Ligos istorija

Sēo lang-bidene gaderung: apie šį puslapį, naujokų prisistatymai
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#21 Standartinė Alatar » 14 Geg 2004, 20:26

Cora nesipurtyk taip :lol: Žiūrėk: gero dalyko nebūtina komunistiškai šlovinti, jis pats savaime yra šlovingas..o kai iš jo padarai stabą ar dievuką, kuriam reikia :prayer: ,tuomet žmonės nuklysta į absurdiškumo lankas...Jei man nepatiktų Tolkienas,manęs čia nebūtų,bet šlovinti jį ant kiekvieno kampo, pirma pasitaikiusia proga, kaip kokiam ciuciui pakėlus koja....na, šiek tiek..pats Tolkienas to netrokštų :wink:

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#22 Standartinė Coranar » 14 Geg 2004, 20:26

*Iš juoko įsikanda sau į ranką.Ir taip smarkia, kad liaunasi juoktis ir vos nepradeda verkti.
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Tomas :P
Lietė Žiedą ++
PranešimaiCOLON 303
UžsiregistravoCOLON 07 Bal 2004, 11:51
MiestasCOLON Skeletų krantas

#23 Standartinė Tomas :P » 17 Geg 2004, 11:16

Sirgti atrodo nesergu. Kažkada pamačiau knygyne stipriai nukainotą pirmą ŽV dalį, nusipirkau, perskaičiau, patiko, po to nusipirkau sekančias, čia neseniai dar aptriušusi "Hobitą" prie "merkurijaus" gavau. O forume sėdžiu nes paskaitų tvarkaraštis kvailas ir daugiau nėra ką veikti.
Nekenčiu rasizmo ir elfų

Vartotojo avataras
Lietė Žiedą ++
PranešimaiCOLON 303

#24 Standartinė Tomas :P » 17 Geg 2004, 11:18

Pamiršau pasakyti. Perumovas man patinka daug labiau nei Tolkinas, neseniai perskaičiau jo kartu su Lukjanenko parašytą "Ne laikas Drakonams". Pati geriausia mano skaityta fentesi.
Nekenčiu rasizmo ir elfų

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#25 Standartinė Maja » 17 Geg 2004, 14:21

Tomas :P rašėCOLONSirgti atrodo nesergu. Kažkada pamačiau knygyne stipriai nukainotą pirmą ŽV dalį, nusipirkau, perskaičiau, patiko, po to nusipirkau sekančias, čia neseniai dar aptriušusi "Hobitą" prie "merkurijaus" gavau. O forume sėdžiu nes paskaitų tvarkaraštis kvailas ir daugiau nėra ką veikti.
Šito rašyti nebuvo būtina :lol: Nes gali truputį įsižeisti tie, kurių tvarkaraščiai nekvaili, bet jie vistiek čia sėdi. Negi esamt tokie nuobodūs :wink:
:)

Vartotojo avataras
Lietė Žiedą ++
PranešimaiCOLON 303

#26 Standartinė Tomas :P » 17 Geg 2004, 15:33

Aš stengiuosi niekada nemeluoti. Kertais nepavyksta, bet aš stengiuosi.
Nekenčiu rasizmo ir elfų

Vartotojo avataras
Miriel Serinde
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 185
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 11:50

#27 Standartinė Miriel Serinde » 17 Geg 2004, 16:13

Tomas :P rašėCOLONPamiršau pasakyti. Perumovas man patinka daug labiau nei Tolkinas, neseniai perskaičiau jo kartu su Lukjanenko parašytą "Ne laikas Drakonams". Pati geriausia mano skaityta fentesi (...) Aš stengiuosi niekada nemeluoti. Kertais nepavyksta, bet aš stengiuosi.
Meluoti ir nereikia. Bet retkarčiais gali nutylėti. :wink:

Žemiau buvusi Warrior elf žinutė perkelta čia - Nazgūlas

Vartotojo avataras
Simbelmyne
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 116
UžsiregistravoCOLON 09 Bir 2004, 18:19
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#28 Standartinė Simbelmyne » 14 Bir 2004, 20:18

Na, mano istorija tai labai jau "išvirkščia"... Kažkada (turbūt prieš 3 metus) vaikščiojau po "IKI" neturėdama ką veikti ir, kaip visada, varčiau visas knygas iš eilės, tikėdamasi ką nors atrasti. Ir atradau. "Karaliaus sugrįžimą". Pavarčiau, patiko, nusipirkau kaip dovaną sau Kalėdų proga ir perskaičiau (žinau, nelabai normalu skaityti knygą nuo galo, tik ką darysi, kad pirmųjų dviejų nebuvo lentynoj...) Aišku, skaitydama nelabai ką tesupratau ir vis žiūrėjau į pirmų dviejų knygų santrauką prieky (kas tas Legolasas po galais?). Kad ir kaip bebūtų, Viduržemio atmosfera įtraukė ir kai pasirodė pirmas filmas nusitempiau tėvą pažiūrėt (dažniausiai su juo tuo metu į kinus eidavau...). Tada tai rimtai "užsikabinau", iškaulijau "Žiedo broliją" ir "Dvi tvirtoves", tada "Karaliaus sugrįžimą" perskaičiau dar kartą. Paskui prasidėjo ilgalaikiai nardymai internete, vis stengiantis ką nors tolkienistiško surasti. Bandžiau apkrėst ir šeimyną, ir draugus, tik kažkaip labai jau atsparūs visi... Tėvai filmus matė, tik, įtariu, nelabai susigaudė, kas kur ir kaip... O draugų įtraukt irgi neišeina, nesidomi jie fantastika visai (tiesą sakant, dauguma išvis knygas nelabai skaito...) Taip ir likau vienintelė Tolkienu besidominti... Liūdna :cry: ... "Hobitą" perskaičiau paskutinį, prieš porą metų. "Žiedų valdovas" patiko labiau. Na, lyg ir viskas... Kol kas :)

Vartotojo avataras
Nenya
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 23
UžsiregistravoCOLON 21 Geg 2004, 11:41
MiestasCOLON Ssssosssstinee

#29 Standartinė Nenya » 14 Bir 2004, 23:53

pries pora metu nuejau i biblioteka ir kazkaip nebuvo ka gero skaityt tai nuejau i vaiku skyriu. ten radau viena apiplysusia ir negraze knyga"ZIEDU VALDOVAS" nusprendziau kad bus neydomi, nes virselis nekoks. bet neradusi kokios geresnes knygos ant baikos pasiemiau. grizusi namo is karto puoliau skaityti, bet perskaiciusi 3 skyrius padejau knyga i sona. bet veliau neturejau ka veikt, ir pradejau ta knyga is naujo skaityti, perskaiciau iki5 skyrio ir...per nakti sugrauziau visa knyga. kita diena nubegau pasiimti antros dalies(trecios niekur neradau:() ir taip pat per viena diena perskaiciau. tuomet is pat ryto tekina nubegau i vaizdajuosciu nuoma ir issinuomavau ZIEDO BROLIJA ir DVI TVIRTOVES. per ta laika kol pasirode trecia dalis KARALIAUS SUGRIZIMAS, spejau apkresti savo vyresnia sese(savo sinktomu atvirai nedemonstruoja) ir klasioke su klasioku. trecia dali i kino tetra ejau ziureti du kartus. na veliau radau hobita ir taip pat ji perskaiciau. o dabar dar viliuosi kad kas nors isvers Silma ar kokia vidurzemio knyga i lietuviu, nu arba reikia greiciau mokytis anglu..

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#30 Standartinė Darla_Jr » 13 Lie 2004, 14:31

O aš pirmiausia kine pamačiau filmą "Žiedo brolija" ir man jis paliko didžiulį įspūdį, todėl užsinorėjau paskaityti knygą.Tėvų lėšomis įsigijau visas tris iš karto, o vėliau-ir "Hobitą".Perskaičiau ir jos man pasirodė dar geresnės už filmą, nes jose yra detalių, kurios filme nepanaudotos, o yra tokios šaunios (pvz.svečiuose pas Tomą Bombadilą).
Vėliau kine nuėjau ir į kitus du filmus, kai tik jie pasirodė (žinote, bilietų pirkimas gerokai iš anksto ir panašūs psichozės elementai).Dabar retkarčiais išsinuomoju DVD ir bandau prie ŽV pripratinti tėtį, tiesa, labai sunkiai (mamai filmai patiko, bet knygas pabandė skaityt ir padėjo šalin, atseit per daug vaikiškos).
Knygas skaičiau lietuviškai keletą kartų ir kaskart tarsi apsigyvenu Viduržemyje.Be to, po ŽV apskritai susidomėjau fantasy literatūra.
Forumą atradau prieš keletą dienų (kažkokioje bereikšmėje BITĖ+ temoje nei iš šio, nei iš to buvo nuoroda).Nenusivyliau :D Gera bendrauti su bendraminčiais. :)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#31 Standartinė Starlin » 13 Lie 2004, 15:00

Taaaip, bilietų pirkimas iš anksto pažįstamas visiems. Arba ėjimas kas antrą dieną į kino teatrą (pradedant lapkričio mėnesiu) ir klausinėjimas, ar nebus išankstinio seanso... Arba ėjimas į RotK per atostogas Ispanijoje... Visi mes vieno likimo draugai. :p

Vartotojo avataras
Simbelmyne
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 116
UžsiregistravoCOLON 09 Bir 2004, 18:19
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#32 Standartinė Simbelmyne » 13 Lie 2004, 21:17

Atrodo, visgi "užkrėsti" žmones man sekasi truputi geriau, negu rašiau. Vienai draugei kone per prievartą parodžiau "žiedo brolijos" vaizdajuostę (jinai visąlaik sakėsi nemėgstanti fantastikos, vieną dieną klaikiai nuobodžiavom, nebuvo ką veikt, tai ir įkalbinau pažiūrėt). Kitą dieną ji pasiskolino "dvi tvirtoves" o kai paklausiau, kaip patiko, reakcija buvo "noriu pamatyt trečią dalį":):):). Va tau ir "nemėgstu fantastikos" :)
Kur dabar žirgas ir raitelis? Kur dabar karo ragas?
Kur grandininiai šarvai ir šalmas, besiplaikstantys šviesūs plaukai?
Kur yra rankos, laikančios arfas ir žėruojanti raudona ugnis?
Kur pavasaris ir rudens derlius ir, ir aukšti javai?
Viskas pranyko kaip vėjas pievoje, kaip lietus, nuprausęs kalnus...

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#33 Standartinė woodberry » 13 Lie 2004, 21:55

Filmą beveik visada lengviau įsiūlyti nei knygą. Aš savo tėvams niekaip nesugebu įsiūlyti knygų, nors ir filmai labai patiko. Bet aš dar neprarandu vilties. HP juk vis dėlto mamai pavyko įsiūlyt :D

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#34 Standartinė gilthoniel » 14 Lie 2004, 20:19

Starlin rašėCOLONTaaaip, bilietų pirkimas iš anksto pažįstamas visiems. Arba ėjimas kas antrą dieną į kino teatrą (pradedant lapkričio mėnesiu) ir klausinėjimas, ar nebus išankstinio seanso... Arba ėjimas į RotK per atostogas Ispanijoje... Visi mes vieno likimo draugai. :p
...arba nusitrenkimas į NZ ir ten visos dienos - nervų tąsymo, kai tavo bilietus užsisakė visokių LotRo turų ir safarių gidai, o apie vargus turizmo agentūroje, negalinčioje užsakyti bilietų prieš porą mėnesių, nekalbu...

O knygas man labai gerai sekasi įsiūlyti :D Kaip tik filmą sunkiau.
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#35 Standartinė Indraja » 03 Rgp 2004, 12:37

Per atostogas pagaliau pabaigiau UT ir "The Hobbit" angliškai. Tik pamanykit - net ir jo vertime yra ne tik lietuvinimo netikslumų.

He, pamirštame paminėti gana sunkios stadijos simptomą - fanų kūrybos rašymą. Pati jos specialiai nerašau, bet... netyčia prirašiau į posttolkinistinį žaidimą ir prikūriau mįslių. Ir neraštingai užrašiau melodiją giesmei "Snow white, O Lady clear..." O dabar rašau savąją eldalogijos referato pusę.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#36 Standartinė Toma » 19 Rgp 2004, 15:01

Atrodo, kad atradau gerą būdą, kaip užkrėsti ŽV liga. Jeigu draugui nusimato ilga ilga ir nuobodi kelionė, lyg tarp kitko reikia pasiūlyti su savimi pasiimti ŽV "laikui užmušti". Įbrukau FotR... Pirmi įspūdžiai - "nu šakės!" :D Niekada nemaniau, kad gali būti malonu ne tik tokia liga sirgti, bet dar ir ja užkrėsti :lol: Žiauriai skamba, žinau...

Vartotojo avataras
Milda
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 98
UžsiregistravoCOLON 31 Rgp 2004, 14:12

#37 Standartinė Milda » 11 Rgs 2004, 19:20

Gėda man prisipažinti, bet teks :oops: . Perskaičiau tik pirma knygą "Žiedo brolija". O vat kitų dar neperskaičiau. Aš kažkaip knygas skaitau pakankamai lėtai. Dabar reta knygą sugraužiu per keletą dienų. O viskas prasidėjo nuo to, kad nuėjau į pirmą filmą. Mano draugė dar "Žiedo brolijai" nepasirodžius Lietuvoje jau baisiausiai kreizėjo ir kalbino eiti. O aš, nenorėdama jos nuvilti dėl kompanijos sutikau nueiti. Ir nesitikėjau pamatyti tokio įdomaus dalyko. Nuo to viskas ir prasidėjo.

Anksčiau apie šitą autorių ir jo kūrybą nieko nežinojau, kol neprasidėjo visuotinė psichozė. Mano šeimoje knygos yra labai skaitomos, bet fantastikos mėgimas laikomas jaunystės bruožu. Taigi tėvų nėra net ko bandyti sužavėti šita knyga.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#38 Standartinė Elfhild » 11 Rgs 2004, 19:26

Nėra čia ko gėdytis ;) Labai gerai, kad dar antros ir trečios neskaitei - kai perskaitysi, galėsi mums pateikti savo išsamius pirmuosius įspūdžius ;) visada įdomu pirmo įspūdžio klausytis.

O ta tavo draugė, kuri kreizėjo ir kalbino į FotR nueiti, žino apie forumą?
Hrrrr

Vartotojo avataras
Milda
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 98
UžsiregistravoCOLON 31 Rgp 2004, 14:12

#39 Standartinė Milda » 11 Rgs 2004, 19:40

Ta mano draugė filosofiją studijuoja, ir su kompais nelabai draugauja. Nors bandau ja su jais supažindinti, nors sekasi man ne kaip. O apie forumą jai jau pranešiau.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#40 Standartinė Laiqualasse » 11 Rgs 2004, 20:45

Milda rašėCOLON<..> ir su kompais nelabai draugauja. Nors bandau ja su jais supažindinti, nors sekasi man ne kaip.
Va čia tai pagarba žmogui. Sugebėti gyventi XXI amžiuje ir būti nepriklausomam nuo kompo pajėgia ne kiekvienas, oi ne kiekvienas. Didžiausia elfiška pagarba, taip ir perduok tai savo draugei ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

BUTTON_POST_REPLY