Puslapis 11

Magic the Gathering

ParašytasCOLON 07 Bal 2005, 18:51
Tror
Na pasakokit ar kas išbandė MtG tcg... Gal ir megėjų atsiras? :wink:

ParašytasCOLON 07 Bal 2005, 18:55
Aiquen
Verta, nes kiek žinau-girdėjau, žaidimas geras. Žaisti neteko, deja. Bet gal tikrai kas nors apie tai nusimanantis galėtų daugiau ką papasakoti?

ParašytasCOLON 07 Bal 2005, 19:00
Tror
Man teko. Buvau nustebintas įdomios apimties :lol: taisyklių knygos (ne knygelės). O taip tikrai įdomų daug strateginių galymibių, knygų pagrindas, dailininkų-meistrų illustracijos... Grazhus zhaidimas.

ParašytasCOLON 07 Bal 2005, 19:04
Aiquen
Tei vat ir laukiam, kol kuris nors iš atsakingų nazgūlų perkels... :wink:
Tror, o tu smulkiau gali paaiškint? Pvz, kokia žaidimo esmė? Prašyčiau daugiau, nei 3 sakiniais ;)

ParašytasCOLON 07 Bal 2005, 19:11
Tror
Tipo susėdi du burtininkai ir ish savo bibliotekos traukia mirtinus uzhkeikimus kurie turi sunaikinti prieshininko LIFE TOTAL. Kuo galingesnis uzkeikimas tuo daugiau kainuoja manos, kuria zaidejai taupia. Pagrindinis zhaidimo variklis padarai zhudantis vienas kita, o po to prieshininka,instant ir sorcery veikiantys kortas ir zhaideja tiesiogiai ir enchantements veikiantys zaidimo lauka kaip ir artifacts kortos. Kortos dar skirstamos i spalvas pagal stichijas su budingomis strategijomis...
P.S. Rytoj daugiau parashysiu.Tphu, prisiminiau!!! Juk yra svetaine www.zaisk.lt/magic kur viskas paaishkinta!
Vietoj keisti paspaudzhiau cituoti... Kaip visad.... :lol:
3D, Trorai. O jau dydis...

ParašytasCOLON 07 Bal 2005, 21:44
Laiqualasse
Ir bla bla... ;) zaisk.lt - pusiau nulūžęs (o gaila). Tror - o tu pats žaidi?
Aiškinti galima ilgai ir daug, pačią esmę Tror'as kaip ir išdėstė. Bet, kaip sakoma, geriau vieną sykį pamatyti nazgūlą, nei šimtą kartų jo klyksmo klausytis - nepažaidęs nesuprasi. [Jei kas nesuprato - susidomėjusius galiu pamokyti :)]

ParašytasCOLON 08 Bal 2005, 12:09
Tror
Žaidžiu, žaidžiu, kur gi dar dėtis...Kaip tau MtG perėjimas iš Mirrodino cyber-fantasy į chm...neįprastą Kamigavą?

ParašytasCOLON 08 Bal 2005, 19:52
Laiqualasse
Tokioms... hm, siauroms temoms vieta tikrai ne šiame forume :)

ParašytasCOLON 14 Bal 2005, 14:58
Tomas :P
MTG yra puikus būdas atpalaiduoti vargšes nuo mokslų ištinusias smegenis vartoju seniai, didelėm dozėm ir vargo nematau.

P.S. www.zaisk.lt/magic jau atsigavo
o viskas rimtai www.wizards.com

ParašytasCOLON 15 Bal 2005, 08:18
smeli
mtg yra gryno sauso proto zaidimas, istraukei korta ir tinkamai ja naudok

tuo tarpu illuminati yra atsitiktinumo efektas - reikia metyti du kauliukus :)

ParašytasCOLON 15 Bal 2005, 11:55
Tomas :P
Kur daugiau atsitiktinumo - Ar vienas iš 60 ar pora kauliukų? matematikos Smeli nemoki, bet kaip orkui atleistina.

ParašytasCOLON 15 Bal 2005, 21:53
woodberry
Tikrai ne vienas iš 60. (jau vien rankoje kažkiek kortų yra...)

ParašytasCOLON 18 Bal 2005, 09:23
null
Khe, manau, kad tikimybiu teorijos aptarimams cia irgi neturetu buti vietos, kiekvienam doram orkui nuo tokiu kalbu ima skaudeti galva, o orkui galva skauda nuo elfu danavimo ir kalbu, reiskia, jus visi - elfai :evil:
Mtg yra liux zaidimas. Kitados uzsiimdavau. Patsa fainumas yra tureti kruva kortu, tuo pasirupindavo klubas, ir deliotis kalade kautynems, svarstant, skaiciuojant ir tikintis... Aisku, skaiciuotojas is manes prastas, taigi dazniausiai kuo krootesne kalade pasidarydavau, tuo dazniau gaudavau.
Esme tokia: turi 60 kortu kalade ir 20 gyvybiu. Daug graziu paveisliuku. Ir tekstu. Jie nurodo ka ta korta reiskia ir ka turi ar gali su ja daryti. Tikslas - padaryti su tais paveiksliukais taip, kad pries tave sedintis priesininkas mirtu (netektu 20 gyvybiu) greiciau, nei tu pats. Zaidime reikalingi planavimo, strateginiai igudziai, t.p. ir skaiciavimai. dar sekmes reika nemazai, kad reikiama korta reikiamu metu atsirastu tavo rankoj. o siaip paveixliukai grazhoos...

ParašytasCOLON 27 Geg 2005, 20:02
Mayweda
Kol ismoksti bent pagrindus, atrodo sunku, bet kai perpranti, viskas normaliai. Siaip strategiju ~n gali prisigalvoti, susideliot kalade kaip tinkamas, ir viskas siaip labai miela ir grazu. Tik vat gaila kad boosteriai taip kainuoja nepigiai, bent jau mano kisenei :)

ParašytasCOLON 27 Geg 2005, 22:47
smeli
sj game "illuminati" kortos geriau

ParašytasCOLON 29 Geg 2005, 23:13
Folkas
Smeli, gal man YU-GI-OH kortos geriausiai, bet tai nebūtina primint kiekvienoje gijoje, o dar turint omeny, kad turi atskira giją Iluminačiams.

ParašytasCOLON 29 Lie 2005, 11:53
Tror
Mayweda rašėCOLONKol ismoksti bent pagrindus, atrodo sunku, bet kai perpranti, viskas normaliai. Siaip strategiju ~n gali prisigalvoti, susideliot kalade kaip tinkamas, ir viskas siaip labai miela ir grazu. Tik vat gaila kad boosteriai taip kainuoja nepigiai, bent jau mano kisenei :)
Wizards of the Coast sugalvojo nauja siauba - Fat Pack. Kainos nezhinau, bet pazhiurejes sudeti ir nenoriu zhinoti :lol: http://www.wizards.com/default.asp?x=mtgcom/arcana/871