Prisistatykite, naujokai! -- 3

Sēo lang-bidene gaderung: apie šį puslapį, naujokų prisistatymai
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#261 Standartinė le_golas » 30 Gru 2005, 18:38

Cormare^ rašėCOLON 2. Dievinu paprastą teatrą
Yesssss... mano bendramintė. :wink: sveika atvykus!
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#262 Standartinė Starlin » 30 Gru 2005, 21:41

Vajei, kiek vegetarų priviso. Sakiau jum, kad mes laimėsim :twisted:

Cormare, jeigu nori sužinoti apie kitas Tolkino knygas, visų pirma rekomenduoju nueiti į mūsų tinklalapį ir paskaityti DUK.

Vartotojo avataras
VaiSnith
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 98
UžsiregistravoCOLON 26 Gru 2005, 17:23
MiestasCOLON Mano gyvenimas...

#263 Standartinė VaiSnith » 31 Gru 2005, 12:14

O Dieve! Tik prisijungiau ir jau nusižengiau taisyklėms... :cry:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#264 Standartinė Starlin » 01 Sau 2006, 18:11

Nieko baisaus, mes nesam pikti :)

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#265 Standartinė Darla_Jr » 02 Sau 2006, 17:12

le_golas rašėCOLON
Cormare^ rašėCOLON 2. Dievinu paprastą teatrą
Yesssss... mano bendramintė. :wink: sveika atvykus!
O, taip, teatras valdo.Bendraminčiai :)

Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2005, 16:50

#266 Standartinė Astaldor » 04 Sau 2006, 06:02

Nuoširdūs sveikinimai naujokėliams. Jauskitės,kaip norite jaustis ;>

Sėkmės.

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445
UžsiregistravoCOLON 13 Sau 2006, 19:11

#267 Standartinė Strėlė » 13 Sau 2006, 19:29

sveiki visi :) naršiau, naršiau ir nutariau prisijungti, kad galečiau paplepėti su "panašiais į save" :D
šis tas apie mane:
1. amžius - visada jauna (atsigimus į elfus) :D
2. plaukai - tamsūs
3. akys - išraiškingos
4. valgumas - nepripažįstu tik jūros "gėrybių"
5. mėgstu keliauti
6. žavi kalnai
7. labai komunikabili :wink:
8. laukiu naujo ir geresnio "Žiedų valdovo" vertimo
9. klausaus įvairios mūzikos (pagal nuotaiką)
10. patinka dovanos (gauti ir dovanoti) :D

dar kol kas nevartoju trumpinių, nes prie jų nepripratus, bet tikiuosi pasitaisyti :wink:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#268 Standartinė Starlin » 13 Sau 2006, 20:26

Labas, sveikinimai nuo forumo Mamytės :)

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#269 Standartinė Folkas » 13 Sau 2006, 20:53

4.5.6 - labai geri punktai. Na, nesakau, kad ir kiti prasti :wink:
O tu vertimų geresnių nelauk, nes nemanau, kad šiame šimtmety sulauksi jų. Griebk anglišką "Žiedų valdovą" ir neturėsi vargo :roll:

Truputi dar nesupratau, apie kokius čia trumpinius šnekėjai. :-k
Ta prasme jeigu vietoj "Žiedų valdovas" nerašai ŽV yra tik geriau. Nevartok išvis trumpinių- čia blogas senių tolkinistų įprotis iš tingėjimo klavišus spaudinėt. :lol:
Taiva, sveika atvykus. Linkiu aktyvaus bendravimo.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#270 Standartinė Starlin » 13 Sau 2006, 20:58

Folkas rašėCOLONO tu vertimų geresnių nelauk, nes nemanau, kad šiame šimtmety sulauksi jų.
Į kieno daržą čia akmuo? :lol:
Nevartok išvis trumpinių- čia blogas senių tolkinistų įprotis iš tingėjimo klavišus spaudinėt.
Atsirado jauniklis, ko čia plunksneles šiauši :twisted: 8)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#271 Standartinė Laiqualasse » 13 Sau 2006, 21:44

Velkam atvykusią :) Sakai, į elfus atsigimusi? Malonu girdėti :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#272 Standartinė Aiquen » 13 Sau 2006, 21:47

Welcome, welcome... Tea? Or something a little stronger? ;)

(Folkai, nevaryk ant senimo, o tai vėl imsiuos auklėjimo :twisted: )
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#273 Standartinė Folkas » 13 Sau 2006, 22:07

Heh. :lol:
Nenorėjau jūsų jautrių sielų įžeist. Atleiskit man, jaunam ir nesugadintam. :goodman:

Gerai tada, antras dublis:

Strėle, pataikei būtent ten, kur ir reikėjo papulti, nes galėsi sekti Silmarilijono ir Žiedų valdovo profesionalesnį vertimą į lietuvių kalbą. 8)
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
null
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 246
UžsiregistravoCOLON 01 Gru 2004, 19:06
MiestasCOLON namai! negi galvojat, kad as gatvej miegu?!

#274 Standartinė null » 13 Sau 2006, 23:32

Nemegstu vegetaru. Nuo ju mesos pilve dujos kaupiasi
:lol:

O jei rimtai, tai man visad buvo idomu, kodel zmones taip save kankina ir atsisako mesos? Pazistu viena mergina, kuriai tiesiog gaila gyvuliuku. Suprantama. Ai, dar zhinau sutve tokiu, su chalatais po Vilniu lakstanciu, ir giedanciu "hare, hare..." su jais irgi daugmaz aisku. Bet mano makaule rodo taip - jei zmogui nebutu skirta kitais gyviais misti, kam jam tada iltiniai dantys?
Duok, valdove, kilpinėlį eiklų, taiklų, kalaviją kieto plieno, kalvėj lietą, kirvį aštrų, ilgakotį, kuoką sunkią pakyloti duok, valdove...

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#275 Standartinė le_golas » 14 Sau 2006, 00:19

null rašėCOLONBet mano makaule rodo taip - jei zmogui nebutu skirta kitais gyviais misti, kam jam tada iltiniai dantys?
Hm... gal vampyrizmui..? :twisted:

Beje, man tai įdomu, kodėl auginami tie visi skerdimo gyvūnai (kiaules, avys, orkai :wink: ir panašiai)? Jie juk be mėsos nieko daugiau neduoda... ogi jie auginami tam kad žmonės juos valgytų! ir dar nesuprantu kodėl vegetarai nevalgo mėsos, dėl to kad gaili gyvunėlių, nors tie gyvunėliai vistiek bus paskersti, kad juos valgytų kiti zmonės... :roll:
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#276 Standartinė Starlin » 14 Sau 2006, 00:25

Kol ne vegetarai, nesuprasit. Nenoriu pradėt aiškintis. Aš asmeniškai puikiai žinau ir suprantu, kad žmogui būtina valgyti mėsą, bet man įtakos padarė supratimas, kaip ta mėsa gaunama. Konkrečiais atvejais nei mėsos, nei žuvies, nei jūros produktų neatsisakyčiau. Beje, vegetare tapau savaime, anksčiau galvojau, kad tai neįmanoma, bet pamažu pastebėjau, kad imu valgyti mėsos vis mažiau, kadangi tai sutapo su mano įsitikinimais, tai visai atsisakiau. Čia mano motyvai. Taškas.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#277 Standartinė Indraja » 14 Sau 2006, 11:50

Iltiniai dantys - vargu ar mėsai, žiū, mūsų sesučių gorilų iltys daug stambesnės, o mėsos jos neėda. Šimpanzės, tiesa, retkarčiais paragauja. Manoma, jog žmonių evoliucijos metu mėsos valgymas buvo reikšmingas - netgi maitos atėmimas iš hienų yra bendruomeninė veikla, atsiranda poreikis tobulinti bendravimą. Ir įrankius reikia turėti, nagais antilopės nesudraskysi. Be abejo, gebėjimas misti mėsa prisidėjo prie žmonių išplitimo po visas geografines zonas. O šiais laikais žmonės turi galimybių išsimaitinti ir kitais būdais, tad galima teikti pirmenybę užuojautai. Tik reikia žinoti, jog visiškas gyvulinių produktų nevartojimas reikalauja žinių, kaip tą augalinį maistą suderinti. Ir, rodos, kažko vis tiek negautum. Be to, nemanau, jog dera vegetarizmą / bet kokį kitą savotišką mitybos būdą užkrauti mažiems vaikams. Suaugusiems, kiek žinau, sveika kuo mažiau vartoti mėsos.

O dabar paaiškinimas, kodėl klausiama ir kodėl pageidautina pasistengti paaiškinti. Klausiama, nes žmogui dešimt kartų lengviau toleruoti bet kokį kitokį, jei jis tiksliai žino, kokie ano argumentai būti kitokiu. Kvaila, bet tokia prigimtis. Be to, pasižiūrėkit iš šono - juk nepamatysi dialogo: "Aš visada pramušu smailąjį kiaušinio galą" - "Valio, mūsų gretos gausėja". Akivaizdu, kad vegetarizmu bent jau dalis žmonių, tegu ir ne visiškai sąmoningai, nori perteikti kažkokią idėją, message. Tad nereikia bijoti pasakyti tiesiai, nes, kai matai, kad žmogus kažką nori pasakyti, bet nežinai, ką, gali imti galvoti "O gal jie nori pranešti, kad visi kiti yra fell beasts ir juos reikia laikyti narvuose" etc. Nekuklia nuomone, kai kurios istorinės tragedijos būtų buvę bent jau kur kas mažesnio masto, jei skirtingai gyvenantys žmonės būtų labiau aiškinę kitiems, ką jiems jų savitumas reiškia (nesvarbu, kalbama apie mažumą ar apie daugumą). Puikiai suprantu, jog pirma reakcija visada bus "O koks tavo reikalas?", bet verta pakentėti.

Būtų sąžiningiau, jei ne tik vegetarai, bet ir ne vegetarai paaiškintų? Tai va, yra buvę gyvenime periodų, kai ir po du mėnesius mėsos nevalgiau, nes nejaučiau poreikio. Bet manau, jog atsisakyti jos dėl gailesčio ar kitų kilnių sumetimų konkrečiu mano atveju būtų paprasčiausias veidmainiavimas. Taip, gaila, bet ir augalų gaila - tiesiog suvokiu, jog žudau, suvokiu atsakomybę, bet man ir taip patinka. (Ne veltui vos ne į visus pragaro ratus labai tikčiau). Bet gerbiu žmones, kurie yra kilnesni.

"O aš viską valgau. Ir jus taip pat suvalgysiu :!: " - Antonas, kaip nugirdau, gal ten ir ne tai sakė...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#278 Standartinė Darla_Jr » 14 Sau 2006, 21:37

Sveika, stėle :) Dešimtu punktu visgi esi šiek tiek hobitiška :)

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#279 Standartinė Coranar » 15 Sau 2006, 22:18

Sveika atvykusi :D Demėsio, švežiena! Gaudom gaudom gaudom... O gal neverta, tokia elfiškai kaulėta... Gal geriau kokio hobituko palaukiam, a? :wink: :p
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445
UžsiregistravoCOLON 13 Sau 2006, 19:11

#280 Standartinė Strėlė » 16 Sau 2006, 13:40

Malonu susilaukti tiek dėmesio :D dėl dovanų ir hobitiškumo - gal, juk jie vieninteliai su malonumu "pasidovanojo" žiedelį ir kitiems vis siūlė, tik tie kažkodėl kuklinosi :lol:
Dėl kaulėtumo - patys suprantat, kad su elfišku maistu sunku svorio priaugti :wink:
o vertimuko gal ir sulauksiu (kažkas paminėjo kitą šimtmetį, tai ne keli tūkstantmečiai... ) :wink:

BUTTON_TOPIC_LOCKED