Prisistatykite, naujokai! -- 5

Sēo lang-bidene gaderung: apie šį puslapį, naujokų prisistatymai
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
dolovanas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 4
UžsiregistravoCOLON 06 Sau 2011, 20:58

Re: Prisistatykite, naujokai! -- 5

#381 Standartinė dolovanas » 10 Sau 2011, 19:00

Na data gana padori, labai daug laiko dar bus matyt kaip viskas vyks kaip sutarsim :D

Vartotojo avataras
Glinniel
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 12
UžsiregistravoCOLON 11 Vas 2011, 13:15

#382 Standartinė Glinniel » 11 Vas 2011, 18:50

Hey! Na va, dar viena naujokė prie jūsų jungiasi :) matau jūs čia smagi kompanija, tai problemų su mano beprotybe turbūt nekils. Tai tie dešimt faktų:
1) Man 14 ir gyvenu Kaune.
2) Apie Žiedų Valdovą sužinojau būdama 4 metų.
3) Laisvalaikiu šaudau iš lanko, kartais jodinėju, einu į jogą.
4) Šią svetainę aptikau ieškodama vietos kur galėčiau mokytis sindarinų, nes anglų kalba besimokydama vis pasimesdavau tarp tų vowels, verbs, constants ir t.t. ;).
5) Jeigu kam įdomu, tai mano nickas Glinniel reiškia "dainos dukra" (turbūt)
6) Dievinu krepšinį ir sergu už Žalgirį (nesu nenusistačius ir prieš Rytą).
7) Tarp mano mėgstamiausių knygų yra "Bado žaidynės" "Da Vinčio kodas" "Eragonas" (nors manau, kad daug kas nukopijuota iš ŽV)
8 ) Perskaičiau Silą, Hurino vaikus, dabar po biški sksitau HoME.
9) Laukiu nesulaukiu Hobito filmo!
10) Tėvai mane vadina beprote dėl mano ŽV manijos. (atėmė knygas, liko tik pdf formatu ;( )

Sunku rašyt apie save. Bet jau prisistačiau ir labai tikiuosi užsibūt šitame forume ilgiau nei kituose (juose būdavau maždaug savaitę)
Paskutinį kartą redagavo 1 Glinniel. Iš viso redaguota 14 kartus.
A Túrin Turambar turún' ambartanen

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#383 Standartinė Laiqualasse » 11 Vas 2011, 19:42

Labas, Glinniel! Naujus narius visada labai malonu matyti. Tavo išprotėjimas šitoje bendrabepročių kompanijoje tikrai tiks ;)

Sindų kalbos mokytis, deja, turbūt nelabai pavyks, nes nėra mokytojų. Tačiau jei norėtum mokytis kvenjos, gali užeiti į Indyor Elenion skiltį :)

Beje, jei nori tėvams parodyti, kad būna ir daugiau tokių bepročių, kaip tu, siūlau įkalbėti juos kartu su tavim apsilankyti forumo Gimtadienyje. Visai netoli Kauno vyks, tai kaip tik pats tas turėtų būti.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Pypkorius
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 5
UžsiregistravoCOLON 19 Vas 2011, 17:58
MiestasCOLON Didelė orkų gyvenvietė šiaurėje

#384 Standartinė Pypkorius » 19 Vas 2011, 18:44

Sveiki, esu nei per senas nei per mažas hobitas gyvenantis ne tokioje tamsioje oloje kaip gali pasirodyti iš pirmo sykioir mėgstantis kapstytis darže bei sėdėti namie žmogutis. Gyvenu sostinėje nors ir ne pačioje jos širdyje. Turiu sodą kiek tolėliau nuo namų kuriame mėgstu būti kai šalčiai pasitraukia į šiaurę. Šiaip gan neseniai susidomėjau Tolkino kūryba bet neesu visiškai "žalias" ir kažkiek susigaudau kur šiaurė o kur pietūs. :D Šiaip dar domiuosi lankais ir turiu elfiškų savybių. Ketinu vasarą gamintis lanką todėl čia esanti informacija man pravers.Daug ko prirašiau ir prišnekėjau bet tikiuosi skaitymas neprailgs.
P.S.Atleiskit už klaidas (jei jų yra).

Vartotojo avataras
Fayanna
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 19 Vas 2011, 20:21
MiestasCOLON Kaunas

#385 Standartinė Fayanna » 19 Vas 2011, 21:15

Sveiki! Štai 10 faktų apie mane :

1. Man 13 metų.
2. Gyvenu Kaune.
3. Labai mėgstu skaityti. Iki antros klasės nepatiko, o paskui pamėgau :) Jau seniai perskaičiau visas Žiedų Valdovo dalis, taip pat "Hobitą". Iš Tolkieno kūrybos dar "Hurino vaikus". Vakar, kai žiūrėjau "Tūkstantmečio vaikus", nė vienas iš finalininkų nežinojo kas parašė "Hobitą". Tada išsižiojau ir pasakiau "No way" :lol: O šiaip tai iššlavus beveik visą kaimo biblioteką, kuri ne tokia ir maža. ;)
4. Groju gitara, pianinu. Taip pat dainuoju. Iš to turbūt jau supratote, kad lankau muzikos mokyklą. 2 klasėje norėjau mesti, bet nemečiau ir dėlto labai džiaugiuosi. Beje, pagrindinis dalykas - choras.
5. Mėgstamiausi ŽV veikėjai - Arvena ir Legolasas. Matyt, taip yra todėl, kad jie - elfai, o elfai... Tokie nuostabūs :)
6. Klausau įvairios muzikos, tačiau niekada neapsistoju ties vienu stiliumi.
7. Lankau debatus, sakau kalbas. Praėjo vos pusė metų, tačiau jau jau nepataisomai įsimylėjau debatus ir tapau nuo jų priklausoma. Susipažinkite su debatoholike! :D
8. Apskritai sportuoti nelabai mėgstu, tačiau vasaroą susidomėjau futbolu, o šiaip mėgstu plaukioti. Kažkada lankiau ir šokius.
9. Neblogai sekasi darbai iš medžio, drožyba. Na, ir šiaip visokie rankdarbiai :)
10. Mėgstamiausi dalykai - kalbos ( lietuvių, anglų, vokiečių ), istorija. Mėgstu galvosūkius, tačiau tik ne matematinius uždavinius ( ne tai, kad jų nekenčiu, tačiau dažnai jie būna nuobodūs).

Tai tiek. Visai linksma buvo pačiai pažiūrėt kokia aš ^^

P. S. Kam rašyti, kad esi keistas? Visi mes čia keisti, taigi būti keistu - nieko naujo :D

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#386 Standartinė Laiqualasse » 19 Vas 2011, 22:11

Du nauji veidai per vieną dieną - jau seniai taip nebuvo! Sveiki atvykę į bendrabepročių būrį, tikiuosi, kad jame ir užsibūsite :)
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Pagone
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 133
UžsiregistravoCOLON 28 Gru 2004, 22:15

#387 Standartinė Pagone » 09 Bal 2011, 21:42

Gal forume ir ne naujokė pagal žinučių skaičių, bet iš naujo tikiuosi atrasti įdomių pašnekovų ir gal net bendraminčių :) Tik matau, deja, nuo pastarojo mano apsilankymo (kuris buvo labai senai) forumas gerokai aprimęs...
Taigi, vakar nudrožusi į biblioteką nesusilaikiau ir atsidūriau literatūros anglų kalba skyriuje, kur netyčia akis užkliuvo už Silmariliono. Pavarvinau seilę, žinoma, bet kadangi mane aplinkybės verčia skaityti prancūziškai(artėja egzas, tai reikia bent taip pasistengti...), tai su entuziazmu nudrožusi prie kitos lentynos išsitraukiau prancūziškus Hurino vaikus. Tiek malonumo, kiek skaitydama anglų ar lietuvių kalba, žinoma, nepatiriu, su nežinomais žodžiais kartais sprūsta ir esmė... Bet užkabino. Tik nežinau ar spėsiu perskaityti kol reiks atiduoti. Tuo labiau, kad imu į viską žvelgti kaip į metaforas, ne vien kaip fantastinio lygio literatūrą - ir Žiedų valdovas rodėsi tokia fantastiška gėrio alegorija :sm12:
Tiek ;)
Tuf Tuf Club

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#388 Standartinė Laiqualasse » 09 Bal 2011, 21:50

Sveika sugrįžusi :)

Forumas gal ir aprimęs, bet tai nereiškia, kad nieko nevyksta - va ir Gimtadienis ant nosies, ir šiaip visokie Tolkinėjimai vyksta.

Vartotojo avataras
Pagone
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 133

#389 Standartinė Pagone » 10 Bal 2011, 13:03

Tik kad tolokai man iki Tolkinėjimų ar Gimtadienių:) Deja.
Tuf Tuf Club

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#390 Standartinė Laiqualasse » 10 Bal 2011, 13:45

O iš kur esi, kad tolokai? :)

Vartotojo avataras
King ov Isengard
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 226
UžsiregistravoCOLON 04 Kov 2009, 12:20
MiestasCOLON Gorgoroth
CONTACTCOLON

#391 Standartinė King ov Isengard » 13 Bal 2011, 13:55

@Fayanna

rodos, kažkoks tai kone gyvenimo lūžis vis toj antroj klasėj buvo :sm4:
na, Kauno, kaip kaimo biblioteka tai tikrai nemaža :lol:

juokauju aš čia aišku, welcome :banga:
http://www.blackmetal.lt/ Is sex dirty? Only if it's done right. Woody Allen

Vartotojo avataras
Pagone
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 133

#392 Standartinė Pagone » 15 Bal 2011, 08:42

Laiqua, studentauju Prancūzijoj :P Turėčiau galimybių, tikrai grįžčiau ir viską aplankyčiau, pažiūrėčisu, bet jos ant kelio ne visada ir mėtosi :)
Tuf Tuf Club

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#393 Standartinė Laiqualasse » 15 Bal 2011, 10:18

Na aš Anglijoj studentauju, bet labai norint - įmanoma :)

Vartotojo avataras
Zlorf
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 7
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2011, 19:32

#394 Standartinė Zlorf » 11 Geg 2011, 19:04

1. Mano pilnas vardas - Zlorf Flannelfoot. Mane praminė vieno Terry Pratchett aprašyto, ir per kelis puslapius nukepto, samdomų žudikų gildijos vado garbei.
2. Su didinga ir nuostabia Tolkieną garbinančia brolija susipažinau iš pradžių iš įkvepiančių Exo pasakojimų (ypač atmintyje išliko bastūnų daina, kuri buvo cituojama labai aktyviai, su tikru ir nesuvaidintu užsidegimu ir, kai užplaukdavo, kas kelios minutės), o su kai kuriais ir gyvai - gal kas dar prisimena tokią Godą |: (tada nei vienas dar nežinojot, kad aš iš tikrųjų Zlorfas). Jau seniai norėjau su jumis susipažinti ir pagaliau man pavyko. Dar niekad nemačiau tiek daug į geek-ismą linkusių lietuvių žmogelių vienoje vietoje, taigi įspūdis liko labai geras ir neišdildomas.
3. Esu itin drovus padaras, linkęs į fantastiką, labiau į mokslinę, bet paprasta (norėjau rašyti tikroji nes Exo jau išplovė smegenis, bet plunksna sudrebėjo) fantastika man irgi patinka.
4. Mėgstu įvairiausio plauko kompiuterinius žaidimus, ypač adventure ir rpg.
5. Su Tolkienu išsamiau susipažinau nelabai seniai, esu suvartojus hurino vaikus ir hobitą, dabar bandau silmarilijoną (dievai padėkit man), labai įkvėpė ką tik įvykęs tolkinėjimas/poezijos pavasaris :). Su žiedų valdovu susipažinau berods 2001, kai išėjo filmai. Mano klejonės interneto platybėse prasidėjo būtent nuo to filmo, kur konkrečiai nesakysiu, jau ir taip pakankamai apsikvailinau :sm5: Žiedų valdovo knygų iki šiol dar neįveikiau, bet niekam nesakykit |:.
6. Neseniai priverčiau vieną iš jūsų pasukti į tamsiąją pusę, t.y. mokslinę fantastiką, taigi nelaimingasis dabar jau susipažinęs su įžymiuoju douglas adams kūriniu, the hitchhikers guide to the galaxy! Сha! Kelio atgal nėra.
7. Priklausau slaptai Nelabai Mėgstančių Elfus brolijai (ji tokia slapta kad nė vienas narys dar nematė kito ir niekada tarpusavy nesikalbėjo). Jie būtų labai šaunūs, jei ne polinkis, ištikus nelaimei, sėdėti ir laukti kol ji savaime praeis. Tikiuosi tarp jūsų esantys elfai neįsižeis, kiek teko matyti, Lietuvos elfams ši savybė nebūdinga : D
8. Tolimoje jaunystėje pusiau aktyviai paišeliodavau ir rašinėjau (labai mėgėjiškai :) ), kibirais ryjau knygas, vėliau pasukau klystkeliais į filmų, žaidimų, mokslinės ir humoristinės fantastikos pasaulį. Dabartinė stadija - kulinarinių gabumų vystymas klausantis metalo ar kitų šaunių bei ramių muzikos rušių.
9. Kai pradedu rašyti štai tokias forumo žinutes labai sunkiai sustoju, taigi nuoširdžiai atsiprašau už žodžių sieną, kuri ką tik užkrito ant jūsų.
10. Mėgstu humorą įvairiausiose formose ir gan aktyviai jo ieškau. Jei mestelėsite Monty Python dvd į kurį šoną aš būtinai nulėksiu į tą pusę.

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#395 Standartinė Exo » 11 Geg 2011, 19:38

Welcome :)
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#396 Standartinė Laiqualasse » 11 Geg 2011, 20:29

Žodžių sienos - tikrai nieko blogo, kol skyrybos ženklų jose esama :) Sveika atvykusi :)

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#397 Standartinė Aredhel » 12 Geg 2011, 19:41

Smagu, kad nutarei parašyti forume :) Kuo dažniau tai daryk, jei tik kils noras. Velkam ;)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Mordol
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 2
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2011, 23:01
MiestasCOLON Kaišiadorys

#398 Standartinė Mordol » 22 Geg 2011, 22:58

Pristatysiu ir aš :> taigi sveiki visi :D vis žiūrinėjau, skaitinėjau forumą vėliau isidrasinau prisiregistruoti nu, o dabar prisistatysiu. Man 18 metų gyvenu mažam miestely netoli kauno, lotr trilogija perskaičiau prieš kelis metus labai susižavėjau, bet internete forumų neatėjo į galvą paieškot >.> laisvalaikiu mėgstu piešti, guašu labiausiai :> ar šeip chillint ;D tai tiek jei ką praleidau tai klauskit ;)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#399 Standartinė Laiqualasse » 22 Geg 2011, 23:22

Labas, Mordol! Malonu matyti naujus veidus (ar bent vartotojų vardus), tikimės, kad užsibūsi :)

Vartotojo avataras
Alma
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 127
UžsiregistravoCOLON 24 Bir 2011, 21:37
MiestasCOLON Vilnius

#400 Standartinė Alma » 26 Bir 2011, 10:30

Sveiki. Faktai apie mane:
1. Man 28.
2. Iki Tolkieno ėjau "tiesiai per aplinkui": pirmiausia pažiūrėjau filmus. Patiko, bet tuo metu buvo kitų interesų. Paskui užsikrėčiau fantasy žaidimais (PC). Tada iš naujo žiūrėjau filmus extended edition daug daug kartų ir įklimpau galutinai. Dabar skaitau Silmariljoną. Mėgaujuos išprotėjimu. :)
3. Jei klaustumėt, kokiai rasei priklausau, sakyčiau, kad esu miško elfė.
4. Dievinu viską, kas žaliuoja ir į saulę stiebiasi.
5. Mėgstu klausytis muzikos. Teikiu pirmenybę sunkesnei ir tamsesnei. Jei kam smalsu ką konkrečiai turiu minty, galit užsukt į Last.fm, mano nickas ten - Hidargy.
6. Domiuosi baltų (ypač) ir visokia kitokia mitologija.
7. Studijavau istoriją VU. Jei likimas bus pakankamai žiaurus, gal tai dar sugrįš į mano gyvenimą.
8. Užsiimu juvelyrika. Kol kas labai mėgėjiškai, bet tikiuosi, kad rankos ne iš šiknos dygsta - turėčiau pramokt.
9. Gyvenu Vilniuj.

Daugiau nepavyksta išgaut iš savęs geruoju. Tikiuosi, kad pradžiai užteks.

Aethe, near my heart.
Without vanity, the ribbon.
Without duty, the wind.
Without blood, the victory.

BUTTON_POST_REPLY