane tos bjaurybės randa gana greit..
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#86 Standartinė nassa » 20 Bal 2009, 19:58

Aiquen rašėCOLONUodės tai ir mane labai myli, o va erkės konkrečiai ignoruoja. Na, kaip ir gerai, ale vistiek... tik šuninės bandė įsisegt, tai va galvoju, ar čia man jau kažkokias išvadas iš to darytis, ar ką... :roll:
bet ar tu suvoki ką tu čia kalbi??? aš kaip Hipokrato anūkė būsima negaliu tokių nesąmonių klausyt :lol:
manai smagu būtų vegetuot su encefalitu ar krypuot po Laimo ligos?????? ir dar milijonas nesuprastų klaustukų, šauktukų ir kitokio vaitojimo...
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#87 Standartinė Aiquen » 21 Bal 2009, 00:12

nassa, tu ką, visai humoro jausmą prateriojai? :p Ne, nu garbės žodis... :weedman:
Na erkės labiau mėgsta tuos, kurie retai miškuose lankosi: čia lyg tyčia - kas nors vieną kartą metuose išlenda miškan ir jau pasigauna porą gražuolių, o va tokie, kurie dažnai miškuose lankosi matyt per storą odą turi arba šiaip neskanūs
Ale gi logiškai skamba - miškiniai matyt ir kvepia mišku, tai kaip savų ir nepuola, o va atrėploja koks "maistu" kvepiantis turistas, jam ir segasi . :D

Baizevei, jei jau apie ligas - šiandien pusę dienos žvengiau: http://www.sveikas.lt/ligos_placiau2.as ... 2=&linkID= :mrgreen:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#88 Standartinė Starlin » 21 Bal 2009, 00:40

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#89 Standartinė nassa » 21 Bal 2009, 01:16

Aiquen rašėCOLONnassa, tu ką, visai humoro jausmą prateriojai? :p Ne, nu garbės žodis... :weedman:
tai gal man smailų prištampuot, kad ir tu su humoru suprastum? :P

Aiquen rašėCOLON Baizevei, jei jau apie ligas - šiandien pusę dienos žvengiau: http://www.sveikas.lt/ligos_placiau2.as ... 2=&linkID= :mrgreen:
yo, čia nesąžininga... jau seniai kažkur rašiau, kad man tas vardas ligotas asociacijas kelia...
žiauri ir vidurius paleidžianti liga..
but yeahh - funny :D :D
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#90 Standartinė Aiquen » 21 Bal 2009, 09:45

Nu ko tu daba, nu dievaži... Galima pagalvot, kad per 20 metų erkių padaugėjo bent šimtą sykių, ir visos be išimties kokią nors kvarabą nešioja. Šiemet, žiūriu, erkės madoj, visas lj skamba, visiem jos visur vaidenasi... Kamon, žmonės, jų visada buvo, ir bus, ir kam ta panika? Bijai erkės - neik į mišką. Lygiai taip pat sėkmingai, kaip nuo laimo ligos, galima nusibaigt ant golfuko kapoto, po petunijų vazonėliu vidury šaligatvio, ar dar kaip nors kvailai netyčia nusidaigot. ;)

Vartotojo avataras
Panelė Nežinia
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 43
UžsiregistravoCOLON 12 Kov 2009, 20:25
MiestasCOLON The Middle Of Nowhere
CONTACTCOLON

#91 Standartinė Panelė Nežinia » 21 Bal 2009, 11:41

Jo, Lietuvoje nuo erkinio encefalito kasmet miršta vidutiniškai trys žmonės. Kiek žmonių miršta autoavarijose info gal net ir neieškosiu... Tai vat į automobilį žmonės sėda ir nesuka galvos, kad už pusvalandžio gal bus paralyžiuoti ar apakę, o į mišką eit bijo - erkės užpuls. :roll: išpūsta visa ta erkių fobija, labai išpūsta.
Su visa derama pagarba,
Panelė Nežinia

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#92 Standartinė nassa » 21 Bal 2009, 12:29

Panelė Nežinia rašėCOLONJo, Lietuvoje nuo erkinio encefalito kasmet miršta vidutiniškai trys žmonės. <...> išpūsta visa ta erkių fobija, labai išpūsta.
1. - jei vienas iš trijų būtum tu?
2. - nu nenoriu pasirodyt kaip, ai nu dzin, tegu taip ir pasirodysiu :) - o jūs bent nutuokiat kaip sunkiai sergama tuo erkiniu encefalitu? kaip žmonės komose išguli? kiek vaistų prištampuoja ir dar be kita ko kiek reabilitacija kainuoja?.. ir t.t. ir pan.
erkę ne tik miške pasigaut galima

šiaip, jau buvau seniau užsiminus, bastūnai galėtų nuo encefalito pasiskiepint. bet toks poelgis ko tais, nelabai lietuviškas.

ir užmušk mane Aiqua, kad man rūpi :P
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
sielagaudys
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 539
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 19:14
MiestasCOLON kartais Vilnius, kartais kitur, dažniausiai negyvenu

#93 Standartinė sielagaudys » 21 Bal 2009, 12:45

nassa rašėCOLON šiaip, jau buvau seniau užsiminus, bastūnai galėtų nuo encefalito pasiskiepint. bet toks poelgis ko tais, nelabai lietuviškas.
Ir neaftentiškas!! Tikri bastūnai nesiskiepydavo!! :D

...ir aš jau žinau, ką nominuosiu kitų metų Žiedo užburtųjų Gimlio kategorijai :D ...
I'm a leaf on a wind. Watch how i soar.

The planet is fine...the people are FUCKED! - George Carlin

Vartotojo avataras
Panelė Nežinia
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 43
CONTACTCOLON

#94 Standartinė Panelė Nežinia » 21 Bal 2009, 12:56

nassa rašėCOLON 2. - nu nenoriu pasirodyt kaip, ai nu dzin, tegu taip ir pasirodysiu :) - o jūs bent nutuokiat kaip sunkiai sergama tuo erkiniu encefalitu? kaip žmonės komose išguli? kiek vaistų prištampuoja ir dar be kita ko kiek reabilitacija kainuoja?.. ir t.t. ir pan.
erkę ne tik miške pasigaut galima
Žinau. Ir teoriškai, ir savo akim mačiau. Ta mergina po encefalito liko protiškai atsilikusi, nors buvo žmogus su itin aukštu intelektu. Bet erkių fobija vis vien smarkiai smarkiai perdėta. Pasaulis pilnas žvėriškai baisių ligų, ir visokiausių pavojų, aišku, lįsti į juos aklai ne itin gudru, bet dėl visko, atsiprašau, peršikti irgi nėra jokio reikalo, nes jeigu taip, tai visas gyvenimas - lytiniu keliu plintanti, mirtina liga.
Su visa derama pagarba,
Panelė Nežinia

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288
UžsiregistravoCOLON 28 Spa 2008, 20:13

#95 Standartinė Magnus » 21 Bal 2009, 13:00

Panelė Nežinia rašėCOLONJo, Lietuvoje nuo erkinio encefalito kasmet miršta vidutiniškai trys žmonės.
Tik 30 procentų pacientų pasveiksta, kitiems lieka lengvesni ar sunkesni sveikatos sutrikimai: nemiga, galvos skausmai, dirglumas, rankų paralyžius, lytinė impotencija, psichiniai sutrikimai. Mirtingumas nuo šios ligos siekia iki 3 procentų.
Kalbant apie autovarijas, jei nuo jų galėtum "pasiskiepyt" tarsi taip nedarytum?

Honestly, buvau užmiršęs apie skiepus pats, bet tikrai reikia pačiam pasidomėti.
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Panelė Nežinia
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 43
CONTACTCOLON

#96 Standartinė Panelė Nežinia » 21 Bal 2009, 13:08

O ar aš sakiau, kad žmonės nesiskiepykit? aš apie fobiją kalbu. :) Nežinau, kaip jums, bet aplink mane žmonės tiesiog pakvaišę dėl erkių, pažįstu merginą, kurią apima kone isterijos priepuolis, jei kas siūlo nueiti pasivaikščioti į mišką (taip, aš žinau, kur galima pasigauti erkes). Ir kad ir kokios baisios ligos tie erkinis encefalitas su laimu bebūtų, reikalas dėl erkių dabar vis vien pernelyg išpūstas.
Su visa derama pagarba,
Panelė Nežinia

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288

#97 Standartinė Magnus » 21 Bal 2009, 13:16

Taip, masinė isterija - išpūčia reikalus, kartu atsainus požiūris į tai irgi juokingas.
Jei nori būti realiste: taip tavęs gal erkė iš viso nepamylės, tačiau tai nepanaikina tos galimybės. Taip pat ta erkė gali būti paprasta, be jokių pavojingų patogenų, tačiau tai nepanaikina kitų erkių buvimo ten pat. Taigi, tau yra pasirinkimas, sunaikinti galimybę sirgti encefalitu arba palikti tą teorinę galimybę. Ką renkiesi? Čia tavo pasirinkimas ir nereikia savo pasirinkimu menkinti kitų nuomonės, kad, tavo nuomone, erkės fobija yra išpūstas burbulas.
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Panelė Nežinia
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 43
CONTACTCOLON

#98 Standartinė Panelė Nežinia » 21 Bal 2009, 13:26

Ginkdie niekeno nuomės menkinti intencijų neturėjau, tik sakau, kad šiuo metu žmones apėmusi erkių fobija yra neadekvati realiam pavojui. Ir pavojų pasaulyje šiaip jau yra bais daug, jeigu dėl visų imti lygiai taip pat smarkiai pergyventi, tai galima ir vien nuo nervinės įtampos pasimirt.
Su visa derama pagarba,
Panelė Nežinia

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288

#99 Standartinė Magnus » 21 Bal 2009, 13:33

Tai kam tu dėl kitų žmonių pergyvenimų pergyveni?
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Panelė Nežinia
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 43
CONTACTCOLON

#100 Standartinė Panelė Nežinia » 21 Bal 2009, 13:34

Aš nepergyvenu. Čia yra forumas. Čia žmonės dalinasi nuomonėmis. Aš ir pasidalinau. :)
Paskutinį kartą redagavo 1 Panelė Nežinia. Iš viso redaguota 21 kartus.
Su visa derama pagarba,
Panelė Nežinia

BUTTON_TOPIC_LOCKED