Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 17 Sau 2018, 10:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 80 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2006, 19:18 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Aš pritariu Starlin variantui ir Aiquen papildymui del "Metų klano" or smth like that. Tik gal atsižvelgiant į Starlin pasiūlymą, pavadinimas turėtų būti kitoks, o ne klanas. Kad aprėptų ir gildijas, ir klanus, ir poras-trejetus-ketvertus, etc.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2006, 19:27 
Atsijungęs
Melkoras Morgotas Metraštininkas
Vartotojo avataras

Komentuojant Starlin pasiūlymą - kažkas čia sakė, kad pagrindinės nominacijos geriau tegu nusistovi kaip tradicinės, ane? Taigi jei logiškai įrodysit man, kodėl būtent Pipinas turi būti naujokas, o Meris - šmaikštuolis, o ne atvirkščiai (nes dabar būtent Pipinas yra šmaikštuolis), tada pritarsiu; jei ne - kovosiu iki galo :twisted: Dėl Legolaso ir Boromiro nominacijų pritariu.
Apie papildomas - susitikimą ir įvykį reikia išskirti. Tiesiog kitaip išeina per stambi nominacija. Juk vis dėlto forume vyksta daug kas - LARPai, žygiai, "*** ant ledo" ir t.t., ne tik susitikimai. Aišku, riba nėra labai konkreti, bet, sulaukęs nominacijų, esu pasiryžęs jas pakaitalioti taip, kad kuo labiau atitiktų kandidatūras.
Metų frazė/naujadaras - ok.
Metų nazgūlas - tebūnie.
Metų pora - gal pervadinti "metų šaika/chebra/kompanija/junginys/something_else"? T.y. kad nekiltų asociacijų su poromis kažkuria viena prasme, o apimtų visas. Nesugalvoju labai gražaus varianto... O nominacijos idėjai pritariu.
Metų idėja - hmm... ar bus kandidatų? Šiaip gerai.
Metų kūrinys - kaip ir su idėja: jei bus nominantų, tada ok.

Taisa: urmyzgos su Elentari

Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2006, 19:58 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Metų kompanija galbūt skamba kaip "metų firma", bet kadangi visi žinome, apie ką kalbama, tai aš pasirašau. Jeigu skirsim susitikimą ir įvykį, tai iškart susidursime su ribos problema: ar žygis - vienas didelis susitikimas, ar įvykis? Ar naujų metų šventimas - susitikimas, ar įvykis? Ir t.t. Aš už vieną nominaciją. Pipinas jauniausias draugijoje, todėl gali būt naujokas. O ir Meriui šmaikštumo netrūko. Bet čia jau kaip jūs pasakysit. Siūlau neįstrigt prie filminių stereotipų :!:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2006, 21:39 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Tai gal ne Metų Kompanija, o Komanda? Nors čia irgi iškart siejasi su sportu/žaidimais. Gauja? Hm. Man Klanas atrodo pakankamai plati sąvoka, kad apimtų viską iškart, bet vistiek ne tai. Hm hm. Jei kam dar kils minčių, rėžkit greičiau. ;)

Cituoti:
ar žygis - vienas didelis susitikimas, ar įvykis? Ar naujų metų šventimas - susitikimas, ar įvykis?
Būtent tai ir turėjau omeny. Kiekvienas tai įsivaizduoja skirtingai, todėl gali būti daugiau painiavos, nei naudos.

Merio ir Pipino sukeitimas vietomis man ypatingai nekliudytų, bet ir čia esu linkusi pritarti Star.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2006, 22:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Star - tikrai nestringu prie kažkokių filminių stereotipų (ne aš pasiūliau būtent Legolaso apdovanojimą skirti už Metų įvaizdį ;)). Tuo labiau, filme Merio ir Pipino beveik niekad neskiriu. Tik naudojuosi tavo pačios pasiūlymu pagrindines nominacijas kaitalioti kuo mažiau.

Dėl įvykio ir susitikimo - ok, įtikinot. Bet vis tiek galvoju, kad tai yra pagrindinis mūsų veiklos 'paženklinimas', todėl gali būti ypatingai daug kandidatų, lyginant su kitomis nominacijomis. O gal tada šioje kategorijoje įteikti diplomus pirmoms 3 vietoms?

Klanas man labai nepatinka dėl asociacijų su forumo istorijos etapu; tos asociacijos yra gal net siauresnės, negu 'poros'.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2006, 23:20 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Laiqualasse rašė:
"metų šaika"
:lol:
Sorry už neinformutę... bet patiko ...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 10:54 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

"Metų gauja" - gerai.

Beje, viršuj buvo suabejota, ar bus kandidatų Metų idėjai - aš turiu bent jau du pasiūlymus, taigi bus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 12:02 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

hmmm vykstan dabartinėms diskusijoms - kontempliacijoms atatinkamoje gijoje sumąsčiau tokia nominaciją
metų Gryma - už flood'inima :wink: gal priverstų susimąstyt tokius plepius kaip aš? :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 12:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Kad jau ta "Metų idėja" savo esme skamba panašiai, kaip baltasis kiaušinis, statomas prasčiausiai atrodančiame Senamiesčio kvartale... nereikia dar vienos gana neigiamą atspalvį turinčios nominacijos :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 15:32 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

kodėl neigiamą :?: :roll: ... aš turėjau galvoje, už plepumą ar pan, arba atvirkščiai už mažą kalbėjimą, bet tiesiai į 10tuką :)
na, tik pasiūliau..
beje, o kodėl niekur nėra tokios nominacijos kaip Metų Arwena, arba Metų Eowyna (už ka dar nesugalvojau :oops: )ar pan.. visur tik vyriška giminė :twisted: diskriminacija....juk dauguma forumiečių yra mergaitės/merginos/moterys/damos etc....

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 15:42 
Atsijungęs
Nazgūlas
Vartotojo avataras

Tai kad žiedo brolijoje nebuvo mergiočių.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 16:00 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Teisingai, nėr čia ko. Turiu omeny- teisingai, Folkai. ;) Vardan politkorektiškumo faktų nekraipysim.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 16:01 
Atsijungęs
Tamsioji Magistrė
Vartotojo avataras

Bet Viduržemėje vis dėlto gyveno tokie keisti sutvėrimai kaip mergiotės :wink: Gal ir galima nominaciją sugalvoti. Už kokius rankdarbius, ar ką... Ar tik ne per praeitą gimtadienį kažkas apsiaustą traukinyje siuvinėjo? Už tokius ir panašius nuopelnus būtų galima skirti metų Eoviunos ar Auksauogės titulą :lol:

Dar galėtų būti paslaptingiausios forumo asmenybės nominacija, ar panašiai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 16:01 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

na tas tiesa, bet argi negalima padaryti išimčių?
nors ale rimtai...dabar suvokiau esmę... kur mano galvelė kai jos reikia.... :(

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 16:04 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

Pagr. nominacijos IMHO turetu buti 9 tradicines. Nelieciamos ir nekeiciamos. Jei tarkime is zaidimu niekas nepasizymejo,tai taip ir nominuojam-pona/ia X arba Nieka! pasveikinsim nieka,o ka???negi gaila :wink:
toliau,sekancios nominacijos yra papildomos,ju galima kiek tik nori prigalvoti,kad tik butu ka nominuot(3 kartus pono Nieko nenominuosim,o jei nominuosim ir isrinksim reiks susirupinti,kad tustuma ir Niekas valdo kartais.. :? ).Sios papildomos nominacijos-kaip tikruose Oskaruose ar Baftoje,lyg uz spec. efektus,grima ir pan. Ne pacios svarbiausios,bet svarbu,kad liaudis priimena,pripazista,pagiria,apdovanoja. O kam tai nepatiktu? :wink:
Metu Arwena/Eowyna-uz grozi,graziausia suknele ir pan.
Metu Diurinas-uz keiksmazodi arba graziausia pagaminta iranki..
Metu ideja,metu nesamone(cia galit iskarto visa mano posta nominuot :mrgreen: )...fantazijos liaudie,fantazijos...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 16:10 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

o kada aš minėjau kad Arwena ar kita poniutė turi būti tarp pagrindinių nominacijų?? :shock:

Alatar - juk agitacija uždrausta :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 16:11 
Atsijungęs
Žiedų valdovas
Vartotojo avataras

kokia dar agitacija?? :roll: nesuprantu bysky..

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 16:13 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Alatar rašė:
Metu ideja,metu nesamone(cia galit iskarto visa mano posta nominuot :mrgreen: )...

tarkim...aš supratau taip... o ką? :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 17:37 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Maja rašė:
Bet Viduržemėje vis dėlto gyveno tokie keisti sutvėrimai kaip mergiotės :wink: Gal ir galima nominaciją sugalvoti. Už kokius rankdarbius, ar ką... Ar tik ne per praeitą gimtadienį kažkas apsiaustą traukinyje siuvinėjo? Už tokius ir panašius nuopelnus būtų galima skirti metų Eoviunos ar Auksauogės titulą :lol:

Ghy, Maja, išgirstų Eowyn, už kokius nuopelnus tu jos vardo nominaciją nori steigt, oi tai ristųsi galvikė nuo pečių arbūzu dryžuotuoju, Eowynos kalavijo aštriojo nušniota...:mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 18:11 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Ei, Shly, aš tai norėjau pasakyti! :mrgreen:
O ir šiaip galima įsižeisti- jei jau "moteriška" nominacija, tai jau iškart mezginukai- nėrinukai? Ghr.
Tuo labiau, kad už juos balsuoti galėtų tik matę pačius daiktus. Vat aš, pvz, nelabai gaudausi, kas ten ką traukiny siuvinėjo, nors tikriausiai turėčiau atsiminti (manęs ten nebuvo, betgi sakė gal kas nors...).
Labiau jau pritariu Alataro pasiūlymui dėl "damskų" nominacijų. ;)
Ai, nesvarbu, nekreipkit dėmesio į mane- šiandien anei galva veikia, anei pirštai klauso; eilinis kulinarinis eksperimentas kainavo man gerą žmotą nuosavos mėsos nuo krumplių, taigi, geriau užsičiaupsiu.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 80 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007