Prisistatykite, naujokai! -- 4

Sēo lang-bidene gaderung: apie šį puslapį, naujokų prisistatymai
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#301 Standartinė Senasis Gollumas » 18 Vas 2007, 00:22

WeepingWillow rašėCOLON 2. Skaičiau tik pirmąją "Žiedų valdovo" dalį, tačiau jau kokius 3 metus ketinu perskaityti likusias knygas...
4. ...mėgstamiausia grupė - Nine Inch Nails.
6. Esu prieš gyvūnų žudymą dėl jų kailio...
8. Iš Vakarų atkeliavusios jaunimo subkultūros (emo, gotai, pankai,hipiaiir t.t..) , mano akimis, yra nesubrendimo požymis, nes subrendęs žmogus "nestato savęs į rėmus". Bet vaikystėje tai atleistina :).

2. Pagirtinas noras.
4. Teisinga kryptimi traukiam.
6. O ne "dėl kailio"? Dėl mėsos, sakykim?
8. Esu hipis nuo 1974 m. (net plaukuotumas neišnykęs). Bet - lyg tai - ir subrendau... :oops:
Labdeinwelkomenhelloпривет!!!
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

WeepingWillow
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 5
UžsiregistravoCOLON 08 Vas 2007, 18:58

#302 Standartinė WeepingWillow » 18 Vas 2007, 20:47

Na, man nekliuna nei ilgi plaukai, nei hipiškas/gotiškas/pankiškas ir ect. stilius, bet nesuprantu, kodėl žmogui būtinas tas įvardijimas, kad jis yra hipis/pankas/gotas. Kodėl negalima būti tiesiog savimi - individualia asmenybe, o ne kažkokios daugumos dalimi? :roll: O noras neišsiskirti iš daugumos, baimė būti "balta varna" yra labiausiai būdingas paaugliams, taigi... :) Aišku, tai tik mano nuomonė, o ne taiskyklė.
O jei kalbant apie gyvūnų žudymą dėl maisto, manau, kad tai negali būti lyginama su gyvūnų žudymu šiais laikais dėl žmogiškų ambicijų, mados.. Ir tikrai ne dėl šilumos, nes dirbtiniai kailiai yra ir lengvesni, ir šiltesni. Juk visų pirma, gyvūnai nėra žudomi elektra (neatsižvelgiant į ilgesnę ir žiauresnę mirtį) tam, kad nesugadinti jų kailiuko, o jų rūšys nėra nykstančios. Žmogaus mitybai reikalinga mėsa, o ėjimas prieš gamtą, kaip rodo ilgametė žmonijos patirtis, paprastai neišeina į gera.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#303 Standartinė Laiqualasse » 18 Vas 2007, 21:32

Na, šiuo metu "ėjimas prieš mainstream'ą" pasidarė paties "mainstream'o" dalimi, taigi toks požiūris visai suprantamas (man irgi juokingai atrodo paaugliai "gotai", "emo" ir panašūs), bet ne visada taip juk buvo ;) Be to, dauguma tų subkultūrų turi nemažai gerų bruožų, ir tikrai ne taip jau retai pasitaiko "grynakraujų" kokios nors subkultūros atstovų, apie kuriuos tikrai taip blogai nesigalvoja ;)

P.S. Oi, čia gi ne pliurpalų gija... Keliamės toliau į pliurpalus :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 22:33
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#304 Standartinė Lothlorien Leaf » 18 Vas 2007, 23:02

WeepingWillow rašėCOLONNa, man nekliuna nei ilgi plaukai, nei hipiškas/gotiškas/pankiškas ir ect. stilius, bet nesuprantu, kodėl žmogui būtinas tas įvardijimas, kad jis yra hipis/pankas/gotas. Kodėl negalima būti tiesiog savimi - individualia asmenybe, o ne kažkokios daugumos dalimi? :roll:
Bet WeepingWillow, niekaip nesuprantu, kodėl, Tavo nuomone, žmogus, prisijungęs prie kurios nors subkultūros, "nebėra savimi"? Kiek atsimenu iš savo paauglystės laikų (maždaug prieš dešimt metų), būrimasis į panašias grupes tiesiog buvo geras ir patikrintas būdas susirasti draugų :) pati buvau vienos tokios grupės dalyvė, ir, kiek atsimenu, visi buvom pakankamai skirtingi ir aiškiai suvokėme vienas kitą kaip asmenybę, o ne kaip kaukę ar stereotipą. Kai kurie iš tų žmonių tebėra mano draugai iki šiol, nors jau seniai atidėjom į šalį visą "atributiką" :) Mano nuomone, toks kategoriškas požiūris tiesiog neatitinka įvairiapusiško ir įdomaus reiškinio, kokiu yra jaunimo subkultūros, esmės :) Žinoma, tai Tavo požiūris, ir turi visas teises jo laikytis. Tačiau yra ir kitokių požiūrių, kaip ir kitokių patirčių; manau, Tau būtų įdomu išklausyti požiūrių ir nuomonių būtent tų žmonių, kurie priklauso panašioms grupėms, ir tuomet spręsti, ar jie iš tiesų varžo save kokiais nors "rėmais" ir ar jie nėra "asmenybės" :)

P.S. Laiqua teisus :oops: ši gija - prisistatymams. Keliamės į pliurpalų giją :)

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#305 Standartinė Darla_Jr » 20 Vas 2007, 20:20

Trumpai ir aiškiai:
Sveiki atvykę, naujokai! ;)

Vartotojo avataras
Nifredil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 71
UžsiregistravoCOLON 11 Kov 2007, 21:15
MiestasCOLON Where the heart is

#306 Standartinė Nifredil » 13 Kov 2007, 21:30

Ką gi, užklydau į jūsų forumą, pamačiau, kaip smagiai čia gyvenat, apėmė pavydas ir sugalvojau prisijungti. O ta proga ir prisistatyti būtų neprošal :D
Iškart prisipažįstu, kad esu visiškai "žalia". Mano aplinkoje fantastika nėra itin gerbiama, nepažįstu nė vieno tuo besidominčio žmogaus (čia tik aš viena ne tokia kaip visi. O ir pati Tolkienu susirgau tik prieš porą mėnesių. Bet, atrodo, nebepagydomai... :? ). Bet aš stengiuosi O:) Jau sugraužiau "Hobitą", antrą kartą skaitau ŽV, o po to ieškosiu "Silmarillion" :D
Keli faktai apie save. Sorry, daug nesugalvosiu, sunki diena buvo, smegenys nebelabai veikia :p
1. Man 18 metų. Studijuoju. Pastaruoju metu pradėjau abejoti, ar tai, ką reikia :-k Bet laikas parodys :D
2. Turiu 3 didžiules aistras: knygos, kinas, muzika. Eiliškumas visiškai nesvarbus. Skonis skiriasi priklausomai nuo metų ir paros laiko, oro, nuotaikos ir dar milijono kitų niuansų :D
3. Dievinu Vilniaus senamiestį, gamtą, žiemą (klimato atšilimas baisiausiuose košmaruose sapnuojasi 8O ) ir (kažkodėl) vienaragius :roll:
4. Turiu vieną labai hobitišką ydą- mėgstu persivalgyti :oops: Bandau kovoti. Kol kas nesiseka... :roll:
5. Jau kuris laikas nebemoku verkti. Padėkit!!! :help: Vienintelis dalykas, dar sugebantis išspausti ašarą- LOTR filmai :? Nežinau, kas atsitiko, juk kažkada toookia verksnė buvau!
Ai, daugiau nebesigalvoja. Kaip pirmai pradžiai užteks. Tikiuosi būti priimta (kiek mačiau, su kitais naujokais elgiatės gana gražiai :lol: )...

Vartotojo avataras
Nūmenorietis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 264
UžsiregistravoCOLON 21 Rgs 2006, 21:55
MiestasCOLON Negyvenu, stumiu laiką.
CONTACTCOLON

#307 Standartinė Nūmenorietis » 13 Kov 2007, 21:35

Sveikinimai iš Nūmenoro prisijungus. ;)
Virtualus svoločius mėgsta Country blues - Delta blues - Jazz blues - Jump blues - Piano blues - Boogie-woogie - Chicago blues - Swamp blues - Texas blues ir kitus regioninius bluzo stilius, kūriuos pabijojo kopinti į parašą, nes būt gavesis labai didelis ir nazgūlai ragų duotų.

Vartotojo avataras
uruk-hai
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 334
UžsiregistravoCOLON 31 Rgp 2006, 18:58
MiestasCOLON vilnius

#308 Standartinė uruk-hai » 13 Kov 2007, 22:12

Welcome

Vartotojo avataras
Celduin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 130
UžsiregistravoCOLON 31 Gru 2006, 17:25
MiestasCOLON Dorwinion
CONTACTCOLON

#309 Standartinė Celduin » 13 Kov 2007, 22:16

Sveika atvykus! Jaukiai įsikurk.

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#310 Standartinė shlykshtukas » 14 Kov 2007, 00:24

Nifredil rašėCOLON 5. Jau kuris laikas nebemoku verkti. Padėkit!!! :help: Vienintelis dalykas, dar sugebantis išspausti ašarą- LOTR filmai :? Nežinau, kas atsitiko, juk kažkada toookia verksnė buvau!
Čia labai veiksmingi yra tradiciniai liaudiški metodai. Pabandyk, pvz., smulkiai supjaustyti svogūną arba suvalgyti šaukštą krienų perpus su čili pipirais. Turėtų suveikt. :taip:
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
pavejui
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 93
UžsiregistravoCOLON 02 Vas 2007, 19:07
CONTACTCOLON

#311 Standartinė pavejui » 14 Kov 2007, 00:30

Sveika atvykus :)
O kam dabar lengva?
[img]http://img349.imageshack.us/img349/7331/thelordoftheringswm7.gif[/img]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#312 Standartinė Laiqualasse » 14 Kov 2007, 02:03

Nifredil rašėCOLONO ir pati Tolkienu susirgau tik prieš porą mėnesių. Bet, atrodo, nebepagydomai... :? ). Bet aš stengiuosi O:) Jau sugraužiau "Hobitą", antrą kartą skaitau ŽV, o po to ieškosiu "Silmarillion" :D
Oho. Per du mėnesius perskaitei Hobitą ir ŽV daugiau nei vieną sykį? Pagarba :)

Velkam atvykusią, malonu matyti naujokus :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#313 Standartinė Aiquen » 14 Kov 2007, 02:12

Velkam. :)
4 punktas yr gerai. ;)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Nifredil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 71
UžsiregistravoCOLON 11 Kov 2007, 21:15
MiestasCOLON Where the heart is

#314 Standartinė Nifredil » 14 Kov 2007, 11:07

Dėkui už šiltą priėmimą, net nesitikėjau :D
Laiqualasse rašėCOLON Oho. Per du mėnesius perskaitei Hobitą ir ŽV daugiau nei vieną sykį? Pagarba :)
Na, pirmą kartą skaičiau nelabai atidžiai, nes baisiai rūpėjo, kaip ten viskas baigsis. Užtai dabar stengiuosi nepraleisti nė žodelio :D

Vartotojo avataras
Sidabrinė Plunksna
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 04 Rgp 2006, 22:42
MiestasCOLON radiacine zona

#315 Standartinė Sidabrinė Plunksna » 15 Kov 2007, 15:16

Sveika atvykus ;)

Vartotojo avataras
Senasis Gollumas
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1618
UžsiregistravoCOLON 15 Bal 2004, 20:15
MiestasCOLON vis ten pat
CONTACTCOLON

#316 Standartinė Senasis Gollumas » 26 Kov 2007, 00:30

Wielkammmm :!:
- Пап, а Лукьяненко существует ?
- Нет, сынок, это фантастика.

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#317 Standartinė nassa » 26 Kov 2007, 01:35

:D būkit pasveikinti žaliukai
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458
UžsiregistravoCOLON 11 Bal 2007, 19:10

#318 Standartinė Hurinas » 15 Bal 2007, 15:08

mano vardas Aurimas.skaiciau visas lotr knygas ir maciau visus filmus(orginalo kalba gaila).man 13 metu , esu ilgaplaukis blondinas:).domiuosi sarvais skydais strėlemis ir t.t.man patinka Tolkino kūriniai vien dėlto ,kad jie susija su viduramžių epocha.Labai norėčiau nuvykti į kokia stovyklą kuri būtų susijusi su viduramžiais.Norėčiau ,kad ant manes neypktumėt kai ką nors pasakysiu blondiniškai(ne į temą).gal pritapsiu prie jusu kompanijos.
Nes tavo jėga, turtai, valdžia
Turėjimas nieko, nieko neturėjimas,
Turėjimas nieko...

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#319 Standartinė Elentari » 15 Bal 2007, 18:02

Sveikutis atvykęs!
skaiciau visas lotr knygas ir maciau visus filmus(orginalo kalba gaila).
Kodėl gaila?

Gali ir kažką daugiau papasakoti apie save :) Kad ir 10 faktų, pagal tradiciją ;) Mums tai patinka!
---

Vartotojo avataras
Celduin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 130
UžsiregistravoCOLON 31 Gru 2006, 17:25
MiestasCOLON Dorwinion
CONTACTCOLON

#320 Standartinė Celduin » 15 Bal 2007, 20:00

Sveikas, ar turėčiau sakyti Klinkt Klinkt pagal blondinų tradiciją? (:

BUTTON_TOPIC_LOCKED