Prisistatykite, naujokai! -- 5

Sēo lang-bidene gaderung: apie šį puslapį, naujokų prisistatymai
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Acta est fabula
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 113
UžsiregistravoCOLON 30 Spa 2009, 00:44

Re: Prisistatykite, naujokai! -- 5

#421 Standartinė Acta est fabula » 19 Rgs 2011, 00:19

Undómiel rašėCOLON6. Groju smuiku, šiek tiek gitara, kelis metus mėginau ir mušamaisiais pažaist.
Smuikas, smuikas! :D
Pasiruošk, gresia būti verbuojamai :)

Vartotojo avataras
Undómiel
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 18
UžsiregistravoCOLON 14 Rgs 2011, 12:45
MiestasCOLON Klaipėda

#422 Standartinė Undómiel » 19 Rgs 2011, 00:34

Acta est fabula rašėCOLON
Undómiel rašėCOLON6. Groju smuiku, šiek tiek gitara, kelis metus mėginau ir mušamaisiais pažaist.
Smuikas, smuikas! :D
Pasiruošk, gresia būti verbuojamai :)
Už ką ir kokiais metodais? 8O
"A single dream is more powerful than a thousand realities."

Vartotojo avataras
Acta est fabula
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 113
UžsiregistravoCOLON 30 Spa 2009, 00:44

#423 Standartinė Acta est fabula » 19 Rgs 2011, 00:56

Už smuiką!
O apie metodus.. na.. mačiau, kažką apie "transcendentines perkrovas" jau teko girdėti? :D Nesijaudink, juk visada verbuojama švelniai, užkalbant dantį ir pučiant miglą į akis.

Vartotojo avataras
Camille
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 5
UžsiregistravoCOLON 05 Vas 2012, 17:00

#424 Standartinė Camille » 05 Vas 2012, 17:31

Sveiki visi! :}

-Esu 'šiaip besidomiantis'. Labai daug ko nesuprantu, su Tolkien kūryba susipažinau gana neseniai, bet labai tikiuosi, kad prisijungimas prie forumo padės skęst jo kūryboj daug smagiau. ;D
-Man penkiolika, todėl, kaip jau sakiau, labai daug ko dar nežinau ir nesuprantu, todėl iš kart atsiprašau už būsimus nesusipratimus.
-Labai svarbi man muzika. Klausau beveik visko (išskyrus elektroninę muziką. Kartais, kai jau labai blogai man, dar pateisinu dubstep)
-Pradėjus žiūrėti The Big Bang Theory, mano matematikos ir fizikos pažymiai žeeeenkliai pakilo.
-Esu smulkaus sudėjimo ir žemo ūgio - du mano didžiausi kompleksai.
-Sunkiai toleruoju netolerantiškus žmones (kas man atrodo labai juokinga. :D)
-Mėgstu knygas, tačiau sunkiai randu laiko šitam pomėgiui. (dėl ko dažai pykstu ant savęs.)
Kur giria žaliuoja, ten mano namai.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#425 Standartinė Laiqualasse » 05 Vas 2012, 19:07

Sveikas atvykęs! Tikiuosi, kad ir tu į forumą pasinersi, ir mes tau galėsim padėti gilinti žinias :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#426 Standartinė Nimrodel » 05 Vas 2012, 19:10

Labas, Camille, smagu, kad prisijungei :) Dėl Big Bang Theory - šiaip labai smagu būna, kai supranti, kad supranti jų juokelius
helou

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#427 Standartinė Aredhel » 05 Vas 2012, 21:46

Malonu matyti naują veidą, "velkam", skant. :)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#428 Standartinė Aldarion » 06 Vas 2012, 02:12

Camille rašėCOLONSveiki visi! :}
-Labai svarbi man muzika. Klausau beveik visko (išskyrus elektroninę muziką. Kartais, kai jau labai blogai man, dar pateisinu dubstep)
Šiuo metu štai šioje gijoje kaip tik vyksta pakankamai įdomi diskusija muzikos tema, tad kaip muzikos gerbėjui tikrai siūlau bent apsilankyti, o jei yra noro ir pareikšti savo nuomonę ;) Viskas prasidėjo nuo vasario 1 d. ernestasgr užduoto klausimo apie forumiečių mėgstamiausią epinę muziką... :lol:
Camille rašėCOLON-Esu smulkaus sudėjimo ir žemo ūgio - du mano didžiausi kompleksai.
Šiame forume tai yra privalumas, nes pas mus hobitai - visad laukiami ir didžiai gerbiami bendruomenės nariai ;)

Sveikas, prisijungęs! :-({|=
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Camille
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 5

#429 Standartinė Camille » 06 Vas 2012, 20:54

Eiiii, ačiūū labai už pasveikinimus. :} Labai smagu. ^^

Aldarion, smagu, kad bent čia tai privalumas, nes žinot kaip reaguoja dauguma penkiolikmečių į tokį 'defektą'. :/

Ir šiaip, dar kart ačiū, kad taip šiltai sutikot. :} Vis skaitau, tikiuosi, kad greit ir pati pasireikšt (kai tik išmoksiu mintis dėliot. :D).

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#430 Standartinė Aldarion » 08 Vas 2012, 02:08

O taip, penkiolikmečiai - aršus jaunimas #-o! Mano broliui dabar šešiolika, tai tiek pernai, tiek šiemet problemų kilo ir kyla daug. Ir ne tik su pačiu mokslu, rūkymu ar kompiuteriniais žaidimais - bendravimas su kitais bendraamžiais ne ką sklandesnis. Stenkis tiesiog nekreipti į juos dėmesio, praeis tie baisūs mokyklos laikai - universitete nepalyginamai lengviau bus ;)

Prisimenu kaip prieš beveik 8-erius čia prisijungus, mėginau rašyti pirmąsias žinutes - išties nelengva buvo :? Be to, mėgdavau labai daug vaipukų į žinutes dėti, daug šmaikščių pastabų sulaukdavau, užtai kaip linksma dabar tas žinutes skaitinėti, tokia miela senovė [-o< . Per prievartą nesistenk tekstų kurti, bet ir nebijok reikšti savo nuomonės, kad ir kokia ji būtų, rašyk ten, kur tau aktualu ir tikrai įdomu, sklandumas vėliau savaime atsiras :) Gaila tik, kad dabar tiek mažai gyvų diskusijų... Na, užtai visad gali atvykti į mūsų gyvus renginius, rekomenduoju vasarinę stovyklą prie Asvejos ežero - susirenka daugiausiai žmonių ir šiaip programa rimčiausia būna, netgi turim filmuką iš 2008-ųjų metų Hobitų stovyklos, tai jei turėsi laiko, peržiūrėk kada: TL video filmai (penktoje žinutėje visas nuorodas rasi).
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Camille
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 5

#431 Standartinė Camille » 10 Vas 2012, 21:21

Na, man dar visai pasisekė. Mokaus gana tolerantiškoj moykloj, bet visvien pasitaiko tokių. Ir su kompiuteriniais žaidimais problemų turėjau. Ir smarkiai. :D Bet lyg ir susitvarkė viskas, kai skaityti vėl pradėjau.

O filmuką pažiūrėjau. Labai gražiai Jūs visi čia. :)) Šypsojaus bežiūrint. :D Kažkada buvau panašioj stovykloj, tai žinau kaip smagu būt gamtoj, o jei dar naktiniai žygiai tai iš vis pasaka. :))

Vartotojo avataras
Nifalath
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 22 Vas 2012, 10:38
CONTACTCOLON

#432 Standartinė Nifalath » 22 Vas 2012, 10:44

Sveiki. ;) :sm9: na aš nesu naujokė čia :oops: buvau 2007 metais užsiregistravus Legolas20 niku :oops: bet man pastoviai iškildavo problemu su slaptažodžiu :oops: ir senas email nukirmyjo tai niekaip nėjo prisijungt tai teko užsireginti iš naujo :oops:
kažkaip niekaip nepamirštu šito forumo, sąžinė neleidžia :) :sm4:
sorry už šiokį tokį spam'ą :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Noriu namo.....

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#433 Standartinė Laiqualasse » 22 Vas 2012, 12:32

Sveika atvykusi (sugrįžusi? :))! Šaunu, kad esame nepamirštami, ir gal netgi ne blogąja prasme.

Spamas spamui nelygu - jei jis į temą ir įdomus, tai spamink į sveikatą :)
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#434 Standartinė Aredhel » 22 Vas 2012, 13:35

Smagu, kad kažkas, skant, "namo" pareina. :)
O dėl spamo Laiqua teisus. ;)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Nifalath
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 22 Vas 2012, 10:38
CONTACTCOLON

#435 Standartinė Nifalath » 22 Vas 2012, 14:25

:oops: Visada smagu grįžt kur širdžiai miela :)
Noriu namo.....

Vartotojo avataras
Cassiopeia
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 13 Kov 2012, 11:32
CONTACTCOLON

Re: Prisistatykite, naujokai! -- 5 - Cassiopeia

#436 Standartinė Cassiopeia » 13 Kov 2012, 12:21

Sveiki :)

Atėjau prisistatyti, bet pamačiau tuos 10 punktų ir kažkaip išsigandau, kad reiks dabar rašyti ir sugalvoti...
Bet tada nusprendžiau, kad reik baimes nugalėti :) O ir nieks neliepė numeruoti.

Tai va. Esu Monika, visur fantastiniuos pasauliuos prisistatanti kaip Cassiopeia, nes šis žvaigždynas vaikystėj ne tik atrodė kaip M (ok ok - W, bet vis tiek), bet ir įkvėpė mane daugeliui dalykų. O ir skambesys jo labai tiko mano elfiškai prigimčiai.
Taip taip, dar net neskaičius jokių Žiedų valdovų, visokiuose RPG visada būdavau tik elfė : )) Man atrodo, kad mano tik ausys neišsivystė, nes visu kitkuo aš ir esu elfė (na, jei nesilaikysime taisyklės, kad tolkinistiniai elfai privalo būti aukšti). Man išties įdomu, kiek man duos metų, kai būsiu kokių 40, jei dabar, būnant 25-iamete sako, kad man 17... :)

Kaip praeitą savaitę paskaičiavom, gali būti, kad būsiu viena pirmųjų forumo lankytojų, nes kažkada, senai senai, kokioj 9 klasėj (ogi tai buvo prieš 9 metus) paskaitydavau :) Tik niekad nebuvau registruota.. :)
Bet studijoms užgožus visas fantastikas, prie Jūsų sugrąžino.. baisioji snukiaknygė.. Kur netikėtai gavau Laiqua kvietimą į Tolkinėjimus :) Nors prireikė daug laiko, kad galų gale galėčiau nueiti, bet dabar esu nuolatinė lankytoja :) Ir galų gale gėda prisistatinėti "neforumiete" privedė prie registracijos čia :) Aš per stipriai įklimpstu į dalykus, tad bijojau, kad jei jau prisiregistruosiu.. tai turėsiu viską perskaityti : )))

Tikriausiai gėdingai nuskambės, kad Žiedų valdovą perskaičiau tik pamačiusi pirmą filmą. Pasiteisinimas labai labai nekoks - mano sesė su drauge buvo taip "ant jo" pamišusios, kad tuo savo pamišimu mus kitus truputį atstūmė nuo to (ak, ta kvaila vaikystė). Bet paskui su savo charakteriu įklimpau ir aš, su "Silmarilionais", "The Elder Sisters" (mano ir sesės surengtas žaidimas draugei gimtadienio proga, Žiedų valdovo tema, bet su aliuzija į mėgstamą "The Elder Scrolls" pasaulį), bet savo sesės lygio nepasiekiau, nes jai tik pavydėti galima meniškumo, perteikiant Tolkieno pasaulį ant šilko, lipdant Palantirus ar perpiešiant Ardos žemėlapius... <3 Aš, deja, ne menininkė, esu tiksliukė matematikė, tik su keistu polinkiu į fotografiją.

Aš visada buvau fantastikos mėgėja, kažkaip visiškai nesugebanti skaityti science fiction :) Daugiausiai klimpusi į Raganiaus, Žiedų valdovo, Hario Poterio ir Warcraft istorijos serijas, su dar krūva knygų, laukiančių ant lentynos (ar Kindle) : )) [kažkaip labai sutrukdė studijų laikai fantastikos skaitymui, po truputį bandau atsigriebti, vis dar neskaičiusi tokių garsenybių kaip Discoworld'as]

Mm.. kaip neplanavus visai neblogas prisistatymas išėjo : ))

Iki pasimatymo rytoj oro uoste, pakeliui į Oksfordą :D

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#437 Standartinė Indraja » 13 Kov 2012, 12:32

"jei negrįšiu, laikykit mane forumiete", kaip sakoma ;)
Labai džiugu matyti!
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#438 Standartinė Laiqualasse » 13 Kov 2012, 14:33

Sveika prisiregistravusi :) O viso forumo perskaitymas nėra toks jau blogas dalykas, tik gali atimti šiek tiek laiko ;)

Taisa: asmeninio flūdo elementas nr. 6666 :twisted:

Vartotojo avataras
Cassiopeia
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 13 Kov 2012, 11:32
CONTACTCOLON

#439 Standartinė Cassiopeia » 13 Kov 2012, 14:53

Laiqualasse rašėCOLONSveika prisiregistravusi :) O viso forumo perskaitymas nėra toks jau blogas dalykas, tik gali atimti šiek tiek laiko ;)
Oi, aš ir nesakiau, kad blogas! Kaip tik turėjau omeny, kad norėtųsi perskaityti, bet užtruks amžinybę :D

Beje, Tavo žinučių kiekis visada būna 6666, ar čia taip netikėtai pataikiau? :D

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#440 Standartinė Aredhel » 13 Kov 2012, 16:58

Sveika prisijungusi, smagu, kad pasiryžai. :)

Kai grįšit iš kelionės, lauksim foto. ;)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

BUTTON_POST_REPLY