Prisistatykite, naujokai! -- 5

Sēo lang-bidene gaderung: apie šį puslapį, naujokų prisistatymai
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Brethil
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 13 Lap 2013, 14:54

Re: Prisistatykite, naujokai! -- 5

#501 Standartinė Brethil » 15 Lap 2013, 15:19

Ačiū už sutikimą!
Visada labai pavydėdavau žmonėms, kurie turėdavo galimybę lankytis forumo renginiuose, nes aš kaip ir per maža dar buvau, tad dabar jei tik sutaps mano buvimo Lietuvoje laikas su kokiu nors tolkinistų susitikimu, būtinai dalyvausiu! :)

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#502 Standartinė Elentari » 19 Lap 2013, 10:44

Sveika sugrįžusi! Bet tai kaip makaluosis dabar tie nikai, o nenori senojo susigrąžinti? ;) Man būtų smagu senuoju niku ir matyti tave ;)
Tokia prie meno esi, gal ir papaišai kažkiek?
---

Brethil
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 3
UžsiregistravoCOLON 13 Lap 2013, 14:54

#503 Standartinė Brethil » 21 Lap 2013, 03:20

Papaišydavau anksčiau, bet po persikraustymo vis dar neprisiruošiu susipirkt įrankių, tai turbūt beveik visus turėtus įgūdžius jau praradau.

O dėl nicko tai problema ta, kad nebepamenu slaptažodžio ir to el. pašto nebenaudoju. Jeigu vis tiek būtų įmanoma kaip nors susigrąžinti, tai norėčiau, nes pačiai kažkaip keista staiga būt su nauju nicku, prie ano labai įpratus buvau :)

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#504 Standartinė Elentari » 21 Lap 2013, 03:41

Užklausiu adminų, ką galima padaryti.
---

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#505 Standartinė Laiqualasse » 21 Lap 2013, 14:21

Brethil rašėCOLONO dėl nicko tai problema ta, kad nebepamenu slaptažodžio ir to el. pašto nebenaudoju. Jeigu vis tiek būtų įmanoma kaip nors susigrąžinti, tai norėčiau, nes pačiai kažkaip keista staiga būt su nauju nicku, prie ano labai įpratus buvau :)
Tuojau pakeisiu tavo pašto adresą ir slaptažodį, ne problema, galėsi jungtis senu vardu :)

Taisa: done. Žiūrėk AŽ su informacija.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#506 Standartinė Exo » 22 Lap 2013, 08:47

Laiqua, tu pakeitei jos paswordą ir nusiuntei jį AŽ forume? :D
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#507 Standartinė Laiqualasse » 22 Lap 2013, 08:59

Pakeičiau senojo vartotojo slaptažodį ir nusiunčiau naujajam vartotojui :) Paskui ir emailą parašiau dėl viso pikto
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Ireth Tari Anwamanë
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 10
UžsiregistravoCOLON 05 Sau 2014, 20:15
MiestasCOLON Šiauliai

#508 Standartinė Ireth Tari Anwamanë » 05 Sau 2014, 21:50

Mae govannen!

Na ką, pasišvaisčius po jūsų gana jaukų forumą, nusprendžiau, kad ~gal būt~ neprošal būtų ir užsiregistruot. Pasirodėt draugiški, kiekvienas su savo charakteriu , bet draugiški. Tikriausiai šios dienos bėgyje apsireikšiu visose naujokų temose, bet žinot kaip būna, tai labai nepykite. ;)
Kaip tema ir reikalauja, toliau prisistatysiu keliais faktais apie save.
1. Esu keistas žmogus, aišku čia priklauso nuo to ką laikote keista, mat kiekvienam beprotystė pagal skonį. Aš aplinkinių nuomone turiu keistą, bet idomią pasaulėžiūrą, kas ne kiekvienam gali būti suprantama ar priimtina, bet dažnai į labai didelio masto diskusijas (ar tiesiog rietenas) nesiveliu, todėl tai neturėtų būt labai didelė problema. Visgi, jei jau poziciją turiu, tai ją ginu iki paskutinio kraujo lašo, nes šventai tikiu savo įsitikinimais :evil:, bet čia tik kai mėnulis ir žvaigždės kaip reikia susirikiuoja. :twisted:
2. Labai griet užsidegu ir išdegu. Kai kuriais atvėjais tai privalumas (anksciau minetos rietenos), bet dažnai pritrūksta garo ar tiesiog motyvacijos užbaigti projektus, darbus ir t.t. ,bet kadangi nuo to labai dar nenukentėjau tai kaip ir nesiskundžiu. Taip pat esu Avinas ir mane absoliučiai visos jo savybės atitinka, so there's that.
3. Duomiuosi viskuo ir apie viską, mėgstu suprast dalykus ir čia beveik kaip ir terapija gaunasi. Atsimenu mažesnė būdama tik enciklopedijom ir misdavau :lol: Tai reiškia jog žinau dažniausiai visko po truputį, apart dalykų kuriais esu apsėsta (apie tuos žinau viską). Trumpas sąrašiukas: Tolkien kūryba, Supernatural, BBC Sherlock, Doyle Sherlock, Fantasy ir nelabai knygos, dailė (nerašau menai, nes nei dainuot ,nei šokt nemoku), GoT (serialas, knygų paskaityti malonumo neturėjau), Biologija. Dar gal galėčiau Doctor who parašyt, bet čia taip kartais tik
4. Na ir kaip čia gavosi, kad dar nieko apie J.R.R.T nepapasakojau? Jei atvirai tai nėr ką ir pasakot. Nuėjau vieną dieną į knygyną ir galvoju: "Reikia kažką nusipirkt." Na ką, matau padėta ŽV trilogija, HV, Silm, Hobbitas. O kadangi aš tokia nematerialistė pinigų atžvilgiu tai galvoju velniai nematė, bus tų pinigų. Visas į glėbį, prie prekystalio ir namo. Tiesa, ŽV prieš tai buvau skaičiusi, tai pamaniau, kad klasika mano lentynoj pravers. :)
O jei kalbant bendrąja prasme tai esu mačiusi visus PJ filmus apie Tolkien kūrybą, turiu supratimą apie mitologiją, dabar beskaitydama Silm dar labiau įsitraukiau į viską, lyg akys prasivėrė.
Jei turėčiau įvardyt mylimiausią veikėją, tai tikriausiai būtų Galadriel, o antru ir trečiu numeriu eitu Arwen ir Legolas. Paminėjimo verti tikriausiai būtų Eowyn, Gandalf, Bilbo Baggins. Kaip bebūtų keista nei Frodo, nei Sam tarp jų nėr. :-k
5. Rusų nei bū ,nei me. Apart zdrastvite, menia zavut Karolina, ja zivu v litve.
6. Tikriausiai iš ankstesnio punkto supratot, kad mano vardas Karolina. Vadinkit kaip jum labiau patinka: Karolina, Ireth, Tari, Kara. Nelabai yra skirtumo. Tiesa, jei Karolinų čia daug, tai gal geriau tiesiog Ireth.
7. Save priskirčiau Elfams.
8. Esu Cosplay, LARP gerbėja, bet pati veikloje dar nesu dalyvavusi. :oops:
9. Mėgstu rašyt vardus ir pavadinimus pagal orginalą arba bent nelietuvinu iki galo. Norit tikėkit, norit ne, bet registracijos klausimas man problemų sukėlė. :D
10. Gyvenu šiaurės Lietuvoj, dideliam kaime Šiauliuose, kur visi apsimeta esantys iš didmiesčio, o nuvažiavę į Vilnių klykaut pradeda, nes: "Nū gi Haš end Emas."

Tai taip ir baigiam tokį kaip ir šablonišką prisistatymą. 8)
Paskutinį kartą redagavo 2 Ireth Tari Anwamanë. Iš viso redaguota 5 kartus.
"Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen, dan in Ulair!
Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen, dan in Ulair!"

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#509 Standartinė Elentari » 05 Sau 2014, 22:30

Sveika atvykusi, Ireth Tari Anwamanë ;) Ale jau niko ilgumas, reiks pravardę galvot, o tai liežuvį galima nusilaužt :lol: Gerai, Irith tinka :D
Koks išsamus ir linksmas prisitatymas, ačiū :supz: Pagal tai, ko apie save pripasakojai, tai surasi čia bendraminčių ne tik apie Tolkiną pakalbėti, bet ir apie kitką :)
Ireth Tari Anwamanë rašėCOLON2. Labai griet užsidegu ir išdegu. Kai kuriais atvėjais tai privalumas anksciau minetos rietenos), bet dažnai pritrūksta garo ar tiesiog motyvacijos užbaigti projektus, darbus ir t.t. ,bet kadangi nuo to labai dar nenukentėjau tai kaip ir nesiskundžiu. Taip pat esu Avinas ir mane absoliučiai visos jo savybės atitinka, so there's that.
Ale ką gi man tai primena? Paveikslėlis
---

Vartotojo avataras
Ireth Tari Anwamanë
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 10
MiestasCOLON Šiauliai

#510 Standartinė Ireth Tari Anwamanë » 05 Sau 2014, 22:37

Elentari rašėCOLONSveika atvykusi, Ireth Tari Anwamanë ;) Ale jau niko ilgumas, reiks pravardę galvot, o tai liežuvį galima nusilaužt :lol: Gerai, Irith tinka :D
Koks išsamus ir linksmas prisitatymas, ačiū :supz: Pagal tai, ko apie save pripasakojai, tai surasi čia bendraminčių ne tik apie Tolkiną pakalbėti, bet ir apie kitką :)
Labai malonu, kad patiko, o dėl tų bendraminčių tai neveltui registravaus, kad būtų apie ką šnekėt. Užteks kaip kokiam Morgotui aplink Valinorą sukinėtis.

o del to niko tai jau nezinau kaip cia isejo

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#511 Standartinė Elentari » 05 Sau 2014, 22:59

Tikiu, kad reigstuojantis buvo sunku pasirinkti niką, nes dažniausiai visi norimi būna užimti, bet vis tik man smalsu tavo pačios niko istorija, kaip jį sugalvojai, ką reiškia ir t.t., jei netingi papasakot :)
---

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#512 Standartinė Aldarion » 05 Sau 2014, 23:14

Labas, Ireth Tari Anwamanë :). Labai gražus tavo pilnas elfiškas vardas, daugiau tokių! Ir visai mielai kreipčiausi pirmais abiem vardais Ireth Tari, gražu, elfiška klasė (Ireth Tari, Elen-tari - beveik pusbendravardės :p).
Elentari rašėCOLON
Ireth Tari Anwamanë rašėCOLON2. Labai griet užsidegu ir išdegu. Kai kuriais atvėjais tai privalumas anksciau minetos rietenos), bet dažnai pritrūksta garo ar tiesiog motyvacijos užbaigti projektus, darbus ir t.t. ,bet kadangi nuo to labai dar nenukentėjau tai kaip ir nesiskundžiu. Taip pat esu Avinas ir mane absoliučiai visos jo savybės atitinka, so there's that.
Ale ką gi man tai primena?
Kaip malonu skaityti ištrauką iš savo asmeninio charakterio aprašymo, go us, Ireth Tari :lol:. Šiauliai taip pat mano gimtasis miestas, taip kad sveika prisijungusi, tautiete :D. Jei kada kokiam bendram renginy susitiksim, tikrai sutarsim. Žinoma, linkiu greit šiam forume neišdegti ir užsibūti kiek ilgiau - jauskis kaip namie! :)
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#513 Standartinė Elentari » 05 Sau 2014, 23:20

Aldarion rašėCOLONLabas, Ireth Tari Anwamanë :). Labai gražus tavo pilnas elfiškas vardas, daugiau tokių! Ir visai mielai kreipčiausi pirmais abiem vardais Ireth Tari, gražu, elfiška klasė (Ireth Tari, Elen-tari - beveik pusbendravardės :p).
O, kaip tu čia gražiai :) :oops:

Aldarion rašėCOLON Kaip malonu skaityti ištrauką iš savo asmeninio charakterio aprašymo
Apie ką ir šneku :lol: Norėjau pridurti, gal ji pametė kur savo brolį dvynį vaikystėj, kai tu iš Šiaulių išsikraustei :D
---

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#514 Standartinė Aredhel » 06 Sau 2014, 00:24

Sveika prisijungusi prie teisingai trenktų draugijos. :D Mes turime profilį ir feisbuke, ten galima lengviau sekti visus įvykius ir susitikimus, jei tik domins. :)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#515 Standartinė Laiqualasse » 06 Sau 2014, 00:28

Sveika atvykusi, Ireth! Visada malonu matyti naujus vardus forume, tikimės, kad pasiliksi ilgam :)

Tiesa, forumas paskutiniu metu nėra aktyvus, taigi nenustebk, kad naujų žinučių čia rasi tikrai ne kasdien. Tai nereiškia, kad ir kaip bendruomenė nieko neveikiame - renginių vyksta daug, tik jie nepasireiškia dideliu aktyvumu forume.

Vartotojo avataras
Ireth Tari Anwamanë
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 10
MiestasCOLON Šiauliai

#516 Standartinė Ireth Tari Anwamanë » 06 Sau 2014, 17:58

Aldarion rašėCOLONLabas, Ireth Tari Anwamanë :). Labai gražus tavo pilnas elfiškas vardas, daugiau tokių! Ir visai mielai kreipčiausi pirmais abiem vardais Ireth Tari, gražu, elfiška klasė (Ireth Tari, Elen-tari - beveik pusbendravardės :p).
Kaip malonu skaityti ištrauką iš savo asmeninio charakterio aprašymo, go us, Ireth Tari :lol:. Šiauliai taip pat mano gimtasis miestas, taip kad sveika prisijungusi, tautiete :D. Jei kada kokiam bendram renginy susitiksim, tikrai sutarsim. Žinoma, linkiu greit šiam forume neišdegti ir užsibūti kiek ilgiau - jauskis kaip namie! :)
Aredhel rašėCOLONSveika prisijungusi prie teisingai trenktų draugijos. :D Mes turime profilį ir feisbuke, ten galima lengviau sekti visus įvykius ir susitikimus, jei tik domins. :)
Laiqualasse rašėCOLONSveika atvykusi, Ireth! Visada malonu matyti naujus vardus forume, tikimės, kad pasiliksi ilgam :)

Tiesa, forumas paskutiniu metu nėra aktyvus, taigi nenustebk, kad naujų žinučių čia rasi tikrai ne kasdien. Tai nereiškia, kad ir kaip bendruomenė nieko neveikiame - renginių vyksta daug, tik jie nepasireiškia dideliu aktyvumu forume.
Sveiki!

Kaip smagu, kad ir vardas patiko ir tautiečių radau! (kaži kodėl Šiauliai tokie apmirę? :-k ) Beje jūsų "Facebook" puslapyje jau lankiausi, noriu pagirti Thorino ir Tranduilo cosplayerius, nu tikrai įspūdingai! (teach me masters) Laiqua, aš ir pati gana užimta, tai laisvesnę valandėlę užeinu čia, be to, yra dar ką skaityti man. :)

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#517 Standartinė Aredhel » 06 Sau 2014, 18:57

noriu pagirti Thorino ir Tranduilo cosplayerius, nu tikrai įspūdingai!
Na, ačiū ačiū. Nors Torino kostiumas į premjerą ėjo ir nebaigtas. :)
O Tranduilas ilgaausis pats tegul prisistato.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#518 Standartinė Laiqualasse » 06 Sau 2014, 19:22

Jei norėsite toliau diskutuoti apie kostiumus - tam skirta gija yra čia.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#519 Standartinė Aldarion » 07 Sau 2014, 17:18

Ireth Tari Anwamanë rašėCOLON(kaži kodėl Šiauliai tokie apmirę? :-k )
Na kaip, GJan netgi atvažiavo gyventi į Šiaulius kad galėtų kurti ir rašyti dainas su Roku, vadinasi mieste vis dar yra įdomių bei veiklių žmonių ;). Bet žinoma, anksčiau ar vėliau dauguma jų vistiek emigruoja jei ne į Angliją, tai bent į Vilnių, rečiau į Kauną ar Klaipėdą. Gaila, gaila... :(
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Paulius
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 28
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2014, 21:01
MiestasCOLON Edinburgas, Škotija

#520 Standartinė Paulius » 06 Bal 2014, 23:02

Sveiki!

Kad jau ne pirmą kartą užkliūnu už šito tinklalapio, tai nutariau apsistot, ypač kadangi laikau save atsidavusiu Tolkino gerbėju, arba bent jau laikiau, prieš pamatydamas čia esančių narių žinias ir entuziazmą (gali tekt permąstyt, ką reiškia "atsidavęs gerbėjas") :)
Kaip suprantu, reikia dešimties faktų apie save? Here we go...

1. Paulius iš Panevėžio.

2. Šiuo metu gyvenu Edinburge, Škotijoje, kur studijuoju biologinius mokslus.

3. Mėgstu gamtos mokslus. Ne tik gyvosios gamtos (biologija), bet ir negyvosios - esu fanatiškas astronomas, mėgstu fiziką ir pan.

4. Mėgstama literatūra: J. R. R. Tolkien (obviously). Perskaičiau "standartišką" Tolkino knygų komplektą - LotR, The Hobbit, Silm, Hūrino vaikus. Dar literatūros legenda iš kito žanro laikau Douglas Adams. Žinoma, nostalgija iš vaikystės - J. K. Rowling.

5. Mėgstami filmai: Iš tikrųjų, visokie. Klasika laikau LotR trilogiją, Žvaigždžių Karus, Harį Poterį. Mėgstu serialus su daktarais - Dr. House ir Doctor Who.

6. Mėgstama muzika: rokas, klasika, kokybiškas popas. Krūva atlikėjų patinka, tad net nevardinsiu čia :D

7. Kalbos: lietuvių, anglų, norvegų. Turiu rusų pagrindus. Suprantu švedus. Bandysiu išmokt Quenya.

8. Hobiai:
a) Šachmatai. Standartiškas klišė hobis. Bet, sakyčiau, nelabai dažnai sutinkamas. Kas sužaist norėtų? :D
b) Rašymas. Poezija ir proza.
c) Lucid dreaming.
d) Geocaching.

9. Mėgstu filosofuot, bet esu skeptikas iki kaulų pelenų. Esu agresyviai nusiteikęs prieš anti-mokslą: pseudomokslą, astrologiją, visas religijas (nors mėgstu jomis domėtis, kaip kultūriniu reiškiniu) ir pan.

10. INTJ

Aišku, visko sutalpinimas į dešimt punktų skamba nerealiai, tad išvadų iš visko, kas yra viršuj, nedaryčiau. Pasistengsiu įsijungti į forumo diskusijas ir geriau susipažint.

Tai va... ;)

BUTTON_POST_REPLY