Prisistatykite, naujokai! -- 4

Sēo lang-bidene gaderung: apie šį puslapį, naujokų prisistatymai
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#361 Standartinė Aiquen » 14 Rgp 2007, 01:06

bl, lb prastai tau su su kultūringa rašyba, berneli. Jei nori čia šiltai ir jaukiai įsitaisyti, patariu šiekt tiek pasistengti ir sekančią žinutę parašyti taip, kad būtų galima perskaityti ir suprasti iš pirmo sykio. ;)

A šiaip- velkam atvykusį, naujokai ir kitokia šviežiena mums čia niekuomet nemaišo ir yra labai laukiami.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
elendil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 57
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2007, 02:50
MiestasCOLON klaipeda

s

#362 Standartinė elendil » 14 Rgp 2007, 02:55

ka turejai galwoje kulturinga rasyba?.......
kiekvienas raso taip kaip jam patinka ir taip kaip jis nori isreiksti save ;)
jug nebuvo parasyta taip beviltiskai.....

Perkelta.
elendil
Kritika neturėtų būti pikta ir žeidžianti iki širdies gelmių; ji turėtų būti nukreipianti, pamokanti ir įkvepianti.ta turetum suprasti :cry: :cry:

Aiquen
Kritika yra tokia, kokia yra. Jei tamsta randate čia kažką įžeidžiančio, patarčiau susireguliuoti jumoro jausmą (ir perskaityti forumo taisykles, ypač 3d). Ten tikrai buvo parašyta beviltiškai- o va dabar, kaip matau, tamsta jau supratote, ko mumi iš jūsų reikalaujam ir prisiminėte lietuvių kalbos gramatiką (nieko asmeniško, bet žmonės mumi čia civilizuoti, ir tiesiog norim forume elementarios tvarkos).
Šaunu, su kuo ir sveikinu, ir spaudžiu kanopą.
Nesunku juk, ane? ;)

P.S. Sakiniai prasideda didžiosiomis raidėmis.

elendil
Aaa. tai tu kalbėjai apie gramatika taip ir reikėjo sakyti :) o apie mano jumaro jausma tai jis yra puikus ....tiesiog tikėjaus kitokio sutikimo :D ai tu tiek to malonu susipažinti :)

Aiquen
Sutinka pagal rūbą (šiuo atveju - pagal rašymo stilių; o su sakinių skyryba tau, beje, vistiek bėdos), palydi pagal protą. ;) Mumi irgi malonu susipažinti, jauskis kaip namie.

elendil
Aš jaučiuosi kaip mokykloje :D tiesiog aš nepripratęs dėti kablelius, taškelius ir kitus niekučius :) bet kaip matau čia teks.... taip?

Aragornas
Nieko čia neteks, kaip nori taip rašai ir viskas... :lol:

elendil
Nu va nors vienas užtarėjas :) thx dude... :)

Aragornas
Matosi savas :D
What's up, Man

elendil
;) tai aišku savas... :) nu kai kuriems :)

le_golas
Kadangi jus ir taip greitu laiku iš čia ištrins arba kurnors perkels, išsireikšiu nedidele neinformute:

:lol: :lol:

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#363 Standartinė Indraja » 14 Rgp 2007, 09:16

Sveikas atvykęs, mus džiugina kiekvienas, kam patinka Tolkino kūryba!

O Aiquen teisi - pirmas įspūdis bus kur kas geresnis, jei rašoma bus taisyklingai, su reikiamomis raidėmis ir pagal taisykles. Ir 3d taisyklė yra. Ir tvindyti nepatartina (pašnekėti apie gyvenimą galima Virtualiojoje arbatėlėje Skype... Kaip prisijungti, turbūt gali paaiškinti Aiquen, Elentari ir kt., kreiptis AŽ) - tvanas, tikėtina, bus tiesiog ištrintas.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 944
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#364 Standartinė Nimrodel » 14 Rgp 2007, 13:22

Hi ;>~ Tai aš čia dar visai žalia, neskaičiau nei silmarillion ,nei unfinished tales, bet ketinu pirkti. Norėčiau susirasti bendraminčių kaip ir, kurie norėtų dalyvauti larpg, Vilniečių. Taip pat kur, be interneto galima nusipirkti knygą Silmarillion? :grafomanija: Tai gal rasiu bendraminčių. :)
¯\_(ツ)_/¯

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#365 Standartinė Aiquen » 14 Rgp 2007, 13:29

Nimrodel rašėCOLONNorėčiau susirasti bendraminčių kaip ir, (...), Vilniečių.
A tai jau nevilniečiai bendraminčiai (apskritai, reikia sakyti- bendrabepročiai)- ne lygis? :twisted:

Velkam, jauskis kaip namie. Gal dar nepatingėtum daugiau apie save papasakot? Įdomu, kas per žmogeliukai pas mumi renkasi. ;)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#366 Standartinė Indraja » 14 Rgp 2007, 13:33

Sveika! Būtent kokiame LARPG? Kai perskaitysi Silmarillion (nusipirkti galima parduotuvėse, kuriose iš vis būna angliškų knygų; kažkur yra gija "kur ir kaip gauti knygą")- galbūt norėsi sudalyvauti pagal jį rengiamuose žaidimuose-misterijose (gali apie jas paskaityti skyriuje Rohano lygumos, vyksta Vilniuje).

P.S. visgi gija - "Kur ką parduoda". O knygynai - pvz. Trakų gatvės kiemelio užsienio kalbų knygynas.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 944
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#367 Standartinė Nimrodel » 14 Rgp 2007, 20:58

Nu ką apie save.. :) Man 14, Daugiau Tolkienistų be savęs nelabai pažįstu, Mėgstu tokią muziką, kaip kad groja nightwish'ai (tikriausiai žinosit). Prieš neVilniečius nieko prieš neturiu, tik kad nebūtų galimybės susitikti :sm5: . Skyrių, kur galima rasti jau perskaičiau :) Apie rengiamas žaidynes pagal Silmarillion žinau. Turėtų būti tikrai įdomu :). tik dar klausimą turiu. Kur po kiekvieno forumo nario avatarais yra užrašai girdėjo apie žiedą, matė žiedą ir pan., tai kaip čia pagal rangą suprasti? :-s
¯\_(ツ)_/¯

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#368 Standartinė Aiquen » 14 Rgp 2007, 21:52

Čia pagal parašytų žinučių kiekį ;)

Vartotojo avataras
Legolas86
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 128
UžsiregistravoCOLON 15 Rgp 2007, 20:39
MiestasCOLON LORIEN
CONTACTCOLON

#369 Standartinė Legolas86 » 16 Rgp 2007, 13:37

Sveiki, taigi bandysiu pristatyt:
VARDAS: Tomas
AMŽIUS: +- 15
POMĖGIAI: mėgstu tai kas jau išnykę, patinka elfai, muzika(elfiška) :D , kurti animacinius filmus
MĖGSTAMI GYVŪNAI: Šunys
MOKSLAS MĖGSTAMAS: Istorija, įvairių senų raštu tyrinėjimas, užsienio kalbos.
LAISVALAIKIS: fotografija, animacija,sportas
MĖGSTAMA MUZIKA: kaip akiau elfiška, kartais metalas.

Vartotojo avataras
hekla
Baltosios Tarybos Varda
PranešimaiCOLON 607
UžsiregistravoCOLON 04 Rgs 2005, 12:24
MiestasCOLON vlk...

#370 Standartinė hekla » 16 Rgp 2007, 18:28

Sveiki visi prisijungę.. :) matyt, toks naujokų daugėjimo metas..
[url]http://s1.gladiatus.lt/game/c.php?uid=25585[/url]

Vartotojo avataras
Morta
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 471
UžsiregistravoCOLON 20 Rgp 2007, 15:05

#371 Standartinė Morta » 26 Rgp 2007, 20:55

Sveiki visi ;)
Aš naujokė, man septyniolika metų. Labai patiko "Žiedų Valdovas" (ir filmas, ir knygos), taip pat ir Hobitas. Perskaityti "Silmarillion" galimybės dar neturėjau :? mat gyvenu mažam mieste, ir nėra kur nusipirkt.
Patinka įvairi muzika (Dead Can Dance, Damien Rice, Nirvana, RHCP, Led Zepellin, Apocalyptica, ir t.t....)

taigi, Labas 8-[

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#372 Standartinė Laiqualasse » 26 Rgp 2007, 21:00

Sveika atvykusi, kaip visada malonu matyti naujokus. Tikiuosi, kad užsukai ne trumpam :) Ir papasakok ką nors daugiau apie save - tai, kad patiko "Žiedų Valdovas", turbūt nieko šiame forume nenustebins ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Morta
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 471

#373 Standartinė Morta » 26 Rgp 2007, 21:23

Laiqualasse rašėCOLONSveika atvykusi, kaip visada malonu matyti naujokus. Tikiuosi, kad užsukai ne trumpam :) Ir papasakok ką nors daugiau apie save - tai, kad patiko "Žiedų Valdovas", turbūt nieko šiame forume nenustebins ;)
tai, kad nežinau, ką čia ir pasakoti :roll:
mėgstu piešti, skaityti, nusišnekėti... 8-[
šiaip ,iuo metu esu labai susidomėjusi senoviškais drabužiais, kaip elfiškais ir senovės baltų (po pabuvojimo Apuolėj vakar, kur dauguma žiauriai gerai atrodė).

et..., pastebėjau, kad čia reikėjo parašyt 10 faktų apie save... o aš tik dabar perskaičiau tai.. na, dar gal nevėlu. Taigi:

1. Mokausi 12kl. Šilutės Vydūno gimnazijoje
2. Gailiuosi, kad atsisakiau chemijos pamokų, nes kaip dabar prisimenu, tai taip patiko ekspermentus daryt :?
3. Turiu tris brolius :roll:
4. Domiuosi senovės lietuvių gyvenimu ir tikėjimu
5. Noriu aplankyti visus Lietuvos piliakalnius
6. Esu tinginė ;) (ką padarysi...)
7. Gyvenu, kad valgyčiau.
8. Prijaučiu hipiams.
9. Turiu du šuniu.
10. Gyvenimas yra gražus. ;)
Paskutinį kartą redagavo 1 Morta. Iš viso redaguota 27 kartus.

Vartotojo avataras
Nūmenorietis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 264
UžsiregistravoCOLON 21 Rgs 2006, 21:55
MiestasCOLON Negyvenu, stumiu laiką.
CONTACTCOLON

#374 Standartinė Nūmenorietis » 27 Rgp 2007, 12:35

Vat, kad Led Zeppelin patinka, tai tikrai smagu, matau ne vienas čia aš jų gerbėjas. ;)
Virtualus svoločius mėgsta Country blues - Delta blues - Jazz blues - Jump blues - Piano blues - Boogie-woogie - Chicago blues - Swamp blues - Texas blues ir kitus regioninius bluzo stilius, kūriuos pabijojo kopinti į parašą, nes būt gavesis labai didelis ir nazgūlai ragų duotų.

Vartotojo avataras
Kristė
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 67
UžsiregistravoCOLON 28 Rgp 2007, 20:58
MiestasCOLON Rivendell

Apie save

#375 Standartinė Kristė » 30 Rgp 2007, 16:05

Labas!
1. Esu Kristė (ir ne Kristina(kaip daugelis galvoja))
2. Gimiau Klaipėdoje, bet gyvenu Šilutėje
3. Pasaulį išvydau 1993.03.04 (per Kazimierines...taigi mano antras vardas Kazimiera (dėkoju Dievui, kad ne pirmas :oops: :lol: ) trečias vardas kiek padoresnis: Liucija)
4. Esu garbanė, nors tai man visai nepatinka... Turiu mėlynas akis ir rudus plaukus (tai man visai patinka) :) Mano ūgis 171 cm, o svoris 51 kg (tikriausiai tai niekam neįdomu, bet apsimesiu, kad Jums įdomu... :roll: Juk reikia ką nors apie save parašyti...)
5. Manyčiau esu gera mokinė, nes vidurkis neprastas... Beje dar lankau Dailės mokyklą ir istorijos būrelį.
6. Turbūt esu sąžininga ir tvarkinga (daugiau apie save nedrįstu spręsti). Ai dar atsiminiau, man atrodo, kad esu nelabai drąsi... :oops: 8)
7. Mėgstu aktyvų poilsį nebent būčiau pavargus. Prasedėjus visą dieną namie, vakare neturiu kur dėti savo sutaupytos energijs, tad vaikštau strikinėdama... :!: Dar mėgstu skaityti knygas (įdomias)... :D
8. Patinka koldūnai, cepelinai, lazanija, pica, spagečiai ir t.t. Nepatinka grybai, alyvuogės, balandėliai turbūt nepatiktų ir sraigės nors dar nebandžiau. Pradėjau nekęsti ryžių ir grikių (mat per dažnai juos valgiau).
9. Patinka įvairi muzika. Kažkada buvau užsivedus ant 'The Beatles' , bet nesakau, kad dabar nebepatinka (vonioje vis dar dainuoju jų dainas) 8)
10. Mėgstu žiurėti filmus. Labai patinka ŽV (dabar kaip tik siunčiuos visas tris dalis).

Na jau išsisėmiau... Manau buvo nuobodu, kaip visada stengiaus kuo trumpiau, bet... Dėkoju už dėmesį! ;)

P.S. mėgstu dėlioti skliaustus ir daugtaškius (turbūt pastebėjot... :lol: ).

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

Re: Apie save

#376 Standartinė Aiquen » 30 Rgp 2007, 16:23

Kriste rašėCOLONmėgstu dėlioti skliaustus ir daugtaškius (turbūt pastebėjot... :lol: ).
O kas nemėgsta? :mrgreen:

Velkam, jauskis kaip namie. :)

Vartotojo avataras
Kristė
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 67
MiestasCOLON Rivendell

.

#377 Standartinė Kristė » 30 Rgp 2007, 16:39

Laaabai ačiū už malonų priėmimą! ;) 8) :D

Manau čia tiks mano frazė "Jūs labai malonūs". :!: ;) :D

8)

Vartotojo avataras
Morta
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 471

#378 Standartinė Morta » 30 Rgp 2007, 18:43

Sveika, Kriste ;)
Nors aš pati čia dar naujokė, bet vistik sveika atvykusi :)
Aš taip pat iš Šilutės ;) ir praeitais metais lankiau dailės šūlę :D

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Apie save

#379 Standartinė Laiqualasse » 30 Rgp 2007, 21:33

Kriste rašėCOLON7. Mėgstu aktyvų poilsį nebent būčiau pavargus. Prasedėjus visą dieną namie, vakare neturiu kur dėti savo sutaupytos energijs, tad vaikštau strikinėdama... :!: Dar mėgstu skaityti knygas (įdomias)... :D
Pats tas - nauja žygeivė būsi :)

Sveika atvykus.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Kristė
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 67
MiestasCOLON Rivendell

.

#380 Standartinė Kristė » 31 Rgp 2007, 09:33

Arwen - Sveika, dėkoju už priėmimą! Kaip fainai, kad tu irgi lankei Dailės mokyklą... :!: Turbūt esu tave mačius, gal pažįstu??? :?: :roll: ;) Nu nieko susirašysiom! Aš ir tave sveikinu nors esu naujokė sveikinanti naujokę... :lol:

Laiqualasse - Laaabai mėgstu žygius!!! Supykstu ant savęs jei pavargstu... :D Ačiū už priėmimą ;)

BUTTON_TOPIC_LOCKED