Filmavimui ieškomi žmonės

Nuorodos ir pranešimai apie kitus renginius
Žinutė
Autorius
d0ts
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 6
UžsiregistravoCOLON 06 Sau 2009, 21:35

Filmavimui ieškomi žmonės

#1 Standartinė d0ts » 08 Sau 2009, 15:47

Sveiki,
Kuriame naują vaidybinės dokumentikos filmą apie JRR Tolkien'ą ir šiaurės šalių mitologiją.
Kviečiame hobitus, elfus, orkus ir kitus Tolkieno pasaulio gyventojus norinčius filmuotis masinėse scenose.

kam įdomu rašykite dsurvilaite@gmail.com arba skambinkite 869910582 (Dalia),
jei turite tolkinistinio pasaulio kostiumus, galite atsiusti savo nuotraukas su kostiumais.

Jei turite klausimų, mielai atsakysiu.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Laiqualasse » 08 Sau 2009, 18:33

8O

Tik prieš keletą dienų prisiminėme, kad idėjų apie filmo kūrimą taip ir neįgyvendinome, ir štai - pasiūlymas, leisiantis tą padaryti, ir net ne megėjiškai, o iš profesionalios režisierės :!: Nežinau kaip kiti, bet jaučiuosi pagerbtas.

Gaila, bet dalyvauti filmavimuose greičiausiai negalėsiu, visgi ne Lietuvoje studijuoju, tačiau tikiuosi, kad norinčių ir galinčių atsiras.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

d0ts
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 6

#3 Standartinė d0ts » 08 Sau 2009, 22:39

deja filmuoju ne as pati, o kolegos is Britanijos. Si karta as tik padedu surinkti aktorius.
Pagalvojau, kad Tolkieno kurybos gerbejams butu smagu sudalyvauti projekte, kuris tai nagrineja.
tokiam lygi kaip jacsono filmai tikrai nebus, viskas daug paprasciau. bet turetu but smagu. jei neturit kostiumo irgi ne beda, entuziazmas irgi didelis privalumas.

Vartotojo avataras
Legolas86
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 128
UžsiregistravoCOLON 15 Rgp 2007, 20:39
MiestasCOLON LORIEN
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Legolas86 » 08 Sau 2009, 23:19

Kaip fainai :) tikrai labai įdomu būtų..... 8)
VISA YRA TAI IR NE-TAI, TAI IR NE-TAI SYKIU, NEI TAI, NEI NE-TAI
Alassenya ná alat sinomë

Vartotojo avataras
Elesaras
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 61
UžsiregistravoCOLON 10 Spa 2008, 16:06
MiestasCOLON Kaunas

#5 Standartinė Elesaras » 08 Sau 2009, 23:20

Na aš nusiunčiau SmS , bet neatrašo

Vartotojo avataras
Legolas86
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 128
UžsiregistravoCOLON 15 Rgp 2007, 20:39
MiestasCOLON LORIEN
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Legolas86 » 08 Sau 2009, 23:30

Ikravinas rašėCOLONNa aš nusiunčiau SmS , bet neatrašo
tai rašyk į e-mailą. Gal tada atsakymo sulauksi.. arba skambink. Į SMS šeip žiūrima nerimtai....
VISA YRA TAI IR NE-TAI, TAI IR NE-TAI SYKIU, NEI TAI, NEI NE-TAI
Alassenya ná alat sinomë

d0ts
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 6

#7 Standartinė d0ts » 09 Sau 2009, 13:06

Legolas20 rašėCOLON
Ikravinas rašėCOLONNa aš nusiunčiau SmS , bet neatrašo
tai rašyk į e-mailą. Gal tada atsakymo sulauksi.. arba skambink. Į SMS šeip žiūrima nerimtai....
jo sorry i sms biski neturiu laiko atsakinet. O meilu, jei netingit atmeskit savo foto ir kontaktus. man reikia zinot kaip atrodot ir i koki personaza jus siulyti.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#8 Standartinė Folkas » 09 Sau 2009, 15:01

Kažin mano juodai-baltas prieskonių pirklio kostiumas atitiktų JRR Tolkino kūrybą ar šiaurės šalių mitologiją? :roll:
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

d0ts
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 6

#9 Standartinė d0ts » 09 Sau 2009, 15:11

Folkas rašėCOLONKažin mano juodai-baltas prieskonių pirklio kostiumas atitiktų JRR Tolkino kūrybą ar šiaurės šalių mitologiją? :roll:
butu smagu gauti foto.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Starlin » 09 Sau 2009, 17:56

Folkas rašėCOLONKažin mano juodai-baltas prieskonių pirklio kostiumas atitiktų JRR Tolkino kūrybą ar šiaurės šalių mitologiją? :roll:
Užtat tavo hobito kostiumas - šimtu procentu ;)

Exon, haradiečiai, haradiečiai!

Kostiumą turiu, bet atplasnot į Lietuvą - niekaip.. Jei kokiai merginai, panašaus sudėjimo kaip kad aš buvau 2004-taisiais, reikia suknelės a-la Eowyn, tai ji kažkur mano sandėliuke kaba, labai norint galima ištraukt.

P.S. p. Dalia, nemažai žmonių, turinčių viduramžiškų ir pan. kostiumų, užsiimančių fantastiniais vaidmenų žaidimais, tikrai rasite čia: http://forumas.fantastika.lt/viewforum. ... 6e1818d124

Vartotojo avataras
Belegas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 11
UžsiregistravoCOLON 29 Gru 2008, 13:25

#11 Standartinė Belegas » 09 Sau 2009, 19:32

aš ir norėčiau pasifilmuot dabar plaukai ilgai nekirpti tikras hobitas :D

Vartotojo avataras
sielagaudys
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 539
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 19:14
MiestasCOLON kartais Vilnius, kartais kitur, dažniausiai negyvenu

#12 Standartinė sielagaudys » 09 Sau 2009, 20:36

Ir aš, ir aš :!: Galiu vaidint eflią, iš bėdos - kokį nors zombį... :D
Reiks mestelt emailą, kai grįšiu namo...
I'm a leaf on a wind. Watch how i soar.

The planet is fine...the people are FUCKED! - George Carlin

Vartotojo avataras
Drawlin
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 21
UžsiregistravoCOLON 25 Gru 2008, 20:45

#13 Standartinė Drawlin » 09 Sau 2009, 21:07

Man idomu kokia kalba reikes vaidinti, kiek tai uztruks ir kur viks?
Dar pamirsau paklausti kada prasides filmavimas?

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#14 Standartinė le_golas » 10 Sau 2009, 00:30

Drawlin rašėCOLONMan idomu kokia kalba reikes vaidinti, kiek tai uztruks ir kur viks?
Dar pamirsau paklausti kada prasides filmavimas?
Nemanau, kad svarbu, ar masofkėj prabėgsi anglišku, ar lietuvišku, o gal ir musulmonišku žingsneliu. :D

Čia viena iš tų kankynių, kur žmonės prasitampo 12-15h per parą, kad nusifilmuotų 30s scenoje? Manau taip, bet iš idėjos reiktų eiti... Tik vat kad aš nesu idėjinis tolkinistas. :? Bent jau tokiu savęs nelaikau...

Kaip ten bebūtų, reiktų pagalvot, dėl bendro reikalo gal ir nueičiau. :)
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#15 Standartinė Aredhel » 10 Sau 2009, 15:03

Norėčiau dalyvauti, tačiau viskas labai priklauso nuo to kada vyks filmavimas, visgi mokantis ir dirbant lieka labai nedaug laisvo laiko. :)
Turiu elfišką kostiumą, taip pat 12-13 a. autentišką skandinavišką. Galėčiau kam nors paskolinti.
Kas dar apie šiaurės tautas ir jų mitologiją... yra toks tinklapis www.rekonstrukcija.lt ten renkasi žmogai, kurie rekonstruoja baltų ir šiaurės tautas, turi ne tik autentiškus drabužius bet ir ginklus bei šarvus. Galite pabandyti pakalbinti, jei trūksta masuotei žmonių, tačiau į dalykus susijusius su fantastika rekonstruktoriai žiūri labai kreivai. ;)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Exon » 11 Sau 2009, 22:29

Exon, haradiečiai, haradiečiai!
Šiaurės šalių haradiečiai? :lol:

Tikrai įdomu, kokiu daugmaž laiku vyks filmavimas, kur ir kaip ilgai vyksta tokie renginiai? Žieminio kostiumo neturiu, bet iš lengvesnių drabužių rasčiau panašių į autentiškus.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

d0ts
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 6

#17 Standartinė d0ts » 12 Sau 2009, 19:50

Exon rašėCOLON Tikrai įdomu, kokiu daugmaž laiku vyks filmavimas, kur ir kaip ilgai vyksta tokie renginiai? Žieminio kostiumo neturiu, bet iš lengvesnių drabužių rasčiau panašių į autentiškus.
Filmavimas vyks tarp vasario 2 ir 14. tikslesnes planuotes dar neturiu. bet tikrai nebus taip kad reikes visas dienas filmuotis.
manau kad issidelios taip kad pora dienu filmuosis hobitai, kitas pora orkai etc.
is patirties speju kad nebus taip kad visi kartu ir kasdien filmuosis. greiciausiai hobitu scenos bus sudeliotos atskirai nuo orku ar zmoniu scenu.

beja man tam ir reikia norinciu filmuotis fotkiu, kad zinociau kokiam tipazui galiu priskirti. taip kad nebijokit ir atsiuskit. nes as negaliu kviesti zmogaus kai nezinau kaip jis atrodo.

kai turesiu tikslia filmavimo planuote, tada skambinsiu kiekevienam atskirai ir sakysiu "labas ar gali ta ir ta diena filmuotis"
Aredhel rašėCOLON Kas dar apie šiaurės tautas ir jų mitologiją... yra toks tinklapis www.rekonstrukcija.lt ten renkasi žmogai, kurie rekonstruoja baltų ir šiaurės tautas, turi ne tik autentiškus drabužius bet ir ginklus bei šarvus. Galite pabandyti pakalbinti, jei trūksta masuotei žmonių, tačiau į dalykus susijusius su fantastika rekonstruktoriai žiūri labai kreivai. ;)
Kalbejau su kai kuo is rekonstruktoriu. Man bent sitas projektas tuo ir idomus, kad nagrineja Tolkieno fantazijos saknis realiose mitologijose.
pvz nagrineja tokias teorijas kaip kad Gandalfo protipas galejo buti skandinavu dievas Odinas. Pagooglinu as Odina wiki ir matau.....: http://en.wikipedia.org/wiki/Odin
na ko ne Gandalfo paveikslas is LOTR

Taip kad man filmavime ir vikingai nepamaisytu. ten aisku irgi nuo rekonstruktoriu klubu nariu uzimtumo viskas priklausys ir nuo to, kaip filmavimo datos issidestys.

ir dar PS. sms bukit zmones prasau nerasykit. jei norit daugiau info, galit skambint, e-mailint ar cia forume klausima uzduoti.

Vartotojo avataras
Tyliai
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 09 Lap 2008, 17:37
MiestasCOLON Vilnius

#18 Standartinė Tyliai » 12 Sau 2009, 20:55

Iškilo klausimas... KUR vyks filmavimas? (Nors man čia turbūt neaktualu - nepilnamečiai tokių dalykų daryt teisiškai negali (ar ne?). Nors ir iki tos pilnametystės nekažkas ir liko..)
The moon cries - her tears of light
fall upon the thirsty grass.
To welcome our feet - dancing
on this sacred ground.

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#19 Standartinė le_golas » 12 Sau 2009, 20:58

Tyliai rašėCOLONIškilo klausimas... KUR vyks filmavimas? (Nors man čia turbūt neaktualu - nepilnamečiai tokių dalykų daryt teisiškai negali (ar ne?). Nors ir iki tos pilnametystės nekažkas ir liko..)
Jei negalėtų, nematytum filmuose vaikų... Matai ar ne? :D Kadangi pinigų tu negausi, nemanau, kad turėtų būti kažkokie apribojimai. Bet tik spėju, tėgu pasako kas žino. Nebijok, kad būsi nelegalas filmavimo aikštelėje tai netikiu. :D
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Tyliai
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 09 Lap 2008, 17:37
MiestasCOLON Vilnius

#20 Standartinė Tyliai » 12 Sau 2009, 21:13

Na manau, kad tie vaikai gauna leidimus filmuotis iš tėvų. (Dievuliau, apie pinigus užsimint nepamiršai :D Už tokius dalykus nė imt neimčiau, net jei ir siųlytų :D naaa... turbūt.) O va aš leidimo negausiu.
The moon cries - her tears of light
fall upon the thirsty grass.
To welcome our feet - dancing
on this sacred ground.

BUTTON_POST_REPLY