Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 24 Bal 2018, 00:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 631 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Prisistatykite, naujokai!
StandartinėParašytas: 08 Kov 2004, 22:13 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Sveiki atvykę!
Prieš šturmuodami forumo gijas, nepatingėkite trumpai prisistatyti (galite pažaisti seną gerą žaidimą "10 jums nežinomų faktų apie mane") bei papasakoti, kaip mus radote :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Kov 2004, 20:02 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Štai ką kažkada apie save rašė senojo forumo gyventojai...
Aiquen
1.Dievinu keptą kumpį su DAAAAAUG česnakų
2. Gyvenu pamiškėje, prie pat Nevėžio (tai vadinama Raudondvariu)
3. Turiu katiną, vardu Morgotas.4. Nesimokau, nedirbu.... ką veikiu? Paslaptis, Knysliuk...
5. Bijau šimtakojų
6. Mokyklą baigiau prieš 5 metus (na ką, jau ir pensija netoli...)
7. Einu iš proto dėl keptų GRYBŲ (pas mane svečiuose, Elfhild, tau tektų laikytis dietos)
8. Mano dantų šepetėlis mėlynas.
9. Kartą gėriau viskį prie vieno stalo su Oželyte, Saboniu ir Inga Valinskiene.... nelkauskit, kada tai buvo, neklauskit, kur... bet užtikrinu, kad nesapnavau.
10. Man patinka šviežio sniego kvapas(tik nesakykit, kad niekad neuostėt)

Starlin
1.Gyvenu Vilniuje, mokausi Licėjuje 12kl.
2. Esu vegetarė. Ragana. Šiaip keista...
3. Mėgstamiausias valgis - įvairių tipų duona. Ir šokoladas
4. Groju fleita.
5. Vaidinu licėjaus teatre
6. Mano dantų šepetėlis visada raudonas (kad su kitų šeimos narių nesupainiočiau)
7. Mano alter ego turi daug vardų: Starlin, Ettelewen (Ettelie), Elvea ir dar kažkokių, kurių neprisimenu
8. Dar mėgstu kiną ir domiuosi kino istorija. Ir literatūra. O šiaip tai kol kas labiausiai domina Tolkinas ir lingvistika
9. Kažkada turėjau absoliučią klausą, bet niekada neturėjau gero balso (jei siūlysiuos uždainuoti, neklausykit)
10. Įkūriau šitą forumą!

Laiqualasse
1.mokausi 'Fizikos Olimpe' (čia licėjistai turėtų tikrai suvokt, kas per dalykas, kiti galbūt; jei nežinot, neaiškinsiu)
2. nekenčiu biologijos ir vokiečių kalbos (pamokų; šių dalykų dabar ir nebesimokau)
3. dantų šepetėlis - žalias (dėl tos pačios priežasties, kaip ir Starlin);
4. namie turiu katiną, kuris kartais labai nervina;
5. turiu vyresnę už save antros eilės dukterėčią
6. man patinka Tolkinas ir jo kūryba
7. o ką, dar neužtenka?
8. 8. Atrodo, kad bent kol kas esu vienintelis vyriškos lyties atstovas šiame forume...

Gilthoniel
1.Aš mokausi Dariaus ir Girėno gimnazijoj (čia Kaune), 7 kl. (aš, jau kaip visiems turbūt aišku, viena iš jauniausių forume.)
2. Labai mėgstu ir nuo pat vaikystės labai gerai sekasi kalbos.
3. Turiu katinuką, kurį mano ir mamos noru pavadinom Frodu; jis labai mielas, toks mielas, kad dar nė vieno katino tokio mielo nemačiau (o kadangi katinus labai myliu, esu mačius daug).
4. Mano dantų šepetėlis - žalias (gerai, kad nėra galimybės su Laiqualasse sumaišyt)
5. Paniškai bijau didelių klounų (ypač su ašara).
6. Labai mėgstu spygliuočių miškus.
7. Jaučiu silpnybę seniems laikams; net keistai dažnai tenka lankytis senuose dvaruose
8. Užsiiminėju žaliųjų veikla ir nors dar nesu visiškai pasirengusi, rimtai ruošiuosi "įstoti".
9. Gruodį išskrendu į New Zealand, kur aplankysiu LotR filmuotas vietas ir pamatysiu RotK premjerinę dieną.

Wilwarin
1. Gyvenu Vilniuj, mokausi ŠiMC'e, 10kl.
2. Manau, kad žmonės yra tokie padarai, kurie valgo VISKĄ, kas yra aplink juos
3. Nuolat esu kuo nors susižavėjus, vis ką nors kolekcionuoju (šiuo metu, atrodo, tik akmenis)
4. Visiškai nesuvokiu pasaulio, kuriame gyvenu
5. Negaliu gyvent be žalios arbatos, balto šokolado, gerų žmonių, savo 4 katinų ( na, 3 gal nesiskaito katinais, nes yra ~10cm dydžio), ežero ar šiaip kokio vandens telkinio, knygų, ugnies, savo mylimo miško, žalios spalvos sriubų ( pageidautina, kad jos butų ~1h nakties, tamsoje prie židinio)... oi, tiek dar daug dalykų, kai pagalvoju...
6. Jodinėju
7. Turiu milijardus neįgyvendinamų (na, realiai pažiūrėjus) svajonių, dėl to dažnai pasijaučiu kaip 8metis vaikas
8. Kalbuosi su medžiais, grybais, sveikinuosi su sraigėmis, visiškai pasitikiu savo kate
9. Neprisimenu savo dantų šepetėlio spalvos
10. Nemėgstu valgyti padarų, kurie gyvena jūroje

Elfhild
1.Štai... Nekenčiu GRYBŲ!!!
2. Mokausi licėjuje, bet nežinau, kas yra "Fizikos Olimpas", nes fizika - viena iš mano nemėgstamiausių pamokų.
3. Plaukti moku nuo pat gimimo
4. Bijau įtartinų padažų (ypač tų, kuriuose yra tikimybė rasti grietinės, majonezo ar grybų)
5. Groju fortepijonu (8 metai Čiurlionkėje) bei klasikine gitara
6. Nemoku nė žodžio rusiškai
7. Bijau maisto kandžių
8. Turiu paslapčių, kurių nežino niekas (hehe, net tu Starlin). mwhahahaha!
9. Noriu iššokti parašiutu
10. Nėra nieko gražesnio už kalnus arba už mažą jaukų švarų ežerėlį gūdžioje girioje

Exon
1. Studijuoju doktorantūroje. Prisijungiu prie smagios pensininkių kompanijos.
2. Moku rusų, anglų, japonų, šiek tiek lietuvių ir prancuzų kalbas. Ir moku keiktis dar keleta kalbų…
3. Šeimoje turiu Frodo, Gandalfą ir Golumą (net gi du Golumus). Kas aš po to? - Taip, Mergaitė-kuri-išliko.
4. Esu turbūt pirmas žmogus Lietuvoje, perskaitęs penktąjį "Harį Poterį" (bet šitą jau daugelis žinojo).
5. Mėgstų ryškias spalvas (ypač oranžinę) ir juodą šokoladą.
6. Optimali oro temperatūra - virš 30 laipsnių C.
7. Mėgstų gerėtis sauletekiu… Tik prieš miegą, o ne atsikėlus.
8. Aštuonius metus gyvenu be televizoriaus.
9. Gyvenimo svajonė - kad paroje būtų bent 30 valandų. Tada užtektų laiko kitas svajones įgyvendinti pačiai).
10. Saitą, tikiuosiu, paruošiu ir dabartinėmis sąlygomis…

Indraja
1. Studijuoju doktorantūroje (kaip neoriginalu...)
2. Dar tebesidžiaugiu, kad jau nesimokau mokykloje.
3. Myliu fantastiką (būtent myliu, o ne mėgstu), nors tai nereiškia, kad daug jos skaičiau ar mačiau.
4. Perskaičiusi ŽV, pirmiausia įsimylėjau knygos kalbą (anksčiau nežinojau, kad anglų k. gali būti tokia išraiškinga).
5. Rómenwen - mano tikrasis vardas, po ilgų kančių išverstas į kvenją.
6. Vienintelis serialas, kurį žiūrėjau - pirmieji "Kalniečio" sezonai.
7. Mano vyriausioji dukterėčia (12,5 metų ) jau senokai mane praaugo.
8. Turbūt turiu polinkį į priklausomybę nuo menamų tikrovių.
9. Nuostabiausia vieta pasaulyje - Aukštaitijos nacionalinis parkas (ANP).
10. Mėgstamiausias užsiėmimas - visą dieną vaikščioti po ANP miškus ir maudytis ežeruose. Dar geriau - ten gyventi palapinėje, bet tik ne stovyklavietėje... Deja, laikai, kai tai nesunkiai įgyvendinama, jau praėjo.

Lady of the Rings
1. Man 13 m., mokausi 8 kl., "Vyturio" (durnas vardas) vid. mokykloje (mane iškarto perkele į 2 kl, tai dabar esu metais jaunesne uz savo klasiokus)
3. Turiu brolį (15m.) ir suni
4. Nekenciu svogunu!!!!!!!!!!
5. Nemėgstamiausios pamokos: fizika, PVP, skaitiniai. Kitos dar pakenciamos.
6. Gyvenu miestelyje uz 2 km nuo Panevezio, prie Levens upes
7. JRRT gerbeja esu nuo 6 kl. (dar ne veterane)
8. Ziuriu seiala "Meiles keliai" (as apskritai megstu meksikietiskus serialus) ir "Drakonu kova", ot
9. Anksciau mokiausi jodinet, bet paskui pristigo laiko ir si "moksla" nutraukiau.
10. Nemoku groti jokiu muzikos instrumentu (nebent kokia juokinga nesamone su pianinu), bet planuoju lankyti gitaros pamokas. Seniau norejau mokytis groti smuiku, bet tas noras praejo.

Zaegin
1. Esu uzkietejes geimeris (CRPG), kas kai kurius mano artimuosius varo i nevilti
2. Nemoku rashyt lietuviskai, gaunasi normaliai tik shveplu textu)
3. Valgau mesa, kartais piktnaudžiauju mielių išskyrom (aka alum), valgau viska išsk. žuvį
4. Dantu šepetėlis - juodas (kad žinotumėt, kaip sunkiai tokį radau)
5. Labai mėgstu viską mušti - klaviatūrą, monitorių (jei blogai rodo), būgnus, lėkštes ir cimbalus visokius.
7. Mėgstamiausia vieta, kur teko būti - Maastricht (Olandija), bent jau paliko bene didžiausią įspūdį.
8. Praleidau šeštą punktą, tai bus 11 ta proga
9. Myliu katytes... mažas, pūkuotas... gerai paspirgintas... O jei rimtai, tai laikau namie katiną, vardu Katinas.
10. Dar namie laikau dukrą, žmona, kompą, mobiliaką, magę (bulką - biski sugedusi, bet bala nematė ir
dar šį bei tą...
11. O dėl 11 punkto tai visus išdūriau

Bird of Prey
1. Gyvenu Vilniuje, mokausi S.Daukanto vid.m-kloje, 11-oje klasėje, ekonominėje pakraipoje, žinote profiliuotas mokymas. Mėgstu geras knygas, gerus filmus ir gerą muziką.
10. Dievinu fantastiką, kaip meno rušį, bet moku atsirinkti iš šlamšto krūvos, nes jau pasimokiau - turiu 200+ fantastinu knygu bibliotekėlę ir dabar galvoju, kaip ją suprastint. Pastaryuoju metu daug skaitau angliškai.
11. Mėgstamiausia pamoka - matieka.
100. Valgau viską ką randu, bet vistiek esu kiek per liesas.
101. Nemoku rusiškai, už ką mane linčiuoja tėvas ir seneliai.
110. Nekenčiu Hario Poterio. Jeigu neaišku, kodėl, tai pastatykit Poterį šalia Frodo ir galbūt paaiškės.
111. Beveik nežiūriu komedijų, nes laikau jas antrarūšiais filmais, nors šiaip juokiuosi iš bet kurios nesąmonės.
1000. Turiu seserį, pačią siaubingiausią melomanę pasaulyje, todėl pats pamažu tampu muzikos maniaku.
1001. Kiekvienas naujas mano dantų šepetėlis būna vis kitokios spalvos ir modelio. Tai turėtų reikšti, jog nevengiu permainų savo gyvenime, ar ne?
1010. Mėgstu miškus, bet nesugebėčiau juose gyventi. Neįsivaizduoju tolimesnio gyvenimo be interneto. Ir dar, vos nepamiršau, kad neturiu mobilaus. Įsivaizduojat!!! Aš tuo netgi šiek tiek didžiuojuosi.

Gutruna
1. Mokausi Vilniaus tiksliųjų, gamtos ir technikos mokslų licėjuje 3 klasėj (t.y. vienuoliktoj).
2. Labai nustebau, kai pamačiau, kad čia dar yra žmonių iš tos pačios mokyklos! Mokaisi žmogus ir nežinai...
3.Ekonomika yrs krrrrrrrrrraupiai nuobodi.
4. Mano pirmas ištartas žodis vaikystėj - akiniai (nors pati jų nenešioju)
5.Per kiekvienas Kalėdas tenka puošti 3 eglutes (namie ir pas dviejus senelius)
6. Lankau stalo tenisą (nerealiai fainas žaidimas)
7.Mano močiutė turi kraupai storą, bet labai draugišką dalmantiną
8. Mano pačios šuns vardas Džiazas, nors iš pradžių norėjau pavadinti Frodu
9.Pernai vienas iš naujų metų sutikimo nakties įvykių - mišrainės valgymas su drauge vidury miško
10. Tikiuosi, kad nepykstat, kad prirašiau ir tokių nelebai esminių faktų iš savo gyvenimo (pvz, apie storą dalmantiną

Serme
1. gyvenu vilniuje, balsiuose, mokausi licejuje kartu su elfhild.
2.mano kuprineje visada rasite 2 veikiancius mobiliakus (vienas skambinimui, kitas sms rasymui), kurie dazniausiai buna su isjungtu garsu, todel su manimi sunkoka susisiekti.
3.4 metus nesiojau breketus (kraupi patirtis).
4. siais metais teko istverti dvi apatinio zandikaulio protiniu dantu operacijas (dar kraupesne patirtis) (kaip mano tetis sako: dabar nei proto, nei dantu).
5.siandien jau koki 32 karta be sustojimo klausau into the west.
6.dievinu frodo akis.
7.turiu saunu suni ir labai nemegstu kaciu.
8.noreciau mokytis naujojoje zelandijoje.
9.nuo rugpjucio turiu 5 hario poterio knyga (anglu k), taciau perskaiciau tik 2 puslapius
10.tikiu ivairiausiais prietarais

Alberet
1. Jauciuosi sena paskaicius jusu prisistatymus.Jus mokotes ,o as jau mokau.
2.Tolkiena dievinu todel kad jo pasaulis gime is muzikos.
3.vakar suzinojau savo varda Powerful Istari .Geras ar ne? Kartais verta pasitikrinti...
4.Myliu visus dangaus kunus,ypatingai zvaigzdes.
5.Draugai mane vadina hobitu,nes esu maza ir garbanota.
6.Megstu ziureti zmonems i akis, o Frodo akys man pacios graziausios.
7.Manau,kad zmogus savo visa gyvenima yra priverstas nugyventi vienas.Kodel neklauskit, dar pati galutinio atsakymo nezinau
8.Man labai liudna,kad baigesi Ziedu valdovas,cia apie filma, nes daugiau nebeturiu ko laukti.
9.Kai pirma karta perskaiciau knyga, zliumbiau 2v. Niekaip negalejau suprasti ,kodel Frodas turejo isplaukti.Ir dar dabar nelabai suprantu.
10.negaliu gyventi be muzikos,ji mano gyvenimas...bet esu alergiska popsui.

Elva
1. mokawsi stanevkej (tokia skyle fabuose)
2.em... tolkienu susidomejaw mamos deka nes ji susiprato man nupirkti knyga pati nebucew sumascius
3. 5 hp dalies dar neperskajcew nes dar neturiu
4. esu talentinga tingine ir didele smalize
5.turiu shuni. jaw sena bevejk kajp as net 13 metu myliu visus gyvunus be isimties (na gal tik del ropliu ir vabzdziu vat suabejocew..)
6. esu nepagydoma romantike ko man kaj kurie drawgaj pavydi
7.dar tik 7. o jaw issisemew :/ em... mextamewse pamoka anglu o bajsewsios man yra informatika ir matematika
8.labaj mextu muzika... tacew ne vieno stilews o daznewsej visu po truputi nuo metalo ir roko iki celtic
9.dantu shepetuko spalva felicitava su baltu
10. is sporto megstu plawkiojima, slidinejima... o vat mextamewsi metu lajkaj yra vasara ir ziema

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2004, 19:37 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

1. Mmm mano 2 kambario sienos zalios, 2 baltos. :shock:
2. Turiu sinsile agresyvesne nei mano suo... :lol:
3. Megsty lipdyti. Labai megstu.
4. Megstu Harry Potter. Tikrai. Nejuokauju. Prasau tik jokiu juokeliu is manes... Man ju makykloj ir taip uztenka... :(
5. Mokausi Dzukijos vid. 8 kl. Pas mus pagrindine kalba - prancuzu. :D Originalu? 8)
6. Esu egoiste.
7. Mano mylimiausias hobis - kritikuoti viska kas juda... :lol:
8. Tragiskai megstu Lord of the Rings.
9. Nekenciu pamoku: fizikos, matematikos, lietuviu ir dailes. :D
10. Esu beveik beraste... 8)

Ir taip Tolkien pradėjo šitą maišalynę...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2004, 19:56 
Atsijungęs
Tamsioji Magistrė
Vartotojo avataras

1 Studijuoju magistrantūroje (bandau būt originali).
2 Prijaučiu vegetarams, bet negaliu atsilaikyti prieš žuvį... golum, golum...
3 Neseniai pasikabinau puzlį su keturiais hobitais.
4 Namie laikau vyrą, dviejų metukų mažylį, šunį(vardas nė kiek nesusijęs su ŽV); ir tėvus...
5 ... todėl kompiuteris man toks pat prieinamas, kaip ir tamsioji mėnulio pusė :lol:
6 Nuo trečios klasės - beviltiška knygų žiurkė.
7 Dievinu įdomias rankines, nors rengtis galiu bet kaip :oops:
8 Sunkiai susišneku su šiolaikinėm technologijom.
9 Kažkada mokiausi vokiečių, kurią dabar sėkmingai baigiu pamiršti, o anglų vis dar neišmokau :oops:
10 Norėčiau auginti dvi kates. Mažiausiai... :lol:

Paskutinį kartą redagavo Maja 24 Kov 2004, 19:17. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2004, 22:22 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas

1. mokausi licėjuj, 3 klasėj
2. mėgstu skaityti kelias knygas vienu metu (aišku ne iš karto :) )
3. mokausi japonų k. (tiesa, laaabai jau ekstensyviai)
4. lankau dramos būrelį ir dailę
5. turiu mažiausią "arklį" pasaulyje - aviganį
6. esu nepagydoma arbatomanė
7. bijau kačių
8. nemoku daugybos lentelės
9. myliu matkę, literatūros pamokas ir "mianą"
10. svajoju kada nors pavaikščiot stogais, kaip Karlsonas :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2004, 22:38 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Hm.. O gal būtų kaip mors įmanoma redaguoti bent vieną iš tų 10-ies faktų apie mane? pvz., kad HP aš jau perskaičiau :P :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 13:22 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Hehe, man irgi norėtųsi paredaguoti savo "CV" :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 16:03 
Atsijungęs
Melkoras Morgotas Metraštininkas
Vartotojo avataras

O man priešingai, visai nesinori redaguoti savojo CV :) Nors kai kas keičiasi, bet malonu prisiminti, koks buvau kadaise :) Juk labai gerai žinutės viršuje parašyta: 'Štai ką kažkada apie save rašė...', o ne dabar :)

Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 16:21 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Žinau, kad aš jau kaip ir labiau senbuvė, negu naujokė, bet šitos gijos iki šiol sėkmingai išvengdavau (o taip, netgi kai kažkada Starlin prirėmė prie sienos) :) , bet pažaisiu pagaliau ir aš šitą žaidimą - gal sužinosit ką nors, ko dar negirdėjot iš manęs milijoną kartų... :P

1. Man 22 metai, jauniausias vaikas šeimoje (tebesu), lepūnėlė tėvelio dukrelė (buvau)
2. Gyvenu pačiam Vilniaus pakrašty - pro mano kambario langą matosi laukai, horizontas, tolimas miškas ir Vilniaus pabaiga.
3. Mano nuotaikos kinta kaip oras; labai panorėjusi, galiu jas žaibiškai keisti ir pati.
4. Niekinu televizorius ir panašią šiuolaikinę techniką (bet vis tiek esu priversta ja naudotis...) :? ;
5. Mėgstu Harį Poterį ir gerbiu JK Rowling (turiu tai paminėti, nes, atrodo, forume HP tampa lyg ir opiu "politiniu" klausimu :wink:
6. Esu plėšrūnė (vegetarės priešingybė). Tai ne politinė pažiūra, tai tik organizmo poreikis... :(
7. Šiuo momentu giliai norėčiau mesti lietuvių filologijos studijas, bet to nepadarysiu (nes būtų jau ketvirtas mestas univeras... kuo aš nesididžiuoju, o veikiau gailiuosi.)
8. Turbūt labiau už viską pasaulyje myliu nepaliestus miškus ir laukus be elektros stulpų.
9. Vaikystėje norėjau būti berniuku;
10. Negaliu gyventi be nuotykių ar bastymosi. Šią vasarą eisiu pėsčiomis per Lietuvą, jei atsiras bent viena(s) drąsuolė (-is), kas eis kartu, nes vienai būtų liūdna.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 17:42 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Atsakymas į 10 punktą- atsiras, jau yra, ir ne vienas :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 18:40 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Tik ar jie patys tai žino?... :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 18:55 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Žino :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 19:04 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

nea, nekeisiu [-( jeigu norite pranešti apie savo CV pakitimus, tai ir rašykit, o tie tebūna istorinis archyvas ;)

eiti per Lietuvą? kodėlgi ne :) tik kaip eiti - ratu, į vieną pusę ar pirmyn ir atgal? :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 19:17 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Į Vakarus, tik į Vakarus :D Su mini palapine, kelioninėm lazdom, smulkiu Lietuvos žemėlapiu, šiek tiek pinigų... (kelionei namo autobusu Klaipėda - Vilnius :lol:), vengiant plentų ir autostradų kaip maro, o einant kaimo keliukais ir pamiškėm, prašant pas bobutes pieno, mėginant įtikinti šunis, kad nelotų, uogaujant miškuose, ramiai, neskubant, mėginant visiškai adaptuotis prie egzistencijos gamtoje... :D

Tinka? ;)

*atgimsta tyki viltis, kad gal dar Lietuvoj yra ir daugiau bepročių romantikų...* :partyman:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 23:45 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Kaip šauniai ;) Iš pradžių norėjau pasiūlyti eiti kur pro Dzūkiją (mano mylimas kraštas), tačiau pamąsčiau, kad šiek tiek neprotinga rinktis tokį saulės kaitinamą kraštą. Tai gal tada ką sudomintų senes geras maršrutas palei Panemunės pilis? Nors ką aš čia siūlau.. Pati juk keliauti taip niekad neišdrįsiu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2004, 23:56 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Geras, o aš tokio nežinojau :shock: Būtinai reikės patyrinėti. Labai, labai ačiū! :D

Oi, bet ir nukryptemiam gi mes čia... :oops: :) Einu pasiieškoti gijos, kur labiau tinka kalbėti kelionės tema :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2004, 15:32 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Taip! Panemunės pilys - gėris! :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2004, 15:52 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Kchem... sakyčiau, keliauti palei didžiąsias Lietuvos upes - geniali mintis :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2004, 22:31 
Atsijungęs
Lietė Žiedą

Lothlorien Leaf rašė:
Kchem... sakyčiau, keliauti palei didžiąsias Lietuvos upes - geniali mintis :D

Mhaha, jau jaučiu š... tvaiką kutenantį mano nupudruotą nosytę :D bet sutinku, gal viskas nėra taip baisu... bent jau tikrai nepasiklysim, jei tai išvis įmanoma... Bet... pasiklysti juk būtų linksma, a ne?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2004, 23:03 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Nagi, juk nebūtina eiti molėtu upės pakraščiu ir uostyti visa, ką ji ant kranto išmeta :D galima išlaikyt pagarbų atstumą!

Oi!... Dūris po širdim. Ką tik pajutau gilų širdies skausmą dėl užterštų upių.
:cry:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 631 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007