Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 18 Spa 2018, 19:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 119 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2004, 18:55 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Kalbant apie apmėtymą akmenim, tai tokio džiaugsmo nestinga ir Vilniaus centre :x Irgi iš asmeninės patirties galiu papasakot, kaip gauja dešimtmečių nusprendė, kad aš- puikus taikinys... O stotelėje laukiantys pensininkai, užuot sudrauminę vaikigalius, tik smagiai pasijuokė, atseit, va, mažiau valgyt reikia, tai niekas akmenų ir nemėtys... :cry:

Na, pasakykit, ar po to galima Vilniui dar kokius nors šiltesnius jausmus jaust? :evil:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2004, 23:36 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

Ne kas ne kas. As prisiminiau karines pratybas...
Guliu krumuose reiskia... pradejo i mane akmeniokai lekti vadinasi... nu sakau as orkas kietas kas man tie akmeniokai, guliu toliau... tada pasipyle ispudingo dydzio rieduliai, vos isnesiau sveika kaili

Arba begiojam po musio lauka ir kartas nuo karto karininkas duoda komanda gult, bet po komandos stot musu pakildavo vis maziau. Galu gale is 30 likome 12. Tada karininkas isake atnesti stai ta deze. Atnesem... istrauke is jos kazkokiu is sprogmenis panasiu daiktu ir pardejo juos svaidyti i pieva kur mes lakstem. Pievoje pradejo sprogineti... tai is visiskai tuscios pievos vienas po kito pakilo ~dinge~ kariai ir bego kiek ikabindami :)))

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bal 2004, 00:21 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Linksmai tokiose pratybose :D Pati nė per kur, nė pro kur nenorėčiau tokiose dalyvauti.

O aš gyvenu Vilniuj, Balsių mikrorajone. Daugelis mano, jog tai jau užmiestis, tačiau jie baisiai klysta, nes Vilniaus ženklas yra gal už poros km nuo mano namų, o Vilniaus miesto ženklas net už kokių š km (ties Europos parku). Balsiai - mielas rajonas. Iki Bendorėlių namų architektūros jam dar toli (nors jis gal 15-20 metų seniau pradėjo kurtis nei tie naujieji rajonai), tačiau čia bent susisiekimas neblogas - darbo dienomis net 2 autobusai važiuoja, tai laukti tenka ne ilgiau nei 35 min :D Šiaip čia labai gerai: kitoj pagrindinės gatvės pusėj tūno sodai, už jų - miškas, Balsio ežeras, dar toliau - Gulbinų ežeras (visi jie žinomi kaip žalieji ežerai). Jau ir kaikurios gatvės balsiuose išasfaltuotos :o Ir vaistinę turim, ir parduotuvytę ir iki Minimos netoli eiti, ir net kavinė 'Balsių dvarelis' yra :D

Anksčiau gyvenau Žirmūnuose. Ir dabar dar daug laiko ten praleidžiu, o labiausiai Šiaurės miestelyje. Dar kai nebuvo tų modernių parduotuvių ir naujų gyvenamųjų pastatų aš ten paklajodavau.

ir apie fabus turiu šiokią tokią nuomonę. daug laiko praleižiu antruosiuose fabuose ir galiu pasakyt, kad ten visai nedvokia ir visai padorūs žmonės retsykiais pasitaiko nors šiaip vietinė fauna gana pasibaisėtina.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2004, 19:12 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Serme, aš tau žiauriai pavydžiu :( , nes aš gyvenu Kaune(studetų miestely),ten žiauriai nuobodu ir vienintelė paguoda tai, kad netoli ąžuolynas :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2004, 19:45 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Manajame Lietuvos kampelyje gyvuoja ypatinga sportinė rungtis - akmenų mėtymas į mano kambario langą (dukart išdaužė ir tik vienam kartui galima rasti pretekstą). Šiaip jauku. Kitoj gatvės pusėj puikuojasi užrašas: "Welcom to Krasnuha" (dabar rajoną pervadino Vilkpėde (L tart minkštai), nes kadaise čia buvo pėduotasis akmuo). Mūsų namui turbūt >35m. Naujesni bei didesni užstoja gatvės triukšmą. Prie namo yra sodas (ooo... tuoj sužydės!), toliau - didelė aikštė. Horizontą puošia elektrinės kaminai, leidžiantys visokiausių pavidalų ir spalvų dūmus - akinančiai švytinčiais pakraštėliais, kai saulė šviečia pro juos, apokaliptiškai kruvinus po saulėlydžio, niūriai violetinius lietingą rudenį, baltus saulėtą vasaros dieną ir juodai užgožiančius visą padangę, kai vėjas pasisuka į mus (totalitarinė Mordoro estetika). Kiemai puošniausi būdavo sekmadienio popietę, kai spalvingos šiukšlės nuklodavo kiekvieną pėdą ir šokdavo vėjo sūkuriuose. (Dabar konteineriai kitokie). Prie konteinerių jus visada pasitiks keletas riebių katinų ir neriebių žmogėnų.
Gražiausia (nebe Mordoro prasme) kampelio dalis - Vingio parkas. Kalvotas pušynas (Dorthonion - vienas pirmųjų simptomų prieš keletą metų :lol: ) ir paupys su žibutėm, plukėm ir rūteniais (Nan-Tathren, nors gluosnių nėr - tik uosialapiai klevai).

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bal 2004, 00:24 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Rūteniai? Kas čia per augalas?... Pirmąsyk tokį girdžiu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bal 2004, 10:08 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Rūteniai dabar žydi - tokie violetiniai.

Balsius kažkada mačiau, kai ėjom į Europos parką. Gražu.

Arthoron-Volochonskij-BG

Paskutinį kartą redagavo Indraja 19 Bal 2004, 16:04. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bal 2004, 11:25 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

Uo...O aš gyvenu panašiai kaip Balsiuose, gal ten visko daugiau, bet visvien laukai netoli, ir mokšė, ir pardos, ir sodas nuosavas yr..Toks miestas-kaimas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bal 2004, 11:43 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Gerai cia visi gyvena:) Ziuriu pas visus visko daug ir pramogu(cia apie akmenis:)), ir siuksliu, ir dumu:) Dabar lauksim kol apie Kolumbija pasakojimu, idomu ten taip pat grazu kaip ir pas mus:)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bal 2004, 12:47 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Na, o kol Kolumbija parodys balsą, pasinaudosiu tylos valandėle, ir papasakosiu, kur sėdžiu dabar (galite tai užskaityti Senoji Golumo sąskaiton, bo jo urvelyje ir sėdžiu 8) ).
Vienžo, tylus Šiaulių pakraštėlis. Medžiai- kokie tik nori, pradedant riebiais, tvarkingais, nė kiek neaplaužytais beržais, baigiant kažkuo, ko net pavadinimo nežinau... Tvarkingai sužėlę kone idealios pievelės prieš namus (beveik, nes kiekvienos pievelės viduryje, maždaug priešais du medžius, atstojančius futbolo vartus, yra nedidelis ištryptas lopinėlis, kuriame pavakare siaučia hobitukai ir nerealiai išsilavinę bei kultūringi orkiukai). Goblinų koncentracija neįtikėtinai maža, o ir tie patrys ne važinėja bumbsinčiomis skardinėmi, bet daugmaž tiesiai vaikšto pėsti :lol:
Ir, kas keisčiausia... Čianegalioja kituose miestuose veikiantis daugiaaukščių dėsnis ("gyveni skruzdėlyne, bet nepažįsti net artimiausių kaimynų")- o, ne, čia visi visus pažįsta ir gyvena kone hobitiškoje taikoje bei ramybėje. Net tie standartiniai kertuoti penkiaaukščiai atrodo kažkaip jaukiai... Gėlės balkonuose... Gėlės po langais... Kultūringi grynaveisliai šuneliai su kultūringais negrynaveisliais šeimininkais... Virš stogų- tuntai kregždžių, žvirblių ir balandžių... Bet vienas dalykas išlieka toks, kaip ir kituose miestuose- riebūskatinai ir neriebūs žmogučiai prie amžinųjų šiukšlių konteinerių... Skirtumas tik tas, kad išskyrus konteinerį, niekur daugiau nei šiukšlelės- geros moterėlės ir popieriukus surenka, ir žolytę pakarpo, ir gatvę nušluoja (taip taip, net pačią gatve, ir ne kokie spec šlavėjai, bet patys gyventojai). Sakysit, taip nebūna? ;)
Laukiu atvažiuojant į svečius... 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bal 2004, 14:03 
Atsijungęs
Tamsioji Magistrė
Vartotojo avataras

Tikrai :o Ir tų... su beisbolo lazdom nematyti?...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bal 2004, 14:08 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Nugi tame ir reikalas, kad ne ;) Tik su krepšinio arba futbolo kamuoliais :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bal 2004, 14:12 
Atsijungęs
Tamsioji Magistrė
Vartotojo avataras

Tada fantastika :rock:
Aš va kaime truputį pagyvenau. Malonumas nenusakomas :weedman:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bal 2004, 16:40 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Jo gerai tuose Siauliuose ziuriu, nu nieko busiu kada LR prezidentas, tai padarysiu tvarka visuose miestuose:) Visur buz svaru ir trvarkinga vat taip va:)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bal 2004, 17:04 
Atsijungęs
Tamsioji Magistrė
Vartotojo avataras

Jei tik čia ne priešrinkiminė propaganda, tai vieną ištikimą rinkėją jau turi :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bal 2004, 12:23 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Aciu Maja uz palaikyma:) Galvoju reiks taip daryt, susirinks i foruma po kokiu 50 metu kokia 1000 zmoniu:) gal truputuka daugiau, tada boliteruosius (ar kaip ten sakoma:)) i prezidentus. Ir tie 1000 pilieciu (tolkinistu manjaku), manau mane palaikys (tikiuosi):) Pagal mano skaiciavimus tai bus apie 0.03 procento balsu:) (cia jeigu populiacija bus kokia 3500000 zmoniu). Taigi gera pradzia. Toliau tolkinistai (turiu omeny tuos 1000) pasiulo uz mane balsuoti savo giminems, kaimynams, pendradarbiams ir t.t :) . Tie kaimynai savo giminems ir draugams irgi pasiulo uz mane balsuoti (nes tipo yra girdeje kad as saunus biciukas :) jei nesutinka, tada nelieka nieko kito kaip priversti:) Na ir t.t., minty pagavot:) Na ir tokiais tempais surinkciau gal koki 20 proc. balsu, manau uztektu i antra rata patekt:)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bal 2004, 23:33 
Atsijungęs
Tamsioji Magistrė
Vartotojo avataras

Va kur rimtas žmogus (saviems - hobitas :wink: ) - viskas suplanuota iki smulkmenų. Ir kaip tokio neišrinksi :!:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Bal 2004, 12:29 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

Ei, čia ne rinkiminė gija :!: Čia mes pasakojame, kur gyvename.Štai mane savaitgaliais galima sutikt Baltupiuose.Aš ten negyvenu, bet namiškiai vienam name butą turi, tai ten kartais su mama nuvažiuoju pernakvot, nes iki miesto arčiau nei iš Rudaminos, kurioje šiuo metu baisiai lyja....

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2004, 18:19 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Nympha tu nebeviena. Bukim dviese. :D

žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Geg 2004, 16:04 
Atsijungęs
Tamsioji Magistrė
Vartotojo avataras

Šiuo metu gyvenu labai šlapiame kampelyje :lol: Per keletą jau spėjau pamiršti, koks smagumas būti užpiltam :? Ir klausyti melodingai traškančių šlapių elektros jungiklių... Jei kas turit patirties, nuraminkit mane, kad gaisro nebus...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 119 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007