Kalavijai, estiški ar kokie?

Nuorodos ir pranešimai apie kitus renginius
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#21 Standartinė Starlin » 02 Lap 2005, 21:06

Skalbėjų :lol:

O gal šitaip: ginklą žaidime gali turėti ne visi. Kaip sakiau, ne kiekvienas kaimietis gali nešiotis kalaviją, ane? Lazdą, akmenį - prašom. O kalaviją - nė. Taigi visi, kas žaidime norės turėti kalavijus, turės tai suderinti su meistrais. Tiems, kuriuos daugmaž pažįstam kaip "patikimus" galima leisti turėti "slides". O nepažįstamiems - tik estiškus.

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
UžsiregistravoCOLON 20 Bal 2005, 11:47
MiestasCOLON Vežimas Pietiniam kely...
CONTACTCOLON

#22 Standartinė KRONAS » 02 Lap 2005, 21:08

woodberry rašėCOLONKronai, ką reiškia tas "per daug paminkštinimo"? Sakyčiau, tiek, kiek reikia. Tau ką, norisi trijų sluoksnių tvarsčių?
Per daug paminkštinimo reiškia, kad man yra sunku suvaidinti mirtį ar rimtą sužeidimą, kai mane kutena milžinišku ausų krapštuku (bet tikriausiai aš visai neturiu fantazijos ir nemoku atžaidinėti savo personažo).
Toks sluoksnis paminkštinimo pilnai sueitų ant normalaus tekstolitinio kalavijo. Ant to bambuko pilnai užtektų ir 2 sluoksnių paklodės.
O dagorhirinis "pagalvių mūšis" tikrai nėra tai, į ką mums reikėtų lygiuotis. Pas juos nėra nei kostiumų, nei atžaidinėjimo (sprendžiant iš to, ką apie juos mačiau ar girdėjau), yra tik daugybė žmonių, trokštančių pasivanoti pagalvėm.

//Kronas čiumpa savo pagalvę, nulekia į draugo Tror urvą, ir pradeda jį vanoti sava pagalve, šaukdamas: "Ginkis. Kovok. Ko sėdi?"//
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
[size=75] Boyar Aleksandr of Kislev[/size]

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#23 Standartinė woodberry » 02 Lap 2005, 21:41

O man atrodo, kad be estiškų ginklų neišsisuksi, jei nori padaryti geras "masovkes" larpe. Nesvarbu, kaip gerai tu moki stabdyti smūgius ir pan., žmonių masėje visko gali nutikti.
Na, jei mes norime leisti ginkluotis tik elitui, kurie taip pat ir apsišarvuotų bei kautųsi tik tarpusavyje, tai jau kitas reikalas.
O sužeidimą "ausų krapštuku" nėra sunkiau suvaidinti nei meilės eliksyro veikimą :D
Ir nereikia čia varyti ant dagorhirinių kostiumų. Normalūs.

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
CONTACTCOLON

#24 Standartinė KRONAS » 02 Lap 2005, 21:59

Nesvarbu, kaip gerai tu moki stabdyti smūgius ir pan., žmonių masėje visko gali nutikti.
Taip masofkėje aš laikydamas ir estišką kalaviją galiu su savo skydu išmalt kam nors dantis, sulaužyt žandikaulį ir pan. Juk visko gali nutikti.... Va taip ir prieinama iki pagalvių naudojimo vietoje skydo. Kaip parodė lietuviško larpo praktika - ranką galima susilaužyti net ir naudojant nesaugius apsiaustus.
O šiaip aš esu už tai, kad ginklus galėtų naudoti tik kažką su karyba turintys personažai. Pvz aš ruošiuosi būt valstiečio/kario/amatininko žmona ir man kalavijo buityje tikrai nereiks.... :wink: :)

//Kronas susiranda geldą drabužiams skalbt, ližę duonai kept, nebaigtą siuvinėti staltiesę ir dar galybę kitų dalykų, kurie gali praverst tokioje rolėje. O tada pradeda galvoti, kur čia susirasti vyrelį, kuris visa tai nugabentų į poligoną//

Vartotojo avataras
null
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 246
UžsiregistravoCOLON 01 Gru 2004, 19:06
MiestasCOLON namai! negi galvojat, kad as gatvej miegu?!

#25 Standartinė null » 03 Lap 2005, 10:17

Tokiu kalaviju pliusas: user friendly. Nemoki kautis? O kam? Imk porolono gabala ir veduokis juo i sveikata, niekam pavojaus nesukelsi
Minusas: neskatina zaidejo-kario atsakomybes, nyksta reikalavimas moketi naudotis ginklu. Pamosaves tokiu...daiktu, zmogus kitose zaidynese, kur leidziami nepaminkstinti kalavijai, tampa labai pavojingas.
Maniskiai treniruotese daug demesio skiria butent saugiai kovai "nesaugiais" ginklais. Kam tos treniruotes, jeigu pereinama prie, kaip Kronas sako, pagalviu musio?
P.S. traumu net ir su tokiais...daiktais gali buti gana sunku isvengti. Zmogu uzmusti galima ir tusinuku.
Duok, valdove, kilpinėlį eiklų, taiklų, kalaviją kieto plieno, kalvėj lietą, kirvį aštrų, ilgakotį, kuoką sunkią pakyloti duok, valdove...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#26 Standartinė Indraja » 03 Lap 2005, 10:38

Atrodo, jog čia tariamasi tik dėl nedidelio vietinio žaidimėlio, kur tikrai ne visi bus treniravęsi. Ir tikrai ne visi puls be proto mosuot. Kadangi estiško kalavijo nė nečiupinėjau, tai patylėsiu.

Šiaip, jei kalba eitų ne apie mūsų žaidynes, sakyčiau, jog geriau sunkūs, lietuviški kalavijai. Tokiu, dar gana trumpu ir gana lengvu, per vieną susitikimą pamosavau - ir pakilau į naują sąmonės lygmenį, dėl ko nusipirkau hantelius ir kartais juos pakiloju. Neseniai vėl tokiu pačiu gerokai pamosavau - ir jau rankų neskauda. O kautis nė nelįsčiau, nes suprantu, jog tam reikia įgūdžių. Kitaip sakant, iš tokių kalavijų ne tik larpui nauda. Beje, nieko nesveriančiu ir itin paminkštintu irgi įmanoma sužaloti, jei neatsakingai mosuosi, o tas lengvumas neatsakingumą gali paskatint...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#27 Standartinė Exon » 03 Lap 2005, 21:16

Aš siulyičiau leisti estiškus ir paminkštintus lietuviškus kardus. Subalansuotus. Ir daryti sertifikaciją, gal kiek supaprastinta, palyginus su sertifikacija Japonijos žaidynėms. Bent jau mūsų, nedidėlėse žaidynėse tai nebus problema. Jei žmogus nori kautis, tegu išmoksta stabdyti smūgį ir pataikyti, kur galima - tam net nereikia lakstyti į treniruotes, užtenka namie reguliariai pamojuoti; nes net su estišku "krapštukų" pataikius į akį ar gerklę bus riesta, o šarvų darymas yra kur kas problematiškesnis dalykas. Be to juk toks nemokša gali nekoviniam personažui užvažiuoti, kuriam šarvų ir nepriklauso.
O mokėjimas naudotis ginklu duoda tik pliusą. Ginklo lengvumas - dar ne viskas.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#28 Standartinė smeli » 04 Lap 2005, 11:00

o tu exon pries rasydama savo posta bandei kautis lietuviskas kalavijas VS estiskas?

pabandyk. sunkus lietuviski kalavijai greitai nugramdo minksta estu porolona ir lieka astrus bambukai kurie beveik taikliai sminga Laiquai i aiki (gerai kad tik beveik)

PS. kaip sunku su teoretikais tureti reikalu
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#29 Standartinė Exon » 10 Lap 2005, 15:07

Smeli, ačiū, kad priminei vieną svarų estiškų kardų trūkumą: jie lengvai lužta, net ir estiškas prieš estišką. Tas ne tik yra pavojinga bei nepatogu, bet ir neskatins žmonių darytis gražesnių ginklų: kam terliotis papildomą valandą, jei ginklas gali neatlaikyti net ir pusės žaidimo.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
MiestasCOLON Vilnius

#30 Standartinė smeli » 10 Lap 2005, 16:03

taigi,
o estai paiskolino pasauline ideja tik padare savaip.
gal verta daryti taip kaip pasaulis daro.
ypac tas pasaulis kur larperiai daugiau nieko nedaro o tik kariauja,
ten ginklu technologijos jau isbandytos ir patvarios
http://www.dagorhir.com/
http://www.dagorhir.com/HowTo/DagorhirSword.html

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
CONTACTCOLON

#31 Standartinė KRONAS » 10 Lap 2005, 16:47

Tai tu nori, kad ir Lietuvoje larperiai nieko nedarytų, o tik kariautų? Aš tai norėčiau, kad mūsų larpas būtų orientuotas į socialinius santykius ir savo personažo atžaidinėjimą. Manau, kad reiktų daug dėmesio skirti į kostiumus. O tokia pagalvė, kabanti prie šono, man nesudaro įspūdžio, kad prieš mane esantis žmogus yra iš atitinkamo socialinio luomo (riteris pvz.)....

//Kronas prie diržo prisiriša dvi pagalves ir išpūtęs pilvą bei užrietęs nosį išdidžiai prasieina antrojo aukšto koridoriais Morijoje//

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#32 Standartinė Starlin » 10 Lap 2005, 17:38

Gerai, klausimas: kas iš žadančių dalyvauti Tolkien LARPG norėtų turėti ginklą? Taip preliminariai, kol nėra taisyklių ir personažų?

TAISA: t.y. turiu omeny "naudotis ginklu per žaidimą".

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
CONTACTCOLON

#33 Standartinė KRONAS » 10 Lap 2005, 18:31

Jei adata, kočėlas, samtis - ginklai, tada aš norėsiu jais naudotis.... :lol:

//Kronas nykščiu perbraukia per kočėlą ir nusprendžia, kad jau laikas galąsti...//

Vartotojo avataras
null
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 246
UžsiregistravoCOLON 01 Gru 2004, 19:06
MiestasCOLON namai! negi galvojat, kad as gatvej miegu?!

#34 Standartinė null » 10 Lap 2005, 21:42

Kaip minimum, jei dalyvausiu, kirvis, durklas... nei tas, nei kitas nebus kimshtiniai, turekit omeny, arba zhaidynese bus vienu orku mazhiau, nors ir noreciau su Jumis pasitusinti :lol: o kalavijas prie sono visada geras dalykas, net jei nesiruosi jo issitraukti - prideda pasitikejimo savimi sudetingose situacijose, o ir kaip ivazdzio dalis... Cia tenka sutikti su Kronu - pagalve prie sono atrodys juokingai, o ne puikiai. As, apskritai, labiau uz estetika, kartu su zaideju atsakomybe ir koviniais sugebejimais. O jei jau bijai melyniu, sumusimu, nubrozdinimu... kaip ir realiame gyvenime - nelisk i kova. Tai irgi larpas. :evil:
Duok, valdove, kilpinėlį eiklų, taiklų, kalaviją kieto plieno, kalvėj lietą, kirvį aštrų, ilgakotį, kuoką sunkią pakyloti duok, valdove...

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#35 Standartinė Folkas » 10 Lap 2005, 22:39

Ginklą turėti norėčiau, bet tikrai nediduką neagresyvų. Taip pat nenorečiau jo net panaudoti. Tiesiog, kaip minėjo null, įvaizdžio dalis. Jeigu nuspręsit, kad tik koviniai turi ginklus, aš ramia sąžine jų atsisakau.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#36 Standartinė Laiqualasse » 10 Lap 2005, 22:47

Folkas rašėCOLONGinklą turėti norėčiau, bet tikrai nediduką neagresyvų. Taip pat nenorečiau jo net panaudoti. Tiesiog, kaip minėjo null, įvaizdžio dalis. Jeigu nuspręsit, kad tik koviniai turi ginklus, aš ramia sąžine jų atsisakau.
Pasirašau po šitais žodžiais.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#37 Standartinė woodberry » 11 Lap 2005, 00:44

Aš irgi norėčiau turėti kokį kuklų kirvuką :wink:

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
MiestasCOLON Vilnius

#38 Standartinė smeli » 11 Lap 2005, 15:57

tai gal is vis geriau metaliniai ginklai?
kaip estetiska ir grazu

speju kad kokius ginklus reikia naudoti spres greiciausiai tie kurie uzsakines budincia mediku brigada i poligona

Galdikas pasakojo kad Rusijoje teko jam zaist ir dvi mediku brigados budejo, su visa operacine iranga, operavo ir zaizdas lope vietoje.
Jis gali parodyti savo galva ir kaip praskelta kaukuole jam sutvarke.
O jei butu rusai nesamde mediku, amzina atilsi dabar galdikui butu.

null as suprantu, jis vargas treniruojasi treniruojasi, o cia isleis tokias taisykles kur nereikia treniruotis kad saugiai kautis
ir be jokiu melyniu.
kaip vyrui tai baisu, bet reikia galvoti ir apie mazas plonas mergaites,
pvz as per BBRI3 veinai mazytei mergaitei sona truputi kardu palieciau o jai gavosi sonkaulio iskilimas. jei buciau stipriau....

vienzo estetika gerai, bet jei norima padaryti galimybe vaikui zaisti uz Konana reikia dagorhiro (estisku kardu saugesnio) varianto.

o del estetikos geriausia naudoti metalinius ginklus :)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#39 Standartinė Starlin » 12 Lap 2005, 18:09

Žodžiu taip, aš balsuoju už "lietuviškus" kalavijus, bet gerai paminkštintus. Tradiciškai - kas yra "gerai paminkštintus", sprendžia meistrai.

Ir sutinku su Exon variantu, kad masovkėse bei turnyruose vartojami "estiški" kalavijai. Turnyro mūsų žaidime nenusimato. Ar bus masovkė, dar reikia pažiūrėti. Kai pažiūrėsim, tuomet galima bus nuspręsti tiksliau.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#40 Standartinė Aldarion » 14 Lap 2005, 21:59

Man labai patiko Dagorhir'ų kalavijai bei strėlės, ačiū smeli! :wink: Lietuviški irgi nieko, tačiau nematau nieko neestetiško nešiotis prie diržo ir "neišvaizdžią pagalvę". Manau, kad tolkinistiniame larpe, kuris vistiek, vienaip ar kitaip, bus orientuotas į forumo liaudį, tokie saugūs ginklai savaime leistų juos pačius kur kas lengviau ir dažniau panaudoti. Turiu galvoje, kad silpnesni drąsiau stotų prieš stiprius, nebijodami gauti skaudžių smūgių, stipresni drąsiau pultų silpnesnius, nebijodami jų sunkiai sužaloti. Tokia mano nuomonė. Reikės pamėginti pagal instrukciją susikonstruoti vieną tokių daikčiukų, gal tada kas ir pasikeis :lol:

P.S. Larpe be ginklo nė pro kur :)
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

BUTTON_POST_REPLY