Fantasy ir viduramžių drabužiai, ginklai...

Nuorodos ir pranešimai apie kitus renginius
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#41 Standartinė smeli » 02 Bir 2004, 11:19

kam tu gasdini zmones tokiom kainom?

as savo lankiuka uz 40lt nusipirkau
ROTW - Return of The Warlord

Heliana
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 28 Geg 2004, 21:39
MiestasCOLON Vilnius

#42 Standartinė Heliana » 02 Bir 2004, 11:28

smeli rašėCOLONkam tu gasdini zmones tokiom kainom?

as savo lankiuka uz 40lt nusipirkau
O kaip šaudo?
[img]http://www.theonering.ch/avatars/fotr/fotr_036.gif[/img][img]http://www.theonering.ch/avatars/fotr/fotr_024.gif[/img][img]http://www.theonering.ch/avatars/fotr/fotr_043.gif[/img]

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#43 Standartinė Elfhild » 02 Bir 2004, 11:51

Kažkada seniai bandžiau porą kartų iš lanko iššauti. bet kažkoks nenormalus lankas buvo, o tuo labiau taikinys - į jį ir su plaktuku neįsmeigtum :roll: taip kad sekėsi nelabai. užtat puikių puikiausiai šaudžiau iš tiro - vieninteliai penki šūviai mano gyvenime, iš kurių 4 buvo visiškai sėkmingi (skardines numušiau) 8)
Gaila šaudymo Viduržemėj nebuvo. reiks pagalvoti apie lanką (jei 40lt ir geras, tai kodėlgi ne)
Hrrrr

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#44 Standartinė Senasis Gollumas » 02 Bir 2004, 11:56

Smėli, kelių giju lanko templė, koks tempimo galingumas?
Aladrion, šaudant nebūtinos pirštinės - užtenka antpirščių.
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
Miriel Serinde
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 185
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 11:50

#45 Standartinė Miriel Serinde » 02 Bir 2004, 11:57

Iš ko šaudei, Elfhild? Iš TIRO? :shock: Čia kas per ginklas toks? :lol:
Ar šaudei oriniu šautuvu TIRE? ;)

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#46 Standartinė Elfhild » 02 Bir 2004, 12:01

Miriel, khm, na, kaip paskysi, taip nepagadinsi ;) taip, šaudžiau tire, tą ir norėjau paskyti :oops: bet dabar taip greit spausdinu, kad liežuvis (t.y. žodžiai) malasi.

Gal reikia pas tą smelio meistrą užsakyti lankų urmu, kad visi norintys forumiečiai gautų ir nuolaidą padarytų :lol:
Hrrrr

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#47 Standartinė Aredhel » 02 Bir 2004, 12:04

Apkritai, gal kas žino kur daugiau galima apie lankus sužinot, literatūros kokios ar šiaip. Juk jų dauk skirtingų yra.

P.S. Mano lankas kuo tikriausio lietuvisško lazdyno :D , profesionalesnio nebūna!! :evil:

Kur tas Tyras randasi?

Prašyčiau nerašyti dviejų žinučių iš eilės - Nazgūlas
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#48 Standartinė Aldarion » 02 Bir 2004, 12:43

Kainos realios, jei nori išvaizdaus lanko :!: . Aš asmeniškai nė nesvajoju apie tokius :cry: , o bandau pats tobulinti savo nagingumą ir galų gale pats pasidaryti Galadrielės tipo ir ornamentų lanką :wink: . Literatūros daug nerasite, tačiau jos daug ir nereikia. Žinot principą, o paskui jau improvizacija. Už paprastus medinius (lazdyno, guobos) lankus profesionalesni yra kompoziciniai lankai, kai pats lanko korpusas yra daromas iš kelių dalių (man tai dar tolimi horizontai :-k ). Turiu neblogą, gan išvaizdų savo rankų darbo skroblinį lanką :) , tačiau su strėlėm prasčiau ](*,) , kol vieną išsidroži, apklijuoji plunksnom, uždedi antgalį, nudažai, papuoši, ooooooiii... ](*,) (mažų mažiausiai kokios 6 val. sudėjus kelių dienų prisėdimus. Geriausia, kai po trečio šūvio ta brangi strėlė trakšteli, ooooooiii... ](*,) Geriausios strėlės yra iš uosio, tačiau aš praktikuoju visų tipų medžiais bei krūmais: ažuolu, beržu, skroblu, guoba, lazdynu.
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
MiestasCOLON Vilnius

#49 Standartinė smeli » 02 Bir 2004, 16:34

>Smėli, kelių giju lanko templė, koks tempimo galingumas?

pirmiausia susukau: kas cia toks kvailys kad nesupranta jog lankuose nieko nenusimanau, po to pamaciau - cia ne kvailys, cia golumas :)))

Vartotojo avataras
Miriel Serinde
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 185
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 11:50

#50 Standartinė Miriel Serinde » 02 Bir 2004, 19:30

Aldarion rašėCOLONtačiau su strėlėm prasčiau ](*,) , kol vieną išsidroži, apklijuoji plunksnom, uždedi antgalį, nudažai, papuoši, ooooooiii... ](*,) (mažų mažiausiai kokios 6 val. sudėjus kelių dienų prisėdimus. Geriausia, kai po trečio šūvio ta brangi strėlė trakšteli, ooooooiii... ](*,) Geriausios strėlės yra iš uosio, tačiau aš praktikuoju visų tipų medžiais bei krūmais: ažuolu, beržu, skroblu, guoba, lazdynu.
Atleiskite, garbusis, bet tikiuosi, prieš pjaudamas šaką strėlei, atsiprašote medžio? Juk jam ta šakelė galbūt reikalinga ir brangi, kaip prisiminimas.
Asmeniškai aš nelinkusi žaloti medžių vien tam, kad kurį laiką linksminčiausi, vaidindama šaulę... :?
Aišku, elfai strėles irgi ne iš aliuminio gaminosi, bet vistiek...

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#51 Standartinė gilthoniel » 02 Bir 2004, 21:40

Aš laikausi nuostatos, kad pačiam geriausia nekirsti šakelių/nežvejoti/nemedžioti ir pan., kol rinkoje gausu visų galų produktų. T.y. Aldarionas laisviausiai gali nusipirkti medienos, jau ir taip parduodamos, ir nekirsti šakų bei nedidinti skriaudžiamų medžių ir niokojamos gamtos dalies :roll: taigi galbūt jis taip ir daro, Miriel :wink:
Nu vienžo, o šiaip patvariausia mediena yra maumedžių, ji sudrėkusi stiprėja.
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#52 Standartinė Aldarion » 03 Bir 2004, 14:57

Hmmm, prirėmė prie sienos :axe: Žinoma, kad neperku medienos "Senukuose" ir panašiose skylėse, nes jie pjaudami medžius, tikrai jų neatsiprašo :evil: . Aš mąstau kiek kitaip nei Gilthoniel :roll: : jei valgai mėsą, tai turėtum pats susimežioti ar užsiauginęs pasipjauti gyvulėlį; jei valgai žuvį, tai būk bent kada pagavęs vieną ir ją pats pasiruošęs valgymui; jei esi dailidė ar tik užsiiminėji medžio darbais, tai būtinai medieną pasiruošk pats: nukirsk medį, jį susipjaustyk, išsidžiovink ir apdirbk :? . Vienas pagrindinis dalykas turi būti tavo paties padarytas, prieš pradedant bent vieną iš minėtų "žiaurių" darbų, tai yra atsiprašymas. Man mama tą pasakė, kai buvau dar visai pyplys ir žinot ką, visą laiką tik taip ir dariau (žinoma kalbu tik apie medį; gyvulio tikrai nesugebėčiau nužudyt, nes brrrrr, todėl gerbiu vegetarus). Visada atsiprašau medžių, nors kaip keistai tai aplinkiniams skautams ir beatrodytų :butthead: . Mano širdis priklauso Dievui, o Gamta, kaip žinote ir yra dalelė Dievo.
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#53 Standartinė gilthoniel » 03 Bir 2004, 20:16

Jie "Senukuose" gal ir neatsiprašo, bet man atrodo, kad toks kilnus dalykas kaip atsiprašymas šiuo atveju nelabai padeda :roll: O pačiam viską daryti - džiovinti, kirsti, pjauti ir kt., yra nuostabu, bet aš vis tiek manau, kad nūdienoj, kai viskas užkišta neatsiprašytų medžių nukirstom šakom arba neatsiprašytų gyvulių rūkytom ar žaliom kūno dalim, paprastam žmogui reikėtų gyvas būtybes tik saugoti ir naudoti pateikiamas žaliavas ir pan. :roll: Kitaip tariant, imho neatleistina kirsti medžių šakas arba medžioti ir žvejoti tam, kad prieš tai galėtum atsiprašyti ir tavo sąžinė būtų rami :roll: Viskas būtų kitaip, jei tai reiktų daryti dėl išgyvenimo: aš visiškai neprieštarauju medžioklei kaip maisto pasirūpinimo būdui. O kol parduotuvėse pilna gėrio, be kurio žmogus neišgyventum, aš pati prie gamtos nesiliečiu. Arba trumpiau - ką prisivirėm, tą srėbkim, jei jau masiškai viskas naikinama žmogaus būčiai, tai bent ir naudokim tai :roll:

(bet čia jau nukryyyyyptemė :oops: )
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#54 Standartinė Aldarion » 04 Bir 2004, 10:30

Nukryptemė tai tikrai :roll: , tačiau negaliu neatsakyti. Aš kertu medžius, o ne šakas, tačiau tai darau griūvančiuose Kauno marių šlaituose (kiek ten guobų bei skroblų [-o< ), todėl manau, kad tai yra daug geriau, nei vartoti "Senukų" produkciją :wink: . Ir parduotuvėse, beje, dabar yra tiek nereikalingų daiktų, be kurių būtų galima visai gerai gyventi (sumauta vartotojiška visuomenė :evil: ). Na o dabar grįšiu prie temos.

Noriu iki birželio 13 pasiūti fellowshipinį apsiaustą :oops: , tačiau nežinau kokį audinį tam reikalui nusipirkti. Buvau parduotuvėje - pasirinkimas tikrai stulbinantis, tad visai pasimečiau. Yra medvilnės, lino, poliesterio audinių, kurie gali būti arba su šiokiu tokiu raštu, arba visai be jo. Spalva. Žiūrinėjau turimus desktop'us, bet taip nieko ir nesupratau. Legolaso bei Aragorno apsiaustai be jokio rašto, daugiau pilki nei žali. Semo kažkoks iš pilkos drobės. Pipino su Frodu lyg ir turi kažkokį raštą, be to yra daugiau žali nei pilki. Patarkit, ką daryti, labai prašau [-o<

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#55 Standartinė Aredhel » 04 Bir 2004, 13:28

Felowshipin'į apsieustą? Wow, gerai atrodysi, gal dar ir segę turi?
Dėl medžiagos nelabai galiu ką patarti, menau apsiausto spalva filme priklauso nuo apšvietimo ir fono, kuriame stovi aktoriai. Manu geriausia būtų spalvą rinktis pagal tuos "dekstopus", kurie filmuoti lauke, saulės šviesoje, tada medžiaga yra naturalios spalvos. Manau jie labiau yra pilki, negu žali. Dėl medžiagos faktūros, atrodo, kad ji labiau primena trikotažą ar kažką panašaus į medvilnę (atkreipk dėmesį, kai apsiaustą peršviečia saulė, gana aiškiai matosi "mezgimo" raštas).

P.S. O aš iki 13 gal turėsiu žiedelį :twisted:
P.S.S. Kaip darai stėlių antgalius?
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#56 Standartinė Elfhild » 04 Bir 2004, 14:24

Aš irgi planuoju apsiaustą siūtis. Bet vis nežrisiruošiu nueiti medžiagos nusipirkti. Noriu kokios nors pigesnės, kad būtų tamsiai žalia.
Turiu super sagę, tiesiog nuostabiai primenančią Lothlorieno lapelį. Sermė padovanojo :D sako, Pilies gatvėje rado. labai graži, trūksta tik apsiausto ;)
Hrrrr

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#57 Standartinė Elva » 05 Bir 2004, 14:58

O aš elfišką žiedelį turiu...klyksmas namie nesvietiškas buvo, kai atidariau dėžutę ir pamačiau jos turinį...Pilies gatvėj irgi mačiau nerealių segių
Tupperware - originalu ir patogu.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#58 Standartinė Laiqualasse » 05 Bir 2004, 15:13

Elva rašėCOLONO aš elfišką žiedelį turiu...klyksmas namie nesvietiškas buvo, kai atidariau dėžutę ir pamačiau jos turinį...
Tik gavai žiedą, iškart nazgūliški požymiai pasireiškė... Negerai, negerai ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Warrior elf
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 481
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2004, 20:45
MiestasCOLON Havens...
CONTACTCOLON

#59 Standartinė Warrior elf » 05 Bir 2004, 22:46

Gijoje "Prisistatykite, naujokai!" Laiqualasse manęs prašė, kad aš pasakyčiau ką nors apie lankų darymą, bet aš manau, kad beveik visi čia moka daryti savadarbius lankus tik vienas dalykas, kurį žinojo mano tėtis ir nežinojo mano draugai tas, kad jei lanką darote gamtoje ir dega laužas nuo lanko nulupus žievę raštą ant jo geriausiai daryti dažniausiai nestoru (čia priklauso nuo norimo rašto) labai įkaitintu geležies strypeliu ( tik turėkite pirštines :D).O jei kas išvis nemokate daryti lankų tai parašykite man :wink:.
Life is better lived together.

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
MiestasCOLON Vilnius

#60 Standartinė smeli » 06 Bir 2004, 12:36

Nemokam nemokam, pasakok ir viska smulkiai, bo kai dariau sarvus is ziedeliu tai ten viskas buvo gerai aprasyta isskyrus vieta prie rankoviu:
"rankoves tikriausiai jau numanote kaip daryt"
^%&$^&%$ nesikeikiant - taip ir neismokau rankoviu pint normaliai

BUTTON_POST_REPLY