Prisistatykite, naujokai! -- 5

Sēo lang-bidene gaderung: apie šį puslapį, naujokų prisistatymai
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Idril
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 24
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2013, 12:05

Re: Prisistatykite, naujokai! -- 5

#601 Standartinė Idril » 12 Lie 2015, 20:43

Idrilė rašėCOLONAtrodo, kad mums abiems patinka Idrilė \:D/ . Kad nesimaišytų, aš būsiu Idrilė nr.2 :D :D
Sveika prisijungusi .
Šį vardą man vardų konverteris pasiūlė :) . Maniškis baigiasi ties L :D , taigi abi kaip ir nr.1 esam :D
(mes ir herbą turim 8) )

Dheltarion
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 2
UžsiregistravoCOLON 27 Lie 2015, 19:20

#602 Standartinė Dheltarion » 27 Lie 2015, 20:02

Sveiki, nenorėjau kurti naujos temos dėl vieno klausimo, tai šalia prisistatymo jo ir paklausiu.

Taigi, Paulius, 20m, iš Kauno. Tolkieno kūryba ir viduržemiu, ypač viduržemiu domiuosi jau gan senai. Niekas nenori su manim žiedų valdovo žiūrėt :D nes aš po dvi valandas aiškinu kas didžiajame kontekste vyksta kiekvienoj scenoj, nu žodžiu, die hard fan. Nežinojau net kad lietuvoje turim tokią draugiją. Maniau kad labai nepopuliarus dalykas lietuvoje yra tolkienas. Todėl radęs jūsų forumą nustebau ištikro. Pačiam buvo kilus idėja kažkada tokią bendruomenę burti, bet aš ne toks žmogus, kad tokio dalyko imčiaus, tai nieko ir nedariau.

Žod-iu, turiu vieną klausimą. Nepastebėjau LOTRO (Lord of the Rings Online) subforumo (skilties) jūsų forume. Taigi ar nėra pas jus žmonių, žaidžiančių šį žaidimą? Visdėlto, juk tai geriausiai perteiktas viduržemis elektroninėje erdvėje.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#603 Standartinė Laiqualasse » 27 Lie 2015, 22:49

Labas, Dheltarion :) Pas mus vietą, manau, tikrai rasi ;)

LOTRO skilties neturime, gijos, atrodo, irgi nebuvo. Tiesiog nepasitaikė pas mus forume užkibusių ant to žaidimo (aš asmeniškai, pavyzdžiui, apskritai MMO nemėgstu). Bet visada tokią giją galima sukurti ir pabandyti rasti bendraminčių :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Legolas86
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 128
UžsiregistravoCOLON 15 Rgp 2007, 20:39
MiestasCOLON LORIEN
CONTACTCOLON

#604 Standartinė Legolas86 » 01 Rgp 2015, 20:07

Sveiki prisijunge :3 :sm9:
VISA YRA TAI IR NE-TAI, TAI IR NE-TAI SYKIU, NEI TAI, NEI NE-TAI
Alassenya ná alat sinomë

Vartotojo avataras
Paulius
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 28
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2014, 21:01
MiestasCOLON Edinburgas, Škotija

#605 Standartinė Paulius » 05 Rgp 2015, 20:31

Dheltarion rašėCOLONSveiki, nenorėjau kurti naujos temos dėl vieno klausimo, tai šalia prisistatymo jo ir paklausiu.

Taigi, Paulius, 20m, iš Kauno. Tolkieno kūryba ir viduržemiu, ypač viduržemiu domiuosi jau gan senai. Niekas nenori su manim žiedų valdovo žiūrėt :D nes aš po dvi valandas aiškinu kas didžiajame kontekste vyksta kiekvienoj scenoj, nu žodžiu, die hard fan. Nežinojau net kad lietuvoje turim tokią draugiją. Maniau kad labai nepopuliarus dalykas lietuvoje yra tolkienas. Todėl radęs jūsų forumą nustebau ištikro. Pačiam buvo kilus idėja kažkada tokią bendruomenę burti, bet aš ne toks žmogus, kad tokio dalyko imčiaus, tai nieko ir nedariau.

Žod-iu, turiu vieną klausimą. Nepastebėjau LOTRO (Lord of the Rings Online) subforumo (skilties) jūsų forume. Taigi ar nėra pas jus žmonių, žaidžiančių šį žaidimą? Visdėlto, juk tai geriausiai perteiktas viduržemis elektroninėje erdvėje.
Yay, turėsiu bendravardį bendraamžį forume :D Sveikas atvykęs.

LOTRO esu žaidęs, bet pastaruoju metu tą darau labai nereguliariai, retkarčiais. Kartą per kelis mėnesius, maždaug, užsivedu max 1-2 savaitėms, kol atsibosta ir kiti dalykai patraukia dėmesį :D Man taip būna su MMORPG - dauguma jų tiesiog atsibosta dėl tų lakstymų pirmyn atgal. Prie LOTRO, skirtingai nei prie kitų, totaliai atsibodusių, vis dar sugrįžtu, nes tai yra pakankamai neblogas MMORPG, ir man visai patinka palakstyt po Viduržemę, kai neturiu ką veikt. Bet šiaip tikrai nesu atsidavęs MMORPG žaidėjas. Paprastai, jeigu jau ką nors žaidžiu, tai iš Strategy žanro, kaip Civilization etc.

One ring
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 1
UžsiregistravoCOLON 04 Lap 2015, 19:51

#606 Standartinė One ring » 04 Lap 2015, 20:48

Mae govannen!!
Esu naujokas. Faktai apie mane:

*Rimtai domiuosi Tolkinu ~pusantrų metų, žiedų valdovą pirmą kart pamačiau dar prieš mokyklą.
*Mėgstu skaityti, skaičiau Silmariljoną, LotR, Hobitą, Hurino vaikus. Dabar LotR skaitau angliškai. :sm12:
*Mėgstu gamtą.
*Nemėgstu naujų technologijų :sm7:
*Kaip svečias šį forumą lankiau keletą mėnesių, taigi viską čia pažystu \:D/
*Elfiškai( Sindariškai) truputį papliurpt galiu.
*Labai domiuosi kalbomis.
*Mėgstamiausia padermė(rasė) matyt bus elfai...
*Mėgstamiausias veikėjas iš LotR... Matyt Boromiras... Toks žmogiškas..

Rodos viskas :whistle: Iki!!

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#607 Standartinė Laiqualasse » 05 Lap 2015, 00:29

Gerą vakarą, Vienas Žiede, malonu matyti prisijungusį :) (Labai dabar įdomiai atrodo, kad "One Ring" yra "Girdėjęs apie žiedą" :) )
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#608 Standartinė Maja » 18 Lie 2016, 16:41

Linkėjimai visiems senbuviams :D ir sveiki visi naujieji Žiedo Užburtieji :sm3:

Labas Idrile ;)

Su jumis sveikinasi labai sena "naujokė", vykdydama pažadą, kelionės metu sutiktai Idrilei (kaip čia dabar atsirinkti - kuriai iš dviejų?... 8-[ )
Netikėtai įsišnekėjome apie bendrus pomėgius ir pasirodė, kad pasaulis mažas, o tolkinistą galima sutikti bet kur :D
Užplūdo sentimentai ir užsukau pasižiūrėti, kaip čia visi gyvuojate :D
:)

Vartotojo avataras
Idrilė
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 163
UžsiregistravoCOLON 09 Lie 2015, 17:38

#609 Standartinė Idrilė » 25 Lie 2016, 00:12

Sveiki!
Šitai Idrilei :)
Smagu, kad išpildei pažadą prisijungti :)
Aure entuluva

BUTTON_POST_REPLY