Puslapis 110

Kur ką parduoda

ParašytasCOLON 22 Geg 2004, 19:08
Starlin
Perkelta iš ,,Mįslių"

Nenya


is kur jus gavot Silmarion knyga as jos niekur nerandu

Laiqualasse

Nenya, tavo klausimas, manau, priklauso ne šiai gijai, o, pavyzdžiui, 'Žiedo Vilionėms'. Nazgūlai greičiausiai perkels ją (ir mano atsakymą) tenai
O Silmarilioną (anglišką) galima gauti dažname knygyne (Vilniuje), pvz, Masiulio (jų, kiek žinau, yra keli, vienas - prie Halės turgaus), Oxfordo (Trakų gatvėje), Pegase ('univermage' prie savivaldybės ir planetariumo) ir turbūt dar kai kur. Lietuviško, deja, dar nėra, o rusiškas manęs nedomina, taigi tikrai neįsivaizduoju, kur rasti

ParašytasCOLON 22 Geg 2004, 19:47
Coranar
Aš savąjį rusišką radau Klavarijų turguje.Ten labai daug pigių ir gerų rusiškų knygų.(10lt mokėjom)Ten ir rus.ŽV yra, ir Hobas, gal dar kuris prekystalis tokį ar kitokį vertimą turi.

ParašytasCOLON 27 Geg 2004, 12:58
BirdOfPrey
Yra toks geras knygynas "Akademinė knyga. Humanitas", Vilniuje, Universiteto g. 4 (iėjus, į kairę ir laiptais žemyn). Ten visada būna visokių gidų po Viduržemę, ir spalvotų knygelių remiantis filmu, pvz., viena knyga vien tik apie Gollum ir Serkis, o gal Serkis ir Gollum :roll: Kita knyga apie ginklus ir drabužius, trečia vien žemėlapiai ir smulkūs planai su paaiškinimais ir t.t. Aišku ten yra ir LotR ir Hobbit, būna ir UT, ir Sil, ir net HoME keli tomai, kol jų nenuperka. Kiek man žinoma, tai pats didžiausias knygynas anglų kalba, jie tiekia knygas ir tam Oxfordui Trakų gatvėj, ir kas svarbiausia - knygas galima užsisakyti :)

ParašytasCOLON 27 Geg 2004, 13:05
Indraja
Masiulio knygynas gerokai pigesnis už Oksfordą. Tik truputį per vėlai tai pastebėjau :)

ParašytasCOLON 27 Geg 2004, 13:22
BirdOfPrey
Ar Masiulio knygyne galima nusipirkt 600+ puslapių storumo knygą už 25 Lt?
Senokai buvau pas Masiulį, ir kai buvau, tai nieko neradau :(

ParašytasCOLON 27 Geg 2004, 13:25
Elfhild
Na, Masiulyje 600psl UT kainuoja 28lt. Bet ten paprastai atėjęs retai ką nors rasi. Reikia užsisakyti (užsakymas nekainuoja). Jie atveža, padeda į lentyną ir praneša tau, kad gali ateiti nusipirkti.
Tikrai pigu :)

ParašytasCOLON 27 Geg 2004, 15:30
Noldofinve
O ne bandėt iš Interneto rusiškų knygų ta tematika traukti? Šiaip jau oats pigiausias ir greičiausias bibliotekos papildymo būdas.
Yra dar vienas knygynas Vilniuje - "Russkaja knyga", kartais ten galimarasti perliukų. Prieš pusmetį nupirkau labai fajną romaną Silmariliono motyvais.

ParašytasCOLON 27 Geg 2004, 15:48
Starlin
Matai, kai kurie čia rusiškai nemoka :? Be to, aš visų pirma noriu nusipirkti ne "knygų ta tematika", o Tolkieno knygų. Originalo kalba.

ParašytasCOLON 27 Geg 2004, 16:05
Noldofinve
Starlin
Su Tolkinu kūriniais anglų kalba visų pirma yra ta problema, kad knygynuose šios knygos yra gan brangios. Bet - kas gyvena Vilniuje ir kas žino, kur yra A. Mickevičiaus biblioteka - ten yra "Silmarillionas" anglų kalba. Storiausia knyga, su žodynu ir priedais.

ParašytasCOLON 27 Geg 2004, 16:11
Starlin
Brangios sąlygiškai - dabar jau galima gauti ir pigiau, kaip aukščiau minėta, aš UT pirkau už 28Lt, už kiek dabar retai net ir lietuvišką gerą vertimą nusipirksi. O Mažvyde taip pat yra Tolkieno angliškai.

ParašytasCOLON 27 Geg 2004, 16:21
Gutruna
Mano brolis rusišką ŽV rado "maximoje" nugrūtstą tarp kitų rusiškų romanų ir dar visai pigiai (tie "kiti" nepasižymi dideliu įdomumu ar menine verte). Rusiškam variante visos trys dalys į vieną knygą sudėtos, tai ji gan stora gavosi... :D

ParašytasCOLON 27 Geg 2004, 16:25
smeli
tokia turguj 20lt

ParašytasCOLON 27 Geg 2004, 16:37
Senasis Gollumas
"Maximose" ne tik knygų galima prisižvejoti. Ten būna ir "sveriamų" CD sumestų į dėžes. Jei netingi pasiknisti - gali tokių dalykų rasti (pvz, susirinkau rusiškų multikų daineles)

ParašytasCOLON 02 Bir 2004, 14:05
Aredhel
Ne, reikia man būtinai padaryti žygį į Vilnių per knygynus ir maximas. Kitur nieko rasti neįmanoma.

ParašytasCOLON 02 Bir 2004, 14:11
Coranar
Turgaus neužmiršk*varto rankose savo Silmą*

Rusiškam variante visos trys dalys į vieną knygą sudėtos, tai ji gan stora gavosi... :D

Aš Akro Baltose lankuose toookią knygą radau-visas ŽV ir dar Hob rusiškai.Ž-urnalo formato, stora stora ir tokia sunki, kad vois nukėliau nuo viršutinės lntynos.

ParašytasCOLON 02 Bir 2004, 14:23
Elfhild
Čia ne tik rusiškam šitaip, Coranar. Yra angliškų ne vienas, kur visos trys dalys į vieną sudėtos. Bet taip netikslinga sakyti, nes iš tikrųjų Tolkinas ir buvo sumanęs viską išleisti vienoje knygoje, nes tai - vientisa istorija. Bet kadangi leidykla atsisakė, teko skelti į tris... Dabar Tolkinas turbūt rankas trintų pamatęs, kad ŽV leidžia taip, kaip jis norėjo :)

ParašytasCOLON 03 Bir 2004, 16:07
Elfhild
Perkelta iš "Ligos istorijos"

Warrior elf

Gal kas žino iš kur gauti tas Tolkieno knygas, kurios nėra išverstos į lietuvių kalbą? Yra kur nors lietuvoje ar reik per internetą sakytis?

ParašytasCOLON 03 Bir 2004, 16:57
Warrior elf
Turiu omenyje ne Lietuvoje, o Klaipėdoje.

ParašytasCOLON 03 Bir 2004, 18:41
Elfhild
Na, o Klaipėda yra Lietuvoje ;) Rodos, buvo čia pas mus vienas kaipėdietis (ar tik ne Mercutio?), gal apsireikš. daugiau nėra... pasidomėk knygynuose, gal kai kuriuose galima užsisakyti, kaip Masiulio knygyne - gal ir pas jus toks yra?
Ir raportuok, kokia ten situacija Klaipėdoje. Sukaupsim čia informaciją apie visus Lietuvos miestus :)

ParašytasCOLON 03 Bir 2004, 20:29
Warrior elf
Na aš buvau viename pagrindinių Klaipėdos knygynų "Po langu" tai ten nebuvo, bet reik paieškot ten kur daugiau angliškų knygų.