Pliurpimas Nr. 25

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#81 Standartinė Starlin » 19 Rgs 2008, 20:54

Aredhel, nassos žodžiuose esama tiesos. Nes ekstra situacijose žmogus elgiasi visiškai kitaip, nei jam gali atrodyti, kad elgtųsi, kol jis egzistuoja normaliomis sau sąlygomis. Patys žinom, kaip pasikeičiam užklupti paprasto streso, tai galima įsivaizduot, kas dėtųsi užklupus karui...

Aš asmeniškai įtariu, kad lįst į ugnį pabūgčiau, bet tai nėra vienintelis būdas prisidėt prie gynybos. Kadangi mano supratimu Tėvynė - tai nėra vien teritorija ir valstybė, tai yra ir kultūrinis jos pagrindas, o prie teritorijos ir valstybės gynimo negalėčiau rimtai prisidėti, tai, įtariu, prisidėčiau prie tos kitos pusės. Na, čia jau liūdnoji dalis, iš tiesų :roll: T.y. įsivaizduoju, kad iš manęs daugiau naudos būtų išeivijoje stengiantis palaikyt lietuvių kultūrinį tautinį sąmoningumą, ryšius su Lietuva, nei fronte mėtant granatas :roll: Taip man atrodo realiausia... Aišku, galėčiau čia dabar pasakot, kad drąsiai stočiau į pirmąsias gretas, bet įtariu, kad realaus pavojaus akivaizdoje tokios kalbos pasirodytų niekinės.

Gera diskusija, tarp kitko.

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#82 Standartinė nassa » 20 Rgs 2008, 21:02

ką žinau, dabar teigti kad eičiau į gretas... nu gerai, nueinu ir ką toliau? nei aš teisingai šautuvą laikyt moku nei ką..

o grįžtant prie artimųjų ir t.t. pagalvok išsamiau kodėl tu "gelbėtum" vieną ar kitą šeimos narį. giliai širdį gyventi nori visi,o ypač jauni.

negalvoju ką daryčiau, nes koks skirtumas dabar. kai ateis laikas, tada galvosiu :)

Star, kaip Londonas? beveik kaip namie :) lietuvių visur pilna
don't read my AURA!!!

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#83 Standartinė Indraja » 21 Rgs 2008, 03:59

Hm, paklausiau tėvų - jie kažkokį pilietinio pasipriešinimo "instruktažą" iš mūsų valstybės atstovų girdėjo tik kartą - iš V.Landsbergio per radiją kažkur apie 1991.01.13. Niekas iš atsakingųjų turbūt nė Ramanausko-Vanago atsiminimų neskaitė, kur apgailestaujama, kad visuomenė visai nebuvo paruošta tokioms sąlygoms? Atrodytų, jau buvo galima pasimokyti iš istorijos.

Įtariu, egzistuoja bent viena šeimos nario rūšis, kurį daug kas pultų gelbėti, net patys smarkiai rizikuodami - nuosavas vaikas ;) Tik dar ne visi turim. O šiaip turbūt daug kas priklaustų nuo konkrečių aplinkybių. Tarkim, jei tuo metu paprasčiausiai būčiau kartu su šeima, tai paprasčiausiai kartu ir bandyčiau gelbėtis. (T.y. rūsyje kartu sėdėt?..).

Bet mes čia nukrypom į dramatiškąją reginio pusę. Pats užkariavimas truktų nuo keliolikos minučių iki keliolikos dienų, o po to tektų vienaip ar kitaip okupacijos sąlygomis gyvent. O tada ir smulkmenos būtų svarbios. Kovojantieji ginkluotai negalėtų ilgai išsilaikyti be materialinės gyvenotojų paramos (o norinčiųjų "paramos" tokiose situacijose atsiranda, hm, daug). Juos ir visus kitus neįtikusius būtų sunkiau sugaudyti, jei visa visuomenė visiškai nebendradarbiautų su okupacine valdžia - nepaklustų nurodymams (kas irgi gali būti sudėtinga, tarkim, jei maisto korteles gaus tik tie, kurie nueis kur nors registruotis). Gali būti, kad kai kurios gyventojų grupės bus persekiojamos, o emigravimas tuomet bus nebe toks paprastas, kaip galimybė išvažiuoti į užsienį dabar - ir jiems reikės pagalbos (beje, Exon apie tam tikros situacijos ypatumus parašė labai taikliai - be to, ypač rizikinga taptų tuo metu, kai ir jei nuo Rusijos kas nors išlaisvintų.).

Rusijos ir Gruzijos karas itin akivaizdžiai parodė, kokia svarba dabar tenka informacijai. Taigi, tektų gyventi girdint tai, ką skirtingos pusės norėtų paskelbti, ir būtų sunku sužinoti apie tikrąją padėtį. Propagandiniais metodais būtų stengiamasi atbaidyti visuomenę nuo paramos pasipriešinimui. Nekeista, jei būtų pabandyta gyventojus įtikinti, kad jie išgelbėti nuo labai blogos nuosavos valdžios (ir nekeista, jei dalis gyventojų patikėtų, nes valdžia ir taip gera nebūna, o tuo metu gali būti ir dar blogesnė; galiausiai, jos blogumas galėtų būti surežisuotas iš anksto). Taigi, galvoti tuomet, kai viskas jau vyks, gali būti kiek sudėtinga, jei nėra aiškių vertybinių nuostatų ir nežinoma, su kuo gali tekti susidurti.
Paskutinį kartą redagavo 1 Indraja. Iš viso redaguota 21 kartus.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#84 Standartinė Exon » 21 Rgs 2008, 13:03

Kaip tik apie vertybes ir patriotizmą ;) . Gavau tokį laišką:
Sveiki, Esu nepriklausomas leidejas ir siuo metu renku komanda Lietuvos istorinio epo leidimui. Tai butu 10 komiksu knygu platinamu visose buvusiose Respublikos salyse (Lietuva Lenkija Baltarusija Ukraina). Visa ideja yra sukurti idomiu komiksu serija remiantis Tikraja Lietuvos Istorija t.y. remiantis tokiais istorikais kaip Daukantas ar Kojalavicius. Yra istorikas kuris sudarytu frame'us komiksams, bet mums dar reikia ir gabaus scenaristo. Gal jusu klube yra zmogus kuris turi tam gabumu ir kuriam butu idomu apsiimti tokio darbo? Prisegu preliminaru knygu koncepta ir zemiau pateikiu linkus apie tikraja Lietuvos istorija neisdarkyta Rusu ir Krikscioniu propagandos.
http://www.lietuvos.net/istorija/daukantas/
http://www.lietuvos.net/istorija/kojalavicius/
Pagarbiai, Dominykas
Jei ką domina, galiu AŽ persiųsti kontaktinę informaciją.

Bet pavadinimas "Lietuvos net" skamba labai dviprasmiškai :p .
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#85 Standartinė Aredhel » 21 Rgs 2008, 14:48

Paspaudus pirmąją nuorodą, atsidarius langui, dešinėje yra laukelis "Ši svetainė išlaikoma tik iš asmeninių ir paaukotų pinigų. Jei galite padėti rašykite:vikingas@yahoo.com"

Kronai, čia tuuuu??? :D
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#86 Standartinė Indraja » 21 Rgs 2008, 15:03

Esu už pozityvios mitologijos ir nepiktybinės propagandos kūrimą, tačiau ir už skaidrumą bei sąžiningą įvardinimą tai darant - komiksas gerai, bet nereikėtų ant to kabinti etiketės "Tikroji Lietuvos Istorija" ;)
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#87 Standartinė Laiqualasse » 21 Rgs 2008, 15:08

Indraja rašėCOLONEsu už pozityvios mitologijos ir nepiktybinės propagandos kūrimą, tačiau ir už skaidrumą bei sąžiningą įvardinimą tai darant - komiksas gerai, bet nereikėtų ant to kabinti etiketės "Tikroji Lietuvos Istorija" ;)
Va būtent. Labai pritariu Lietuvos istorijos išvadavimui (tam tikra prasme) nuo krikščioniškos, lenkiškos bei rusiškos propagandos, bet Lietuvos.net, deja, lazdą perlenkia į kitą pusę. Ir smarkokai...
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Nūmenorietė
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 120
UžsiregistravoCOLON 18 Lie 2007, 16:18
MiestasCOLON žemaitijos kalvos

#88 Standartinė Nūmenorietė » 21 Rgs 2008, 20:04

sveiki, kažkaip radau straipsnelį šita, prajuokino ir nuliūdino jis mane, nežinau kaip reaguot :)

http://www.balsas.lt/naujiena/214768/10 ... urairmenas
Onen i-Estel Edain, u-chebin estel anim.

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#89 Standartinė Exon » 21 Rgs 2008, 20:27

Nūmenorietė
Džiaugtis, juk Tolstojus, Prustas, Homeras yra labai garbinga draugija. O apdergti galima absoliučiai viską :evil: .
Ką Exon seniai mano apie panašaus plauko išsidirbinėtojus.
Beje, ar man vienai toks įspūdis, jog bent "ŽV" ir „Iliados" atžvilgiu autorius atkakliai sekė nuosavo patarimo?

Dėl "tikros Lietuvos istorijos": aš juo labiai nemėgstų per didelės pompos "tikrumo" ir ne tik atžvilgiu. Bet kiekvienas turime teisę rinktis. Jei kas nors vis dėlto domisi, prašom.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#90 Standartinė Aredhel » 25 Rgs 2008, 08:48

Per keturias dienas nė vienos žinutės... Forumiukas liūdi... ;)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#91 Standartinė Indraja » 26 Rgs 2008, 09:52

...Kas bunkerį kasa, kas užsienyje giminių ieško, kas rūsyje produktus kaupia. O aš va Norvegijos entuziastės klausiau, ar nežino ko apie tą mokymą... Bet žmogus laiko neturi - žaidimą apie 1863 m. rengia.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#92 Standartinė Nimrodel » 26 Rgs 2008, 22:13

Laaabai norėjau pasigirti ir pademonstruoti krikštynų nuotraukas. Nesugalvojau, kur geriau jas demostruoti, todėl tai padariau čia. :mrgreen:
helou

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#93 Standartinė Aiquen » 11 Spa 2008, 06:28

Vėjaraupiai valdo. :mrgreen:

Klausimas - koks didžiausias failas, kurį gmailas gali išsiųsti nepaspringdamas?
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#94 Standartinė Laiqualasse » 11 Spa 2008, 12:23

Man atrodo, tai dar nuo interneto greičio priklauso. Iki 1MB failai man beveik niekad nepyksta, didžiausią gal 5MB esu siuntęs.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#95 Standartinė Starlin » 11 Spa 2008, 22:18

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#96 Standartinė Aiquen » 11 Spa 2008, 23:58

Laiqualasse rašėCOLONdidžiausią gal 5MB esu siuntęs.
Man sukrito dėžėn trys failai po septyniasdešimt megų, irgi iš gmailo. O pati su deviniolikiniu vargau porą valandų, kol išsiunčiau. Tai va įdomu paliko, kame čia replės. Greitis pas mani lyg ir padorus... Ai, whatever. :roll:

E... Star... čia man akyse tavaruojasi, ar ten...e? :roll:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#97 Standartinė Indraja » 12 Spa 2008, 00:14

Chm, o čia visai į šį tą panašus: http://www.lrytas.lt/-12213003641220813 ... %C5%B3.htm
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#98 Standartinė Aiquen » 12 Spa 2008, 00:19

Atsiganė nuo paskutinio sykio, kai mačiau... Bet šukuoseną tai galėtų ir pakeist. :roll:

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#99 Standartinė nassa » 12 Spa 2008, 06:27

OMG? jis pardavęs sielą Valatkai.. :(
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras