O Ką Darytų Frodas?

Ash nazg: kiti pokalbiai "į temą".
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#41 Standartinė Exon » 29 Lap 2006, 22:44

Hey, jūs matėt ką jis padarė?! Thū, kvailas klausimas, žinoma, visi jus matėt KĄ jis padarė! Tai ką, taip sėdėsim ir raudosim, kol šitasai išdarkelis išplaukia? Va šitaip paprastai jį paleisim?
Taip, aš puikiai prisimenu, kad pati rėkiau “Einam, einam!”, najukbettačiau reikalas jau kitkuo pakvipo… Saviškius tai už ką?! Jūs nenorite su manim kartu Feanaro mušti eiti, bet aš juk jūsų nepuldinėju. Bet man įdomu – jūs jį, reiškia, paleisit, o kaip paskui nužudytųjų giminėms į akis žiūrėsit?
Kaip norite, o aš einu – nesulaikysiu, tai bent į snukį duosiu. Beje, o kur mūsų valdžia? Eisiu aš geriau pas Tulką, tegu jis jam į snukį duoda, efektyviau bus…
Ką aš sakiau?! Kol visi vėpsojo, Feanaro jau seniai išplaukė. Mandosas vienas sutiko kartu eiti ir tai, thū, geda žiūrėti, viso labo prakeikimą iš paskos išlemeno. Nususpjauti Feanaro ir jo giminėms į tą prakeikimą iš auksčiausios Belerijando viršūnės. Ir neeisiu aš su jokiu Fingolfinu. Ten šalta. O čia – mano kiemas. Mano namai. Ir jokie Feanaro ir valai man nenurodinės! Nagi, negaiškime, reikia alternatyvius šviesos šaltinius išvystyti.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#42 Standartinė Indraja » 29 Lap 2006, 23:10

Ten šalta.
:plojam:
Gera mintis - o man tai laive vietos nebūtų, gi visi matė, kad jokio entuziazmo juos pasiimant nerodžiau, priešingai, kažkur į kampą įsispraudžiau - ir per ožkiškumą tektų eit, kur šalta :roll:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laurien
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 230
UžsiregistravoCOLON 18 Rgs 2005, 17:35
MiestasCOLON Valinoras

#43 Standartinė Laurien » 13 Rgp 2007, 16:50

Šį savaitgalį teko atsidurti miškelyje su pasiūlymu pagrybauti. Bėda ta, kad tarpuose tarp visų medžių kabojo voratinkliai su vorais viduryje, tad pirmas dešimt minučių laksčiau, klykiau ir plėšiau nuo savęs vorus, voratinklius ir apvirškintas muses (o iki šiol arachnofobija man atrodė išsi...ėjimas); kitas dešimt minučių pasiėmusi šaką bandžiau žengti į priekį, ja įnirtingai makaluodama akių lygyje. Kitas dešimt minučių sugaišau, ieškodama saugaus takelio, iš kurio taip lengvabūdiškai išklydome pagrybauti...
O ką darytų Frodas? Jis makaluotų Gyliu, o ne šaka. Tai toks tėra tas skirtumas tarp mūsų, kadangi grybai tiek jam, tiek man, buvo nei galvoj, nei uodegoj...
:lol:
Miegu žiemos miegu, nežadinti iki pavasario (apytiksliai iki kol braškės ims nokti)
Braškės jau raudonuoja, o aš miegosiu toliau - iki Kalėdų...
Kalėdos praėjo - nežadinti iki alyvinių obuolių!
O paskui - iki žibučių...
Žibučių prirankiojau, gal palaukti grybų...
Laukiu, kol vanduo sušils...

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#44 Standartinė Nimrodel » 08 Rgs 2007, 20:18

Su Tėvais buvau palūšėj. Ten yra "medinė bažnyčia ant lito", pastatyta be vinių. Ant jos durų buvo parašyta "Įženk geras", o aš tokia kvailelė perskaičiau "Izengardas". Tai puoliau tos bažnyčios link įsitikinti ar ten tikrai taip parašyta.
O ką darytų frodas? Manau, kad jis bėgtų ne link bažnyčios, o kuo toliau, kad neįkliūtų Sarumanui į nagus :)
helou

Vartotojo avataras
Sidabrinė Plunksna
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 04 Rgp 2006, 22:42
MiestasCOLON radiacine zona

#45 Standartinė Sidabrinė Plunksna » 14 Rgs 2007, 18:36

Panašiai būna kai argonas pavirsta Aragornu, o Froidas Frodu :)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: O Ką Darytų Frodas?

#46 Standartinė Laiqualasse » 10 Rgs 2010, 01:09

Nedovanotinai nusėdo forumo gilumoje ši puiki gija... Reikia atgaivinti. Tuo labiau, kad nekropostingas yra linksma ;)

Šiandien Lietuva nugalėjo Argentiną, nors turbūt nedaug kas to tikėjosi. Kaip į tai reaguotų Frodas? Savaime suprantama, išgertų dar vieną puodelį arbatos ir flegmatiškai išsišieptų, sėdėdamas priešais židinį. O štai Feanorui krepšinis labai nepatinka, nes jis vis prisimena, kaip Amrodas su Amrasu Valinore mėgdavo "krepšinį" žaisti su tokiais trim šviečiančiais kamuoliais... Taigi dabar visose noldų šalyse krepšinį išstūmė orkų galvų spardymas, bandant pataikyti į kurią nors perėją tarp kalnų.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#47 Standartinė Laiqualasse » 20 Spa 2010, 21:39

Ne visai apie tai, "ką darytų", bet "ką veikdavo" Feanoras ar kiti elfai. Toks Tolkino tyrinėtojas Michael Martinez yra parašęs nemažai esė apie įvairius Viduržemiškus dalykus. Vienoje jų* jis klausia - o ką gi elfai veikia Amane? Juk ten nėra ką daryti! Negi visą laiką vien dainas dainuosi ir eilėraščius deklamuosi? Gal dėl to Feanoras su šaika ir iškeliavo į Belerijandą - ne Silmarilių atgauti, bet tiesiog pabėgti nuo dangiškos rutinos? O ką jūs manote?

* Esę galima rasti nemokamai platinamoje knygoje "Parma Endorion", bet internete pačios esės teksto nerandu.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

#48 Standartinė Bombadilas » 21 Spa 2010, 13:21

Man regis amane jiem uztenka ir dainu, nes tas krastas juk turetu buti kaip isikunijusi ramybe, tai supranti, kad jei ne Morgotas tai ji butu nesudrumsta ir niekas niekur nebutu beges, bet vel gi, kas butu jeigu butu. O siaip jie juk ir namus ten statydavosi ir amatais uzsiiminedavo, tai veikt yra ka, po poros tukstantmeciu atsiras tetris va tada ramybei sakes :lol:
Hey! Come derry dol! Can you hear me singing? Old Tom Bombadil is a merry fellow;
Bright blue his jacket is, and his boots are yellow!

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#49 Standartinė Laiqualasse » 21 Spa 2010, 13:34

tomas94 rašėCOLON po poros tukstantmeciu atsiras tetris
Va apie kažką panašaus ir Martinezas užsiminė - kad galbūt elfai tyrinėjo gamtą ir mokslus vystė, išrado kosminius laivus, kompus ir t.t. ir dabar kartais pas mus apsilanko kaip NSO :D

BUTTON_POST_REPLY