Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 10 Gru 2018, 07:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 120 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2007, 20:28 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Būdama kokioje aštuntoje klasėje, bandžiau skaityti ŽV vien tam, kad pamatyčiau, dėl ko visas pasaulis eina iš proto. Per didelius vargus įveikiau vos porą puslapių, pagalvojau kažką panašaus į "na ir nesąmonė" ir numečiau knygą į šalį. Tai, ko gero, buvo viena didžiausių klaidų mano gyvenime... :cry:
Kai pasirodė filmai, jais visiškai nesidomėjau. "Žiedo broliją" pamačiau tik per šias Kalėdas, kai ją pagaliau parodė LNK :oops: Po to keletą dienų vaikščiojau kaip apdujusi. Tuoj pat išsinuomojau ir pažiūrėjau "The Two Towers", o tada nulėkiau pirkti knygų. Per žiemos atostogas sėdėjau kaime, atskirta nuo viso pasaulio, ir ištisas dienas skaičiau... Atradau visiškai naują pasaulį, į kurį norėjosi pasinerti kuo giliau. "Karaliaus sugrįžimą" pamačiau jau po knygos. Bet, nors ir kokie geri būtų filmai, mano simpatijos visuomet liks atiduotos knygoms :D
Dabar laikas būtų skaityti Silą, bet bandau ištverti iki vasaros (gana jau, kad žiemos sesija per ŽV šuniui ant uodegos nuėjo)... :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2007, 23:53 
Atsijungęs
Melkoras Morgotas Metraštininkas
Vartotojo avataras

Jei ne paslaptis, kuriais metais buvo tavo aštunta klasė? Kažkaip neatsimenu pastebėjimo, kad prieš filmus "visas pasaulis" būtų ėjęs iš proto dėl ŽV... Na, nebent tu mokyklą lankei Amerikoje hipių laikais ir savo akimis matei dar šviežiais dažais kvepiančius užrašus "Frodo lives!" :D

Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bal 2007, 15:17 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Man irgi viskas prasidejo 8 ame klaseje. (tik mazdaug pries 25 metu) Prisiminau kaip vienas mokytojas su viena bendraklase aptare Zv. Trumpai sakant pagal ju nuomone: pirmu 100 puslapiu gan nuobodokai, bet po to tikras rojus. Kaip tik reikejo anglu kalbai knyga isrinkti, ir pas broli rado Ziedo brolija Anglu kalba, todel nusprendau ta knyga pabandyti. (Man buvo nuo pat pirmo puslapio labai idomu, ir perskaiciau per pora dienu) Dabar jau perkaiciau nezinau kiek kartu ir Anglu, Olandu ir Lietuvu kalba. Siaip Ziedu brolija buvo mano pirma rimta knyga ka as perskaiciau Lietuviskiai. Tada dar beveik niekas nezinojo apie ZV, ir man teko garbe paaiskinti zmonems ka reiskia ZV.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bal 2007, 16:20 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

uruk-hai - ho, šauniai!
Laiqua - dėl Nifredil - gali būt, gali būt, mano norui perskaityt ŽV pirminį postūmį davė laikraštiniai straipsniai apie tai, jog britai jį išrinko geriausia knyga. Pamaniau - visgi tai turėtų kažką reikšti :) Ir tai vyko 1998m.

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bal 2007, 07:29 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Laiqualasse rašė:
Jei ne paslaptis, kuriais metais buvo tavo aštunta klasė? Kažkaip neatsimenu pastebėjimo, kad prieš filmus "visas pasaulis" būtų ėjęs iš proto dėl ŽV... Na, nebent tu mokyklą lankei Amerikoje hipių laikais ir savo akimis matei dar šviežiais dažais kvepiančius užrašus "Frodo lives!" :D

Aštunta klasė buvo gal 2001 metais :D Na, pas mus gal ir nėjo visi iš proto, bet žinojau, jog pasaulyje ši knyga labai populiari :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgp 2007, 18:55 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Man žv ir hobitą nupirko teta. Tai buvo seniai, gal prieš 6 metus. Hobitas man be galo patiko, o ŽV visai ne (nes buvau per maža jį skaityti). Tada prieš 3, gal 2 metus į rankas paėmiau ŽV. ir nebepaleidau. Dabar užsisakiau Silmarillion. Po kokio mėnesio gausiu. Laukiu nesulaukiu... Dar mėgstu larpg.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgp 2007, 23:13 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą +
Vartotojo avataras

O aš iš pradžių pamėgau LOTR geimus. Žiauriai pamėgau. Tai vėliau nuspredžiau išmegint knygą. Tai ir pakerėjo mane. Vėliau pamačiau filmus, dar labiau patiko tai ir pradėjau domėtis Viduržemio istorija...

Paskutinį kartą redagavo Aragornas 15 Rgp 2007, 23:19. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgp 2007, 23:18 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Berods, pirmas atvejis, kai viskas prasidėjo nuo žaidimų. :roll: Ką gi, būna ir taip.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgp 2007, 13:41 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

manau man irgi viskas prasidėjo kažkur 8-9 kl. iki tol draugė apie filma ten man pasakodavo ir pasakodavo, o aš tik pro ausis praleisdavau ir numodavau ranka... galvojau dar vienas durnas filmas po saule... ir vieną sykį atsitiktinai pamačiau per LTV dokumentini kaip buvo kūriamas ŽV. tada jis mane pakerėjo, užgulė visą mano protą. ir galvoj sukos tik viena mintis - iš kur gaut filma pažiūrėt?!?! :!:
filmus gavau, knygas parsivežiau iš vln, poto jau pati nusipirkau. o hobita tai 9klasėj iš mokykos bibliotekos gavau, bibliotininkė tai patraukė mane per dantį, ar neperdidelė vaikiškom knygutėm.. :? bet dzin, perskaičiau ir sedėjau laiminga.. :) db jau kokius 3-4 kartus knygas perskaičius, o apie filmų žiūrejima tai ir patylėsiu, nepamenu kiek kartų mačiau... :oops: :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: .
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2007, 17:53 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Viskas prasidėjo 2007 metų vasarą... :D :lol: :) Perskaičiau pirmą dalį...dabar akis ganau antroje dalyje... ;) O iš filmų mačiau tik pirmą dalį, bet dabar siunčiuos visas tris... :p

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2007, 18:52 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

na, aš pirmą kart ŽV knygą pamačiau 7kl.(lygtai). ;) Tai buvo kai kartą ėjau į biblioteką pasiimt kokių knygų paskaitinėt, ir ant naujausių knygų lentynos man krito į akis dvi. Tai buvo ŽV ir Haris Poteris. Kažkaip ŽV man pasirodė labai kvaila knyga, tai pasiėmiau skaityt Harį Poterį. :?
Bet po kiek laiko mama skitė ŽV rusiškai ir sakė , kad labai geros knygos. Vėliau ir aš pradėjau skaityt ŽV tik lietuviškai, ir taip užsikabliavau, kad tiesiog "suryjau" tas knygas :D
Po to peržiūrėjau visus filmus , jau nežinia po kiek kartų, nes jie tikrai "veža" ;)
tai vat taip man buvo ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: .
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2007, 19:11 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Taip, filmai tikrai amazing! 8O 8) :!:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2007, 16:33 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

O jei aš labai žeurei neapsirinku, tai lygiai prieš 13 metų rugsėjį knygynuose pasirodė mano ilgai laukta knygutė su kvailu viršeliu - "Žiedo Brolija" (tiesa, ten to nebuvo paminėta ant viršelio, ir pusę knygos maniau, jog čia visas ŽV).

Tai va, tai buvo pasakiškai gražus ruduo, jei kas pamenat, auksiniai lapai laikėsi ant medžių beveik iki Kalėdų, buvo be galo šilta. Gaila, nematėt manęs tada - tiesiog svaigau nuo Viduržemės, nuo Frodo kelionės, sijonai iki žemės, paltukas/apsiaustukas susegtas sage (kai prasidėjo rudeniški vėjai, kad kaklas nešaltų, iki speigų tais metais nenešiojau šaliko)...

Ir dabar kas kartą (ypač, jei gražus ruduo) dilgteli širdis - iškeliauti tuo keliu, kuris vingiuoja vis toliau ir t.t. apsiavus tvirtus batus, lengva kuprine ant pečių ir - obuolys einant, pypkutė - sedint...

O paskui - iki žibučių...
Žibučių prirankiojau, gal palaukti grybų...
Laukiu, kol vanduo sušils...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2007, 20:42 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

O taip... Aš net nemėginsiu nupasakoti ka jaučiau perskačiusi knygas ir pamačiusi fimus (prieš kokius 1,5 metus)... Kažką panašaus kaip Laurien ir Coranar...Vaikščiodavau visai išsiblaškiusi, galvojau tik apie visą tą nepaprastą pasaulį ir viską kas su juo susiję, visa kita buvo nesvarbu...Mane visa tai labai stipriai paveikė...buvau savotiškoj komos būsenoj...Tai tiesiog nepakartojama O:)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 19:37 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Na, o man su ŽV pirmą kartą teko susidurti gal maždaug prieš tirs ar keturis metus :roll: Iš pradžių man šios knygos nelabai patiko, bet kai pamačiau filmą.... tai galva apsisuko-padarė nežmoniškai didelį įspūdį, tai tada vėl skaičiau iš naujo visai kitomis akimis.... Filmus galėčiau žiūrėt iki pamėlynavimo :D

Haryan haiya-vahaiya mίrië:
Lótë loctala, súrë lindala,
Alassenya ná alat sinomë

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Rgs 2008, 18:19 
Atsijungęs
Lietė Žiedą

Tai atsitiko šių metų pavasarį...

Man buvo taip. Kadangi esu knygų žiurkė, tai man visada stinga rašliavos (t. y. neturiu ką skaityt), ir vieną kartą peržiūrinėjau savo knygų lentyną. Užtikau "Hobitą" - dovanotą tetos, dar nebandytą. Pradėjau skaityt, ir užsikabinau... ŽV neturėjau, tai klasiokė paskolino. Skaičiau 100 kartų...
Diagnozė: iki šiol vaikštau apdujusi ir svajoju apie Viduržemę 8O 8O 8O

Paskutinį kartą redagavo Enya 09 Lie 2009, 14:56. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Rgs 2008, 21:16 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Visuomet gerbiau tuos, kas užsikabino nuo knygų, o ne nuo filmo. 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Rgs 2008, 21:31 
Atsijungęs
Lietė Žiedą

Dėkui ;) Aš irgi taip pat.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Lap 2008, 18:30 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

O man net gana sunku išskirstyti - vargu ar vien tik nuo knygų:
http://indraja-rrt.livejournal.com/29143.html

Arthoron-Volochonskij-BG

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Lap 2008, 18:54 
Atsijungęs
Matė Žiedą
Vartotojo avataras

Aš pradėjau skaityti Žv 8 metų perskaičiau 200 psl nepatiko o per aną savo gimtadienį2007 Gavau viska koplektą nes labai mėgau fantastinio žandro knygas tai pradėjau skaityti per savaitę perskaičiau visas ir norėjau dar bet negavau :D

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 120 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007