Lietuvos kampeliai

Sēo lang-bidene gaderung: apie šį puslapį, naujokų prisistatymai
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
MerCuTio
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 73
UžsiregistravoCOLON 03 Bal 2004, 17:41

Lietuvos kampeliai

#1 Standartinė MerCuTio » 06 Bal 2004, 15:45

Cia noreciau paprasyti, visu (zinoma, kas netingi) parasyti is kur esat kur gyvenat. Nes butu idomu suzinot, kuris miestas, miestelis dominuoja siame forume:)
----------------------------------------------------------------------------------

As tai esu is Klaipedos, ir man atrodo, kad as vienas is uostamiescio :( Jei as klystu ir esu ne vienas, tai atsiliepkit :)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Starlin » 06 Bal 2004, 15:59

Man atrodo, dominuoja Vilnius ir Kaunas. Net nežinau, kuris labiau.
Vilniečiai, jei neklystu, yra: LothLe, Maja, Woodberry, Gutruna, Laiqualasse, Bird of Prey, žinoma, Starlin su Elfhild, t.p. Serme... kas dar? Ai, Elva dar. Daugiau neprisimenu...
Kauniečiai: Gitlhoniel, Aiquen su Zaeginu, Izengardas, buvo dar, bet tikrai negaliu iškart prisiminti.
Panevėžys: Lady of the Rings.
Alytus: Nympha.

Daugiau?.. Oi, kokia aš mamytė, forumiečių nepažįstu :oops:

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#3 Standartinė Indraja » 06 Bal 2004, 16:02

Iš Vilniaus ir Exon su Indraja.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Starlin » 06 Bal 2004, 16:04

Oi :oops: Niu va, judvi pamiršau. Shame on me.

Taigi Vilnius dominuoja.

Iš Klaipėdos lyg dar nieko neturėjom. Bet va, pagaliau. Smagu, kad plečiasi geografija :D

Vartotojo avataras
MerCuTio
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 73

#5 Standartinė MerCuTio » 06 Bal 2004, 16:30

Na tai va, pasirodo visi gyvena mazu maziausiai 200 km spinduliu nuo manes:) Ten girdejau kazkada ruosites per Lietuva keliauti i Klaipeda ir is ten namo:kas i Kauna, kas i Vilniu, tai as jusu lauksiu su arbatike (ar kuo nors rimtesniu;)).

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 22:33
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Lothlorien Leaf » 06 Bal 2004, 17:17

Gerai, gerai! :D Labai svetinga iš tavo pusės,- pasveikinti grupelę sulaukėjusių, lapais apkibusių ir nuo kojų nusivariusių keliautojų :) :wink:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#7 Standartinė Aiquen » 08 Bal 2004, 00:00

Ei, mudu su Zae ne iš Kauno, o iš Raudondvario :P Nedidelis skirtumas, bet vis arčiau gamtos ;)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
MerCuTio
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 73

#8 Standartinė MerCuTio » 09 Bal 2004, 17:22

Starlin, bet tu tikra mamyte:) Uz visus parasei. Ne, kad visi uz save butu parase, butinai reikeju is kart visu:( Dabar jau gali ir istrint gija, o tai neber jokio idomumo:(

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Maja » 09 Bal 2004, 18:05

O tu neskubėk. Va dar išsiaiškinsim, kas iš kokio mikrorajono ir pan. Nustatysim forumiečių skaičių vienam kvardatiniam metre ir pan.

Aš pvz., iš Justiniškių kaimo.
:)

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Lothlorien Leaf » 09 Bal 2004, 18:21

Aš irgi iš Justiniškių kaimo :D Mes su Maja kol kas lyg ir beveik nepažįstamos, bet greitai būsim :wink:

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#11 Standartinė woodberry » 09 Bal 2004, 19:47

Aš iš Lazdynų ir kiek žinau - ne vienintelė :)

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#12 Standartinė Elva » 09 Bal 2004, 20:26

gal kas nors Fabijoniškėse šmaižioja? :)
Tupperware - originalu ir patogu.

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:21
MiestasCOLON nėra

#13 Standartinė BirdOfPrey » 09 Bal 2004, 20:33

Aš kaip ir Woodberry esu iš griūvančių Lazdynkiemio blokų :( visai nesidžiaugiui tais blokais :(
Beje, vakar girdėjau tokį gandą :D - Justiniškės pastatytos ant savartyno, todėl kai palyja, vat kaip šiandie, tai vanduo nubėga į požemius, ir ten šiukšlės pūva, ir metano dujos veržiasi iš gelmių, ir visos Justiniškės pradeda smirdėti kaip Dead Marshes :lol: (o gal čia Pilaitė :?: )
Bet Justiniškės blogis bet kokiu atveju, vat.

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#14 Standartinė Lothlorien Leaf » 09 Bal 2004, 21:52

Melas :twisted: mano rajonas gėris :lol:

Vartotojo avataras
Zaegin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 143
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 23:42
MiestasCOLON Raudondvaris, Kauno raj.
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Zaegin » 10 Bal 2004, 00:38

BirdOfPrey rašėCOLONAš kaip ir Woodberry esu iš griūvančių Lazdynkiemio blokų :( visai nesidžiaugiui tais blokais :(
Beje, vakar girdėjau tokį gandą :D - Justiniškės pastatytos ant savartyno, todėl kai palyja, vat kaip šiandie, tai vanduo nubėga į požemius, ir ten šiukšlės pūva, ir metano dujos veržiasi iš gelmių, ir visos Justiniškės pradeda smirdėti kaip Dead Marshes :lol: (o gal čia Pilaitė :?: )
Bet Justiniškės blogis bet kokiu atveju, vat.
koks tu vriednas visdelto

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Elfhild » 10 Bal 2004, 11:53

BirdOfPrey rašėCOLONBeje, vakar girdėjau tokį gandą :D - Justiniškės pastatytos ant savartyno, todėl kai palyja, vat kaip šiandie, tai vanduo nubėga į požemius, ir ten šiukšlės pūva, ir metano dujos veržiasi iš gelmių, ir visos Justiniškės pradeda smirdėti kaip Dead Marshes :lol: (o gal čia Pilaitė :?: )
Tokį gandą (ir net ne gando pavidalu, o pateiktą kaip faktą) iš vienos mokytojos girdėjau apie Fabijoniškes. Kad jos ant sąvartyno pastatytos. bet apie smarves nieko nežinau, nes ten nesilankau. Tūnau Antakalnyje ant Neries krantelio :D
Hrrrr

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#17 Standartinė Elva » 10 Bal 2004, 11:57

MELAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :evil: jokio sąvartyno čia nėra ir nebuvo o po lietaus tai čia tik jaučiamas malonus drėgnų miškų kvapas. Jei kas nors to kvapo neskiria nuo metano dujų tai galiu tik užjausti. Apie Fabijoniškes tik gerai arba nieko....na apie jų gyventojus nebent kai kuriuos galima...o šiaip... :axe:
Tupperware - originalu ir patogu.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#18 Standartinė Elfhild » 10 Bal 2004, 12:15

Bet ta mokytoja sakė, kad dar atsimena, kaip dabartinių Fabijoniškių teritorija seniau buvo tolimas užmiestis (kaip dabar Kariotiškės) ir ten buvo sąvartynas. Bet miestas ėmė plėstis ir sąvartyną užkasė ir pastatė naują rajoną :roll: Nesakau, kad ten dvokia, gali būti kad tą sąvartyną net kaip nors dalinai išvežė ar panašiai. ir užpylė dideliu kiekiu žemės...

tik nemušk manęs Elva, nenorėjau įžeisti 8-[ rajonas kaip rajonas tos Fabijoniškės...
Hrrrr

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Maja » 10 Bal 2004, 12:20

Hm, aš irgi esu girdėjusi, kad anksčiau Fabų vietoj kažkoks sąvartynas buvo :? Bet koks dabar skirtumas, esu ten buvusi, viena "podružkė" gyvena. Jokių ten kvapų ir metano. Labai mielas, paprastas užkampis, kaip ir kiti Vilniaus miegamieji :D
:)

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:21
MiestasCOLON nėra

#20 Standartinė BirdOfPrey » 10 Bal 2004, 14:18

Maja rašėCOLONLabai mielas, paprastas užkampis, kaip ir kiti Vilniaus miegamieji
:lol: Vilniaus miegamieji tau mieli? oba... Man tai jie kraupūs, ir dieną ir naktį, tūsosi visokie hood vaikiai, gąsdina aplinkinius žmones, stotelės prišnerkštos, aplininiai miškeliai ne tas žodis "apšnerkšti", o patys namai tai kažkokie fabrikai-ligoninės - brrrr.... Lazdynai jau prastovėjo dvigubai ilgiau, nei turėjo, ir dabar čia viskas turėtų sugriūt pagal idėją, nes pamatai jau susmukę, siūlės trap blokų sutrūkinėjusios, sienos suskilusios ir panašiai :D kokia laimė, kad čia gyvenu [-o<

BUTTON_POST_REPLY