Prisistatykite, naujokai! -- 5

Sēo lang-bidene gaderung: apie šį puslapį, naujokų prisistatymai
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

Re: Prisistatykite, naujokai! -- 5

#521 Standartinė Elentari » 06 Bal 2014, 23:10

Oho, koks įspūdingas CV :D Sveikas prisijungęs :D 10 faktų nebūtinai riba, gali papasakoti ir daugiau apie save, visada įdomu sužinoti daugiau apie naujus narius ;)
---

Vartotojo avataras
Alma
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 127
UžsiregistravoCOLON 24 Bir 2011, 21:37
MiestasCOLON Vilnius

#522 Standartinė Alma » 06 Bal 2014, 23:13

Lucid dreaming! Jėga. :D Pagal kokią techniką, jei ne paslaptis? Esu šiek tiek bandžius, žiauriai kabina, būtų žiauriai faina pasidalint patirtim. Tik gal až, kad adminai nerūstautų. :)
P.S. Sveikas prisijungęs.

Aethe, near my heart.
Without vanity, the ribbon.
Without duty, the wind.
Without blood, the victory.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#523 Standartinė Laiqualasse » 06 Bal 2014, 23:59

Paulius rašėCOLONypač kadangi laikau save atsidavusiu Tolkino gerbėju, arba bent jau laikiau, prieš pamatydamas čia esančių narių žinias ir entuziazmą (gali tekt permąstyt, ką reiškia "atsidavęs gerbėjas") :)
Gerbėjiškas atsidavimas mūsyse matuojamas tikrai ne žinių kiekiu :) Sveikas prisijungęs, pagal aprašymą matau, kad į bendrabepročių kompaniją turėtum tikti :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Paulius
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 28
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2014, 21:01
MiestasCOLON Edinburgas, Škotija

#524 Standartinė Paulius » 07 Bal 2014, 00:06

Elentari rašėCOLONOho, koks įspūdingas CV :D Sveikas prisijungęs :D 10 faktų nebūtinai riba, gali papasakoti ir daugiau apie save, visada įdomu sužinoti daugiau apie naujus narius ;)
Nesu labai nusiteikęs rašyt ilgo CV :D Bet esu įsitikinęs, kad bus progų susipažint :)
Alma rašėCOLONLucid dreaming! Jėga. :D Pagal kokią techniką, jei ne paslaptis? Esu šiek tiek bandžius, žiauriai kabina, būtų žiauriai faina pasidalint patirtim. Tik gal až, kad adminai nerūstautų. :)
P.S. Sveikas prisijungęs.
Nesitikėjau čia surast sąmoningų sapnuotojų - tas punktas buvo skirtas daugiau sudominimui :D Maloniai nustebinai. O man labiausiai patinkanti technika yra WILD, nors su kitomis irgi esu turėjęs gerų rezultatų. Siekiant nenukrypt nuo temos, galiu pasakyt, kad Lucid Dreaming yra geras būdas pirmame asmenyje nukeliaut į Ardą :D Iš tikrųjų, tai vienas iš mano tikslų. Didelė motyvacija. Planuoju sudalyvaut kokiam nors mūšyje. Galbūt mūšyje dėl Minas Tirith. Arba nusikelt į Pirmą Amžių ir nugalėt Morgotą. Epic :D
Laiqualasse rašėCOLON
Paulius rašėCOLONypač kadangi laikau save atsidavusiu Tolkino gerbėju, arba bent jau laikiau, prieš pamatydamas čia esančių narių žinias ir entuziazmą (gali tekt permąstyt, ką reiškia "atsidavęs gerbėjas") :)
Gerbėjiškas atsidavimas mūsyse matuojamas tikrai ne žinių kiekiu :) Sveikas prisijungęs, pagal aprašymą matau, kad į bendrabepročių kompaniją turėtum tikti :)
Ačiū :) Vadinasi, vis dar esu atsidavęs gerbėjas. Yay! :D

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#525 Standartinė Aredhel » 07 Bal 2014, 15:57

Sveikas prisijungęs. :) Malonu matyti naujus entuziastingus vei... t.y. avatarus. ;) Jei turėsi progą, kviečiu apsilankyt mūsų renginiuose, būtų malonu susipažinti ir gyvai. :)
Artimiausi renginiai, gimtadienis (ateinantį savaitgalį) ir po to berods LARP'as (pastarieji yra puiki galimybė pabūti Ardoje "gyvai"). :)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Paulius
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 28

#526 Standartinė Paulius » 07 Bal 2014, 16:08

Aredhel rašėCOLONSveikas prisijungęs. :) Malonu matyti naujus entuziastingus vei... t.y. avatarus. ;) Jei turėsi progą, kviečiu apsilankyt mūsų renginiuose, būtų malonu susipažinti ir gyvai. :)
Artimiausi renginiai, gimtadienis (ateinantį savaitgalį) ir po to berods LARP'as (pastarieji yra puiki galimybė pabūti Ardoje "gyvai"). :)
Dėl gimtadienio svarstau. Teoriškai turėsiu galimybę, nes kaip tik būsiu Lietuvoj. Galbūt. Sakyčiau, kad netgi tikėtina :D
O kas yra LARP'as? Negirdėjau apie tokį.

Taisymas: Nesvarbu, jau sužinojau. Skamba įdomiai :)

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#527 Standartinė Aredhel » 07 Bal 2014, 20:09

Įdomu ir yra. ;) (Nedidelis spoileris) šio LARP'o siužetas turėtų vykti kelios dienos po Penkių armijų mūšio (kas dar nežino, tai yra Hobito pabaiga), Vienišojo kalno apylinkėse. Dalyviai bus dvorfai, žmonės, elfai ir greičiausiai orkai (skaičius, manau, priklausys ir nuo dalyvių skaičiaus). Dėl daugiau informacijos netrukus bus sukurta nauja gija, sekite forume Ardos metraščiuose. :)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#528 Standartinė Laiqualasse » 07 Bal 2014, 20:22

Dar pridėsiu, kad ką tik sukūriau giją tam LARP žaidimui, taigi siūlau tolesnius klausimus uždavinėti ir aptarimus perkelti į ją.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

kiu
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 1
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2014, 10:36

#529 Standartinė kiu » 15 Bal 2014, 09:12

Sveiki.

Mano vardas Marius, nors daug kas mane žino, kaip kiu arba strakalą. Dabar jau toks pražilęs strakalas :)
Patinka įvairi fantezi, sf, mistika, geri klasikiniai siaubo romanai. Ir visa likusi gera literatūra, filmai, spektakliai.
Anksčiau gyvenau Kaune, dalyvavau fantastikos mėgėjų klube "Feniksas" veikloje, vienu metu leidau fenzinus "Fenikso plunksna", kai turėdavau jėgų prisidėdavau prie Lituaniconų organizavimo, rengimo. Kelių Lituaniconų metu padėdavau leisti "Express biuletenius"...

Tolkinistai mano nesenas (2-3 metai) atradimas. Patinka žmonės ir žibančios jų akys (nebūtinai po alaus) kai bendraujama jiems svarbiomis temomis. Bandau rasti savo vietą Vilniuje ir man dar santykinai mažai ištyrinėtam J.R.R.Tolkino pasaulyje, ypač domina dar neišleistos Tolkino knygos. :)

kiu

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#530 Standartinė Laiqualasse » 15 Bal 2014, 10:20

Labas, kiu :) Malonu, kai ir tokie seni vilkai fantastai prisijungia prie mūsų bendrabepročių kompanijos ;)

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#531 Standartinė Aredhel » 15 Bal 2014, 11:04

O, kaip smagu, kad prisijungei čia. :) Tikiuosi pavyks surasti tą vietą.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Paulius
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 28

#532 Standartinė Paulius » 15 Bal 2014, 18:36

Sveikas atvykęs. Matosi, kad užsiimi įdomia veikla. Jauskis kaip hobitas savo oloje :)

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#533 Standartinė Elentari » 19 Bal 2014, 10:38

Smagu, kad prisijungei, Kiu :)
---

Vartotojo avataras
sheila
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 8
UžsiregistravoCOLON 26 Geg 2014, 01:55
MiestasCOLON Kol kas Tenerifė, bet tuoj keisis.
CONTACTCOLON

#534 Standartinė sheila » 26 Geg 2014, 02:53

Sveiki visi!
Taigi aš esu Nelė, o sheila vadinuosi visuose internetiniuose puslapiuose jau labai seniai, todėl nepykit, kad nepasivadinau jokiu Viduržemietišku vardu :P
Man 26-eri, esu kūrybinga ir laisva siela, o kartu ir varlė keliauninkė - šokuoju iš vienos šalies į kitą, ir niekaip neatrandu man skirto kūpsto.

Kalbant apie Tolkien'ą - nelabai buvau girdėjusi apie Žiedų Valdovą iki pat filmo pasirodymo, kurį pradėjusi žiūrėti užmigau po 5 minučių. Ir sakiau, jog niekad nebebandysiu žiūrėti. Bet kažkaip prabėgus 10-ai metų ir pati pasikeičiau, ir mano požiūris į daugelį dalykų. Tik prieš 2 metus pradėjau skaityti Hobitą, paskui Žiedų Valdovą, tada ir filmus peržiūrėjau, ir tiesiog įsimylėjau Viduržemį ir jame besiplėtojančias istorijas. Ir keikiau save, kad nepabandžiau skaityti anksčiau! Dabar vėl skaitau iš pradžių, vėl peržiūrėjau filmus (jau trečią kartą) ir niekaip "nepasisotinu".

Ir pati mėgstu rašyti, tad dabar užsidegusi didžiuliu noru, pradėjau kurti savo pasaulį, ir labai stengsiuos, kad jis būtų bent krupele tiek pat užburiantis, kaip ir Viduržemis. Aišku, su pirmąja knyga kažin ar pavyktų taip gerai kaip Tolkien'ui, bet juk pabandyti verta.. :)

O šį forumą atradau per temą apie Didįjį Žygį per Lietuvą - ach, kaip norėčiau pakeliauti šitaip! Bet kad beveik nebūnu Lietuvoje, tai kažin ar kada pavyktų prisijungti. O jei jau ir visai atvirai šnekant, tai labai norėčiau pakeliaut kraštais, kuriuose mylių myliomis nėra jokių greitkelių, didmiesčių ir elektros stulpų... Pasijusti, lyg keliautum Viduržemiu. Tikriausiai reik keliaut į Naująją Zelandiją, hehe :lol:

P.S. Atsiprašau už tokį ilgą prisistatymą. Bet jei prisistatyčiau trumpai drūtai, pokalbis būtų panašus į: "Sveiki, aš Nelė, man patinka Tolkien'as." "Labas, Nele, mums irgi".

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#535 Standartinė Laiqualasse » 26 Geg 2014, 09:16

Labas, sheila! Malonu, kad prisijungei, tikiuosi, kad neseniai užgimusi tolkinistinė manija neapleis ilgai :)

Jei kažką rašai ir nori parodyti kitiems, mes turime tam erdvę Feanoro pasekėjų kategorijoje. Apie kitą mūsų veiklą informacijos rasi Ardos metraščiuose ir Fangorno fronte (ten apie žygius). Ne tik vasariniai žygiai pas mus būna, kartais išeiname ir į trumpesnius, taigi galimybių prisijungti turėtų atsirasti :)

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#536 Standartinė Gedeonas » 26 Geg 2014, 09:27

Labas Nele! Mums irgi ;).

Smagu jog prisijungei, bendramintiški žmonės visada laukiami :).
sheila rašėCOLON..... O jei jau ir visai atvirai šnekant, tai labai norėčiau pakeliaut kraštais, kuriuose mylių myliomis nėra jokių greitkelių, didmiesčių ir elektros stulpų... Pasijusti, lyg keliautum Viduržemiu. Tikriausiai reik keliaut į Naująją Zelandiją, hehe :lol:
.....
O vat su šiomis mintimis čia rasi nemažai bendraminčių :).
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#537 Standartinė Exo » 26 Geg 2014, 10:25

sheila rašėCOLONSveiki visi!
O jei jau ir visai atvirai šnekant, tai labai norėčiau pakeliaut kraštais, kuriuose mylių myliomis nėra jokių greitkelių, didmiesčių ir elektros stulpų... Pasijusti, lyg keliautum Viduržemiu. Tikriausiai reik keliaut į Naująją Zelandiją, hehe :lol:

Nuoširdžiai? Užtektų ir Lietuvos patikėk ;) Va savaitgalį kaip tik klampojom pelkėse, grįžę meldėmės elektros stulpams :D (nu ok, ne visi iš mūsų ale vis tiek :D )
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
sheila
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 8
CONTACTCOLON

#538 Standartinė sheila » 26 Geg 2014, 11:36

Hehe, na tikiu, kad ir Lietuvoj taip galima, tik kad va tas troškimas vis pamatyti kažką neregėto ir gniaužiančio kvapą. Nors ir pati dar daugelyje nuostabių Lietuvos vietų nesu buvusi (kad ir toj pačioj Velnio duobėj, prie Aukštatijos ežerų ar Kuršių Nerijoj), ir dabar gailiuosi, kad neaplankiau jų, kol dar gyvenau Lietuvoj.. Gal išeis kaip nors, kai grįšiu trumpam. Tuo pačiu galėčiau ir savo vaikiną pasiimti, parodyt jam ir kitas Lietuvos vietas, ne tik gimtąjį Alytų :D jis pats iš Toskanos, tai aišku prie gražių kraštovaizdžių pratęs, bet vistiek būtų įdomu. Jis, pamenu, kai pirmą sykį į Lietuvą su manim atvyko, tai labai stebėjosi plačiais Dzūkijos miškais ir keliais, vingiuojančiais tarp jų :)
Va savaitgalį kaip tik klampojom pelkėse, grįžę meldėmės elektros stulpams
P.S. Tikiuosi, tai buvo ne Mirusios Pelkės...

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#539 Standartinė Aredhel » 26 Geg 2014, 14:42

Sveika prisijungusi. :) Smagu matyti kitą Alytiškę čia.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
sheila
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 8
CONTACTCOLON

#540 Standartinė sheila » 26 Geg 2014, 15:08

Aredhel rašėCOLONSveika prisijungusi. :) Smagu matyti kitą Alytiškę čia.
O, kažkas dar iš Alytaus, fainai :) o ką veiki, vis dar jame gyveni?

BUTTON_POST_REPLY