Tolkien Lietuva

www.tolkien.lt
Dabar yra 22 Lie 2018, 08:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 609 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Sau 2008, 20:52 
Atsijungęs
preciousss
Vartotojo avataras

Tai - jau penktoji naujokų prisistatymo gija. Ketvirtoji, trečioji, antroji ir pirmoji buvo užrakintos, nes išsiplėtė. Šioje gijoje kviečiame naujokus prisistatyti ir klausti visko, kas neaišku. Tradiciškai (bet ne privaloma tvarka ;)) naujokai pateikia dešimt faktų apie save. Apačioje - šiek tiek naudingos informacijos. Galbūt atsakymus rasi jau ten?

Sėkmės!

<hr>

<center>Patarimai tiems, kurie nesigaudo forume</center>

Forumo senbuviai pažįsta viską kaip penkis savo pirštus, tačiau iš naujokų vis dažniau pasigirsta, kad forumas didelis, jame daug visko prirašyta ir todėl sunku susigaudyti. Jeigu atėjęs į forumą jautiesi būtent taip – šie patarimai tau!

* Pirmiausia perskaityk šias gijas:
  • Sveiki atvykę – čia sužinosi, kas mes esame ir kodėl esame. Naudinga net ir tiems, kurie anksčiau naudojosi phpBB forumais, mat pas mus kai kas atrodo kitaip.
  • Forumo taisyklės – jas privalu žinoti. Kai kam taisyklės atrodo per griežtos, tačiau mūsų tikslas – kad forumas atrodytų tvarkingas bei neperkrautas nereikalinga informacija, kuri (būtent!) ir gali trukdyti naujokams susigaudyti. Laikytis šių taisyklių visai nesunku, o administratoriai bei moderatoriai niekada už pirmą nusižengimą nebaudžia.
  • Žodynėlis naujokams – šioje gijoje sužinosi šį bei tą apie forumo bendruomenę ir rasi naudingų santrumpų bei frazių – kai kurias forumiečiai naudoja dažnai, taigi žodynėlis tau padės susigaudyti, apie ką kalbama. Sužinosi, kas yra "Žiedo užburtieji" ar Vyriausioji Lietuvintoja, ką reiškia tokie žodžiai ir santrumpos kaip VspL ar urmyzga.
  • Į techninius klausimus atsakymą gali rasti ir DUK.

* Perskaitęs šuoliuok prisistatyti Naujokų gijoje (kur ir esame). Gali parašyti tradicinius dešimt faktų apie save, o gali ir paprasčiausiai prisistatyti, pamojuoti senbuviams… Šioje gijoje gali klausti visko, kas tau, kaip naujokui, neaišku. Kvailų klausimų nebūna!

* Neretai dar naujokų prisistatymo gijoje senbuviai tau patars rašyti su lietuviškomis raidėmis. Taip jau susiklostė, kad mūsų forume lietuvybės, arba tiesiog ąčęėįšųūž, gerbiamos. Įsidiegti jas savo kompiuteryje ne taip jau ir sunku... tačiau nesijaudink: jei jų diegtis tikrai neturi galimybės, niekas tavęs nebaus už šveplas žinutes!

* Nepulk iškart rašyti visose gijose. Pirmiausia apsižvalgyk, kur tau galėtų būti įdomiausia. Kategorijų aprašymus rasi aukščiau minėtose įvadinėse gijose. Bet negalvok, kad turi perskaityti viską – jokiu būdu! Jeigu skaitysi visas gijas iš eilės, gali greitai nusibosti... Geriau pasirinkti įdomiausias. Jeigu tave domina Tolkinas ir jo knygos, keliauk į Žiedo viliones. Galbūt įdomu sužinoti apie Tolkino kurtas kalbas? Tavo skyrius - Žodžių kalvė. Apie filmus pagal Tolkino kūrybą diskutuojame Žvaigždžių šviesiausioje. Jeigu nori išbandyti save tekstiniame RPG arba įvairiuose sunkesniuose bei lengvesniuose tolkinistiniuose žaidimuose, gali užsukti Pas Tomą Bombadilą. Nuorodos, informacija apie renginius bei susitikimus - Ardos metraščiuose.

*Ar reikia skaityti visą giją, norint įsijungti į diskusiją? Priklauso nuo gijos pobūdžio. Jeigu tai – rimta gija, kurioje diskutuojama konkrečiu klausimu, perskaityti viską nuo pradžios iki galo labai patartina, kad nekartotum tų pačių argumentų. Tačiau niekad nesistenk skaityti visų Pliurpimų gijų iš eilės – tai yra laisvo pobūdžio pašnekesiai, kuriuose tema greitai kinta. Tačiau bet kurioje gijoje perskaityk pirmąją žinutę, ypač žaidimuose – ten surašytos taisyklės.

* Naudinga pasiskaityti mūsų tinklalapio straipsnius bei recenzijas. Kartais veteranai gali neatsakyti į tavo klausimą paprasčiausiai todėl, kad į tokį patį jau atsakinėjo šimtus kartų ir jiems nusibodo... Todėl tinklalapio informacija tau gali labai praversti.

* Jeigu iškyla techninių problemų arba nori pareikšti savo nuomonę apie forumo išvaizdą, keliauk į Vardos rūmus, tik prieš rašydamas perskaityk giją apie tvarką šioje kategorijoje, kad žinotum, kur ko klausti.

* Gali susidaryti įspūdis, kad forume yra atskiros grupelės ir kad reikia prisijungti prie vienos iš jų. Visai nebūtinai: grupelės labai sėkmingai bendrauja tarpusavyje, dažnai „skirtumai“ tarp jų yra pabrėžiami tik juokais. Tai, kas vadinama „partija“ ar „klanu“ tėra žaidimas, todėl ir nebūdamas „klano“ nariu tu būsi visateisis forumietis.

* Galiausiai – įsidėmėk moderatorių (nazgūlų) bei administratorių (preciousss) slapyvardžius: Indraja, Elentari, Folkas, Exon, Starlin. Jiems gali rašyti asmenines žinutes – forumo vadovybė visuomet pasirengusi padėti. Taip pat geriau pasitark su jais, prieš atidarydamas naują giją, jeigu abejoji, ar ją atidarai vietoje, ar ji neprieštarauja taisyklėms. Kartais pastebėsi, kad tavo žinutėje atsirado spalvoti žodžiai, rašyti tikrai ne tavo, - tai nazgūlai nori tau kažką pasakyti (atkreipti dėmesį, perspėti ir t.t.). Kiekvienas nazgūlas rašo savo spalva. Nepyk, kad įsibrauname į tavo žinutę... be reikalo šitaip ne darome.

<hr>

Pastaba kitiems forumo nariams: pasistenkite neužversti šios gijos pasveikinimais iš serijos "Sveikas atvykęs, sėkmės forume". Geriau komentuokite prisistatymus, duokite vertingų patarimų ar pan. - ne tik sveikinkite, kas darosi panašu į tvindymą. Nepradėkite naujokų gijoje diskusijų. Ačiū už supratingumą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Sau 2008, 13:38 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Sveiki, visi, taip išeina, aš naujokas, taigi pasistengsiu prisistatyti

1.Man 12 metų (13 metų sueis Vasario 5)

2.Megstu skaityti ir domėtis žiedų valdovu

3.Taip pat patinka žaisti "Magic gathering" kortom, P.S. žaidžiu su draugu [Hurinu]

4.Iki žiedų valdovo žaisdavau Counter-strike 1.6, tačiau kaip pamačiau "Lord of the Rings" žaidimą, iškart pakeičiau nuomonę apie Counter-strike 1.6 8)

5.Laisvalaykį megstu praleist su draugais, metyt į krepšinį

6. Mėgstamiausias Žiedų valdovo personažas man yra Gimlis, nes juokingas :)

7.Šeip 1 dalį Žiedų valdovo pradėjau nesenai skaityt, bet jau perskaičiau, neužilgo perskaitysiu 2 dalį

8.Mačiau abi dalis filmų 1 ir 2, deje nemačiau 3 dalies

Tiek apie mane, tikiuosi jums nekliudysiu

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2008, 22:20 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Sveikas, Gimli, norėjau palinkėt - "jauskis kaip namie", bet matau, kad jau smagiai įsitraukei ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Sau 2008, 17:18 
Atsijungęs
Nazgūlas
Vartotojo avataras

Gimli, ką mąstei spausdamas patvirtinimą, "kad tau daugiau nei 13 metų"? :)
Nesijauti apgavęs mus visus?
:roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2008, 12:18 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Na Sveiki ^^
Sunkoka įsijausti į forumą, kai nieko jame dar napežįsti, tad tradiciškai: pradėsim nuo prisistatymo-susipažinimo temų.
Taigi, 10 gal neitin svarbių faktų:
1. Man 19, bet laiku save maža
2. Esu mergina [šitą pastebiu, nes forumuose daug kas dažnai ir įkyriai mane laiko vyriškos lyties asmeniu]
3. 'Žiedų valdovą' ir šiaip tolkieno kūrybą myliu jau labai seniai. ŽV - mėgstamiausia mano knyga ir mėgstamiausias filmas ir nors knygą skaičiau jau labai seniai, prieš 5 metus ir daug ko dabar nežianu arba nepamenu, tikiuosi prisiminti skaitydama 2 kartą.
Tiesa, šiuo metu nesiorientuoju tik Viduržemio kalbose ir elfų istorijoje. Labai tikiuosi, kad forumasp adės bet šiek tiek su tuo susipažint.
4.Save laikau hobite-vilkolakiu xD
5.Užsiimu dark fantasy artu.
6. Esu susipažinusi su pasakojamaisiais rpg, stalo rpg ir tcg, bet nieko iš jų kol kas rimčiau nežaidžiau dėl kompanijos trūkumo.
7. Skandinavų mitologija -- mano dievas.
8. Iki šiol Tolkien Lietuva forume apsilankydavau periodiškai, pavartydavau. Bet užsiregistruoti kažkodėl nedrįsau.

Nori nenori daugiau faktų negaliu sugalvoti, kažko galva neveikia.
Labai tikiuosi su visais susipažinti ir gražiai bendrauti. ^^

Klausimų kol kas neturiu, bet jei kokie iškils, būti paklausiu x))

"This is. And thou art. There is no safety. There is no end. The word must be heard in silence. There must be darkness to see the stars. The dance is always danced above the hollow place, above the terrible abyss."

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2008, 13:25 
Atsijungęs
Melkoras Morgotas Metraštininkas
Vartotojo avataras

Mae govannen, kaip visada, malonu matyti naujus veidus :)

Cituoti:
2. Esu mergina [šitą pastebiu, nes forumuose daug kas dažnai ir įkyriai mane laiko vyriškos lyties asmeniu]

Jei į tave Košmaraite kreipsimės, tiks? Pilnas slapyvardis labai ilgas...

Cituoti:
5.Užsiimu dark fantasy artu.

O galima kur nors pamatyti tavo kūrybos?

Cituoti:
6. Esu susipažinusi su pasakojamaisiais rpg, stalo rpg ir tcg, bet nieko iš jų kol kas rimčiau nežaidžiau dėl kompanijos trūkumo.

Pas mus kompanijos yra :)

Tad dar sykį sveika atvykusi :)

Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2008, 13:42 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Košmaraitė tinka xD [kaip pralinksmino ta pravardė :D ]

Aha, kūrybos galima pamatyti čia: DeviantArt
[Kurį laiką buvo nukrypusi nuo savo mėgstamų temų, todėl ten nemažai ir šlamšto ir netvarkos, bet nieko :) *tapo aliejumi orkus* Elfwood čia tik fantasy artas, bet toj galerijoj labai irgai reikial aukti, kol patvirtina naujus darbus, todėl ten tik senienos]

Ir taip, labai labai labai džiaugiuosi, kad čia yra kompanijos tiems žaidimams! ^^

"This is. And thou art. There is no safety. There is no end. The word must be heard in silence. There must be darkness to see the stars. The dance is always danced above the hollow place, above the terrible abyss."

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2008, 19:28 
Atsijungęs
Žiedo nešėjas
Vartotojo avataras

Faina, kad ne aš viena domiuosi skandinavų mitologija. :) Sveika atvykusi ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2008, 19:38 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Ehei, velkam, beje, linkiu kuo greičiau įsitraukti į forumo gyvenimą ;)

Wee, dar viena skandinavų mitologijos mėgėja... Nesu didelis žinovas, bet visi pasakojimai ir dievai man patinka, vienžo esu prijaučiantis tam reikalui, manu sutarsim ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2008, 13:01 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą

nu privet,

Aš jumis kurį laiką stebėjau ir nusprendžiau priregistruotis. Būsiu jumis naujas orkas.

Nu man 17 metu kaip ir dauguma foruma lankytoju. Gyvenu nesakysiu kur nes jei pasakysiu ateis ir mano genty išpjaūssss...

Sedžiu prie kompo, mėgstu daug grajinti geimus, žaisti turnyruose...

Pabėgau žiedų valdovą labai. Man pakerėjo savo detaliai aprašyt geografija, veikėjais. Orkai man patink nes jie tingi visk daryti o aš toks iresu tinginys ir nevala.

Nemėgstu elfių pamatau iškart į puodą košei... Taip kad saugokites visokios Arquain Starlien ir kitokie man nesuprantami padarėliai...

Ir sorry už mano slenga mane tai išmokė genty kalbėt tai kitaip ir nymoku...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Vas 2008, 13:19 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Sveiki atvykę, mieli naujokėliai :)
Tai kur sakei gyveni, Ugluk? 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Vas 2008, 15:18 
Atsijungęs
Ardos bamba
Vartotojo avataras

Sveiki, naujinukai. ;)

Košmarike, tavo piešiniai yra totalus gėris. 8O

Uglukiau, labai gerai, kad nemėgsti elfų. Tave ant jų ir siundysim, kad savo švarių šventų letenėlių nesusiitept. :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2008, 16:49 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą

kruts avatars pas tave Aiquen tokia tik į puodą košei...

Žinomas posakis "Orkai yra mieli, bet pavojingi". Juk sakiau nesakysiu kur gyvenu, nes paskui kazokai atbėks ir suims visus orkus o ir geriau ant orko nesirauti įsiutęs gali tave ir ant medžio pakabint...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2008, 19:03 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Miestas: Jau nuo gimimo gyvenu Mirkwood'e,bet galvoju kraustytis į Grafyste.
Kagi as čia būsiu naujas.Tų 10 savybiu nesakysiu,nes nuobodus dalykas.Geriau papasakosiu apie savę,kaip pasakoj.Bet prasidės kitaip.
Aš Silind,esu nepriklausomas ir laisvas elfas,bet jaučiuosi suvaržytas gyvendamas tokiam užterštam mieste:mažai gamtos:mažai medžių,žolės labai mažai žolės ir žalios spalvos,mažai gėlių ir jų kvapo,bent jau gaunu žydrą dangų.Bet tiek to.Pasakoju toliau.Taigi.Gyvenant tokiam mieste sunku galvoti ir susikaupti,nors aš jaunas elfas ir praganiau neseniai savo ilgus plaukus,bandau susigražint juos iš naujo,mokausi blogai labai blogai,bet dėlto nesijaudinu beveik niekiek.Mokausi bardo amato-groju gitara.Pamėgau Tolkieną jau senai prieš 8 metus ir domiuosi juo dar iki šiol.Nors daug kas neatskleista,bet vistiek įdomu.Mėgstu gamta.Galiu miške ir gyvent ,bet sunku pradėt.Mėgstu muzika kaip jau sakiau mokausi jos.Gyvenų gerų draugų rate.Domiuosi viduramžiais taipogi ir pradėsiu mokytis šaudyti iš lanko.Noriu labai įstoti į jūsų tolkinistų klubą,nes noriu kažko naujo ir nepatirto.Ir šiaip jūs atrodot įdomus.Taigi.Labai norėčiau įstoti ir kiek galima jums padėti.Kolkas tiek.Kas nori daugiau sužinot parašykit man čia arba į Skype'a.Nežinau kaip ir nuo ko čia pradėt todėl pradėjau taip ir bandysiu kuo įmanoma čia įsimaišyt.Ačių už dėmesį.Lauksiu atsakymų.

Silind

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2008, 20:28 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Labas labas, o sloga tai ne liga, bet tikrai LABAI užknisantis parazitas ;)

Įdomu, aš irgi Viduramžiais domiuosi :) Šaunu.

O kokiam mieste gyveni? ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2008, 20:40 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Kaip sakant,kaip kiti neišsisukinėsiu ir sakysiu tiesą.Sostinėje.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2008, 21:11 
Atsijungęs
Melkoras Morgotas Metraštininkas
Vartotojo avataras

Sveikas atsivilkęs. Pasaka būtų kiek gražesnė, jei nepatingėtum sudėti visų reikalingų kablelių ir tarpų ;)

Cituoti:
Noriu labai įstoti į jūsų tolkinistų klubą,nes noriu kažko naujo ir nepatirto.

Prašome užpildyti stojimo prašymą ir pervesti mokestį į Tolkien Lietuvos sąskaitą kuriame nors Šveicarijos banke ;) O jei rimtai - "stoti" į mūsų "klubą" nereikia, bet jei nori susipažinti gyvai - Gimtadienis visai ant nosies, atkeliauk ir pamatysi, su kokiais bepročiais susidėjai :D

Cituoti:
parašykit man čia arba į Skype'a

O tavo Skype vardas yra?..

Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2008, 21:18 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Oi nežinai kur įsivėlei.

Sveikas atvykes. Patarimas - saugokis, čia pilna niekšų ir visokio plauko niekdarių, nepasisaugosi prapulsi.

Virtualus svoločius mėgsta Country blues - Delta blues - Jazz blues - Jump blues - Piano blues - Boogie-woogie - Chicago blues - Swamp blues - Texas blues ir kitus regioninius bluzo stilius, kūriuos pabijojo kopinti į parašą, nes būt gavesis labai didelis ir nazgūlai ragų duotų.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2008, 21:23 
Atsijungęs
Mūvėjo Žiedą
Vartotojo avataras

Na jau ,Nūmenorieti, baik čia naujokus gąsdint, jiem užteks tik tiek, kad mes esame bendrabepročiai, o toliau patys išsiaiškins :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2008, 21:40 
Atsijungęs
Girdėjo apie Žiedą
Vartotojo avataras

Nūmenorietis rašė:
Oi nežinai kur įsivėlei.

Sveikas atvykes. Patarimas - saugokis, čia pilna niekšų ir visokio plauko niekdarių, nepasisaugosi prapulsi.

Suprantu aš tą žmogų.Nuvertinat jūs visi savę per greitai.O kad bepročiai tai aišku pasidaro čia vos užėjus.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 609 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007