Fantasy ir viduramžių drabužiai, ginklai...

Nuorodos ir pranešimai apie kitus renginius
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#21 Standartinė Senasis Gollumas » 22 Bal 2004, 01:03

Jei ką domina talismanai, amuletai ir kita bižuterija Welcome į http://www.jok.ru/collection.php?lan=rus :twisted:
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#22 Standartinė Coranar » 22 Bal 2004, 09:31

Būtinai pažiurėsiu, kai turėsiu laiko.Tikriausiai visai įdomu.
Elfų apsiaustų vilkėti ir su kitais aistruoliais žaisti ŽV dar neteko, bet kada pamėgint norėčiau.
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#23 Standartinė Senasis Gollumas » 06 Geg 2004, 00:08

Radau dar vieną saitą, kuriame LotR ( ir ne tik) ginklai
http://www.bladesbybrown.com/catalog.ht ... antasy+Art
Tiesa, tai parduotuvė, bet pasižiūrėti verta.
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#24 Standartinė smeli » 06 Geg 2004, 09:39

ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#25 Standartinė Starlin » 22 Geg 2004, 13:06

Perkelta iš ,,Prisistatykite, naujokai"

smeli

Posted: antradienis gegužės 18, 2004 2:20 pm

maziausia pavojinga yra kautis kardais, kvieciu visus norincius

Alatar

Posted: trečiadienis gegužės 19, 2004 11:51 pm

Kai turėsiu,mielai prisijungsiu..beje,kažkur mačiau nuoraukoje,jog yra parduotuvių/ginklinių kur pardavinėja LOTR ekipuotę bei amo..berods Vokietijoje..
gal kas žinot ar UK yra?buvau visą dieną pašventęs Londono parduotuvėms..tai nė velnio neradau išskyrus CD,DVD ir žaislus su smulkiais suvenyrais,o informaciniame biure man niekuo negalėjo padėt..žinau jog inte yra pardavinėjama,bet kainos kosminiais doleriais,be to įsigyčiau mieliau jau Anglijoj šitą visą gėrį arba bent dalelę jo..

smeli

Posted: ketvirtadienis gegužės 20, 2004 9:30 am

butaforija geriau issidrozk is medzio, pigiau atseis

Aredhel

Posted: ketvirtadienis gegužės 20, 2004 11:30 am

Butu faina, jei lietuvoj tokiu dalykėlių butu. Man labiausiai patiktu Legolaso ginkluotė. Tie du peiliai-kardai mane veža.

Elfhild

Posted: ketvirtadienis gegužės 20, 2004 3:57 pm

Ispanijoj mačiau kuo tikriausio dydžio Andūrilą, Glamdringą ir t.t. (visa LotR parduotuvė) Tik jie bestijos kainuoja nemažą sumelę. Nelotrinių, šiaip atseit senoviškų ginklų kažkur ir Lietuvoj parduotuvę mačiau.

Senasis Gollumas
Posted: ketvirtadienis gegužės 20, 2004 6:54 pm

Na, šalmus tai nesudėtinga pasigaminti "papje-maše" technologija. Jei kam reikia - technologiją galu atmuiluoti.

Alatar
Posted: ketvirtadienis gegužės 20, 2004 7:10 pm

nemanau,jog Gondoro arba elfišką šalmą įmanoma paprastai paimt ir pasidaryt
O kokį kibirą užsimaukšlint ant galvos daugelis moka...tereikia dar akims palikt skyles

Senasis Gollumas

Posted: ketvirtadienis gegužės 20, 2004 7:16 pm

Jei rankos ne iš šiknos dygsta - galima. Svarbu nulipdyti gerą formą iš plastilino (prisimink vaikų darželį).

Alatar

Posted: ketvirtadienis gegužės 20, 2004 7:23 pm

Nu geray..kas ten per technologija su plastelinu?

Senasis Gollumas

Posted: ketvirtadienis gegužės 20, 2004 7:49 pm

Plastilinas naudojamas tik formai nulipdyti. O pats daiktas daromas arba iš popieriaus masės (nepatikėsi - kokia ji gali būti tvirta), arba klijuojant popieriaus, audinio skiauteles epoksidine derva. Mes (kai mokiausi mokykloje) taip darydavome automobilių kopijų korpusus. 3-4 mm storio krpusas atlaikydavo net gi tada, kai modelis, nutrūkęs nuo kordo rėždavosi į apsauginę sienelę 100-140 km/h greičiu.
Bet svarbiausia - padaryti tikslią norimo daikto kopiją (ar savo paties sugalvotą modelį) iš plastilino. Nors įmanomas variantas ir apklijuoti realų daiktą (tiesa, tada popierinė kopija bus kiek didesnė.

Alatar

Posted: ketvirtadienis gegužės 20, 2004 8:39 pm

http://www.alleycatscratch.com/lotr/Elf ... on_med.jpg

http://www.tolkientown.com/shop/popup_i ... 1&pID=1720

http://www.councilofelrond.com/modules. ... 0&orderby=

manai kažką panašaus į tai įmanoma padaryt?

Senasis Gollumas

Posted: ketvirtadienis gegužės 20, 2004 8:40 pm

Jei pasistengsi - WHY NOT? Beje, sudėtingesnius, galima ir iš atskirų detalių suklijuoti.
Beje šarvams daryti yra gera medžiaga - skardinės nuo alaus, "Cocos" ir pan. Juolab, kad jos lengvai kerpamos žirklėmis. Jei reikia galiu išsiųsti brėžinius (tiesa romėniškų šarvų, bet juos galima ir "sutoklienizuoti" ir "suPJinti")

smeli

Posted: penktadienis gegužės 21, 2004 10:12 am

del kardu kartoju: tai butaforija, nesvarbu kad metaliniai, luztu nuo pirmo smugio i orko salma

sarvams metalo Vilniuje nors vezimu vezk (kaune matyt tas pats):
senos dujines, elektrines virykles ir skalbykles ismestos i kiemus turi sieneles is 1mm netalo lakstu. karposi metalo karpymo zirklemis. pakali, truputi pakniediji guma po apacia ir gausis puikus realiai saugantys sarvai. Kaip tik tokios proksteles buvo pas mane Lituanikono 1 diena.

elbereth

Posted: penktadienis gegužės 21, 2004 10:19 am

na po paskutiniu dienu ivykiu supratau, kad metalo lauzo kaune truksta..kitaip tas seniokas is Aleksoto nebutu norejes tos bombos pasilikt. idomu ka jis ketino su ja veikt, atiduot i metalo lauza, ar orkiskus sarvus pasidaryt?

smeli

Posted: penktadienis gegužės 21, 2004 10:41 am

>kitaip tas seniokas is Aleksoto nebutu norejes tos bombos pasilikt. idomu ka jis ketino su ja veikt, atiduot i metalo lauza,

teroristai butu neblogai sumokeje uz bombike
o juk maisto produktai brangsta, ES....

Alatar

"teroristai butu neblogai sumokeje uz bombike... "

Ajooo..būtų sumokėję,diedukas būtų biznį padaręs..prieš tai skubiai parduotų namą,gautų pinigus už bombą ir neštų mėsas su pinigais kur toliau nuo tos vietos..už gautus ramiai sau įsigytų kokį namuką..o teroristai tuo metu bandydami neatsargiai pajudinti tą daiktą(greičiausiai neturėdami išminuotojo išsilavinimo),išgabenti..lėėėktų į ora gabaliukais(kartu su namu aišku)na taip,būtų driokstelėjimas kaip reikiant,bet bent jau žinotumėme,jog teroristai į dulkes pavirto,o diedukas sau ramiai gyventų..tai ne..dabar nei į metalo laužą, nei į muziejų..kiemą išminuotojai išrausė,pora langų išdaužė,rūpesčių sukėlė(šiaip išminuotojai labai profesionaliai viską atliko )...

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#26 Standartinė Aredhel » 01 Bir 2004, 18:50

Turiu lanką. Jis "veikia" ir gana taikliai. Jei strėlės būtų padarytos patyrusio "amatininko" veiktu dar taikliau. :D
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#27 Standartinė Coranar » 01 Bir 2004, 19:21

Dryžuotas pavydas...
O ir aš esu šaudžiusi iš lanko.Seniai 10-metė tebuvau, tačiau mačiau, kiek gali nulėkti lanko strėlė.HGanėtinai daug, tik va reikai nors kiek jėgos turėti, taip aukšati iššautum iš savo darbo lanko.
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#28 Standartinė gilthoniel » 01 Bir 2004, 19:58

Aš irgi šaudžiau iš lanko :roll: Aišku, tikslumo pas mane nerasta, taigi nepataikiau net į tą pusę, į kurią reikėjo :lol: Bet šiaip tai linksma, tik atitranko pirštus #-o (o gal čia tik man vienai taip :roll: )
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#29 Standartinė Alatar » 01 Bir 2004, 20:14

O kokį lanką turi? :shock: ta prasme ne iš lazdyno drožtą.. :lol: ? profesionalų..ar vis tik medinį?

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#30 Standartinė Aldarion » 01 Bir 2004, 20:23

Pirštus atitranko daugumai naujokų :roll: . Senovėje lankininkams, kurie iš tikrųjų užsiiminėjo savo amatu (pvz.: Robinui Hudui, mūsų visų dievinamam Legolasui) Smiliaus bei Didžiojo pirštų oda kiek pastorėdavo, todėl jie nebebūdavo tokie jautrūs templėms sukeliamam pirštų skaumui 8) . Be to jie dėvėdavo plonas odines pirštines (per filmus to dažnai neparodo :!: ). Dėl trankymo, tai reikia priprasti prie lanko ir tada galima laisvai šaudyti po kelias vanlandas per dieną, nejaučiant jokio skaumo nei pirštuose, nei apie riešą (paprastai šaudant su nauju lanku apie šią vietą jau po kelių šūvių atsiranda paraudimas #-o ). Žinoma, jėgos tikrai reikia turėti, todėl sesėms tolkinistėms šaudimas iš lanko tikrai nėra, mano manymu, vienas iš perspektyvių kovos sričių :-k . Su kardu tikriausiai būtų lengviau išmokti kovoti :lol: . Sorry už šovinizmo kruopelyte :oops:
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#31 Standartinė Exon » 01 Bir 2004, 20:31

Tačiau tikra tiesa - rimtas lankas reikalauja nemažai jegos. Kardas irgi ne pukelis, bet su juo daugiausia, gal, lemia technika ir vykrumas :wink:
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#32 Standartinė Laiqualasse » 01 Bir 2004, 22:59

Man irgi yra tekę šaudyti iš lanko, bet būtent tokio, kokį apibūdino alatar - namudinio, iš lazdyno drožto :) Taigi negaliu pasakyt, kad mokėčiau gerai ar bent pusėtinai šaudyti. Bet turbūt niekada nevėlu išmokti, ar ne? :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#33 Standartinė Alatar » 02 Bir 2004, 00:10

Lankais iš lazdyno ir kitokio lengvai apdorojamo medelio,manau esame, šaudę daugelis vaikystėje..na bent jau aš tai irgi šaudžiau :roll: ..kol neatemė bjaurus senis ir nesulaužė :evil: (bet aš jam paskiau tokią buką strėlę į pakaušį paleidau :wink: vaikščiojo bjaurybė su guzu kelias dienas :twisted: )Bet tokie lankai net ir geriau padaryti nepalyginami su šiuolaikiniais..į šiuolaikinius deda ir įvairiausių prietaisų pagerinti taiklumui,ir kitokios medžiagos(įvairūs lydiniai ir pan.) ir stemplė(templė,kaip ją ten :? ...)kitokia..manyčiau šiais laikais,tradiciniais lankais Lietuvoje mažai kas užsiminėja.Nebent įv. "karių" klubai,kur kaunamasi kardais ir pan.(čia jau smelio sritis,įtariu :wink: ).jų rengiamose varžybose galima šaudyt iš lanko.Užsieny aišku,lengviau-ten ir klubų daugiau,ir įvairesnių(kad ir Legolaso gerbėjų-lankininkų..bent jau Vokietijoje vienas toks tikrai yra..jie ten specialiai Galadrielės lanko kopijas gaminasi vos ne pramoniniu būdu :wink: ).na o iš modernesnių lankų šaudytotų Lietuvoje tai rasi manau,nebent tarp medžiotojų(pasiturinčių..mat šiuolaikinis lankas ir strėlės kainuoja nežmoniškus pinigus)

Heliana
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 28 Geg 2004, 21:39
MiestasCOLON Vilnius

#34 Standartinė Heliana » 02 Bir 2004, 10:01

Kažkada (kai maža mergaitė buvau) man tėtis buvo padaręs lanką. Aišku labai patiko šaudyt, bet padėjom į palėpę ir dingo :?

Norėjau, kad per gimšą man padovanotų tikrą lanką, bet jei labai brangus... Bet tikėtis galima :D

O šiaip aš mačiau lanką drabužių parduotuvėj :lol:
Bet jau buvo gražios strėlės :wink:

Mantijos aš irgi labai noriu ir turėsiu. Gal gali būti lino parduotuvėj... Bet jei ne, tai pas siuvėją užsakysiu :D
[img]http://www.theonering.ch/avatars/fotr/fotr_036.gif[/img][img]http://www.theonering.ch/avatars/fotr/fotr_024.gif[/img][img]http://www.theonering.ch/avatars/fotr/fotr_043.gif[/img]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#35 Standartinė Laiqualasse » 02 Bir 2004, 10:05

O man niekada nesinorėjo šaudyti iš šiuolaikinių lankų. IMHO, toks šaudymas - pasityčiojimas iš tikrojo, nes nei įtempinėt lanką taip stipriai reikia, nei strėlę nulaikyt, o ir taikytis daug paprasčiau.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
MiestasCOLON Vilnius

#36 Standartinė smeli » 02 Bir 2004, 10:21

kam paprasciau o kam sunkiau
man paprasciau su istoriniu lanku

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#37 Standartinė Laiqualasse » 02 Bir 2004, 10:29

Gal ir tavo tiesa, smeli. Neteko šaudyt nei iš tokio, nei iš tokio (turiu omeny - normalaus ir profesionaliai pagaminto) lanko.

Gal kas žino, ar kur nors įmanoma nusipirkti tokių istorinių lankų, ir kiek maždaug jie kainuoja?

Heliana
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 28 Geg 2004, 21:39
MiestasCOLON Vilnius

#38 Standartinė Heliana » 02 Bir 2004, 10:41

Kur pirkt tai nežinau...

Man irgi nepatinka tokie naujoviški lankai :x
Aš norėjau dailaus, lengvo, medinio lako :wink:

Tik, kad pačių pagamintilankai ne tokie tikslūs...

O gal aš klystu...

Bet vis tiek manau, kad pirktas turėtų geriau šaudyti.
[img]http://www.theonering.ch/avatars/fotr/fotr_036.gif[/img][img]http://www.theonering.ch/avatars/fotr/fotr_024.gif[/img][img]http://www.theonering.ch/avatars/fotr/fotr_043.gif[/img]

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
MiestasCOLON Vilnius

#39 Standartinė smeli » 02 Bir 2004, 10:50

pas mumi lankus gamina ir parduoda Plagas
taip pat gamina arbaletus ir streles

signe@dkd.lt

kainos nesikandzioja

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#40 Standartinė Aldarion » 02 Bir 2004, 10:56

Žinau dvi vieteles :!: : Lietuvos Liaudies buities muziejus (netoli mano mielų tikrų namučių) ir Kernavė (per amatų dienas). Normalus guobinis istorinis ilgasis lankas kainuoja nuo 200 iki 500 Lt :? . Šaudyt iš "fiberglasinio" (meziaga, iš kurios gaminami ir palapiniu "iešmai") man taip pat atrodo kiek nenormalu. Gerai pasitreniravus iš savadarbio lanko galima visai neblogai pataikyt į taikinį iš kokių 15-25 m (žinoma tik ne iš 100 metrų, kaip per viduramžių turnyrus šaudydavo :shock: )
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

BUTTON_POST_REPLY