Keisti dalykai

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#301 Standartinė shlykshtukas » 19 Bir 2006, 09:46

Kai sapnuoji vaizdą ir pamatai jį realiam gyvenime, laisvai gali būti ta iliuzija Nr. d, kurią minėjo Laiqua (yra dar vienas panašus aiškinimas, ale tingiu dabar gūglint). Iš savęs pastebėjau, kad situacijoje "pala, šitas gi jau buvo/šitą sapnavau", niekada neprisimenu konkrečių sapno detalių, o tik tai, kad tai kažkada jau buvo.

IMO, žmonės per daug sureikšmina ir mistifikuoja sapnus. Šaunus dalykas, be jų būtų nuobodu, bet nė kiek ne mistiškesnis nei bet kuris kitas smegenų produktas.
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Pagone
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 133
UžsiregistravoCOLON 28 Gru 2004, 22:15

#302 Standartinė Pagone » 25 Bir 2006, 20:45

Vat ir vėl aš užvakar sapnavau, kad man dantys krenta. Iškrito trys, ir aš galvojau: "O, Dieve, kaip reikės man šypsotis dabar?!" Užtat rytą atsibudus palengvėjo, pamakalvau pirštu po burną -visi :lol: O tuos krentančius dantis aš jau metus sapnuoju, buvo mėnesis, kai beveik kasnakt sapnuodavos (tik kartais dantistė juos sudėdavo atgal, o kartais - ne). Apsiramino, kai ėmiau papildomai skalaut burną visokiais marmalais, užsiregistravau pas stomatologę, bet kadangi tą dieną pramiegojau, ir neteko nueit pažiūrėt tų dantų.. Velniai juos tegu griebia. :twisted:
Tuf Tuf Club

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#303 Standartinė Laiqualasse » 28 Bir 2006, 20:24

Apie tokius sapnų išsipildymus, horoskopus ir pan. - jei kažkur skaitei, kad sakoma, jog bus taip, ir taip nutinka - tu tą pastebi ir manai, kad yra sąsaja. Jei nenutinka taip, kaip tikėjaisi - neatkreipi dėmesio.
Aišku, negalima sakyti, kad sapnininkuose jokios tiesos nėra, bet vertinti derėtų skeptiškai.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Legolas I
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 25
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2006, 17:55

#304 Standartinė Legolas I » 29 Bir 2006, 21:54

o rimtai,tai eini,eini ir žiuri....kažkur matyta,pagalvoji,gi taip buvo! Tai pasidariau hipoteze kad čia per sapnus susapnuoji...
Sheilven sa Drajl

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#305 Standartinė Ellorion » 30 Bir 2006, 13:38

de je vu (pranc. tai ką jau esu matęs)
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#306 Standartinė shlykshtukas » 30 Bir 2006, 13:47

Déja vu (ir dar brūkšnėkas virš a), jei jau visai tiksliai. :-P Realiausiai šį reiškinį aiškinanti hipotezė sako, kad ans tiesiog yra RAMo gliukas.

Perkelta
Laiqualasse birželio 30, 2006, 14:04
shlykshtukas rašo:
ans tiesiog yra RAMo gliukas.

Turi omeny, kad tai yra nedidelis sutrikimas Matricos darbe?

Indraja birželio 30, 2006, 14:05
Ne, čia asmeninio RAM'o, to kur pakaušy lizdas. Matricinis - tik jei keliems vienu metu.

Ellorion birželio 30, 2006, 23:26
shlykshtukas rašo:
Déja vu (ir dar brūkšnėkas virš a), jei jau visai tiksliai. Realiausiai šį reiškinį aiškinanti hipotezė sako, kad ans tiesiog yra RAMo gliukas.

reiškinys taip, bet pavadinimas kilo nuo de je vu.

Laiqualasse liepos 1, 2006, 10:33
Ellorion rašo:
reiškinys taip, bet pavadinimas kilo nuo de je vu.

[nukryptemė]Kiek dar atsimenu prancūzų kalbos gramatiką, "de je vu" yra netaisyklingai sakinys, o "deja vu" (su tomis diakritikomis) būtent ir reiškia "jau matyta"[/nukryptemė]

Ellorion liepos 1, 2006, 22:34
nu nežinau aš tokio dalyko. tai nesiginčysiu

2006 07 09: tokie pasisakymai kaip "mėgstu sapnuoti" ir "man būna deja vu" bus trinami.
2006 08 25: pasisakymai, vardinantys gyvūnų rūšis, su kuriomis mokate susikalbėti, bus trinami.
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#307 Standartinė Indraja » 17 Rgs 2006, 12:03

Dalykas tikrai keistas... Nepaisant daugybės komentarų ir, manyčiau, toli gražu ne tik mano žinutės redakcijai, Delfiui astrologija - mokslas. Žurnalistai, sutinku, neprivalo leistis į "gilias" filosofijas, ar tai tikrai ne mokslas, bet jiems labai tiktų vadovautis tokiais sąrašais, kaip čia (žemiau).

Folio diagnostikos reklamą jau mačiau "15 min." Hrrrr.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445
UžsiregistravoCOLON 13 Sau 2006, 19:11

#308 Standartinė Strėlė » 17 Rgs 2006, 12:20

Astrologija, tai kaži ar mokslas. Na, nebent mokslu užskaityti viską, ką privačiai koks nors mokytojas savo mokiniui perteikia remdamasis savo intuicija, sapnais, nuojautom ir pan.
O kas ta Folio diagnostika? :shock: niekad tokiais dalykais nesidomėjau ir tiesa sakant netikiu...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#309 Standartinė Indraja » 17 Rgs 2006, 12:27

Turbūt turėčiau pateikti visapusišką informaciją, bet, kadangi reklamą surasti ir taip labai lengva (bei išgirsti iš pažįstamų, kurie "nuėjo pas homeopatę, atliko Folio diagnostiką ir nustatė kirmėles migravimo stadijoje" (t.y. kai kitais metodais patikrinti, ar jos yra, ar jų nėra, negalima)), pateiksiu nuomonę, panašią į mano.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#310 Standartinė shlykshtukas » 18 Rgs 2006, 09:41

Aš vis pagalvoju, kurių velnių aš murksau dulkinam ofise, kai ant .lt šitiek idiotų su šitiek nereikalingų pinigų. Atidaryt biznį reiktų būrimo salonu - įtariu, užtektų mėnesio elektroniniam divaisui įsigyt ir pereit į aukštesnę kategoriją. 8)

Vartotojo avataras
Sidabrinė Plunksna
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 04 Rgp 2006, 22:42
MiestasCOLON radiacine zona

#311 Standartinė Sidabrinė Plunksna » 18 Rgs 2006, 19:12

Indraja rašėCOLONDalykas tikrai keistas... Nepaisant daugybės komentarų ir, manyčiau, toli gražu ne tik mano žinutės redakcijai, Delfiui astrologija - mokslas.
Astrologija astronomija. Pamanykit skirtumas :roll:

Vartotojo avataras
vytzka
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 68
UžsiregistravoCOLON 16 Rgs 2006, 17:40
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#312 Standartinė vytzka » 18 Rgs 2006, 19:22

Sidabrinė Plunksna rašėCOLON Astrologija astronomija. Pamanykit skirtumas :roll:
Panašiai kaip filologija ir filosofija :wink:
[i]As isvaziavau is Olandijos del ziemos. Man turistu vadovele parase kad Lietuvoje garantuota gera ziema. Bet siemet ziema tas pats kaip Olandijoje. Plius 5 ir lietaus. Ka daryti: tik galima figurelius dazyti.[/i] - uruk-hai

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#313 Standartinė nassa » 18 Lap 2006, 22:31

Keisti dalykai arba kai persimokai medicinos

Dievaži haliūnkės paskutiniu metu užpuolė, nežinau, pasakykit kas nors kad ir jums taip, nes kai bus paskaita adresu vasaros 5 tai ir užsiliksiu kokiai parai, dviem, savaitei :)

pvz - nuolat išsigąstu kokio rūbo, šešėlio, dažniausiai savo (nesmagu kaip...), arba šiaip nieko ir ką vaizduotė nupiešia..
vaidenasi kažkokie siluetai... ir dar visokie sunkiai aprašomi dalykai dedas..
tai var ir mąstau ar mokslai ar tikrai dėl encefalopatijos atsiradęs koks... ką žinau kas..
pasimetus šiuo metu..
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#314 Standartinė Laiqualasse » 19 Lap 2006, 00:40

Žiūrint į tavo parašą matyti, kad turbūt per daug bendrauji su savo galva. Nustojai bendrauti su aplink esančiomis dvasiomis, tai jos dabar pyksta ir reikalauja dėmesio. ;)

Jei rimtai - man irgi pasitaiko tokių periodų. Bet jie būna trumpalaikiai. Košmarus šiuo mety sapnuoji? Jei taip - manau, kad nieko baisaus, praeis. Jei ne - tada jau nežinau, gal tikrai persimokei?
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#315 Standartinė nassa » 19 Lap 2006, 01:00

nesapnuoju.. košmarai, ir kas yra blogiausia, vyksta būdravimo metu..
šiaip ačiū, kad priminei, parašas jau labai senas, reiktų pasikeist...
kažkaip toks jausmas kad nuo pervargimo, nes nemiegu parom.. :/ pats kaltas šiuo atveju.. :)
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#316 Standartinė Senasis Gollumas » 19 Lap 2006, 03:29

50 nakčiai (gr bet ne ltr)
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#317 Standartinė Aredhel » 19 Lap 2006, 10:11

Man, kai reguliariai ir ilgą laiką mažai miegu, tai priprantu ir išsimiegojimui užtenka 5-6 val per para. Na, bet jei nemiegi parom ir taip gan ilgai, tai nenuostabu, kad matai nesamones. Paskutiniu metu jau koks mėnesis pas mane irgi įtampa ir pervargimas, taigi paskutiniu metu taip pat haliucinacijos aplankė. Ne taip žiauriai, kaip tau, bet kartais pažvelgus į šalį pasivaidena (darbe vietoj kompo kartais silueta matau :lol: ). Isimiegok, gerai pavalgyki ir praeis. :wink:
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#318 Standartinė Indraja » 19 Lap 2006, 18:18

Darbo laboratorijoje taisyklė nr. XXX:
„Netikėtai regėjimo lauko pakraštyje sušmėžavęs ne aplinkos kilmės šešėlis nėra pakankamai svari priežastis nukreipti dėmesį nuo vykdomo darbinio proceso, nes antraip galima padaryti klaidą“.
Laimė, nieko įspūdingesnio kol kas nepasitaiko, bet profilaktiškai turiu taisyklę, jog nesvarbu kas beimtų rodytis – svarbiausia neišsigąsti ir nepradėti overreact. Tik kad įtariu, jog tokios būsenos, kai jau rimtai „rodosi“, žmogaus savikontrolė irgi sėkmingai sutrinka. Thu thu thu...
O miegoti (man tai reikšia bent dvylika valandų) būtina, nors kartą per savaitę. Teeina tas darbas į Angbandą.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#319 Standartinė Senasis Gollumas » 19 Lap 2006, 19:57

"Miegojimas-nemiegojimas"... Jei pameti gyvensenos ritmą - tai ir prasideda viskie nukreizėjimai. Ir visai nesvarbu kiek miegi (5 ar 12 valandų) ar kiek dirbi. Svarbu - KADA MIEGI ir KADA DIRBI. Svarbiausia - neperlenkti lazdos į vieną ar į kitą pusę.
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#320 Standartinė nassa » 19 Lap 2006, 22:26

išsimiegojau, pavalgiau ir tikrai geriau :) ale kai nenusakomi dalykai daros tai nejuokais išsigąstu...
šv. vandeniu namų kampus pašlakščiau.. dėl šv.ramybės :)
don't read my AURA!!!

BUTTON_TOPIC_LOCKED