Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 17 Lie 2018, 08:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 473 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Geg 2006, 23:22 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Tai - jau ketvirtoji naujokų prisistatymo gija. Trečioji, antroji ir pirmoji buvo užrakintos, nes išsiplėtė. Šioje gijoje kviečiame naujokus prisistatyti ir klausti visko, kas neaišku. Tradiciškai (bet ne privaloma tvarka ;)) naujokai pateikia dešimt faktų apie save. Apačioje - šiek tiek naudingos informacijos. Galbūt atsakymus rasi jau ten?

Sėkmės!

<hr>

<center>Patarimai tiems, kurie nesigaudo forume</center>

Forumo senbuviai pažįsta viską kaip penkis savo pirštus, tačiau iš naujokų vis dažniau pasigirsta, kad forumas didelis, jame daug visko prirašyta ir todėl sunku susigaudyti. Jeigu atėjęs į forumą jautiesi būtent taip – šie patarimai tau!

* Pirmiausia perskaityk šias gijas:
  • Sveiki atvykę – čia sužinosi, kas mes esame ir kodėl esame. Naudinga net ir tiems, kurie anksčiau naudojosi phpBB forumais, mat pas mus kai kas atrodo kitaip.
  • Forumo taisyklės – jas privalu žinoti. Kai kam taisyklės atrodo per griežtos, tačiau mūsų tikslas – kad forumas atrodytų tvarkingas bei neperkrautas nereikalinga informacija, kuri (būtent!) ir gali trukdyti naujokams susigaudyti. Laikytis šių taisyklių visai nesunku, o administratoriai bei moderatoriai niekada už pirmą nusižengimą nebaudžia.
  • Žodynėlis naujokams – šioje gijoje sužinosi šį bei tą apie forumo bendruomenę ir rasi naudingų santrumpų bei frazių – kai kurias forumiečiai naudoja dažnai, taigi žodynėlis tau padės susigaudyti, apie ką kalbama. Sužinosi, kas yra "Žiedo užburtieji" ar Vyriausioji Lietuvintoja, ką reiškia tokie žodžiai ir santrumpos kaip VspL ar urmyzga.
  • Į techninius klausimus atsakymą gali rasti ir DUK.

* Perskaitęs šuoliuok prisistatyti Naujokų gijoje (kur ir esame). Gali parašyti tradicinius dešimt faktų apie save, o gali ir paprasčiausiai prisistatyti, pamojuoti senbuviams… Šioje gijoje gali klausti visko, kas tau, kaip naujokui, neaišku. Kvailų klausimų nebūna!

* Neretai dar naujokų prisistatymo gijoje senbuviai tau patars rašyti su lietuviškomis raidėmis. Taip jau susiklostė, kad mūsų forume lietuvybės, arba tiesiog ąčęėįšųūž, gerbiamos. Įsidiegti jas savo kompiuteryje ne taip jau ir sunku... tačiau nesijaudink: jei jų diegtis tikrai neturi galimybės, niekas tavęs nebaus už šveplas žinutes!

* Nepulk iškart rašyti visose gijose. Pirmiausia apsižvalgyk, kur tau galėtų būti įdomiausia. Kategorijų aprašymus rasi aukščiau minėtose įvadinėse gijose. Bet negalvok, kad turi perskaityti viską – jokiu būdu! Jeigu skaitysi visas gijas iš eilės, gali greitai nusibosti... Geriau pasirinkti įdomiausias. Jeigu tave domina Tolkinas ir jo knygos, keliauk į Žiedo viliones. Galbūt įdomu sužinoti apie Tolkino kurtas kalbas? Tavo skyrius - Žodžių kalvė. Apie filmus pagal Tolkino kūrybą diskutuojame Žvaigždžių šviesiausioje. Jeigu nori išbandyti save tekstiniame RPG arba įvairiuose sunkesniuose bei lengvesniuose tolkinistiniuose žaidimuose, gali užsukti Pas Tomą Bombadilą. Nuorodos, informacija apie renginius bei susitikimus - Ardos metraščiuose.

*Ar reikia skaityti visą giją, norint įsijungti į diskusiją? Priklauso nuo gijos pobūdžio. Jeigu tai – rimta gija, kurioje diskutuojama konkrečiu klausimu, perskaityti viską nuo pradžios iki galo labai patartina, kad nekartotum tų pačių argumentų. Tačiau niekad nesistenk skaityti visų Pliurpimų gijų iš eilės – tai yra laisvo pobūdžio pašnekesiai, kuriuose tema greitai kinta. Tačiau bet kurioje gijoje perskaityk pirmąją žinutę, ypač žaidimuose – ten surašytos taisyklės.

* Naudinga pasiskaityti mūsų tinklalapio straipsnius bei recenzijas. Kartais veteranai gali neatsakyti į tavo klausimą paprasčiausiai todėl, kad į tokį patį jau atsakinėjo šimtus kartų ir jiems nusibodo... Todėl tinklalapio informacija tau gali labai praversti.

* Jeigu iškyla techninių problemų arba nori pareikšti savo nuomonę apie forumo išvaizdą, keliauk į Vardos rūmus, tik prieš rašydamas perskaityk giją apie tvarką šioje kategorijoje, kad žinotum, kur ko klausti.

* Gali susidaryti įspūdis, kad forume yra atskiros grupelės ir kad reikia prisijungti prie vienos iš jų. Visai nebūtinai: grupelės labai sėkmingai bendrauja tarpusavyje, dažnai „skirtumai“ tarp jų yra pabrėžiami tik juokais. Tai, kas vadinama „partija“ ar „klanu“ tėra žaidimas, todėl ir nebūdamas „klano“ nariu tu būsi visateisis forumietis.

* Galiausiai – įsidėmėk moderatorių (nazgūlų) bei administratorių (preciousss) slapyvardžius: Indraja, Aiquen, Folkas, Maja, Exon, Starlin. Jiems gali rašyti asmenines žinutes – forumo vadovybė visuomet pasirengusi padėti. Taip pat geriau pasitark su jais, prieš atidarydamas naują giją, jeigu abejoji, ar ją atidarai vietoje, ar ji neprieštarauja taisyklėms. Kartais pastebėsi, kad tavo žinutėje atsirado spalvoti žodžiai, rašyti tikrai ne tavo, - tai nazgūlai nori tau kažką pasakyti (atkreipti dėmesį, perspėti ir t.t.). Kiekvienas nazgūlas rašo savo spalva. Nepyk, kad įsibrauname į tavo žinutę... be reikalo šitaip ne darome.

<hr>

Pastaba kitiems forumo nariams: pasistenkite neužversti šios gijos pasveikinimais iš serijos "Sveikas atvykęs, sėkmės forume". Geriau komentuokite prisistatymus, duokite vertingų patarimų ar pan. - ne tik sveikinkite, kas darosi panašu į tvindymą. Nepradėkite naujokų gijoje diskusijų. Ačiū už supratingumą.

Paskutinį kartą redagavo Starlin 06 Sau 2008, 20:53. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Geg 2006, 13:09 
Atsijungęs
Matė Žiedą++
Vartotojo avataras

as gal ir ne naujokas , bet vis tiek ir ne senbuvis tai va as prisitatyti ir pameginsiu 8)

man 13 metu, 13 metu sulaukiau geguzes 11 (neseniai)
domiuosi matematika , biologija , geografija na dar kitais metais bus fizika , o dar kitais ir chemija tai tikrai bus labai idomu nes mane tokie dalykai truakia :wink:
auginu : vorus , ziurkena , zuvis , mano vorai tai tie lietuviski , bet zadu isigyti ir koki egzotini :)
gyvenu kazkur in north-wes of lithuania (mazeikiai)
man patinka knygoos kuriu tema : mokslas (enciklopedijos) , grozine literatura (bet tik tos kuriu turinys visiskai atvirkscias realybei , nes juk visiems smagu istrukti is kasdienines rutinos ir pasinerti i fantaziju pasauli :wink: ) , dar patinka dokumentines knygos apie I-II pas. karus ir tremtinius (skaiciau "zodziai is pragaro" apie vokieciu gestapa ir kt. , "amzino isalo zemeje" ziauri knyga apie tremtiniu daly sibire , "dievu miskas" ko gero pati idomiausia tokio turinio knyga , ziauri bet idomi) ir nieko nebegaliu pridiurt :)
patinka : laipioti po medzius , stebeti laukinius gyvunus ir zinoma juo gaudyti, vasara vidurnakty bastytis kaime po laukus ir klausytis namktiniu gamtos garsu o jie tiesiog COOL , ir seip valkiotis msikuose betkokiu paros metu :) , ir be abejo maudytis ir zvejoti :) , dar megstu piesti ir kartais sukurti kokia kvaila dainele ar eilerastuka 8)

cia mano kurinys per adobe photoshop :) http://img111.imageshack.us/my.php?image=as1am.jpg cia "as" ir as :D

tai sitiek apie mane

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 14:33 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Nu gerai,as naujokas tad prisistatysiu
1.Man 14 metu(sueji balandzio 11)
2.Megstu elfus :D....ir kartais kuriu kazka panasaus i elfu kalba=,,sa esse nala,,
3.Auginu vilksuni,bei megstu arklius..mitine butybe tai drakonas..=]
4.Is mokslu tai labiausiai patinka Istorija,Biologija.
5.Skaityt tai megstu irgi zeurei,patinka tokios knygos kaip Eragonas,apie Tolkieno tai ner ka kalbet..Lotr filmus 5 kartus mates.
6.Games,tai siuo metu Lineage2.
7.Laisvalaikis tai susirasinet,but lauke(ka nors zaist,kaip futbola ar krepsini,vazinetis dviraciu)Megstu treniruotis su ginklais(turiu nebloga lanka)
8.Viskas patinka su vidurzeme.
Nu kad daugiau nieko kaip ir nesugalvoju...tad bandysiu pritapt.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 14:46 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Sveikas, Legolasai I. Man kažkada Cormare^ rašė: "Pritapsi, kurgi besidėsi :p ". Tą patį ir tau galiu pasakyti :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 15:58 
Atsijungęs
Melkoras Morgotas Metraštininkas
Vartotojo avataras

Mae govannen, Legolai. Ale daug čia bendravardžių renkasi, kaip atskirt reikės? :/ Na, tikiuosi, kad pritapsi, o kol kas norėčiau priminti, jog ąčęėįšųūž valdo ;)

Legolas I rašė:
8.Viskas patinka su vidurzeme.

Hm... man tai viskas patinka su kečupu, bet čia jau skonio reikalas ;)

Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 16:05 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Sveikas, ir geriau nerašyk žinučių be informacijos - kaip tik vieną jau teko ištrinti 8)

O... Jau nemažai Žalialapio hipostazių turim.

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 16:57 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Sveikas atvykęs, Legolas I :wink: Kuri kalbas :shock: - įdomu.
Linkiu pritapt, aktyviai įsijungt :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 17:21 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

O :D Futbolą mėgstasntis naujokas atsirado. Sveikas atvykęs! ;)
Istorija ir biologija - pamokos neblogos (istorija nėra tokia jau ir įdomi, bet mokytoja įdomiai pasakoja). Tai zodiako ženklas avinas, taip? Šaunu :D Ir aš esu avelė.
Aš tau pavydžiu, kad turi lanką. Mano svajonė turėti lanką ir mokėti juo naudotis... :roll:
Tai dar kartelį sveikas atvykęs! (tik nepamiršk rašyti su ąčęėįšųūž ;) )

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 17:24 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Viešpatėliai Tanikvetilyje, nu ir priviso... Kaži koks Legolendas jau. :mrgreen:
Niu velkam, velkam, jaunimas. :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 18:40 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Ir kas keisčiausia, vieni berniokai tam Legolende. 8-[

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 19:13 
Atsijungęs
Melkoras Morgotas Metraštininkas
Vartotojo avataras

shlykshtukas rašė:
Ir kas keisčiausia, vieni berniokai tam Legolende. 8-[

Tai kad lietuviškos nazgirlės bėgioja paskui gauruotakojus žemaūgius, o ne paskui dažytaplaukius gražuoliukus. Dėl ko visai džiaugiuosi - jau užtenka, kad kažkada buvo užsieninė nazgirlė prikibusi, vietinių nereikia.

Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 20:29 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

"Sveikas atvykęs", - tarstelėsiu tradiciškai. Elfas. Arba dar vienas elfų mylėtojas. Aš turbūt tipiška lietuviška nazgirlė, nes hobitai valdo.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 22:43 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą

Kagi turbūt laikas ir man prisistatyti.Nesu aš tolkienistas, bet kūryba man jo patinka.Apie save galiu pasakyti tik tiek, kad esu žmogus ir mėgstu
skaniai pavalgyti.Mėgstu goblinus hraaa, bet kaip supratau čia jiems kampelio nėra... ir nemėgstu elfų.Na pomėgiai čia kažkaip per maža vietos išsakyti...

Amžius: maždaug tarp vienerių ir šimto, pabandykit spėt, gal pataikysit?

Jeigu jums nepatiko mano prisistatymas tai ... a .... tai ... labanakt ... ryt perskaitysiu ką čia pripezėjau... tiesa mano "nickas" yra Dėdė, o ne dede

Paskutinį kartą redagavo Dede 27 Bir 2006, 22:51. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 22:47 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Pagaliau ir Dėdė prisistatė, kuris čia vis ateidavo ir nieko nesakydavo :D
Sveikas atvykęs ;)
Goblinams kampelis yra, žiūrėk į Orkynę ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 22:52 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą

Dėkui, o orkynėje kažkaip neradau temos gobloms, bet neesmė.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 23:03 
Atsijungęs
Nazgūlas
Vartotojo avataras

Esmė, kad goblinai ir orkai - labai giminingos sielos. "Hobite" yra naudojamas žodis goblinai, o ŽV ir visur kitur - orkai. Šitoj srity mažai kompetencijos turiu. Niekas juk nedraudžia tau atidaryti gijos Orkynėje apie goblinus. Gal užvirs rimta diskusija, jeigu tokia įmanoma su goblinais :D

TAISA: buvo praleistas žodis.

Paskutinį kartą redagavo Folkas 27 Bir 2006, 23:07. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 23:04 
Atsijungęs
Forumo barzdyla
Vartotojo avataras

Ooo ir goblinas vietos pas mus ieško...
Sveikas..... pažiūrėsim kiek atsilaikysi... :wink:

//Kronas pasižiūri į kirvį, kabantį ant sienos, ir prisimena laikus, kai juo skersdavo goblinus šimtais.//

If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2006, 23:07 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą

Šiaip visos butybės man mielos išskyrus elfus jei atžaidinėt - tai tiktai ne elfus.

Pons Kronai: o nuo kada jūs goblų nemėgstat?

Atsiprašau čia truputį "paofftopinau"

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 11:28 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Miestas: Už mėnulio, kalvų, ir jos slėnių tamsių, žemiau saulės šėlėlių...
Sveikas Dėde :wink: Mėgsti skaniai pavalgyti? Tatai tu šiek tiek ir hobitams priklausai... :p Legolas I, drakonai valdo :D Vajeru, tu legolu jau priviso... Matyt visi Legolai berniokai todėl, kad merginoms Tolkienas ir Legolasas asocijuojasi su Orlando Bloomu :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2006, 11:43 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Labas, Dėde :D Goblinas? Kaip įdomu :) Manau, Orkynėje atrasi bendraminčių.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 473 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007