Pliurpimas Nr. 25

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Tyliai
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 09 Lap 2008, 17:37
MiestasCOLON Vilnius

#261 Standartinė Tyliai » 10 Sau 2009, 14:53

nassa rašėCOLON awwww, tai dar pradėkim klausinėti - ar man už jo tekėt ar ne..
c'mon "Tyliai". nuspręsk pati
Sorry, jei tamstą kažkokiu būdu užgavo mano pasidomėjimas. Argi negalima paklaust žmogaus, kuris maždaug jau susidaręs nuomonę apie tai?
The moon cries - her tears of light
fall upon the thirsty grass.
To welcome our feet - dancing
on this sacred ground.

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#262 Standartinė nassa » 10 Sau 2009, 17:18

Exo rašėCOLON Jei jie budi naktimis banke, reiškia jiems tai patinka. Nes argi sveikas ir protingas žmogus darytų, tai kas jam neptinka ir bjauru?
stand-up comedien lygio bajerukas.
siūlau tau ekskursiją į maximos parduotuves, pasigrožėsime patenkintomis lentynų krovėjomis, ir ne ką labiau kaifą kasoje gaudančiomis darbuotojomis...
don't read my AURA!!!

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288
UžsiregistravoCOLON 28 Spa 2008, 20:13

#263 Standartinė Magnus » 10 Sau 2009, 17:37

nassa rašėCOLONstand-up comedien lygio bajerukas.
O koks tai lygis ?
CTF Glaurung

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#264 Standartinė Folkas » 10 Sau 2009, 18:27

Nepulkit, gal exo tikrai gyvena pasaulyje, kuriame žmonės dirba tik norimus darbus. O aš savanoriškai, vardan valios ugdymo gyvenu kiaulidėj.
Bet nesutinku ir iš dalies su nassa, tavo pavyzdys, kad tavo bičai dirba 'biški ne ten' irgi nieko neįrodo. Nereikia nurašyti specialybės dėl asmeninių ambicijų trūkumo. Nesakau, kad taip buvo anų atveju. Jeigu aš stočiau į tokią siaurą ir sakyčiau bemaž tik psichologinį pasitenkinimą teikiančią (:D) specialybę, turbūt jau būčiau nusprendęs ragais nagais kabintis į šitą dalyką.
Paskutinį kartą redagavo 1 Folkas. Iš viso redaguota 10 kartus.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#265 Standartinė nassa » 10 Sau 2009, 18:33

Folkas rašėCOLONNepulkit, gal Tyliai tikrai gyvena pasaulyje, kuriame žmonės dirba tik norimus darbus. O aš savanoriškai, vardan valios ugdymo gyvenu kiaulidėj.
Bet nesutinku ir iš dalies su nassa, tavo pavyzdys, kad tavo bičai dirba 'biški ne ten' irgi nieko neįrodo. Nereikia nurašyti specialybės dėl asmeninių ambicijų trūkumo. Nesakau, kad taip buvo anų atveju. Jeigu aš stočiau į tokią siaurą ir sakyčiau bemaž tik psichologinį pasitenkinimą teikiančią (:D) specialybę, turbūt jau būčiau nusprendęs ragais nagais kabintis į šitą dalyką.
o taip archeologų Lietuvoj laukia didi ateitis.
potekstė turbūt turėjo būt aiški. tačiau, pardon - pasikartosiu vėl, kuo mažiau rinkitės specialybes iš VU...
kvailiai mokosi iš savo, protingi iš kitų klaidų.
don't read my AURA!!!

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#266 Standartinė Folkas » 10 Sau 2009, 18:51

Misunderstanding... jų didi praeitis laukia neatrasta. :)

Ok baigiam. Viskas visiem bus gerai. Jei ne ten, tai kitur. Žmogus su galva neprapuls.

Labai džiaugiuosi, kad vienos disciplinos dėka viską žinosiu apie pensijų sistemą... O sugaišių visai nedaug, vos savaitgalį. Juk ką daugiau veikti...

NOT

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288

#267 Standartinė Magnus » 10 Sau 2009, 18:53

Man toks klausimas kilo.
Nassa, save realiste laikai ?
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#268 Standartinė Laiqualasse » 10 Sau 2009, 19:18

Folkas rašėCOLONNepulkit, gal Tyliai tikrai gyvena pasaulyje, kuriame žmonės dirba tik norimus darbus. O aš savanoriškai, vardan valios ugdymo gyvenu kiaulidėj.<...>
O čia šiaip toks klausimas - tu žinutes perskaitai, prieš į jas atsakinėdamas? ;)

Ir šiaip visiškai nesuprantu nassos reakcijos - žmogus elementariai paklausė nuomonės apie studijas VU archeologijoje, jam buvo atsakyta. Jei turi kitokią nuomonę, galima tą pasakyti ir be tokio "mielo" sarkazmo :roll:
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#269 Standartinė Folkas » 10 Sau 2009, 19:26

Ai jo :D Okei, redaguojam žinutes, Laiqua :)

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#270 Standartinė nassa » 10 Sau 2009, 20:41

Magnus rašėCOLONMan toks klausimas kilo.
na jei kilo, tai tegu ir kaba sau..
Laiqualasse rašėCOLONIr šiaip visiškai nesuprantu nassos reakcijos ..
o, kaip ir aš tavosios. kažkas panašaus į priešpaskutinės metų dienos reakciją.
gyveni ir mokais. gyveni ir mokais :]
don't read my AURA!!!

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288

#271 Standartinė Magnus » 10 Sau 2009, 20:47

nassa rašėCOLON
Magnus rašėCOLONMan toks klausimas kilo.
na jei kilo, tai tegu ir kaba sau..
Awww, kad nėra už ko. Gal palaikysi tada?
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Tyliai
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 109
MiestasCOLON Vilnius

#272 Standartinė Tyliai » 10 Sau 2009, 20:51

nassa rašėCOLON o taip archeologų Lietuvoj laukia didi ateitis.
potekstė turbūt turėjo būt aiški. tačiau, pardon - pasikartosiu vėl, kuo mažiau rinkitės specialybes iš VU...
Pasaulis platus, nebūtinai visas gyvenimas turi baigtis Lietuvos viduje. Juk ir nemažai forumiečių ne LT studijuoja. Nesirinkti VU? O kodėl jis LT prestižiškiausias?
Folkas rašėCOLONJeigu aš stočiau į tokią siaurą ir sakyčiau bemaž tik psichologinį pasitenkinimą teikiančią () specialybę, turbūt jau būčiau nusprendęs ragais nagais kabintis į šitą dalyką.
Bijau jau ir beklaust, nes vėl būsiu kieno nors užsipulta, bet surizikuosiu: o ką patartum? ar geriau min. 4m į paskaitas kulniuot kaip į lažą ir neapkęst studijų bei tikėtis, jog gausi darbą pagal tą pačią specialybę, ar mokytis noriai ir su užsidegimu ir paskui pasistengt labiau dėl to? Ot dabar dar labiau apsisprendžiau "ragais nagais" ten kabintis :!:
on this sacred ground.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#273 Standartinė Aredhel » 10 Sau 2009, 20:57

Kas jums visiems užėjo? Tu Nassa persimokei ar tik šiaip gyvenimu nusivylus? Jei pastarasis variantas, tai keliauk į kamputį ir išsiverk, o ne liek savo tulžį ant niekuo dėtų vien todėl, kad jie klausia, o kitas atsako kaip JAM/JAI atrodo.
Magnusai, nesikabinėk, matai, kad žmogui stogas važiuoja - medicinos studijos visgi reikalauja aukų :D

Ir šiaip, vaikai, gyvenkime draugiškai ;)
Paskutinį kartą redagavo 1 Aredhel. Iš viso redaguota 10 kartus.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#274 Standartinė Starlin » 10 Sau 2009, 21:14

Tyliai rašėCOLONPasaulis platus, nebūtinai visas gyvenimas turi baigtis Lietuvos viduje. Juk ir nemažai forumiečių ne LT studijuoja. Nesirinkti VU? O kodėl jis LT prestižiškiausias?
Atsiprašau, Tyliai, kad susprogdinsiu dar vieną burbulą, bet... šitas nesibaigiantis "prestižiškiausio universiteto" piaras tiesiog kaip per smegenis benzininiu pjūklu... Atrodo, kad VU nieko daugiau negali apie save pasakyt, tik koks "seniausias Rytų Europoje" ir "prestižiškiausias" jis yra.

Kai pradėsi domėtis universitetais ir jų siūlomomis programomis, pamatysi, kad daugiau mažiau tokiais pačiais žodžiais save apibūdina beveik visos mokslo įstaigos. Ir ne tik Lietuvoje: kai prieš kelis metus bandžiau stoti į bakalaurą Anglijoje, buvo labai sunku atsirinkti universitetus, nes visų jų bukletukai buvo tiesiog nuostabūs ir blizgantys. Realybė, deja, ne tokia. Mano manymu, Lietuvoje šiuo metu nėra nė vienos aukštojo mokslo įstaigos, kuri galėtų vadintis tikrai prestižine - tad ir prestižiškiausią tarp jų rinkti yra bergždžias darbas. Taip, yra pavienių gerai ar apygeriai paruoštų programų, taigi teigti, kad viskas supuvę danų karalystėj, būtų negražu, bet net tasai "prestižiškiausias" VU labai jau apipelijęs daugelyje vietų.

O romantizmas išgaruoja. Nebent tai yra tikra tavo vaikystės svajonė ir tu tiksliai žinai, ką archeologas veikia, kaip tu uoliai mokysies ir kaip pabaigusi ieškosies darbo. Aš žiauriai didelių užmojų "mokytis tai, kas įdomu" turėjau. Pakirpo sparnelius protingi žmonės prieš stojant, bet nepakankamai - ir dabar kapstausi be aiškaus ateities plano. Graužiuos nagus - o mokslų penkti metai eina. Kas čia kur ką iššvaistė? Taip kad siūlau gerai pagalvoti, ko nori iš savo ateities. Ar esi pakankamai stipri asmenybė, ar turi pakankamai košės galvoj, asmeninių pažinčių ir kitokio kapitalo, kad galėtum valgyti savo duoną iš specialybės, kuri neturi beveik jokios paklausos.

Sėkmės.
Tyliai rašėCOLONo ką patartum? ar geriau min. 4m į paskaitas kulniuot kaip į lažą ir neapkęst studijų bei tikėtis, jog gausi darbą pagal tą pačią specialybę, ar mokytis noriai ir su užsidegimu ir paskui pasistengt labiau dėl to?
Čia dar pridedant prie to, kas viršuj parašyta: ir šuo kariamas pripranta. Žinai, yra žmonių, kurie gali oru išgyvent, iš nieko daryti stebuklus ir atsipūtę eiti savo pasirinktu gyvenimo keliu. Jei tu toks žmogus - nuostabu, pirmyn ir sėkmės tau.

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288

#275 Standartinė Magnus » 10 Sau 2009, 21:38

Metus pradėjome barniais :)
Kaip smagu.
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#276 Standartinė Laiqualasse » 10 Sau 2009, 21:48

Negaliu pasakyti ko nors daug apie VU, jį pažįstu tik truputėlį iš FF (Fizikos fakulteto, dar žinomo "fizfako" sutrumpinimu) koridorių, o fizikai - padarai kitokie, nei aplinkiniai, tai vaizdas turbūt iškreiptas. Naobetačiau teko girdėti nemažai negerų atsiliepimų apie jį.

Bendrai paėmus Lietuvos universitetuose, kiek pastebėjau, dauguma profesūros yra pasenę ir apkiautę, todėl ir studijų kokybė gaunasi panaši. Aišku, kai kur pasitaiko kitokių, kas yra labai gerai (maloniai stebina VGTU arch. fakultetas, kur gana jauni dėstytojai sudaro turbūt didesnę pusę kolektyvo), bet, deja, greičiau išimtis, nei taisyklė.

Iš savos asmeninės varpinės galėčiau sakyti, jog studijuoti patinkantį, bet neperspektyvų, dalyką yra turbūt geriau, nei atvirkščiai, bet aš esu nepataisomas romantikas, taigi ir požiūris iškreiptas šiuo atžvilgiu. Tau vertėtų pagalvoti, ar turi pakankamai daug entuziazmo studijuoti archeologiją, kad šis nepranyktų susidūrus su rimtesnėmis problemomis. Jei turi - pirmyn. Gali tekti nusivilti, gali "prarasti" keletą gyvenimo metų (nors visgi bet kokios žinios ir patirtis yra gerai - mokslo ant pečių nenešiosi), bet jei pasiseks, tai geri rezultatai turėtų atsverti galimą nusivylimą. Jei manai, kad entuziazmo gali pritrūkti - geriau pagalvok apie tai, ką galėtum studijuoti, kas nebūtų labai bjauru ir atgrasu, bet leistų kažkaip įsikabinti į gyvenimą (t.y. pradėti dirbti ir uždirbti), o mėgiamą dalyką palik geresniems laikams, kai galėsi sau leisti vėl pastudijuoti galbūt vien savo malonumui.

Tokia jau ta žiauri realybė :(
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Tyliai
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 109
MiestasCOLON Vilnius

#277 Standartinė Tyliai » 10 Sau 2009, 21:49

Dėkui, Starlin. Supratau, ką norėjai pasakyt, supratau dėl VU, bet nenoriu taip pesimistiškai nusiteikt, ir man teks per tą mėsmalę pereit, nesvarbu kur.
Laiqualasse rašėCOLONbet aš esu nepataisomas romantikas, taigi ir požiūris iškreiptas šiuo atžvilgiu. Tau vertėtų pagalvoti, ar turi pakankamai daug entuziazmo studijuoti archeologiją, kad šis nepranyktų susidūrus su rimtesnėmis problemomis.
Va va, manau, mano problema ta pati. O entuziazmo, manau, turiu pakankamai :)

Taip, pritariu Magnus'ui, baigiam barnius, sorry, kad juos užviriau. Flower Power ;)
Paskutinį kartą redagavo 1 Tyliai. Iš viso redaguota 10 kartus.
on this sacred ground.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#278 Standartinė Starlin » 10 Sau 2009, 21:54

Magnus rašėCOLONMetus pradėjome barniais :)
Kaip smagu.
Viešpatie, kokie čia barniai. Čia normali diskusija. Kodėl visiems atrodo, kad diskusijos tai yra abipusis pasiglostymas? Aišku, kad yra nesutarimų - be jų dialogo nebūtų. Ežio nesušukuosi.

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288

#279 Standartinė Magnus » 10 Sau 2009, 21:59

Starlin rašėCOLON
Magnus rašėCOLONMetus pradėjome barniais :)
Kaip smagu.
Viešpatie, kokie čia barniai. Čia normali diskusija. Kodėl visiems atrodo, kad diskusijos tai yra abipusis pasiglostymas? Aišku, kad yra nesutarimų - be jų dialogo nebūtų. Ežio nesušukuosi.
O aš be sarkazmo sakau. Kaip smagu :)
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#280 Standartinė nassa » 10 Sau 2009, 22:01

Tyliai rašėCOLON baigiam barnius, sorry, kad juos užviriau. Flower Power ;)

geriau parašysiu pirma, kol dar niekas nepamatė. this one "fight", goes on me ;)

cheers
don't read my AURA!!!

BUTTON_TOPIC_LOCKED