Pliurpimas Nr. 24 - OLIMPINIS

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#41 Standartinė Nimrodel » 04 Bir 2008, 21:44

Nu dar kažkoks apie Paris Hilton buvo, viso nepamenu, bet irgi geras :lol:
helou

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#42 Standartinė le_golas » 05 Bir 2008, 18:10

Nea, juokingiausi ir žiauriausi būna N-18, va ten tai atsiranda žmonių kūrybingų. :twisted:
What have I got in my pocket?

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#43 Standartinė Folkas » 05 Bir 2008, 21:25

Sorry, le_golai, šį kartą Portugalija laimės... :)~ Ir šiaip Olandam nu jau žiauriai su grupe nepasisekė. Rumunai jau gali atsisveikint su kitu etapu, o Olandai laimingo atsitiktinumo deka nebent praeitų :)
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#44 Standartinė le_golas » 05 Bir 2008, 22:15

Folkas rašėCOLONIr šiaip Olandam nu jau žiauriai su grupe nepasisekė. Rumunai jau gali atsisveikint su kitu etapu, o Olandai laimingo atsitiktinumo deka nebent praeitų :)
Pff... Senukai prancūzai padus savo puolime, dar didesni senukai Italai padus savo ginyboj ir olandams atsidaro vieta į pirmą vietą. :) O šeip esu už olandus, bet nesirgsiu aklai, reikia realiai vertint situaciją... Tikiu, kad iš grupės išeis, bet iki finalo... Bijau, kad taip nepasiseks. Kas dėl portugalų... Iš pietiečių jie - mažiausias blogis, bet kadangi patys pietiečiai yra beveik didžiausias blogis (didesnis blogis yra tik Vokietija), tai nea, nemėgstu. ;) Kadangi visada sergu už dvi komandas, prie Olandijos statau Čekiją. Aš, žinoma, sergu, o ne prognozuoju. Nemanau, kad išdrįsčiau pinigus pastatyt už kurią nors iš šitų team'ų, bet už jas sirgsiu labiausiai. O dėl mano antipatijų, tai jau minėjau: baisiausia jei laimės Vokietija, toliau - pietų futbolas (Italai, Ispanai, Portugalai, Graikai), Prancūzija irgi sucks. Žinau, aš labai kategoriškas, o plius dar ir be argumentų - tiesiog nepatinka ir viskas, hate with passion. ;)

Įdomus faktas: neatsimenu kas tiksliai (ar laikraštis, ar lažybų bendrovė kažkokia), bet tie, kurie atspėjo dar prieš prasidedant World 2006, kad finale žais prancūzai su italais ir italai laimės, šiemet pirmą vietą kažkodėl prognozuoja būtent Čekijai, kuri pagal juos finale turėtų įveikti Vokietiją. Čia, aišku, tik spėlionės, bet vistiek.

Žodžiu, jei trumpai, tai tebunie olandai finale šoka ant vokiečių/ispanų/italų/etc. kapo. :D

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#45 Standartinė Folkas » 06 Bir 2008, 19:08

Olandai finalo metu galės tulpes ravėt, nes nieks į aikštelę jų neleis :D
Šiaip tai, nu jo... Prancūzai nebe tie. Rusai gerai atrodo. Jauni, perspektyvus, ant bangos. Dar ir draugiškos rungtynės geros buvo. Manau, iš grupės turi šansų išeiti. Čekai irgi kieti dabar visai. Irgi iš grupės išeis su portugalais. Nu žodžiu, net nežinau dabar, ką daryt. Orakulo sąskaitoj 40Lt turiu. Reik kokį čyriką dėt už čempionus portugalus, dar čyrika už kokius vokiečius arba ispanus... Ir pasilikt pavienėm varžybom. :) Gal kas nori/ketina žiūrėt kabake 21:30 Portugalų laimėjimą?

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#46 Standartinė le_golas » 07 Bir 2008, 17:53

Folkas rašėCOLONGal kas nori/ketina žiūrėt kabake 21:30 Portugalų laimėjimą?
Nežiūriu nei futbolo, nei krepšinio kabakuose. Nemėgstu kai daug žmonių rėkauja žiūrėdami į teliką, aš visada žiūriu namie ir gilinuosi į žaidimą. Čia jau mano įprotis. :p

Buvot gal vakar kas konce katedroj? Gerai pasitaškiau, blemba. "Rojaus Tūzai" gerai groja, o ir Meškėla nepriblėsęs (per "Mes jėga" spiegė beveik taip pat kaip senais laikais :D ). Va "Bix" priblėsę, jau nebe tie, bet dar turi kažką, kas "velka". Per Mamontovą pailsėjau aplink mane šokinėjančių ir spiegiančių paauglių minioje (tiems kas manęs nepažįsta: nemėgstu Mamontovo. Itin nemėgstu.) ir kai jis pagaliau teikėsi nulipti nuo senos (po velnių, Meškėla ir Bix'ai po tris dainas dainavo, o anas septynias!) atėjo "Antis", kurie, be abejonės, pasirodė geriausiai. Antis pasiėmė visas mano jėgas, sukauptas besiilsint per Mamontovą. :)

Kai Kaušpėdas kvietė su juo "Krantą" sudainuoti buvusius pirmo roko maršo dalyvius Mamontovas galėjo ir neiti, juk toks nebuvo, nu bet tiek to, lipk, Andriuk, jei taip nori. :twisted:

Geras koncertas, neatsimenu kada girdėjau gyvą muziką nemokam katedros aikštės koncerte. O ir liaudies, kurie į tokius dalykus eina prisigert ir pasimušt Yvos fonogramos fone, nebuvo.

Vartotojo avataras
Morta
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 471
UžsiregistravoCOLON 20 Rgp 2007, 15:05

#47 Standartinė Morta » 07 Bir 2008, 18:05

Jėga turėjo būti tam konce :) Žiūrėjau per TV. Pavydžiu vilniečiams, o aš sėdėjau sau kitam LT krašte..
Apie grupes, yes, ANTIS man taip pat labiausiai patiko. :) Mamontovas kažkaip, rodos, išsikvėpė jau.. Foje geriau būdavo.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#48 Standartinė Folkas » 07 Bir 2008, 21:03

Ačiū čekam už uždirbtus 20lt :D Dabar laukiam vakaro, ar portugalai uždirbs... Geros rungtynės, tik sakyčiau per mažas rezultatas tokiom aktyviom rungtynėm. Galėjo būt 2:1.

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#49 Standartinė le_golas » 07 Bir 2008, 21:24

Folkas rašėCOLONAčiū čekam už uždirbtus 20lt :D Dabar laukiam vakaro, ar portugalai uždirbs... Geros rungtynės, tik sakyčiau per mažas rezultatas tokiom aktyviom rungtynėm. Galėjo būt 2:1.
Verti buvo šveicarai lygiųjų, o gal ir pergalės.. Prieš rungtynes buvau už čekus, kai jos baigėsi - jau nebe. :)

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#50 Standartinė nassa » 08 Bir 2008, 00:06

komentatoriai :D
don't read my AURA!!!

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#51 Standartinė Folkas » 08 Bir 2008, 00:17

Mukakakaka :) Parodė muslimam kaip reikia lošt. Rezultatas taaaaaaaaip neatspindi realybės. Galėjo ir 3:0 būt... Laisvai. Myliu fūlės čempus.
Forza Portuguese!

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#52 Standartinė le_golas » 08 Bir 2008, 00:33

Folkas rašėCOLONMukakakaka :) Parodė muslimam kaip reikia lošt. Rezultatas taaaaaaaaip neatspindi realybės. Galėjo ir 3:0 būt... Laisvai. Myliu fūlės čempus.
Forza Portuguese!
Čekai jiem pakraus, aš tikiu tuo. :p Negaliu būti objektyvus, kai jaučiu didelę antipatiją pietiečių futbolui, kur svarbiausia tai, kiek kiekviena komanda turi žvaigždžių, kurie moka žaisti 1vs3. Brazilai, Portugalai, Ispanai ir panašūs must die. :evil: Džiaukis kol gali, jei ne čekai tai kas nors kitas jiem parodys kas yra komandinis futbolas.

Šeip jeigu be jokiu antipatijų, tai taip, gražiai jie žaidžia, nusipelnė pergalės ir nusipelnė toli eiti... Bet ne laimėti. :twisted:

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#53 Standartinė Folkas » 08 Bir 2008, 00:54

Dėl čempionų vardo irgi nebūčiau toks drąsus, bet kad iki pusfinalio eis, tai net nebijau. Čekų perdaug statiškas futbolas. Įmetinėja kamuolį į aikštelę ir bando galvom žaist. Nu buvo tas kumelys ~200cm Kolleris kažkoks. Nu ir nieko nepadarė. Ir šiaip akiai negražu, kaip ir anglų futbolas. Jei nori laimėt reikia žaist. Todėl ir turim Italus pasaulio čempionus. Nežinau, ką čia turi omeny, kad turi žvaižgdes. Ar tai rodiklis irgi nežinau. Žinau, tik kad žvaigžde netapsi dėl tik gražaus futbolo. Tuo labiau naudingiausiu planetos žaidėju (C.R.). Portugalų žaidimas: trumpi super tikslūs pasai, afigena individuali technika ir ką matom? 2:0, dvi štangos ir skersinis. :) Manau, tai daug sako apie komandą.

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#54 Standartinė le_golas » 08 Bir 2008, 13:13

Folkas rašėCOLONDėl čempionų vardo irgi nebūčiau toks drąsus, bet kad iki pusfinalio eis, tai net nebijau. Čekų perdaug statiškas futbolas. Įmetinėja kamuolį į aikštelę ir bando galvom žaist. Nu buvo tas kumelys ~200cm Kolleris kažkoks. Nu ir nieko nepadarė. Ir šiaip akiai negražu, kaip ir anglų futbolas. Jei nori laimėt reikia žaist. Todėl ir turim Italus pasaulio čempionus. Nežinau, ką čia turi omeny, kad turi žvaižgdes. Ar tai rodiklis irgi nežinau. Žinau, tik kad žvaigžde netapsi dėl tik gražaus futbolo. Tuo labiau naudingiausiu planetos žaidėju (C.R.). Portugalų žaidimas: trumpi super tikslūs pasai, afigena individuali technika ir ką matom? 2:0, dvi štangos ir skersinis. :) Manau, tai daug sako apie komandą.
Sutinku praktiškai su viskuo, belieka skonio reikalas. Tiesiog ne mano favoritės komandos, kurios duoda kamuolį vienam žaidėjui, tas pasidrasko tarp trijų gynėjų, paduoda kitam, tas irgi parodo ką moka, tada tie keli "trumpi super tikslūs pasai" ir kamuolys tinkle. Jei bandyčiau sakyti, kad negražu, meluočiau. Tiesiog nepatinka man. Anglų futbolas, kurį įvardijai kaip "negražų", man patinka labiau. Lėta ataka, daug skersavimų iš krašto, stipri gynyba ir dažniausia pergalė 1:0 man labiau prie širdies. Taip, gražu pažiūrėti kaip žaidžia visokie brazilai, portugalai ir t.t., tikrai gražu, bet nesu už tokį futbolą.

Iškart užbėgu už akių klausimui "kodėl tada anglai su savo gerąja taktika nepateko į euro čempą?": Nežinau. :D Nesisekė turbūt, bet vis dėlto ne jie vieninteliai žaidžia tokį futbolą.

Prisipažinsiu, prieš ketverius metus džiaugiausi kai graikai laimėjo. Nebuvau už juos nė vienose rungtynėse, išskyrus finale. Jei žiūrėti neatsižvelgiant į visokias simpatijas, manau, kad šiemet čempione bus Vokietija arba Ispanija. Dar visko gali būt, žinoma, o ir jų žaidimo dar nemačiau (vokiečių šiandien pamatysiu, tikiuosi gaus nuo lenkų :D ), bet tokie spėjimai kolkas, sprendžiant tik pagal sudėtį ir kaip ta sudėtis žaidė čempionų lygoj šiemet. :)

Vartotojo avataras
Nūmenorietė
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 120
UžsiregistravoCOLON 18 Lie 2007, 16:18
MiestasCOLON žemaitijos kalvos

#55 Standartinė Nūmenorietė » 08 Bir 2008, 13:33

http://hotimg12.fotki.com/p/a/84_46/218_157/LOTR-vi.jpg
Priešais Vyriausybės rūmus Vilniuje jau iškilo paminklas Lietuvos himno autoriui Vincui Kudirkai. Šiai aikštei suteiktas taip pat V. Kudirkos vardas.

ba gaila kad ne Izengardui paminklas... :roll:

o db veikia?
Paskutinį kartą redagavo 1 Nūmenorietė. Iš viso redaguota 9 kartus.
Onen i-Estel Edain, u-chebin estel anim.

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#56 Standartinė Elentari » 08 Bir 2008, 23:08

---

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#57 Standartinė shlykshtukas » 09 Bir 2008, 14:17

Biškį susipainiojai, Nų. Ten ne Izengardui paminklas, o Barad Dųrui. 8)
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Nūmenorietė
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 120

#58 Standartinė Nūmenorietė » 09 Bir 2008, 16:47

1001 soriukas... :oops: :D

Vartotojo avataras
sielagaudys
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 539
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 19:14
MiestasCOLON kartais Vilnius, kartais kitur, dažniausiai negyvenu

#59 Standartinė sielagaudys » 09 Bir 2008, 23:23

Olandai. žaidžia. nuostabiai. :plojam:
I'm a leaf on a wind. Watch how i soar.

The planet is fine...the people are FUCKED! - George Carlin

Vartotojo avataras
Nūmenorietė
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 120

#60 Standartinė Nūmenorietė » 09 Bir 2008, 23:31

jau plaukia ir man sms (ne ziuret nereikia) su komentarais apie tiek zaidimo tiek zaideju grozi :D:D

BUTTON_TOPIC_LOCKED