Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 23 Bir 2018, 02:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Kokia ŽU apdovanojimų sistema yra geriausia?
Apklausa baigėsi 14 Kov 2007, 14:55
Tokia, kokia yra dabar (vienam forumiečiui - ne daugiau nei vienas apdovanojimas) 31%  31%  [ 8 ]
Paprasta balsų dauguma 31%  31%  [ 8 ]
Kompromisas - šiemet paliekam kaip yra, kitąmet galvojam kažką naujo 19%  19%  [ 5 ]
Mano variantas (išdėstytas žemiau gijoje) 4%  4%  [ 1 ]
Aš labai norėjau pabalsuoti 15%  15%  [ 4 ]
Viso balsų : 26
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Kov 2007, 15:10 
Atsijungęs
Melkoras Morgotas Metraštininkas
Vartotojo avataras

Elentari rašė:
O gal keisti pačias nominacijas? Formuluotes? (kol kas retoriškai klausiu, pagalvojimui).

Kažkada turėjau mintį siūlyti pakeisti nominacijas iš Žiedo Draugijos į Valas ar 13 dvorfų. Bet paskui pagalvojau, kad dvorfai neturi tokių ryškių charakterių, o valoms sudėtinga būtų pritaikyti "forumiškus" nuopelnus. Bet gal ir galima kažką tokio sugalvoti? Nors, jei norime, kad vienas forumietis galėtų gauti daugiau nei vieną apdovanojimą, nominacijos turėtų būti mažiau "asmeniškos" (t.y. ne "Aragornas", bet "Dūnadanų bastūnas" ir t.t. ir pan.).

Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Kov 2007, 19:26 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Man asmeniškai labiau patiktų išlaikyti devyneto simbolinį skaičių, todėl rinkčiausi pirmą variantą. Manau, kad net jei išrinktas žmogus ir nebus išrinktasis balsų dauguma, bet vis tiek - visi tie, kurie nominuoti, man atrodo, tikrai verti but išrinkti.

Aišku, per darbus pavėlavau balsuot ir pati kalta :oops:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Kov 2007, 21:09 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Tu apie balsavimą už kokį variantą, ar už nominacijas?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Kov 2007, 18:14 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

Žodžiu, išryškėja tokia diskusijos esmė:
Ar mes norime pasismaginti ir paliekam esamą sistemą, arba mums reikia “tikrų” rimtų apdovanojimų, dėl kurių kitakart vyks kova – ir tokiu atveju įvedame paprastos balsų daugumos sistemą, ir tenugali tvarka bei teisingumas?
Pastaruoju atveju primygtinai siūlau sugalvoti kitus pavadinimus nes 1) kaip jau esu minėjusi, keletą veikėjų viename asmenyje yra paprasčiausia negražu (ir jeigu ejo kalba apie tai, jog pernai vieną nominaciją laimėjo žmogus, buvęs ketvirtoje vietoje ir jis turi jaustis nesmagiai, tai užpernai aš buvau laimėjusi du diplomus. Buvau pamaloninta, tačiau taipogi jaučiausi nejaukiai dėl susidvejinimo ir žmogaus, kuris buvo atitrukęs nuo manęs gal porą balsų ir negavo nieko); 2) nekorektiška yra išlaikyti senus pavadinimus, jeigu keistume sistemą iš esmės.
Dixi.

Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Kov 2007, 22:08 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

apie balsavimą už kokią sistemą, Elentari

Kova ir taip, manau verda :roll: forume labai aktyvių, puošnių, užsidegusių ir pan. žmonių ne taip ir daug, ir į daugumą nominacijų pateko daugmaž tie patys žmonės. Nežinau, kaip būtų jei balsuojant paprasta balsų dauguma kokie 2, 3 ar 4 žmonės susižertų visas nominacijas, o kiti, atsilikę pora balsų negautų nieko? :roll: norėtųsi kuo daugiau apdovanot už pastangas. Ir dėl užrašėlių nereiktų sukt galvos (turiu minty, jei vienas žmogus taptų forumo Semas, Aragornas ir Gendalfas, tai labai jau griozdiškai atrodytų).
Ir forumo devynetas labai simboliška ir gražu. Tik kaži, ar ne per vėlai čia ta diskusija vyksta?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Kov 2007, 22:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Diskusija tikrai pavėluota, bet, deja, pirmą pareiškimą apie tai, kad kažkam esama sistema nepatinka, gavau tik prasidėjus nominavimo laikui.
Šiaip ar taip, liko dar trys dienos balsavimui, paskui spręsiu, ką daryti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Kov 2007, 02:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Balsavimas baigėsi. Rezultatai - 8 balsai palikti viską kaip yra; 8 balsai pakeisti į paprastą balsų daugumą; 5 siūlo palikti kaip yra šiemet, o kitąmet galvoti kažką naujo. Būtent trečias variantas ir pasirinktas, nes iš viso 13 balsavusiųjų mano, kad šiemet reikia naudotis esama sistema.

Diskusija tegu lieka atvira, gal kas nors sugalvos kokią genialią idėją, ką padaryti su esama sistema, kad būtų visiems gerai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Kov 2007, 21:28 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Taip ir galvojau, kad šiemet dar liks ta pati sistema, bet lygiai taip pat 13 (ar 14?) mano, kad sistemą keisti reikia. Tad mano artimiausias tikslas - išsiaiškinti nuomones - pasiektas, o dabar, kaip jau minėjau anksčiau, nepamirškim šito ir krutinkim smegenis, kad tą genialią idėją išgeneruotume. Gaila, kad negalime dažnai susitikti gyvai, nes tada brainstorming'as vyksta geriausiai, IMO.

Gal rasit laiko per gimtadienį, kai bus daugiau narių susibūrę, bent pradėti pamąstymus šia tema. Labai apgailestauju, kad mūsų nebus ir jūsų nepamatysiu... :zliumbe:
Įgaliotini, nepamiršk nuvežti, ko prašiau ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007