Prisistatykite, naujokai! -- 5

Sēo lang-bidene gaderung: apie šį puslapį, naujokų prisistatymai
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#101 Standartinė Laiqualasse » 14 Lie 2008, 00:31

Sveikas, Phantomai. Pasiūlyčiau per daug neišsigąsti sielagaudžio, bet kad tu tą ir taip žinai :D

Labas ir tu, Flexai. Jei ir buvai prisistatęs, tai gerai kad tą padarei dar sykį, nes tikrai neatsimenu. Linkiu būt aktyvesniam, o su lietuvybėmis rašyti nėra taip jau sudėtinga - pabandyk, gal patiks? ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Flexas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 10
UžsiregistravoCOLON 05 Spa 2007, 22:16

#102 Standartinė Flexas » 14 Lie 2008, 12:45

Bandau bandau,bet mano klaviatūra nelietuviška,tai labai letai rašosi

Nibenon
Dešimtmečio Aragornas
PranešimaiCOLON 232
UžsiregistravoCOLON 15 Lie 2008, 23:11

#103 Standartinė Nibenon » 23 Lie 2008, 23:51

1. Amžius apytiksliai lygus trukmei 6,2737E+18 periodų cezio 133Cs atomo spinduliuotės, vykstant elektrono šuoliui tarp dviejų pagrindinės būsenos energijos spektro supersmulkiosios struktūros lygmenų.
2. Studentauju VU fizikos fakultete.
3. Jei kas dar prisimena iš pernai metų stovyklos arba slaptojo žygio, tai aš tas pats Povilas.
4. Pernai jau buvau užsiregistravęs, bet kol susiruošiau parašyt ką nors, tai ir išmetė...
5. Fantastika (tiek knygų, tiek video formatu) vartoju nereguliariai, bet dideliais kiekiais - po kelias paras be miego.
6. Conspiracy theory veža.
7. Mėgstama muzika: nuo bardų iki heavy metal, instrumentas: gitara, tik va ja grot išmokt niekaip nepakanka kantrybės.
8. Pomėgiai: žvejyba, alus, MtG, kompiuteriniai žaidimai, dviratis (išmokau važiuot prieš dvi savaites :))
9. Įvertinus reliatyvumą ir paskaičiavus paklaidas punktų jau 10 taigi užteks.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#104 Standartinė Starlin » 23 Lie 2008, 23:59

Labas, Povilai. Susitiksim stovykloje, kaip suprantu :)

Vartotojo avataras
sielagaudys
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 539
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 19:14
MiestasCOLON kartais Vilnius, kartais kitur, dažniausiai negyvenu

#105 Standartinė sielagaudys » 24 Lie 2008, 00:00

Zioma prisistatė!!!!
Woo-hoo!!!
VUFF jama šitą saitą!!
Sorry už Absoliučiai Neturiningą Žinutę (TM).

Ir susitvarkyk lietuvybę savo kompiutery. Arba mano, jei čia tik pas mane blogai rodo...
I'm a leaf on a wind. Watch how i soar.

The planet is fine...the people are FUCKED! - George Carlin

Vartotojo avataras
Nūmenorietė
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 120
UžsiregistravoCOLON 18 Lie 2007, 16:18
MiestasCOLON žemaitijos kalvos

#106 Standartinė Nūmenorietė » 24 Lie 2008, 00:10

Poviliukas :D:D:D:D kaip malonu tave čia matyt :D džiaugsmas begalinis užliejo Nūme :D:D
Onen i-Estel Edain, u-chebin estel anim.

Vartotojo avataras
Ieva
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 34
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2008, 16:20
MiestasCOLON London, UK

#107 Standartinė Ieva » 25 Lie 2008, 22:04

Sveiki. Kazkaip keista cia prisitatymo kalbas rasyti, ypac, kai esu pripratus, kad isties zmogus yra bemaz niekam neidomus, isskyrus ji pati, bet tiektos... pabandysiu. Dar karta.

Desimt faktu..? Hm...

*pirmas* Vardas jau viesiems matomas. Esu Ieva. Man, turbut, daugiau metu, nei daugumai sio forumo nariu, sausi 24.
*antras* antri metai gyvenu Londone. Nesakau, kad cia geriau nei Lietuvoj, bet gyvenimas daro savo.
*trecias* gyvenime maciau perdaug neteisybes, todel bent svajonese pabegu i tobula pasauli, kuri manyje sukure Tolkienas, o atvere buves draugas. (labai aciu jiems uz tai)
*ketvirtas* galiu but labai ziauri, bet tik tuo atbeju, kai manau, kad kazkas to ziaurumo uzsitarnavo.
*penktas* nemegstu apsimeteliu, prasisiekeliu, taip pat primetancius "menininkus" mazvaikiu ir ne tik. Buna suaugusiu zmoniu, kur kas kvailesniu, nei vaikai.
*sestas* su manimi galima arba labai sutarti arba labai nesutarti. Jei pabusiu cia ilgeliau ir su kazkuo susibendrausiu, manau, patys ta pamatysit.
*septintas* Myliu muzika. Negaliu be jos nei dienos, praktiskai, nei minutes. Su ja gimiau, su ja tikiuos ir mirti.
*astuntas* Beje, apie mirti. Bijau mirties, bet maziau nei bijojau pries pusmeti.
*devintas* svajoju nors karta pabuvoti kazkur, kur aplinka bent kiek primintu Lorieno miskus.
*desimtas* Nemegstu LOTR filmo. Manau, tai gan nevykusi knygos instenizacija. Apskritai, to atvaizduoti neimanoma, kiekvienas zmogus, jei jam patinka Ziedu valdovas, ta pasauli isivaizduos savaip ir tai bus neatkartojama.

Prasomi desimt faktu, kuriuos ir pateikiau, aisku, kaip visada, ko nors esminio nepanijau, bet, koks skirtumas, kas nores - suzinos. Zodziu, bus matyt, kas cia ir kaip. Tikiuos, dauguma is jusu geri zmones, kuriems sis pasaulis kelia pykti ir nepasitenkinima. Tokiu atveju, bandysim is jo begt kartu :)

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458
UžsiregistravoCOLON 11 Bal 2007, 19:10

#108 Standartinė Hurinas » 25 Lie 2008, 22:38

Ieva rašėCOLONTikiuos, dauguma is jusu geri zmones, kuriems sis pasaulis kelia pykti ir nepasitenkinima. Tokiu atveju, bandysim is jo begt kartu :)
Sveika, kodėl čia taip?

Kodėl "tikiuosi"?

Iš jo bėgt kartu - tai čia turi mintį X(?!
Nes tavo jėga, turtai, valdžia
Turėjimas nieko, nieko neturėjimas,
Turėjimas nieko...

Vartotojo avataras
Ieva
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 34
MiestasCOLON London, UK

#109 Standartinė Ieva » 25 Lie 2008, 22:41

na, ne tiesiogine prasme, aisku, i kosmosa neisskrisi, o juolabiau, jame negyvensi. Manau, gal bent iseis pasvajot kartu ) o del to tikiuos... Mazai geru zmoniu belike...

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458

#110 Standartinė Hurinas » 25 Lie 2008, 22:50

Whew, na ir išgąsdinai.. Na, tada sveika atvykus į mūsų forumą, gero pasiskaitinėjimo ir pabendravimo...

Sėkmės ;)
Turėjimas nieko...

Vartotojo avataras
Ieva
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 34
MiestasCOLON London, UK

#111 Standartinė Ieva » 25 Lie 2008, 23:00

Hurinas rašėCOLONWhew, na ir išgąsdinai..
wa wa, dar tik atvykau, o jau gasdinu ;)

KirvisBrutal
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 1
UžsiregistravoCOLON 26 Lie 2008, 19:36

#112 Standartinė KirvisBrutal » 26 Lie 2008, 19:57

Sveiki,
Kolkas labai dar nesigaudau, tad pradėsiu nuo trumpo prisistatymo
1. Man 16
2. Esu vaikinas
3. 'Žiedų valdovą' skaičiau jau senokai, bet dabar peržiūrėjas filmus kažkodėl labai užsikabinau(gal todėl, kad vis neprisiruošdavau to pataryti)
4.Aaaaa, tiesa, mano vardas Gediminas(Gedas)
5.Kaip jau galit atspėt, pravardžiuoja Kirviu(Tik ne Brutal)
6.Klausau Death Metal
7.Myliu knygas apie burtus,magija, mušius ir panašiai.
8.O 8 tai telieka aštuntu, nesigalvoja. :oops:

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458

#113 Standartinė Hurinas » 26 Lie 2008, 21:47

Ahoi, metaliste :) Sveikas suradęs šį kampelį.

Na, o ko čia nesigaudai? :)
Turėjimas nieko...

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#114 Standartinė Laiqualasse » 27 Lie 2008, 17:07

Nibenon rašėCOLON6. Conspiracy theory ve˛a.
Keistas šis pasaulis - pažįsti žmogų gerus dešimt metų, ir staiga imi ir sužinai, kad turite bendrą pomėgį :D

Sveiki atvykę, Ieva ir Kirvi (kodėl aš vis perskaitau tai kaip "Krivis"?). Ieva, siūlyčiau tau pasistengti rašyti su lietuviškomis raidėmis, jei toje saloje už balos tau yra pasiekiami tokie civilizacijos išradimai. Gerokai lengviau skaityti :) Ir tikiuosi, kad susibendrauti pavyks.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#115 Standartinė Starlin » 27 Lie 2008, 20:55

Sveiki, naujokai. Tikiuosi, jum čia patiks. Neišsigąskit keistų žmonių, jie nepiktybiniai ;)

Ieva, aš nuo rudens kuriam laikui irgi į Londoną kraustausi. Progai pasitaikius galėsim susibėgt, ar ką :)

Lorieno miškus man kažkodėl primena reti pušynai... (panašūs kaip Dzūkijoj)

Vartotojo avataras
Ieva
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 34
MiestasCOLON London, UK

#116 Standartinė Ieva » 27 Lie 2008, 21:20

:)

Visų pirma, dėl tų raidžių... Pažadu labai pasistengti, bet, prašom nepykti, jei kada pamiršiu, nes, tiesą pasakius, mažuma atpratau :) Bandysiu priprast atgal. Kažkada pati bumbėdavau ant visų, kurie "rašyt nemoka" :P

Dėl tų visų keistų žmonių... Aš pati keistoka, kaip kiti sako - ne šios planetos gyventoja, taip kad... su keistais žmogiukais - įdomiau ;)

Starlin, dėl Londono... Ką čia veiksi? (spėju, ne vieta apie tai čia kalbėt, bet tiektos) Man šiaip Lietuvoj mieliau, deja, kaip ir daugumą, aplinkybės laiko. O susibėgt, manau, būtų smagu - pasigendu nuoširdžių ir gerų žmonių šitoje vartotojiškoje visuomenėje.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#117 Standartinė Laiqualasse » 27 Lie 2008, 21:36

Ieva rašėCOLONVisų pirma, dėl tų raidžių... Pažadu labai pasistengti, bet, prašom nepykti, jei kada pamiršiu, nes, tiesą pasakius, mažuma atpratau :) Bandysiu priprast atgal. Kažkada pati bumbėdavau ant visų, kurie "rašyt nemoka" :P
Šiame forume jau buvo atvejų, kai visiškai "mirkinius" asmenis pripratinom rašyti tvarkingai lietuviškai. Niekas čia dėl lietuvybių nebuvimo nepyksta, svarbiausia, kad stengiesi rašyti taisyklingai :)
Dėl tų visų keistų žmonių... Aš pati keistoka, kaip kiti sako - ne šios planetos gyventoja, taip kad... su keistais žmogiukais - įdomiau ;)
Tai tada pataikei ten, kur reikia :D
O susibėgt, manau, būtų smagu - pasigendu nuoširdžių ir gerų žmonių šitoje vartotojiškoje visuomenėje.
O mane priimsit? Aš, tiesa, ne Londone, bet už pusantro šimto mylių į šiaurę kartais egzistuoju.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#118 Standartinė Starlin » 27 Lie 2008, 21:40

Bus TL susitikimas Londone tuomet ;) Aš tai studijuot važiuoju.

O prie varnelių nosinių priprasi, tiesiog vartot jas reikia, ir tiek, o įprotis ateis su laiku...

Vartotojo avataras
Ieva
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 34
MiestasCOLON London, UK

#119 Standartinė Ieva » 27 Lie 2008, 23:27

Šiame forume jau buvo atvejų, kai visiškai "mirkinius" asmenis pripratinom rašyti tvarkingai lietuviškai. Niekas čia dėl lietuvybių nebuvimo nepyksta, svarbiausia, kad stengiesi rašyti taisyklingai :)
hehe, aš net mirke Lietuvoj būdama lietuviškai rašydavau :P
Tai tada pataikei ten, kur reikia :D
tai aš stengiaus pataikyt, patikėk :)
O mane priimsit? Aš, tiesa, ne Londone, bet už pusantro šimto mylių į šiaurę kartais egzistuoju.
Na... ką aš žinau - psiimsim :D kas belieka? O kur būni?

Perkelta
Starlin rašėCOLONBus TL susitikimas Londone tuomet ;) Aš tai studijuot važiuoju.

O prie varnelių nosinių priprasi, tiesiog vartot jas reikia, ir tiek, o įprotis ateis su laiku...
tai normaliai viskas - tik į naudą. Sudijos... Skaudi tema :D hm. Ir ką studijuosim?

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#120 Standartinė Laiqualasse » 27 Lie 2008, 23:29

Ieva rašėCOLONNa... ką aš žinau - psiimsim :D kas belieka? O kur būni?
Jau visiškai pradedam krypti nuo naujokų prisistatymų, bet ką padarysi... Aš Lesteryje studentauju.

BUTTON_POST_REPLY