Pliurpimas Nr. 24 - OLIMPINIS

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#181 Standartinė Indraja » 30 Lie 2008, 13:36

Mano irgi vis ta pat nuomonė - vienas žodis tarptautinis, o kitas - lietuviškas...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#182 Standartinė Starlin » 30 Lie 2008, 22:30

Lady of the Rings rašėCOLONPlanuoju kitais metais iškeliauti į UK mokslų krimsti... Ir labai tikiuosi, kad neapsigalvosiu... Tiek daug už mokslą ten ima :evil:
Taigi su BA be problemų. Pasiimi paskolą, ir gyveni sau... Taip, kepti karveliai į burną neskrenda, bet bent jau tuition nereikia mokėt - grąžinsi baigus, o jei baigus neuždirbsi per daug, tai ir grąžint nereikės. Vat su postgraduate jau prasideda bėdos...

P.S. begėdiška reklama

Kas esate registruoti portale Frype, kviečiu tapti namų muzikavimo grupės Ilgumos fanais :) Rugsėjo pirmoj pusėj ruošiamės groti, intensyviai repetuojamos naujos dainos, taigi laukit daugiau informacijos...

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 943
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#183 Standartinė Nimrodel » 31 Lie 2008, 14:53

Ačiū už reklamą :) Galima paklausti, kur tu dainuoji, nes aš nelabai skiriu :D ?
¯\_(ツ)_/¯

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#184 Standartinė Starlin » 31 Lie 2008, 21:01

Šiuo metu ten esančiuose įrašuose manęs nėra, nes jie daryti iki mano atsiradimo. Reikia tikėtis, greitu laiku bus naujų įrašų ;) Ir aš daugiau dainuoju back'us, šiaip fleitą pučiu 8)

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#185 Standartinė Aiquen » 31 Lie 2008, 21:13

Kodėl frype nudvėsė būtent tą dieną, kai aš sugalvojau ten prisiregistruoti? Dažnai jie taip remontams užsidaro? :?

Ale viskas aplink mane pradėjo gabalais byrėt. Dar ir katinas dingo, jau penkios dienos kaip nėr... :cry:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 943
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#186 Standartinė Nimrodel » 31 Lie 2008, 22:38

Kaip ir pirmą sykį, kiek pamenu, užsidarė... Šiaip dar niekad nemačiau. Ir pakvietimo ten reikia norint prisiregistruoti, galiu pakviesti, tik e-mailo reik :)
¯\_(ツ)_/¯

Vartotojo avataras
Ieva
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 34
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2008, 16:20
MiestasCOLON London, UK

#187 Standartinė Ieva » 31 Lie 2008, 22:53

sielagaudys rašėCOLONTėvynės išdavikai. :twisted:

Kad tik netektų forumo pervadinti į "Tolkien Anglija"...
he he... Tokie ir išdavikai... :) Pas mani kambary prie visų gėrybių - didžiulė Lietuvos vėliava ant sienos kaba. Nemanau, kad galima pamiršti, kur gimei :P

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#188 Standartinė Aiquen » 31 Lie 2008, 23:14

Nimrodel rašėCOLONIr pakvietimo ten reikia norint prisiregistruoti, galiu pakviesti, tik e-mailo reik :)
Tai prisiregistruot spėjau, o po to iškart - labanakt. O taip ruošiausi Starlin reklamai pasiduot...
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
sielagaudys
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 539
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 19:14
MiestasCOLON kartais Vilnius, kartais kitur, dažniausiai negyvenu

#189 Standartinė sielagaudys » 01 Rgp 2008, 13:13

Dėl tėvynės išdavikų, tai šitam forumui irgi reik [sarcasm], [irony], [juokauju] ir panašių tagų. Nes žiūriu mane ne taip suprato. :roll:
//jei ką, mane neseniai kitam forume mušė už giliai nepatriotišką požiūrį...//

Kas dėl frype, tai dėl tokio švento reikalo gal ir prisijungčiau :D . Jei kas pakvietimą atsiųs... grusalakas [at] gmail.com
Pakeliui klausimas - per kiek fraipas IQ numeta užsiregistravusiems? Tikiuosi, mažiau nei uonas.eltė?
I'm a leaf on a wind. Watch how i soar.

The planet is fine...the people are FUCKED! - George Carlin

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#190 Standartinė Starlin » 01 Rgp 2008, 18:38

Kaip socialinį tinklą labiau naudoju Facebook, bet Frype suradau nemažai senų pamirštų pažįstamų. Ir kol kas dar ne one.lt... Tokį nulūžimą pamenu tik trumpą naktinį per Kalėdas ar panašiai.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#191 Standartinė Starlin » 03 Rgp 2008, 23:13

Buvau pradėjus rašyt į rudeninės stofkės giją, bet netiko ten, pagalvojau, flūdas pareis, tai... na, varom tai varom. :roll:

Kaip supratau, prasideda žaidimas "idėjiniai" vs "tie degradai"? :roll: Kadangi man niekas apie stovyklos idėją nesakė, suprantu, kad esu priskiriama prie antrųjų... Ką gi... Užbėgdama Laiquos sąžinės griaužimams už akių, noriu prisipažinti padariusi du nusikaltimus per pastarąją stovyklą: leidau vartoti alkoholį dieninės programos metu ir neatėmiau stipraus gėrimo naktį. Dėl pirmo: niekas nemaukė alaus kibirais ar ragais, tai buvo daroma kultūringai ir programai netrukdė, todėl nestabdžiau. Dėl antro: taip, kalta. Ale galėjo dar Laiqua su Aldu konfiskuoti, kol buvo ne vėlu, nes po to - patys žinot. Na, neatėmiau, blogai padariau, taisyklėm nusižengiau (būbū, baubas Starlin atvažiavo, liepė susitvarkyt stalus, inventorius ir panašiai - tai jau svieto galas, dangus griūva, kam mum ta tvarka, geriau jau ji žiūrėtų, kad su butelaičiais tvarka būtų, bet nežiūri, ojojoi). Taigi taip, čia buvo skylė mano organizaciniame darbe. Kita vertus: ir kas atsitiko? Atvirai pasakius, nieko, kas būtų susiję tiesiogiai su mumis, su TL prestižu ar pan. Mano asmeninės savigraužos ir nusikaltimai sąžinei - mano pačios reikalas, prašau to neliest (bet vis tiek mūsų blaivininkai nežino, apie ką kalba, tai ir nesvarbu).

Tačiau norėčiau paklaust, Laiqua, kiek prisimeni atvejų iš mūsų renginių, kai alkoholis buvo vartojamas visiškai nesaikingai? Aš asmeniškai prisimenu pora atvejų iš II stovyklos ir dar kokius du tris iš žygio bei naujamečio (save įskaičiuoju, nebijok), bet nė vienas iš jų nebuvo toks baisus, koks galėtų būti, jei mūsų kompanija būtų eilinė sugėrovų kompanija. Nieks sąmonės neprarado, na, ant palapinės nuvirto, pasiautėjo, dar šis tas nutiko... Patikėk, būna DAUG blogiau.

Ok, kažkada ir aš buvau didelė baisi idealistė, kuri manė, kad visas alkoholis - blogis, ir kad geri vaikai jo nevartoja. Taip, man buvo LABAI baisu matyt stiklines klasiokų akis per šimtadienį. Bet iš sauskelnių išaugama, deja, - svarbiausia neprarast saiko jausmo, o jį pas mus bent didžioji dauguma tikrai turi, ir stiprų, taip kad nereikia čia lialia. Visi mes - suaugę žmonės. Jei šalia būna nepilnamečių, prisistabdom (vieną atvejį pamenu, kai neprisistabdėm, ir už tai jaučiausi kalta). Sakydama "suaugę" neturėjau omeny, kad suaugusio žmogaus požymis yra alkoholio vartojimas - turėjau omeny, kad turėtume kalbėti ir elgtis atvirai, o ne tūnodami kamputyje kaip šventoji inkvizicija baksnot pirštukais "va, tas geria baltą", "va, ana negerai elgiasi" ir t.t. Žo, atvirai ir parašiau. Man truputį juokinga visa tai... nors žinau, kad savo nuostatų kai kurie nepakeis: ir aš juos visiškai suprantu ir palaikau, nes esu už toleranciją, nes stengiuosi mokėti sugyventi su visais, net jei jie man klaikiai nepatinka (jau dabar kartais trūksta plionkė, ką padarysi, bet aš STENGIUOS, nes tai man labai svarbu). Sveikinu, kad negeriat. Šaunuoliai, stipruoliai. O dabar siūlau atvirai sakyt kiekvienam, kurio elgesys jum užkliuvo, trukdė linksmintis, "pajusti tokią anokią dvasią" ir panašiai. Be apibendrinimų tipo "šiame naujametyje alkoholio vartojimas sukėlė problemų tolkinistinės dvasios įkūnijimo procesui kontempliuoti", tiesiog konkrečiai: Starlin, tu buvai neblaiva, negražiai elgeisi, negerai kalbėjai, tai tavęs nepuošia; Jonuk, tu apvertei stovyklą aukštyn kojom, derėtų susimąstyti; Petrai, man nepatinka, kad kabiniesi man ant kaklo išgėręs... ir taip toliau. Nėr čia ko vynioti į vatą.

Tai žodžiu taip. Galit dabar ant manęs pavaryt, nenumirsiu.

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#192 Standartinė le_golas » 04 Rgp 2008, 00:04

Starlin rašėCOLONBuvau pradėjus rašyt į rudeninės stofkės giją, bet netiko ten, pagalvojau, flūdas pareis, tai... na, varom tai varom. :roll:

Kaip supratau, prasideda žaidimas "idėjiniai" vs "tie degradai"? :roll: Kadangi man niekas apie stovyklos idėją nesakė, suprantu, kad esu priskiriama prie antrųjų... Ką gi... Užbėgdama Laiquos sąžinės griaužimams už akių, noriu prisipažinti padariusi du nusikaltimus per pastarąją stovyklą: leidau vartoti alkoholį dieninės programos metu ir neatėmiau stipraus gėrimo naktį. Dėl pirmo: niekas nemaukė alaus kibirais ar ragais, tai buvo daroma kultūringai ir programai netrukdė, todėl nestabdžiau. Dėl antro: taip, kalta. Ale galėjo dar Laiqua su Aldu konfiskuoti, kol buvo ne vėlu, nes po to - patys žinot. Na, neatėmiau, blogai padariau, taisyklėm nusižengiau (būbū, baubas Starlin atvažiavo, liepė susitvarkyt stalus, inventorius ir panašiai - tai jau svieto galas, dangus griūva, kam mum ta tvarka, geriau jau ji žiūrėtų, kad su butelaičiais tvarka būtų, bet nežiūri, ojojoi). Taigi taip, čia buvo skylė mano organizaciniame darbe. Kita vertus: ir kas atsitiko? Atvirai pasakius, nieko, kas būtų susiję tiesiogiai su mumis, su TL prestižu ar pan. Mano asmeninės savigraužos ir nusikaltimai sąžinei - mano pačios reikalas, prašau to neliest (bet vis tiek mūsų blaivininkai nežino, apie ką kalba, tai ir nesvarbu).

Tačiau norėčiau paklaust, Laiqua, kiek prisimeni atvejų iš mūsų renginių, kai alkoholis buvo vartojamas visiškai nesaikingai? Aš asmeniškai prisimenu pora atvejų iš II stovyklos ir dar kokius du tris iš žygio bei naujamečio (save įskaičiuoju, nebijok), bet nė vienas iš jų nebuvo toks baisus, koks galėtų būti, jei mūsų kompanija būtų eilinė sugėrovų kompanija. Nieks sąmonės neprarado, na, ant palapinės nuvirto, pasiautėjo, dar šis tas nutiko... Patikėk, būna DAUG blogiau.

Ok, kažkada ir aš buvau didelė baisi idealistė, kuri manė, kad visas alkoholis - blogis, ir kad geri vaikai jo nevartoja. Taip, man buvo LABAI baisu matyt stiklines klasiokų akis per šimtadienį. Bet iš sauskelnių išaugama, deja, - svarbiausia neprarast saiko jausmo, o jį pas mus bent didžioji dauguma tikrai turi, ir stiprų, taip kad nereikia čia lialia. Visi mes - suaugę žmonės. Jei šalia būna nepilnamečių, prisistabdom (vieną atvejį pamenu, kai neprisistabdėm, ir už tai jaučiausi kalta). Sakydama "suaugę" neturėjau omeny, kad suaugusio žmogaus požymis yra alkoholio vartojimas - turėjau omeny, kad turėtume kalbėti ir elgtis atvirai, o ne tūnodami kamputyje kaip šventoji inkvizicija baksnot pirštukais "va, tas geria baltą", "va, ana negerai elgiasi" ir t.t. Žo, atvirai ir parašiau. Man truputį juokinga visa tai... nors žinau, kad savo nuostatų kai kurie nepakeis: ir aš juos visiškai suprantu ir palaikau, nes esu už toleranciją, nes stengiuosi mokėti sugyventi su visais, net jei jie man klaikiai nepatinka (jau dabar kartais trūksta plionkė, ką padarysi, bet aš STENGIUOS, nes tai man labai svarbu). Sveikinu, kad negeriat. Šaunuoliai, stipruoliai. O dabar siūlau atvirai sakyt kiekvienam, kurio elgesys jum užkliuvo, trukdė linksmintis, "pajusti tokią anokią dvasią" ir panašiai. Be apibendrinimų tipo "šiame naujametyje alkoholio vartojimas sukėlė problemų tolkinistinės dvasios įkūnijimo procesui kontempliuoti", tiesiog konkrečiai: Starlin, tu buvai neblaiva, negražiai elgeisi, negerai kalbėjai, tai tavęs nepuošia; Jonuk, tu apvertei stovyklą aukštyn kojom, derėtų susimąstyti; Petrai, man nepatinka, kad kabiniesi man ant kaklo išgėręs... ir taip toliau. Nėr čia ko vynioti į vatą.

Tai žodžiu taip. Galit dabar ant manęs pavaryt, nenumirsiu.
Amen.

Iš pradžių maniau nieko daugiau ir nerašyt, nes nematau ką pridurt, bet tiek jau to, pasakysiu... Tiesą sakant aš apskritai neatsimenu atvejo per visus renginius, kuriuose esu buvęs, kad alokoholis būtų vartojamas be saiko programos metu. Kad ir dėl šios stovyklos... Konfiskuoti stiprius gėrimus - vardan ko? Programa buvo pasibaigusi, o tų stipriųjų gėrimų buvo tikrai mažai, palyginus su tuo, kiek žmonių juos gurkšnojo... Galų gale, jei jų ir būtų pakankamai daug... So what? Dar kartą kartoju, programa pasibaigusi, o, kaip Starlin ir sakė, saiką jaučiančių pas mus netrūksta.

Taip, aš žinau savo praeities klaidas, taip, aš atsimenu 2-ąją stovyklą, kai dariau negerai ir, galima teigti, piknaudžiavau alkoholiu per daug, plius dar ir būdamas nepilnametis. O dabar... Ar šioje stovykloje būtent atsitiko kažkas bloga, kieno pasekmė buvo alkoholis? Aš suprantu, kad nėra malonu, kai kažkas naktį šmirinėja aplink palapinę ir klausinėja apie amerikiečių vėliavas mėnulyje, bet tame juk nėra nieko baisaus. :)

Žinoma, aš neapsimetinėsiu, mačiau, kad per šį naujametį nebuvo viskas gražu ir pūkuota. Bet daugiau kažko tokio pastaruoju metu nepastebėjau, juk stovykla šiuo klausimu praėjo, mano manymu, ramiai.

Beje, džiugu, kad daliai iš mūsų nereikia jokių "džiaugsmų", kad vakarai būtų pilnaverčiai ir kad būtų linksma, bet jei kiti džiaugsmų nesibaido, nereikia mėtyti pastabų, įžeidžiančių juokelių, ar net diskriminuoti.

Atsiprašau, kad mintys taip šokinėja, nebeturiu jėgų viską rikiuoti iš naujo ir perrašinėti, tikiuosi kažką supratot.
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#193 Standartinė Laiqualasse » 04 Rgp 2008, 00:06

Na va, prieš spausdamas "Siųsti" galvojau, kad bus daug pykčio, flūdo ir taip toliau. O dabar galvoju, kaip čia geriau sureagavus... galėčiau rašyti ilgą litaniją, bet geriau nereikia.

Starlin, nepriimk visko asmeniškai. Į vatą vyniojimo tikrai nenoriu, bet nematau reikalo vadinti vardais ir baksnoti pirštais. Tiesiog tai, kad yra geriama nemažai (mano nuomone) alkoholio per kai kuriuos (tikrai ne visus) mūsų renginius, man (ir dar keliems forumiečiams) nepatinka. Tai nereiškia, kad aš laikau save "krūtesniu" už geriančius, arba kad manau, jog "tolkinizmo dvasia" (kokia ji bebūtų) nesuderinama su alkoholiu. Jei taip manyčiau, turbūt jau seniai nedalyvaučiau jokiuose forumo renginiuose... Tačiau manau, kad įmanoma pasilinksminti ir be alkoholio, dėl to pasiūliau padaryti dar vieną, papildomą, tolkinistinį susitikimą. Iš niekieno alaus bokalų neatiminėjau ir atiminėti nežadu - labai teisingai pasakei, suaugę žmonės esam, patys galim spręsti, kaip linksmintis.

Aišku, galėjome susirinkti penkiese, niekam nieko forume nesakyti, ir tolkinistiškai praleisti savaitgalį. Bet jei prisijungs dar kas nors - argi nuo to kam nors blogiau? :)

Taisa: rašydamas nemačiau le_golo komentaro. Tegaliu tik dar sykį pakartoti - tai, kad siūlome padaryti renginį, kurio metu nebūtų vartojamas alkoholis, nereiškia, kad norime atimti iš forumiečių teisę tą alkoholį vartoti.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#194 Standartinė le_golas » 04 Rgp 2008, 00:11

Laiqualasse rašėCOLONAišku, galėjome susirinkti penkiese, niekam nieko forume nesakyti, ir tolkinistiškai praleisti savaitgalį. Bet jei prisijungs dar kas nors - argi nuo to kam nors blogiau? :)
Čia galbūt esmė ne tame, ar bus geriama, ar ne (vis dėlto nesu, ir tikiu, kad visi nesam, tokie alkoholikai, kurie be alkoholio nesugeba), bet tame, kaip pateikiama buvo ta rudeninė stovykla. Nieko pikto nesakau, bet... Susidarė įspūdis, kad vos ne "ateikite į tolkinistinę stovyklą be alkoholio ir pagaliau pamatysite tikrąjį tolkinizmą, o ne nusigėrusių jaunuolių kompaniją". Jei iš tiesų yra taip blogai, tada aš kažko nepastebiu..
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#195 Standartinė Starlin » 04 Rgp 2008, 00:14

Laiqualasse rašėCOLONStarlin, nepriimk visko asmeniškai.
Gal ne taip supratai. Aš nepriimu visko asmeniškai, bet už kitus kalbėt irgi negaliu, todėl rašau iš savo pozicijos, ir viskas.
Tiesiog tai, kad yra geriama nemažai (mano nuomone) alkoholio per kai kuriuos (tikrai ne visus) mūsų renginius
em... paskaičiuojam litrais? :roll: Du buteliai alaus - daug?
man (ir dar keliems forumiečiams) nepatinka.
Na tai prisistatykit gal. Aš žinau kol kas dar du, be Laiquos.

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#196 Standartinė Exon » 04 Rgp 2008, 00:16

Kiekvieną gerą ideją galima išvystyti iki absurdo. Pavyzdžiui, politkorektiškumas yra labai geras dalykas, lyginant su rasine ir kitokia neapykanta, bet visi žinome, kaip iš jos išvystomas politkorektmarazmas ir antidiskriminacija (kai diskriminuojami žmones dėl to, jog jie nepriklauso tariamai diskriminuojamai grupei).
Tas pats ir su blaivybe. Labai malonu bendrauti kompanijoje, kur žmonės neprisigeria iki žemės graibymo. Žinoma, pikta, kai renginio dalyviai prisiragauja ir pradėda trūkdyti programai. Bet kai alkoholio nevartojimas tampa programos punktu ir propagandos objektu, tas jau kvepia kažkokia paranoja.
O iš paranojos nieko gero dažniausia neišeina.

Asmeniškai esu ne blaivybės, o gėrimo kultūros skatinimo šalininkė.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#197 Standartinė Laiqualasse » 04 Rgp 2008, 00:44

le_golas rašėCOLONČia galbūt esmė ne tame, ar bus geriama, ar ne (vis dėlto nesu, ir tikiu, kad visi nesam, tokie alkoholikai, kurie be alkoholio nesugeba), bet tame, kaip pateikiama buvo ta rudeninė stovykla. Nieko pikto nesakau, bet... Susidarė įspūdis, kad vos ne "ateikite į tolkinistinę stovyklą be alkoholio ir pagaliau pamatysite tikrąjį tolkinizmą, o ne nusigėrusių jaunuolių kompaniją". Jei iš tiesų yra taip blogai, tada aš kažko nepastebiu..
Taip, rašydamas tą "Įžangą" maniau, kad bus problemų dėl neteisingo supratimo. Galbūt galėjau parašyti kažkaip kitaip, bet nieko geresnio sugalvoti nepavyko... Ne, tikrai neturiu omeny, kad kai būna alkoholio, nebūna tolkinizmo, ar kad tolkinizmas įmanomas tik be alkoholio.
Kiekvieną gerą ideją galima išvystyti iki absurdo. <...> Bet kai alkoholio nevartojimas tampa programos punktu ir propagandos objektu, tas jau kvepia kažkokia paranoja.
O iš paranojos nieko gero dažniausia neišeina.
Aišku, kad galima. Man noras praleisti savaitgalį su bendrabepročių kompanija be alkoholio dar neatrodo nesąmonė. Jei tau taip atrodo - ką gi, tavo teisė taip galvoti :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#198 Standartinė Folkas » 04 Rgp 2008, 01:14

Laiqua, perskaičiau du kartus tavo žinutę, ir jokio argumento apart "man ir dar "kažkam" nepatinka" nesuradau. Nesuprantu tavo noro draust alkoholį. Jei jau norite riboti, tai ribokit stipriuosius. Nors tai irgi būtų diskriminacija kai kurių žmonių atžvilgiu.
Nebuvau nei antroje stovykloje, nei naujametyje, todėl nežinau, kas ten vyko, bet nemanau, kad vyko kažkas labai jau baisiai. Šioje stovykloje, išvis tokios problemos kaip alkoholis išvis nemačiau. Visi labai saikingai vartojo. Laukiu kažko konstruktyvesnio, be sąvokų "man nepatinka". Svarbiausia, tai kodėl nepatinka? Man šioj stofkei vakarai patys linksmiausi buvo, nes su le_golu prisišmaikštavom sočiai :D Juokėmės, beje, ne vieni, kad atrodytųme lyg ateiviai, taip kad problemos kol kas dar nematau.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#199 Standartinė Aredhel » 04 Rgp 2008, 08:56

Na, reakcija visiškai tokia kokios ir aš tikėjausi. :) Visi pradėjo šaukti ir mojuoti rankomis kokie mumi blogiukai ir diskriminantai. Tegaliu pakartoti ką jau sakė Laiqua. Nenorime ir neketiname uždrausti alkoholio tolikinistiniuose renginiuose ir nesakome, kad tolkinistinė dvasia įmanoma TIK nevartojant nė lašo alkoholio.
Skaičiau Rudeninės stovyklos įžangą prieš ją parašant forume, deja taip pat neturėjau minčių kaip ją pateikti kitaip. Jei ją skaitant susidarė įspudis, jog visus kitus laikome kažkuo žemesniu, gaila, asmeniškai atsiprašau už tai.
jokio argumento apart "man ir dar "kažkam" nepatinka" nesuradau...<..> Laukiu kažko konstruktyvesnio, be sąvokų "man nepatinka".
nemanau, kad sulauksit nes "man nepatinka" ir yra pagrindinis "argumentas" šioje vietoje. MAN tas nepatinka, todėl prisidedu prie organizavimo ir tikrai dalyvausiu šioje stovykloje/pasibuvime. Jei jums nepatinka šio renginio idėja, sprendimas paprastas - nedalyvaukite ;) Nei aš, nei, manau, kas nors kitas už tai nė vieno nedalyvavusio nelaikys alkoholikais, degradais ar dar kuo. Jei tai, kad nutarėme padaryti taip kaip mums patinka jus žeidžia, ką gi, atsiprašome už tai, bet dar kartą primenu, jog nei tavęs Starlin, nei tavęs legolai, nei tavęs Folkai, nei vieno kito čia esančio nelaikome "ne trū" ar dar kuo, ką vardinote savo žinutėse. Tiesiog norime padaryti taip, kaip patinka mums ir mums būtų labai malonu jei prisijungtų daugiau dalyvių. Jei neprisijungs - gaila, bet nei vienam dėl to nepriekaištausime.

Kiti "valančininkai" tegul prisistato patys :)

Pyyys ;)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#200 Standartinė Exon » 04 Rgp 2008, 11:11

Laiqualasse rašėCOLONMan noras praleisti savaitgalį su bendrabepročių kompanija be alkoholio dar neatrodo nesąmonė.
Iš esmės man irgi neatrodo. Bet kai tema yra Brijaus smuklė - tai yra kūrinio dvasios pažeidimas, primestinis Viduržemės išsterilinimas ir kitos blogybės :D .

Be to, rudenį jau gali būti šaltoka. Kai kuriems ;) .
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

BUTTON_TOPIC_LOCKED