Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 24 Bal 2018, 23:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 609 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Bal 2014, 23:10 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Oho, koks įspūdingas CV :D Sveikas prisijungęs :D 10 faktų nebūtinai riba, gali papasakoti ir daugiau apie save, visada įdomu sužinoti daugiau apie naujus narius ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Bal 2014, 23:13 
Atsijungęs
Lietė Žiedą
Vartotojo avataras

Lucid dreaming! Jėga. :D Pagal kokią techniką, jei ne paslaptis? Esu šiek tiek bandžius, žiauriai kabina, būtų žiauriai faina pasidalint patirtim. Tik gal až, kad adminai nerūstautų. :)
P.S. Sveikas prisijungęs.

Aethe, near my heart.
Without vanity, the ribbon.
Without duty, the wind.
Without blood, the victory.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 06 Bal 2014, 23:59 
Atsijungęs
Melkoras Morgotas Metraštininkas
Vartotojo avataras

Paulius rašė:
ypač kadangi laikau save atsidavusiu Tolkino gerbėju, arba bent jau laikiau, prieš pamatydamas čia esančių narių žinias ir entuziazmą (gali tekt permąstyt, ką reiškia "atsidavęs gerbėjas") :)

Gerbėjiškas atsidavimas mūsyse matuojamas tikrai ne žinių kiekiu :) Sveikas prisijungęs, pagal aprašymą matau, kad į bendrabepročių kompaniją turėtum tikti :)

Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bal 2014, 00:06 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Elentari rašė:
Oho, koks įspūdingas CV :D Sveikas prisijungęs :D 10 faktų nebūtinai riba, gali papasakoti ir daugiau apie save, visada įdomu sužinoti daugiau apie naujus narius ;)

Nesu labai nusiteikęs rašyt ilgo CV :D Bet esu įsitikinęs, kad bus progų susipažint :)

Alma rašė:
Lucid dreaming! Jėga. :D Pagal kokią techniką, jei ne paslaptis? Esu šiek tiek bandžius, žiauriai kabina, būtų žiauriai faina pasidalint patirtim. Tik gal až, kad adminai nerūstautų. :)
P.S. Sveikas prisijungęs.

Nesitikėjau čia surast sąmoningų sapnuotojų - tas punktas buvo skirtas daugiau sudominimui :D Maloniai nustebinai. O man labiausiai patinkanti technika yra WILD, nors su kitomis irgi esu turėjęs gerų rezultatų. Siekiant nenukrypt nuo temos, galiu pasakyt, kad Lucid Dreaming yra geras būdas pirmame asmenyje nukeliaut į Ardą :D Iš tikrųjų, tai vienas iš mano tikslų. Didelė motyvacija. Planuoju sudalyvaut kokiam nors mūšyje. Galbūt mūšyje dėl Minas Tirith. Arba nusikelt į Pirmą Amžių ir nugalėt Morgotą. Epic :D

Laiqualasse rašė:
Paulius rašė:
ypač kadangi laikau save atsidavusiu Tolkino gerbėju, arba bent jau laikiau, prieš pamatydamas čia esančių narių žinias ir entuziazmą (gali tekt permąstyt, ką reiškia "atsidavęs gerbėjas") :)

Gerbėjiškas atsidavimas mūsyse matuojamas tikrai ne žinių kiekiu :) Sveikas prisijungęs, pagal aprašymą matau, kad į bendrabepročių kompaniją turėtum tikti :)

Ačiū :) Vadinasi, vis dar esu atsidavęs gerbėjas. Yay! :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bal 2014, 15:57 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Sveikas prisijungęs. :) Malonu matyti naujus entuziastingus vei... t.y. avatarus. ;) Jei turėsi progą, kviečiu apsilankyt mūsų renginiuose, būtų malonu susipažinti ir gyvai. :)
Artimiausi renginiai, gimtadienis (ateinantį savaitgalį) ir po to berods LARP'as (pastarieji yra puiki galimybė pabūti Ardoje "gyvai"). :)

žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bal 2014, 16:08 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Aredhel rašė:
Sveikas prisijungęs. :) Malonu matyti naujus entuziastingus vei... t.y. avatarus. ;) Jei turėsi progą, kviečiu apsilankyt mūsų renginiuose, būtų malonu susipažinti ir gyvai. :)
Artimiausi renginiai, gimtadienis (ateinantį savaitgalį) ir po to berods LARP'as (pastarieji yra puiki galimybė pabūti Ardoje "gyvai"). :)

Dėl gimtadienio svarstau. Teoriškai turėsiu galimybę, nes kaip tik būsiu Lietuvoj. Galbūt. Sakyčiau, kad netgi tikėtina :D
O kas yra LARP'as? Negirdėjau apie tokį.

Taisymas: Nesvarbu, jau sužinojau. Skamba įdomiai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bal 2014, 20:09 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Įdomu ir yra. ;) (Nedidelis spoileris) šio LARP'o siužetas turėtų vykti kelios dienos po Penkių armijų mūšio (kas dar nežino, tai yra Hobito pabaiga), Vienišojo kalno apylinkėse. Dalyviai bus dvorfai, žmonės, elfai ir greičiausiai orkai (skaičius, manau, priklausys ir nuo dalyvių skaičiaus). Dėl daugiau informacijos netrukus bus sukurta nauja gija, sekite forume Ardos metraščiuose. :)

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 07 Bal 2014, 20:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Dar pridėsiu, kad ką tik sukūriau giją tam LARP žaidimui, taigi siūlau tolesnius klausimus uždavinėti ir aptarimus perkelti į ją.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Bal 2014, 09:12 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą

Sveiki.

Mano vardas Marius, nors daug kas mane žino, kaip kiu arba strakalą. Dabar jau toks pražilęs strakalas :)
Patinka įvairi fantezi, sf, mistika, geri klasikiniai siaubo romanai. Ir visa likusi gera literatūra, filmai, spektakliai.
Anksčiau gyvenau Kaune, dalyvavau fantastikos mėgėjų klube "Feniksas" veikloje, vienu metu leidau fenzinus "Fenikso plunksna", kai turėdavau jėgų prisidėdavau prie Lituaniconų organizavimo, rengimo. Kelių Lituaniconų metu padėdavau leisti "Express biuletenius"...

Tolkinistai mano nesenas (2-3 metai) atradimas. Patinka žmonės ir žibančios jų akys (nebūtinai po alaus) kai bendraujama jiems svarbiomis temomis. Bandau rasti savo vietą Vilniuje ir man dar santykinai mažai ištyrinėtam J.R.R.Tolkino pasaulyje, ypač domina dar neišleistos Tolkino knygos. :)

kiu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Bal 2014, 10:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Labas, kiu :) Malonu, kai ir tokie seni vilkai fantastai prisijungia prie mūsų bendrabepročių kompanijos ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Bal 2014, 11:04 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

O, kaip smagu, kad prisijungei čia. :) Tikiuosi pavyks surasti tą vietą.

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Bal 2014, 18:36 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Sveikas atvykęs. Matosi, kad užsiimi įdomia veikla. Jauskis kaip hobitas savo oloje :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 19 Bal 2014, 10:38 
Atsijungęs
Nazgūlė
Vartotojo avataras

Smagu, kad prisijungei, Kiu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Geg 2014, 02:53 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Sveiki visi!
Taigi aš esu Nelė, o sheila vadinuosi visuose internetiniuose puslapiuose jau labai seniai, todėl nepykit, kad nepasivadinau jokiu Viduržemietišku vardu :P
Man 26-eri, esu kūrybinga ir laisva siela, o kartu ir varlė keliauninkė - šokuoju iš vienos šalies į kitą, ir niekaip neatrandu man skirto kūpsto.

Kalbant apie Tolkien'ą - nelabai buvau girdėjusi apie Žiedų Valdovą iki pat filmo pasirodymo, kurį pradėjusi žiūrėti užmigau po 5 minučių. Ir sakiau, jog niekad nebebandysiu žiūrėti. Bet kažkaip prabėgus 10-ai metų ir pati pasikeičiau, ir mano požiūris į daugelį dalykų. Tik prieš 2 metus pradėjau skaityti Hobitą, paskui Žiedų Valdovą, tada ir filmus peržiūrėjau, ir tiesiog įsimylėjau Viduržemį ir jame besiplėtojančias istorijas. Ir keikiau save, kad nepabandžiau skaityti anksčiau! Dabar vėl skaitau iš pradžių, vėl peržiūrėjau filmus (jau trečią kartą) ir niekaip "nepasisotinu".

Ir pati mėgstu rašyti, tad dabar užsidegusi didžiuliu noru, pradėjau kurti savo pasaulį, ir labai stengsiuos, kad jis būtų bent krupele tiek pat užburiantis, kaip ir Viduržemis. Aišku, su pirmąja knyga kažin ar pavyktų taip gerai kaip Tolkien'ui, bet juk pabandyti verta.. :)

O šį forumą atradau per temą apie Didįjį Žygį per Lietuvą - ach, kaip norėčiau pakeliauti šitaip! Bet kad beveik nebūnu Lietuvoje, tai kažin ar kada pavyktų prisijungti. O jei jau ir visai atvirai šnekant, tai labai norėčiau pakeliaut kraštais, kuriuose mylių myliomis nėra jokių greitkelių, didmiesčių ir elektros stulpų... Pasijusti, lyg keliautum Viduržemiu. Tikriausiai reik keliaut į Naująją Zelandiją, hehe :lol:

P.S. Atsiprašau už tokį ilgą prisistatymą. Bet jei prisistatyčiau trumpai drūtai, pokalbis būtų panašus į: "Sveiki, aš Nelė, man patinka Tolkien'as." "Labas, Nele, mums irgi".

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Geg 2014, 09:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Labas, sheila! Malonu, kad prisijungei, tikiuosi, kad neseniai užgimusi tolkinistinė manija neapleis ilgai :)

Jei kažką rašai ir nori parodyti kitiems, mes turime tam erdvę Feanoro pasekėjų kategorijoje. Apie kitą mūsų veiklą informacijos rasi Ardos metraščiuose ir Fangorno fronte (ten apie žygius). Ne tik vasariniai žygiai pas mus būna, kartais išeiname ir į trumpesnius, taigi galimybių prisijungti turėtų atsirasti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Geg 2014, 09:27 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Labas Nele! Mums irgi ;).

Smagu jog prisijungei, bendramintiški žmonės visada laukiami :).

sheila rašė:
..... O jei jau ir visai atvirai šnekant, tai labai norėčiau pakeliaut kraštais, kuriuose mylių myliomis nėra jokių greitkelių, didmiesčių ir elektros stulpų... Pasijusti, lyg keliautum Viduržemiu. Tikriausiai reik keliaut į Naująją Zelandiją, hehe :lol:
.....

O vat su šiomis mintimis čia rasi nemažai bendraminčių :).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Geg 2014, 10:25 
Atsijungęs
Dešimtmečio Gimlis
Vartotojo avataras

sheila rašė:
Sveiki visi!
O jei jau ir visai atvirai šnekant, tai labai norėčiau pakeliaut kraštais, kuriuose mylių myliomis nėra jokių greitkelių, didmiesčių ir elektros stulpų... Pasijusti, lyg keliautum Viduržemiu. Tikriausiai reik keliaut į Naująją Zelandiją, hehe :lol:

Nuoširdžiai? Užtektų ir Lietuvos patikėk ;) Va savaitgalį kaip tik klampojom pelkėse, grįžę meldėmės elektros stulpams :D (nu ok, ne visi iš mūsų ale vis tiek :D )

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Geg 2014, 11:36 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Hehe, na tikiu, kad ir Lietuvoj taip galima, tik kad va tas troškimas vis pamatyti kažką neregėto ir gniaužiančio kvapą. Nors ir pati dar daugelyje nuostabių Lietuvos vietų nesu buvusi (kad ir toj pačioj Velnio duobėj, prie Aukštatijos ežerų ar Kuršių Nerijoj), ir dabar gailiuosi, kad neaplankiau jų, kol dar gyvenau Lietuvoj.. Gal išeis kaip nors, kai grįšiu trumpam. Tuo pačiu galėčiau ir savo vaikiną pasiimti, parodyt jam ir kitas Lietuvos vietas, ne tik gimtąjį Alytų :D jis pats iš Toskanos, tai aišku prie gražių kraštovaizdžių pratęs, bet vistiek būtų įdomu. Jis, pamenu, kai pirmą sykį į Lietuvą su manim atvyko, tai labai stebėjosi plačiais Dzūkijos miškais ir keliais, vingiuojančiais tarp jų :)

Cituoti:
Va savaitgalį kaip tik klampojom pelkėse, grįžę meldėmės elektros stulpams

P.S. Tikiuosi, tai buvo ne Mirusios Pelkės...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Geg 2014, 14:42 
Atsijungęs
Dešimtmečio Boromiras
Vartotojo avataras

Sveika prisijungusi. :) Smagu matyti kitą Alytiškę čia.

žolelės, žolelės...
ir driežai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 26 Geg 2014, 15:08 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Aredhel rašė:
Sveika prisijungusi. :) Smagu matyti kitą Alytiškę čia.

O, kažkas dar iš Alytaus, fainai :) o ką veiki, vis dar jame gyveni?

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 609 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007