Pliurpimas Nr. 24 - OLIMPINIS

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#201 Standartinė Starlin » 04 Rgp 2008, 22:06

Mnu jo, tai gal... sėkmės jum, ar ką.

Aredhel, ale visai džiaugčiaus, trū etiketės neturėdama. Bo kai per naujametį mes baladojomės, o jūs kaip penkiamečiai užsiraukėt "čia ne lygis" ir išsinešėt kolonkes į virtuvę klausytis "to, kas tikra", tai labai juokinga buvo :D Sorry, nesusilaikiau. Ne alkoholis ano susiskaldymo priežastis buvo, oi toli gražu... Buvo galima paimti ir išjungti mūsų muzečką, arba rast kompromisą. Betgi idėjiškumas veša, ką padarysi. Gyvenkit, žmogai. Be jūsų pasaulis nebūtų toks spalvingas.

---------

Beje, nedalyvausiu ne dėl to, kad skysčiai uždrausti. Norintys paklausyti "Ilgumų" koncerto - rezervuokitės rugsėjo 12 d. Mes grojam! Ir labai visus kviečiam.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#202 Standartinė Aredhel » 05 Rgp 2008, 08:37

Starlin, neklijuoju niekam etikečių, jūs labai garsiai pareiškėt, kad esat laikomi... [įrašyti savo]. Sakydama "ne trū" tenorėjau paneigti susidariusią neteisingą nuomonę apie Rudeninės stovyklos organizatorių požiūrį. "Trū" nėra esmė ką norėjau pasakyti, jis gali būti pakeistas bet kurio kitu jums patinkančiu žodžiu, išsirinkite ;)
Dėl naujamečio - nelabai atsimenu dėl ko buvo išsineštos tos kolonkės ir ar nebuvo ten kitų kolonkių. Tik vat man labai nuostabu kaip tu sugebi mano mintis "skaityti", ką aš laikau "lygiu", ko nelaikau ir išvis ką apie tą terminą galvoju. Matyt forsą jūzint pradėjai, bet reiktų dar pasimokyti... :D
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
grumlinas
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 113
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 22:17
MiestasCOLON Pelargiras, Sirith'o ir Anduin'o santaka

#203 Standartinė grumlinas » 05 Rgp 2008, 14:15

gyvenimas - ne tai, ko tu nori, o tai, ką tu gali
http://www.grumlinas.lt/?cat=13 - šiek tiek Tolkinizmo

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#204 Standartinė Aldarion » 05 Rgp 2008, 14:31

Na, aš irgi vienas iš stovyklėlės be alkoholio idėjos autorių, tad jaučiu pareigą šį bei tą pridurti ir nuo savęs. Visų pirma, kiek pamenu, pirmasis „valančininkų“ pokalbis įvyko kažkada apie vasario mėnesį, ir jo metu tikrai nebuvo minimi kokie nors konkretūs nikai ar vartojamos tokios frazės, kaip „jei nieko nedarysim, tolkinizmas paskęs alkoholio liūne”. Keliems žmonėms tiesiog pasirodė, jog verta susiburti ir pasidalinti mintimis, kaip būtų galima išvengti didesnio alkoholio vartojimo programų metu (buvo prisiminti paskutiniai dveji naujamečiai ir dar šiek tiek antroji stovykla, kurioje, kaip supratau, daugiau problemų kilo dėl „saulės vaikų“, o ne forumiečių). Tarėmės uždarame rate, nes nemanėm, jog buvo reikalas tą daryti viešai - norėjom ką nors sugalvoti, o ne pasinerti į diskusijas apie alkoholio vartojimą renginių metu. Asmeniškai manau, jog visai suprantu gurkšnojančius alų, vyną ar kokių nors žolelių trauktines, tiesiog tai yra malonus atsipalaidavimo būdas, po kurio vakaras tampa linksmesnis. Bet kokiu atveju, jei tokioje kompanijoje lieka negeriančiųjų, tas padidėjęs linksmumas juos paliečia kur kas menkiau ir jie arba prisitaiko arba susigalvoja kokią nors individualesnę veiklą. Nematau nieko blogo prisitaikyti, kartais tam net nereikia jokių pastangų, tačiau jei žmonės nueina veikti ką nors kitką - netolerancija su tuo visiškai nesusijusi :D.

Lyginant pirmąją stovyklą ar bet kokį žygį su dabartinėmis stovyklomis ir paskutiniais dvejais naujamečiais, juose bendravimas iš tiesų skyrėsi. Nors ir vartojamas nedideliais kiekiais, alkoholis žmones suburia į ratelius, kuriuose pradedamas kurti… nežinau, kaip kitaip išsireikšti…”fun”. Ir tam linksmumui tolkinizmas lieka tik kaip prielaida, o ne pagrindinė tema. Čia tikrai nieko blogo, nes programa pasibaigusi, žmonės tiesiog linksmai bendrauja, ilsisi emociškai. Visgi tokių renginių ta vakarinė dalis ir suprantama kaip dienos vinis, visi jos laukia, jai ruošiasi ir pan. Kas kita buvo per pirmąją stovyklą – prie vakarinio laužo netrūko meninės tylos, mažai buvo juokaujama, tačiau pats bendravimas buvo idėjinis: kalbėjomės apie Tolkiną, dainavom, netingėjom šokti „nelinksmų“ liaudies šokių, deginom blukį, klausėmės prie žvakių skaitomos “Bereno ir Lūtienos” sakmės ir pan. Taip, per skaitymą daug kas užmigo, nebuvo šėlionių ir t.t., tačiau man asmeniškai patiko, labai patiko, ir, kaip suprantu, ne man vienam. Kas įsižeidžia dėl rudeninės stovyklėlės pasiūlymo su parašte “be alkoholio”, visiškai neįsijaučia į pačio pasiūlymo esmę. Gerai, kai būna linksma, bet kartais norisi su bendrabepročiais prisiminti ir senąsias meninės tylos minutėles, tą senąjį idėjiškumą. Kai nėra alkoholio, žmonėms tiesiog neužtenka sėdėti ratelyje ir būti linksmiems, jie priverčiami šiek tiek daugiau mąstyti. Ir tokioje atmosferoje atsiranda tikrai didesnė tikimybė, jog kažkas pasiūlys sužaisti mįslių viktoriną ar pasisiūlys pasekti kelis kartus visų jau girdėtą sakmę apie Tuorą.

Man visad patiko tolkinistai dėl savo sugebėjimo mokėti linksmintis negeriant. Kad dabar alkoholio naudojama šiek tiek daugiau gal ir nėra asmeninių svajonių išsipildymas, tačiau man tikrai patinka dalyvauti visuose susitikimuose ir renginiuose. Planuojama stovyklėlė būtų tiesiog trumpas sugrįžimas į senesnius laikus. O smuklės idėjai mes nenusižengsim - bus pridaryta daug giros ir ji bus pilstoma jei ir ne pintomis, tai bent bokalais tikrai :) Nuoširdžiai kviečiame visus prisijungti, nebus jokių organizatorių, bus tiesiog senų gerų laikų prisiminimas!
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
grumlinas
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 113

#205 Standartinė grumlinas » 05 Rgp 2008, 14:53

matai, Aldarion, kiek aš peržiūrėjau tą diskusiją pašaliečio žvilgsniu, tai galiu pasakyti - būtent toks tavo pasvertas ir argumentuotas postas IMHO ir turėjo pradėti diskusiją/pasiūlymą dėl pasibuvimo be išgėrimo. nes iš viso to, kas surašyta iki jo, vienareikšmiškai (bent jau man) išplaukia konfliktinė situacija "geriečiai vs blogiečiai", kas ne visai pozityviai charakterizuoja lietuviškąjį tolkinistinį judėjimą
kaip analogišką situaciją galiu pateikti pavyzdį iš savo klubo. daug jo narių yra kasdieninėje darbo įtampoje besisukantys žmonės, tad nenuostabu, kad per susiėjimus kai kada kai kurie nebesilaiko saiko, siekdami atsipalaidavimo. tad man, kaip pasitenkinačiam skardine/buteliuku mixo per vakarą ir kolegai, kuris iš viso nebegeria, kyla minčių surengti blaivų pasivažinėjimą po Lietuvą su kokiu gamtos ar dvaro fotopleneru, tačiau mes sukame galvą, kaip tai pateikti narių masei, kad jie nepasijustų įžeisti tipo "jūs ką, mus alkoholikais laikote?". aišku, yra variantas tą padaryti top secret, personaliai pasikviečiant tik pačius-pačiausius, bet tai nėra padoru
va čia ir yra didžioji problema, kai reikia laviruoti tarp draugystės/lojalumo ir savo ineteresų...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#206 Standartinė Aiquen » 05 Rgp 2008, 14:54

Aldarion rašėCOLONnetrūko meninės tylos
Eru apsaugok! 8O Va ko nepasigendu - tai MT...

Diskusijon nesikisu, mano pozicija seniai visiems zinoma. ;)

(sorius, darbe nera lietuvybiu)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Zaegin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 143
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 23:42
MiestasCOLON Raudondvaris, Kauno raj.
CONTACTCOLON

#207 Standartinė Zaegin » 05 Rgp 2008, 15:41

Nusizengiu svo principui chia daugiau nerasyti, bet...

negaliu netylet, uzvire kraujas.

Kodel man atrodo,kad tolkinizmas pagal Laiqua ir Co igauna vis daugiau kazkokios sektos pozymiu?

ir apskritai, koks kieno skirtumas, geria kas nors ar negeria - jei nedaro is to tragedijos ar nekelia problemu kitiems?

blin, valanciukai sush... blin, apgailetina.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#208 Standartinė Aldarion » 05 Rgp 2008, 16:29

O žmonės rimtai nebemoka gyventi be alkoholio, jeigu net kraujas jau užverda kitokią nuomonę apie skystalus išgirdus :lol: Už tai ir išgerkim ;)

Negi rimtai nejauti jokio poreikio alternatyvai?

Dėkui, grumlinai, antras panašus pavyzdys, manau, kiek aiškiau nušvietė susidariusią situaciją. Būtent taip ir buvo sumanyta, pabūti paprasčiausiai be alkoholio, nes su juo viskas labai jau vienoda :)
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Nūmenorietė
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 120
UžsiregistravoCOLON 18 Lie 2007, 16:18
MiestasCOLON žemaitijos kalvos

#209 Standartinė Nūmenorietė » 05 Rgp 2008, 17:09

Laurien rašėCOLON pala, o Zinkelė į pensiją išėjo ar jau paliko šią ašarų pakalnę? Šiaip ką aš galiu pasakyti - dėstė ji gerai ("mano laikais" :lol: ) bet Žydrūnė K. (pamiršau pavardę, o dabar ji beje ir kitokia) buvo šimtą krtų geriau. Visuomet įdomiau, kai dėstytojas prideda kažką nuo savęs, išsako savo nuomonę ir leidžia pasisakyti ir kitiems. O Zinkelė - sausa teorija...
ji dar dėsto ir dėstys dar ilgai. ji nenuzudoma, as jos nebuvau mačius, tik pasakojimus girdejus, bet tai prasilenkdama laiptinej visvien pažinau :D
Onen i-Estel Edain, u-chebin estel anim.

Vartotojo avataras
Zaegin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 143
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 23:42
MiestasCOLON Raudondvaris, Kauno raj.
CONTACTCOLON

#210 Standartinė Zaegin » 05 Rgp 2008, 19:25

Aldarion rašėCOLONO žmonės rimtai nebemoka gyventi be alkoholio, jeigu net kraujas jau užverda kitokią nuomonę apie skystalus išgirdus :lol: Už tai ir išgerkim ;)
ir moka ir gali.
Aldarion rašėCOLONNegi rimtai nejauti jokio poreikio alternatyvai?
Ne. Man ir taip gerai. o ka siulai? narkotikus? ;)

As ne del alkoholio ir t.t., o del tolerancijos trukumo nervuojuosi.

Ar darom taip - man nepatinka, tai visiems uzdrausim, o jei musu neklausys, iseisim i kita ledo lyties puse?

Vartotojo avataras
grumlinas
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 113

#211 Standartinė grumlinas » 05 Rgp 2008, 21:00

Aldarion rašėCOLONDėkui, grumlinai, antras panašus pavyzdys, manau, kiek aiškiau nušvietė susidariusią situaciją. Būtent taip ir buvo sumanyta, pabūti paprasčiausiai be alkoholio, nes su juo viskas labai jau vienoda :)
problema IMHO buvo idėjos pateikimo formoje - "penktas žygis bla-bla-bla", kai būtų užtekę "vakaras su tolkienu" ;)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#212 Standartinė Starlin » 05 Rgp 2008, 21:15

Aldarion rašėCOLONBet kokiu atveju, jei tokioje kompanijoje lieka negeriančiųjų, tas padidėjęs linksmumas juos paliečia kur kas menkiau
Nebūtinai. Po naujų metų prisiekiau, kad bent kurį laiką visai nevartosiu alkoholio - ir nevartojau. Ir buvo atvejų, kai buvau vienintelė neišgėrusi kompanijoje... ir vis tiek buvo linksma. Išmokau.
Lyginant pirmąją stovyklą ar bet kokį žygį su dabartinėmis stovyklomis ir paskutiniais dvejais naujamečiais, juose bendravimas iš tiesų skyrėsi.
O taip. Negaliu lyginti pirmos stovyklos ir pirmo žygio, bet galiu lygint gimtadienius. Meninė tyla bet kokiu atveju sucks - bet ten ji buvo susijusi absoliučiai ne su "linksminančių skysčių" vartojimu, o su tuo, kad dar nebuvom pažįstami ir susibendravę. Taip kad netikslinga vertinti tik tokiu požiūriu.
Ir tam linksmumui tolkinizmas lieka tik kaip prielaida, o ne pagrindinė tema.
Vat ir prasideda... Man atrodo, čia labiau yra išsiskyrimas nuomonių tarp tolkinistų-fundamentalistų ir šiaip žmonių, kurie nesiekia, kad "tolkinizmas užvaldytų pasaulį". Taip, hiperbolizuoju, bet gerai Zae sako: nedarykit gi sektos iš to. Pabūkim... na nežinau... normalūs žmonės? :roll:
tačiau pats bendravimas buvo idėjinis
tas pats
Kas įsižeidžia dėl rudeninės stovyklėlės pasiūlymo su parašte “be alkoholio”, visiškai neįsijaučia į pačio pasiūlymo esmę. Gerai, kai būna linksma, bet kartais norisi su bendrabepročiais prisiminti ir senąsias meninės tylos minutėles, tą senąjį idėjiškumą.
Things change, people change. But some people don't change... Ir tas mūsų nesusišnekėjimas dabar kyla būtent iš to, kad tu, Vismantai, ir tu, Laiqua, mano galva, pasikeitėt žymiai mažiau nei pasikeičiau, tarkim, aš ar dar kiti forume "išaugę" forumiečiai. Kai kurie "išaugo" visai iš paties forumo, kai kurie liko jame - bet pasikeitė. O jūs - ne. "Senasis idėjiškumas" bent man asmeniškai dabar atrodo didų didžiausia kvailybė, o nuo perdėto geekizmo krečia šiurpas. Galbūt dar kam nors yra panašiai - nežinau. Vismantai, tau asmeniškai: tai, ką kažkada seniai, mūsų pažinties pradžioje, pasakojau apie save, dabar nebegalioja; ką padarysi; priimk tai kaip natūralią kaitą; nors turbūt laikai mane papliauška; ir vėlgi - kalbu apie save, bet manau, kad lygiai tą patį galėtų pasakyti ir kai kurie kiti, kuriuos pažįsti iš seniau.
Ir tokioje atmosferoje atsiranda tikrai didesnė tikimybė, jog kažkas pasiūlys sužaisti mįslių viktoriną ar pasisiūlys pasekti kelis kartus visų jau girdėtą sakmę apie Tuorą.
Visai nebūtinai. Ir beje, alum truputį suvilgius gerklę balsas gražiau skamba ;)
Man visad patiko tolkinistai dėl savo sugebėjimo mokėti linksmintis negeriant.
Dar grįžtant prie "senų laikų" temos: tada dar, be kita ko, buvom nepilnamečiai, o kadangi dauguma mūsų - tvarkingi piliečiai ir panašiai, tai daug ko ir nebuvo. Bet užaugom.
O žmonės rimtai nebemoka gyventi be alkoholio, jeigu net kraujas jau užverda kitokią nuomonę apie skystalus išgirdus
Vėėėl kartojuos: čia ne vien skystalai, ne vien panašiai, bet ir visokie seni dalykai lenda į paviršių. Žr. aukščiau.

Grumlinai: tau bloge atrašiau.

Vartotojo avataras
grumlinas
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 113

#213 Standartinė grumlinas » 05 Rgp 2008, 21:24

Starlin rašėCOLONGrumlinai: tau bloge atrašiau.
ačiū, paslaptingoji B. ;)
--------------------
iš asmeninės klubinio gyvenimo patirties galiu pasakyti - Starlin totaliai teisi - iš kai kurių dalykų išaugama. jie niekur nedingsta - lieka mumyse, tačiau į tą pačią upę antrąkart neįbrisi. ir sEniai užsiima pramogomis, o ne diskusijomis apie dalykus, kuriuos jie moka beveik atmintinai. pvz, mūsų citroenščikų klubo sEniai apie citroenus diskutuoja tik esant problemai ar pasitaikius labai smalsiam naujokui, o susitikimuose tiesiog bendraujame

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#214 Standartinė Starlin » 05 Rgp 2008, 23:08

grumlinas rašėCOLON
Starlin rašėCOLONGrumlinai: tau bloge atrašiau.
ačiū, paslaptingoji B. ;)
Kažkaip įpratau taip pasirašinėt, komentuodama bloguose :roll:

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#215 Standartinė Exon » 06 Rgp 2008, 00:13

Naujametyje pas Maja, kiek pamenu, daugiausia alkoholio vartojo ir dainavo Minedą irgi ne visai forumo nariai… Man patiko, kaip Aldarionas išdėstė esmę; belieka tikėtis, jog kiti "valančininkai" tą esmę supranta panašiai, o ne taip, kaip išdėstė jie.

Priminsiu formuluotę rudens stovyklos gijoje:
Mintis surengti dar vieną tolkinistinį renginį kilo po pastarojo Naujamečio, kai keli dalyviai nusivylė alkoholio vartojimo mastais mūsų susitikimuose.
Pabrežiu: alkoholio vartojimo mastais, o ne meninės tylos, senos dvasios, šokių, pasakojimų, viktorinų ir t.t. nebuvimu. O čia, kaip teisingai pastebėjo Starlin, ne tik ir ne tiek alkoholyje esmė. Žmonės keičiasi, žmonėms išmoksta bendrauti kitaip, žmonėms paprasčiausia atsibosta galvoti vis naujus klausimus viktorinoms :).
Kiek teko pastebėti, jei žmogus yra susidomėjęs tolkinizmu/mokslu/poezija etc., šiokia tokia alkoholio dozė tik padės atlaisvinti mąstymą, bet jei susidomėjimas ne per gilus ar tiesiog šiuo metu kažkas kitas neduoda ramybės – prasidėda nukryptemės. Bet nesupraskite neteisingai: nesiūlau girdyti renginio dalyvių, kad išaiškintume kas trū; gal kaip tik verta pravesti renginį be alkoholio, kad žmonėms būtų lengviau susikaupti, pamąstyti rimčiau ir, galbūt, per tą geriau įsijausti.

Ar važiuosiu – nežinau. Ir dėl reikalų darbe, ir dėl kiek pagadinto stovyklos oro, atsiprašau, dvasios. Jūs, kaip patys rašėte, tikėjotes neigiamos reakcijos – jūs ją gavote. Realybė yra tai, ką patys aplink save sukuriame. Darykime išvadas ir nesibarkime.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#216 Standartinė Indraja » 06 Rgp 2008, 11:16

Exon rašėCOLON
Laiqualasse rašėCOLONMan noras praleisti savaitgalį su bendrabepročių kompanija be alkoholio dar neatrodo nesąmonė.
Iš esmės man irgi neatrodo. Bet kai tema yra Brijaus smuklė - tai yra kūrinio dvasios pažeidimas, primestinis Viduržemės išsterilinimas ir kitos blogybės :D .
Kaip žmogus su šiokiais tokiais polinkiais į tolkinistinę tekstologiją pasirašau :) Siūlau pakeisti pavadinimą į tokį, kuris nereikalautų alkoholio pagal Knygą, ir viskas bus tvarkoj. Man asmeniškai praktiškai tas pats, ar visai negerti, ar šiek tiek išgerti, nes niekad negeriu tiek, jog savijauta imtų itin ženkliai skirtis nuo blaivios - tas man tiesiog nepatiktų. O paįvairinimui susitikti visai be alkoholio - kodėl gi ne?
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
sielagaudys
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 539
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 19:14
MiestasCOLON kartais Vilnius, kartais kitur, dažniausiai negyvenu

#217 Standartinė sielagaudys » 06 Rgp 2008, 11:51

Dabar aš ilgai ir nuobodžiai dėstysiu savo nuomonę:
first of all, viskas, kas išdėstyta Indrajos poste, tinka ir man.
Antra, kas per daug - tas nesveika. Aš čia apie fanatizmą ir troo tolkinizmą. Iš vienos pusės, jei jūs norite viską daryti apseliučiai tolkinistine dvasia "kaip senais gerais laikais" - pirmyn. Tamsioji šito reikalo pusė bus ta, kad visi tie, kam to tolkinizmo tokiais kiekiais ir tokiam lygyje nesinori arba kurie čia prisijungė tiesiog dėl to, kad čia faini žmonės - visi tokie atkris. Including me. Taip, liks tik patys pačiausieji JRRT fanai. Tiesa, ant Lietuvėlės jų susidarys labai mažai. Ir IMHO toks "pašvęstųjų" ratelio formavimas visgi reikštų tolkinizmo mirtį. Savose sultyse ilgai nepavirsit. Srsly. Yra tokia sąvoka "elitizmas", kuri pamažu pasireiškia praktiškai bet kokiose bendruomenėse. Po truputuką ji kiša savo bjaurią galvą ir čia.
Trečia, aš kaip palyginti naujas čia žmogus visų tų povandeninių srovių nežinau ir tikrosios situacijos nematau.
Ketvirta, aš čia garantuotai kažką nusišnekėjau, nes jau para be miego.
Penkta, pritariu dar kažkieno čia išsakytoms mintims. berods, Zaegin ir Starlin. Iš to, ką aš iki šiol mačiau - alkoholio vartojimas vyksta pakankamai saikingai. Tai lyg ir nematau problemos šiame fronte šiuo metu.
Šešta, labai nemuškit, a?
Septinta, šitoj temoj tvarkingai reiškiasi gynybinės reakcijos. "Mane užsipuolė, aš pavarysiu atgal". Tas pats vyko, kai čia Madara (atsimenat tokią?) apsireiškė su savo kritika forumui. Tiesa, tada diskusija mažiau kultūringai vyko. Ant naujokų lengviau varyt, ania?
Aštunta, dabar jau tikrai esu nusišnekėjęs.
Devinta, skaitydami visas šias mano prirašytas nesąmones jau galbūt nusiraminot (tikiuosi, net jei nieko ir nesupratot) ir galėsim gyventi draugiškai. Jei baisiai norit ant ko nors varyt, varykit ant manęs, man negaila.
Dešimta, tai gal aš jau eisiu.

Taisa: vau, kaip pavariau. Pats pusės nebesuprantu, kas čia parašyta 8O
I'm a leaf on a wind. Watch how i soar.

The planet is fine...the people are FUCKED! - George Carlin

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#218 Standartinė Starlin » 06 Rgp 2008, 22:23

Uždarant šią temą ir pereinant prie ne tokių jautrių dalykų, prisiminkime posakį "O sporte, tu taika", ir pradėkime kalbėti apie Olimpiadą.

Ar prisimena forumo senbuviai 2004-tuosius? Kai šis forumas dar buvo šviežiena, ir pliurpalai vyko dideliu tempu... ir ištisa pliurpalų gija buvo pripliurpta vien komentuojant Atėnų olimpiados įvykius. Pats pliurpimas buvo "Olimpiniu" pavadintas. Gaila, kad jau ištrintas :( Bet jo kopijas turi visi, kas turi TL archyvus! Et, nostalgija... Kaip darysim šiemet? Vėl neriam? :) Olimpinės paskalos čia!

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#219 Standartinė Laiqualasse » 07 Rgp 2008, 15:55

Starlin rašėCOLONGaila, kad jau ištrintas :(
O tu balrogai sparnuoti... Ir kodėl aš to nepastebėjau? :(

Ta pačia proga klausimas - o pas ką tie archyvai? Kažkada lyg ir kažkur ėmė keliauti per rankas, bet iki manęs taip ir neatėjo... Visai norėtųsi pamatyti :)

Truputį ne visai olimpine, bet sportine tema, pavėluotai sveikinu visus su kauniečių pergalę prieš škotų bastūnus iš Glazgo (nesupratusiems - Kauno FBK užvakar 2:1 nugalėjo Glazgo "Rangers" ir pateko į trečiąjį UEFA čempionų taurės etapą, o taip toli jie dar nebuvo nuėję)!
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Laurien
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 230
UžsiregistravoCOLON 18 Rgs 2005, 17:35
MiestasCOLON Valinoras

#220 Standartinė Laurien » 07 Rgp 2008, 18:27

Hm, Valančius ir Tolkienas man atrodo stovintys gan skirtingose barikadų pusėse. Svarbu kovoti ne prieš alkoholį, o už alkoholinių gėrimų vartojimo kultūrą. Gal aš dar neišaugau iš paauglystės, bet man tikrai sunku įsivaizduoti renginį geriant vien girą ir arbatą, jei tai ne vaikų sekmadieninės mokyklos iškyla... (arba AA klubo susitikimas)

:partyman: Kiek gilių minčių liktų neišsakytų ir širdingų pokalbių neįvyktų be to!
Miegu žiemos miegu, nežadinti iki pavasario (apytiksliai iki kol braškės ims nokti)
Braškės jau raudonuoja, o aš miegosiu toliau - iki Kalėdų...
Kalėdos praėjo - nežadinti iki alyvinių obuolių!
O paskui - iki žibučių...
Žibučių prirankiojau, gal palaukti grybų...
Laukiu, kol vanduo sušils...

BUTTON_TOPIC_LOCKED