O Ką Darytų Frodas?

Ash nazg: kiti pokalbiai "į temą".
Žinutė
Autorius
Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

O Ką Darytų Frodas?

#1 Standartinė Indraja » 11 Spa 2005, 10:36

Starlin sugalvojo naują žaidimą :!:
Paaiškinimas čia.

Reiks pagalvoti, bet dėl to Silo žadimo pastaruoju metu bandžiau tokius artimesnius ryšius palaikyti su vienu iš Ambarusų. Nuvariau jį atlikti kažkurio "asmenybės testo" ir sužinojau, jog Amane, prieš pat lemtinguosius įvykius, jis buvo Lawfull Good :shock: (o aš tik True Neutral).
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Laiqualasse » 11 Spa 2005, 14:04

Na, vienas ATP mane 'persekioja' visą laiką, ir taip smarkiai, kad jau nebelaikau to keistu dalyku. Bet kiti laiko (net ir tolkinistai arba pusiau tokie). Taip taip, jūs visiškai teisūs, turiu omeny tengvas :twisted: Kad ir šiandien gavom taikomosios grafikos užduotį - sukurti kompoziciją naudojant šriftą. Mano pirma mintis: "Tengvos tiks?", o pirmas klausimas: "Ar nelotyniškas raides naudoti galima?"
Buvo dar kažkas, tik dabar neatsimenu. Jei atsiminsiu, papasakosiu.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#3 Standartinė Coranar » 11 Spa 2005, 15:58

Senas mano (ir beveik visų likusių bendrabepročių) pažįstamas nauju vardu :p Man hetitai virto hobitais :p
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Starlin » 11 Spa 2005, 16:51

Aš nesugalvojau žaidimo. Tiksliau, šitą konkretų gal ir taip, bet pati frazė tikrai ne mano - ji atėjusi iš WWJD - What Would Jesus Do - manijos.

Taigi šiandienos mano pamąstymai tema OKDF:

Metodinis tiriamojo darbo seminaras praėjo bemąstant apie tai, kad įsivėliau į kažką baisaus. Trumpa priešistorė: mano kursinio darbo tema labai konkreti, bet Lietuvoje / internete medžiagos jai beveik nėra (trys šaltiniai, gal dar vienas kitas), visa kita yra knygose / žurnaluose, kuriuos reikia siųstis iš užsienio, ir tai dar klausimas, ar pavyks gauti. Po dviejų savaičių reikia pristatyti bibliografiją. Joje reikia šaltinius suskirstyti į pirminius ir antrinius, o aš neturiu žalio supratimo, kurie maniškiai yra pirminiai. Be to, rašau iš budizmo, o apie budizmą žinau klaikiai nedaug. Taigi tokios tokelės - sėdžiu paskaitoj, ir galvoju, kaip čia išssuksiu.

Grįžusi namo apsvarstau šią situaciją iš OKDF perspektyvos. Sakyčiau, čia labiau tiktų perspektyva OKDF, kur F - Faramiras, bet kad jau turime Frodą, tai ir pafantazuokime. Frodas kursinių darbų nerašė. Raskime ekvivalentą. Frodas dar jaunas, bet Bilbas jau iškeliavęs. Gyvena Frodas provincialiame Šyre, kur nėra beveik jokios literatūros. Kartais gauna vertingų žinių iš pro šalį keliaujančių elfų. Ir štai nori Frodas sužinoti apie jam svetimą tolimą tradiciją, apie kurią girdėjo tik iš nežinia kelintos eilės šaltinio - Bilbo. Ta tradicija - Nūmenorės menas. Ką daro Frodas?

...

:-k

...

Įtariu, Šyre tarpbibliotekinio abonemento nėra. Tarkime, jo funkciją atlieka keliauninkai pro šalį. Taigi visų pirma Frodas įsikuria strateginėje pozicijoje: kur nors netoli Kelio. Tarkim, išvyksta porai dienų į Brijų ar kokią pakelės smuklę Šyre. Ten laukia, kol prakeliaus koks nors dvarfas. Dvarfai, aišku, Nūmenorės menu nesidomi, tačiau jie mėgsta pinigus ir yra patikimi - taigi po metų kitų galima tikėtis, kad už gerą mokestį jie tau atneš reikiamos literatūros, Nūmenoro metraščių nuorašų ar panašiai. Elfai smuklėse nesilanko, todėl, praleidęs smagią savaitėlę Brijuje, Frodas kuriam laikui apsigyvena Šyro miškuose. Pasistato palapinę ir grybauja per dienas - toks Žygis per Šyrą. Vieną naktį sutinka elfus. Elfai jam nepasakoja daug apie Nūmenorę, nes, viena, tai ne jų istorija, antra, jie iš principo labai paslaptingi. Tačiau iš elfų Frodas sužino, kad išminčiai Rivendele tikrai daug turėtų žinoti apie Nūmenorės meną. Nuo to laiko Frodas slapta svajoja nukeliauti į Rivendelą. Lieka dar vienas, patikimiausias, šaltinis - tiesioginiai nūmenorėnų palikuonys, tačiau Frodas dar nežino, kad jie yra, ir palyginus netoli jo. Taigi ši sritis jam taip ir lieka nepažinta.

Kokias išvadas galiu padaryti? Mano situacija kiek geresnė nei Frodo, nes turiu: a) internetą; b) tarpbibliotekinį abonementą; c) galų gale, keletą bibliotekų. Tačiau kadangi Frodo užduotis - ne kursinis, o asmeninės žinijos pildymas, jam yra daug ramiau ir paprasčiau. Be to, Frodui nereikės sudarinėti bibliografijos :roll:

Tiek keistų pamąstymų šiandien.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#5 Standartinė Alatar » 11 Spa 2005, 17:51

hmm..isties keistas zaidimas :-k
tas zodis "manija",ypac Frodo manija manes visai nevilioja,lyg koks pamisimas-o ka darytu Moze,ka darytu Gandalfas,ka darytu Frodas,Jezus ar scientologas T.Cruizas? :twisted:

=; Suprantu,kad tai yra kiek kitka,antraip Starl nebutu pasiuliusi Frodo manijos :prayer:

siaip ar taip,man knibzda teorija..samokslo teorija 8) Vat Frodui mirtinai reikejo suzinoti apie Numenora(e),bo jam vistik REIKEJO parasyti mokslini darba,antraip ji isspirtu is Hobitono akademijos apie kuria JRRT deje deje,bet neuzsimine..tad stai ka jis padare:
Ogi issiunte laiska Sauronui,kad anas prabustu,pultu ieskoti mistinio ziedo ir senelioko Baginso su 9 raiteliu pagalba,idant atimtu ta zieda. Aisku,su Sauronu Frodas susitiko konspiraciniam bute,tamsia nakti,kur aptare slaptas rasto darbu temas,gaminosi spargalkes egzams(viena isgraviravo ant ziedo..tereikia tik karstai patrinti zieda ir ziuuuu-spargalke apie tamsiuju galiu panaudojima,chemines formules,etc.Mat Sauronas ketino laikyti Vidurzemes Istorijos egza bei Magines fantastikos iskaita)Zho konspiratoriai kombinatoriai sumete grandiozini plana,i kuri taipogi buvo itraukti karai,ziedo sunaikinimai ir pan. Svarbiausia buvo nusigauti i Rivendelo biblioteka ir gauti reikalinga info!!
Frodui beliko gerai suvaidinti pries Bilba,Gandalfa ir Sema. Issigandusiom akutem jis pabego su chebra(kad ne taip sunku butu) is Syro .... Rivendela 8) Ten,kur saltiniai :twisted: Ji saugojo pats Gandalfas,Platzengys ir visa kompanija. Ant white stalion ji nese Arwen/Glorfindelis,zho-sykranaja nemokama kelione su nuotykiais,gamtos vaizdais i Rivendela..Vien tik tam,kad nusigauti ligi archyvu..O ta pasaka apie kazkoki Zieda-pfffff..nesamone :twisted:

Vartotojo avataras
Laurien
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 230
UžsiregistravoCOLON 18 Rgs 2005, 17:35
MiestasCOLON Valinoras

#6 Standartinė Laurien » 12 Spa 2005, 14:06

keistai pavartotas zodis "manijos"... :?

O as mastau kita tema - vat keliaus i Lietuva linksma kompanija (zmones - 2 egzeplioriai, katinas - 1 egz, kelioniniai krepsiai - n kvadratu), keliaus mikroautobusu, is Vokietijos, vos ne para, sustojines degalinese, bandys miegoti, sisiriete nepatogiomis pozomis... :cry:

OKDF?
ech, Frodas su maza kompanija ir lengvais nesuliukais (truputi maisto, truputis vyno, pora kojiniu), su kalbanciu katinu, kurio nereikia saugoti, kad jis degalinej nepabegtu, ramiai, miskeliais ir kloniais, sustojinedami, kur jieks patinka, vakarais kurdami lauzus ir pasakodamiesi ivairias istirijas, per kokias dvi - tris savaites nukeliautu i vieta... siek tiek apdriske ir murzini, sveikai pasiilge duso ir minkstos lovos... bet as mielai keisciausi su juo vietomis! :plojam:
Miegu žiemos miegu, nežadinti iki pavasario (apytiksliai iki kol braškės ims nokti)
Braškės jau raudonuoja, o aš miegosiu toliau - iki Kalėdų...
Kalėdos praėjo - nežadinti iki alyvinių obuolių!
O paskui - iki žibučių...
Žibučių prirankiojau, gal palaukti grybų...
Laukiu, kol vanduo sušils...

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Laiqualasse » 12 Spa 2005, 16:28

Laurien rašėCOLONbet as mielai keisciausi su juo vietomis! :plojam:
Bet manau, kad jei prieš tai pagalvotum, jog galbūt Frodo kišenėje tuo metu tūno Žiedasssss, tik ir laukiantis progos išsmukti pas savo šeimininką, turbūt nebe taip mielai norėtum keistis vietomis ;)
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#8 Standartinė Ellorion » 12 Spa 2005, 18:48

jei čia žaidimas tai ar neturėtų jis būt pas Bombadilą? :rolleyes:
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Starlin » 12 Spa 2005, 19:00

Keista, kad ta manija taip užkliuvo visiem, tikrai nieko ypatingo neturėjau omeny, taip sau pirmas žodis į galvą atėjo, pamirškit.

Čia - žaidimas iš tų, kurie žaidžiami be jokio tikslo. Tiesiog smegenų pravėdinimui. Ne pasijuokti, ne išminties pasisemti, o pravėdinti smegenis. Kokybiškas tvanas forume.
Taigi nieko maniakiško neįžvelgiu 8) Beje, naudinga vis tik gali būti viena prasme: žr. žemiau apie antrąją OKDF atšaką.

TAISA dėl urmyzgų su Ello: žaidimu jį pavadino Indraja (?). Čia ne žaidimas. Čia šiaip blevyzgos.

Al, :supz:

Laurien: va va, šiuolaikinė visur skubanti visuomenė... suprantu tave...

Šiandienos mano didžiausias atradimas - kad OKDF yra ne vientisas. Jau atradau dvi šio reiškinio potemes, ir pasistengiau sugalvoti klaikiai smagius pavadinimus :twisted: :

* Analoginis - simptominis situacijų, įvykių ar potyrių modeliavimas alternatyvioje realiajai egzistencinei erdvei: tatai yra tai, ką dariau aš ir Laurien. Žmoniškai tariant - jeigu įvyko kas nors tavo gyvenime, ir klausi OKDF? O atsakai, bandydamas sukurti - sumodeliuoti - analogišką situaciją Viduržemėje.
* Tipologinis personažo vertybių ekstrapoliavimas - tai, kas atėjo į galvą šiandien. Va iš šito galima išminties šiek tiek pasisemti: t.y. geriau susipažinti su vienu ar kitu personažu. Bet čia jau šalutinis poveikis. Šito eks... ektsr... ekstrapoliavimo, tfu, perkėlimo esmė: pažiūrėti į personažą, šiuo atveju Frodą, kaip į tam tikrų vertybių rinkinį. Galima žiūrėti kaip į atskirą tipą, bet nebūtinai. Tuomet, remiantis tomis vertybėmis, atsakyti į klausimą OKDF.

Pavyzdžiui:

Vakar su bendrakursėm kalbėjome apie vietos užleidimą troleibuse / autobuse. Šiandien, eidama per Katedros aikštę, pagalvojau: OKDF?
Kokiam tipui atstovauja Frodas? Viena vertus, jis - Bilbo savybių paveldėtojas: jam būdingas išminties siekimas, užuojauta ir gailestis, globėjiškas požiūris. Antra vertus, jis yra linkęs į melancholiją, savotišką uždarumą ir individualybės paieškas.

Į klausimą "Ar X užleistų senutei vietą troleibuse" galima atsakyti arba TAIP, arba NE, o paskui gilintis į tai, kaip ta vieta būtų užleista, su kokiom intencijom, mintim ir pan. Kalbant apie Frodą, atsakymas yra vienareikšmiškai TAIP. Tačiau kokių paskatų vedamas jis tai darytų? Pirmiausia, matydamas varganą senutę, Frodas susimąsto apie ją kaip apie silpnesnę už save. Jeigu ta "senutė" yra tvirta įraudusi būtybė, tik iš "naglumo" reikalaujanti savo teisės atsisėsti (oi būna tokių!), Frodas užleisdamas vietą galvoja apie tai kaip apie savo pareigą, nors ji jam ir nepatinka. Dar vienas aspektas - Frodas siekia individualybės, todėl užleisdamas vietą galėtų rodyti esąs kitoks nei minia, tačiau tai tikrai nėra pirmoji paskata: jeigu visa minia jaunuolių užleistų vietas miniai senučių, Frodas neliktų sėdėti, norėdamas pasirodyti esąs kitoks.

Daugumai turbūt atrodo, kad aš nusišneku. Taip ir yra.

8)

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#10 Standartinė Aiquen » 12 Spa 2005, 19:49

Mano gyvenime tokiu atveju veikia antrojo tipo OKDF, tiksliau, OKDG(endalfas) :D Kai esu keblioje situacijoje, pirmiausia primetu, ką mano vietoje darytų garbusis senolis. Atsakymas paprastai būna- ramiai atsisėstų, užtrauktų pypkutę ir pergalvotų viską iš naujo. Dažniausiai mėginu tai pritaikyti, ir dažniausiai tai suveikia :weedman:

Tiesą sakant, šitas pablevyzgojimas priminė gana seniai su LL nagrinėtą intelektualią temą "Kaip brolijos nariai eitų į parduotuvę elio esant siaubingam plikledžiui?". Sunkiai pamenu visus variantus, tiksliau, tik vienas užsifiksavo- Aragornas griuvinėtų, slydinėtų, bet vistiek piktybiškai nenugriūtų. Jis juk kietas, jis karalius, ir jam ne lygis paslysti :D
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#11 Standartinė Coranar » 12 Spa 2005, 20:02

Aragornas-tiksliai taip kaip sakei.Gimlis bandytų eiti įkirsdamas į ledą kirvį, ir daugybę kartų griūtų, bet dėl elio tik suriaumotų ir eitų toliau.Legis-dailiuojo čiuožimo žingsneliu, greitai ir labai estetiškai :p Hobitai-keturiomis, po truputį, po truputį ir nurepečkotų.Gendalfas pasipiktintų, pasiteisintų amžiumi ir pasiųstų ką nors kitą :lol:
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Laiqualasse » 12 Spa 2005, 20:16

Starlin rašėCOLONDaugumai turbūt atrodo, kad aš nusišneku. Taip ir yra.
Gerai, kad bent pati prisipažinai :twisted:
O jei rimtai, tokie nusišnekėjimai kartais labai padeda išgyventi ir išlaikyti bent kažkiek veikiančias smegenis.

Šiek tiek išplečiant gijos temą (sekant Aiquen, ne Starlin pavyzdžiu - man filosofiniams pasinusišnekėjimams nuotaika labai retai pasitaiko ;)) - dažnai pagalvoju, kaip įvairiose situacijose elgtųsi Valinoriškasis elfas. Būtent Valinoriškasis, t.y. tobulas Lawful Good pavyzdys, idealus ir neklystantis. Dažniausiai sunku sugalvoti, ir dar sunkiau elgtis taip pat. Paprastai dėl to, kad tai būtų išsiskyrimas iš minios, ko labai jau nemėgstu, ir tą išskirtinumo baimę negalėti sunku.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#13 Standartinė Aiquen » 12 Spa 2005, 20:17

Jeeeee, Cora, Legio, Gimlio ir Gendalfo veiksmus būtent kaip ir sumodeliavome, dėkui, kad priminei (matyt visgi labai jau stereotipiškas jų elgesys...) :D O va hobitai judėjo pagal kažkokį kitą scenarijų, tik niekaip nepamenu, kaip tiksliai... :?
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#14 Standartinė Ellorion » 12 Spa 2005, 21:29

o aš tokiose situacijose pagalvoju ką darytų didžiausi budizmo mokytojai tibete, Popiežius Jonas Paulius II, budistų vienuoliai, Dalai Lama, didūs išminčiai(dažniausiai Gandalfas), krikščionių vienuoliai,...
tai va :) Ir suprantu kodėl. :wink:
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2005, 16:50

#15 Standartinė Astaldor » 12 Spa 2005, 22:22

Na aš pafilosofuosiu vaikiškai kaip aš bemoku...

Užsigeidė mažasis Astaldoras į Japoniją nuvykti,užsidirbti,nusipirkti bilietą ir nuskristi ir? O kaži ką darytų Frodas?

Pamąstom.

Frodas baigtų Bilbo elfų universitetą ir pradėtų versti knygas,bet kas jam iš to jeigu dar turi sunaikinti žiedą ir šeip visi hobitai tik apie maistą pliurpti temoka. Tadum brangusis Frodulis eitų dirbti sodininku,bet vėl blogai,gi Semas čia jau rolę užėmęs.Ghem, tada pamąstom vėl... Tadum Frodas atsisėstų prie kelio ir lauktų kada keliaujantys dvarfai jam sušelps,bet vėl blogai,gi nazgūlai gali jį už pakarpos pagauti. Taigi tadum Frodas sugalvos nuvykti į Brilių,prisigerti ir nejučiom su chebryte nuvykti į Rivendelą. O ką gi jie ten veiks? Ir vėl blogai.Hhhmmm... Tada Frodas eis medžioti orkų ir prisidės prie bastūnų,nu ,bet vėl blogai,ką tos neūžauga padarys orkui? Į koją įkas :> Tada Frodas pavargęs nuo mąstymo atsisės miškelyje ant kelmelio užsirukys pypkę ir pradės skaityt knygą,bet jam visgi neduos mintis,kaip nuvykti į Mordorą.Tada Frodas sugalvos,kad reikia užsimaukšlinti žiedą ir nazgūlai jį suras ir pargabens į Mordorą,bet vėl blogai gi Sauronas negali jo gauti. Po kelių minučių Frodas pagalvos,kad neverta keliauti į Mordorą ,o reikia eiti papriešpiečiauti ir nusnūsti ;>

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Starlin » 13 Spa 2005, 18:46

Šventa tiesa, Astaldor, šventa tiesa 8)

Aiquen - prie OKDG dar reikia pridėti, kad su pypkute jis mąstytų labai ilgai...

Teip teip, šiandienos mano nusišnekėjimas įkvėptas dviejų dalykų - išpardavimų fenomeno ir studentų mitingo. Pasofistikuosim apie Frodą ir masių psichologiją. Beje, iš šios perspektyvos turėtų būti įdomu pažiūrėti į noldų maištą ir ypač žudynes Alkvalondėje.

Frodas, kaip jau anksčiau minėta, pasižymi individualumu. Taip, jis, kaip kiekvienas hobitas, turi tam tikrų specifinių pomėgių bei bruožų. Turi tokių bruožų kaip tipinis aukštesniosios viduriniosios klasės atstovas, kaip viengungis, kaip našlaitis ir t.t. ir pan. Bet gan svarbus jo bruožas yra tas, kad per visą ŽV jis padaro daug savarankiškų sprendimų. Praktiškai visais svarbiausiais klausimais jam leidžiama arba privalu spręsti pačiam. Jis pats apsisprendžia keliauti iš Šyro, apsisprendžia atsiskirti nuo draugijos ir t.t.

Ar yra sąlygų Frodo personažui pasirodyti masėje? Beveik ne. Masė, minia, bandos jausmas - tiesiog nėra tokių situacijų. Žiedo Draugiją vargiai pavadinsi "banda" ar "minia". Ten visi pakankamai individualūs. Dideliuose mūšiuose bei susidūrimuose Frodas taip pat nedalyvavo. Kitaip sakant, žodžiai (nepamenu, ar iš knygos, ar iš filmų) "Būti Žiedo nešėju reiškia būti vienam" netgi labai pasitvirtina.

Frodo požiūrį į "mases" galima nagrinėti nebent per skyriaus "Šyro išvalymas" įvykius. Tiksliai nebepamenu, kas ir kaip, bet Frodo poziciją per visus tuos pasiruošimus buvo gan šalta. Taip, jis jautėsi esąs nuošalėje, į jį niekas per daug nekreipė dėmesio. Bet ir jis nekreipė. Tai, kur eina minia, jam įdomu kaip stebėtojui, ne kaip dalyviui.

Todėl abejoju, kad Frodas leistųsi pagaunamas kokios nors demonstracijos ar žioplių minios bangos. Pažioplinėtų, taip, bet masinio užsidegimo neperimtų.

Vartotojo avataras
Laurien
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 230
UžsiregistravoCOLON 18 Rgs 2005, 17:35
MiestasCOLON Valinoras

#17 Standartinė Laurien » 13 Spa 2005, 22:23

Patiko tema apie plikledi... :lol:

Laiqua-
as irgi daznai noreciau elgtis, kaip valinoriskasis elfas, deja, dazniausiai bunu ne Lawful Good, ir netgi ne Neutral Good, o geriausiu atveju Chaotical Good...

o Frodas, manrods, valinoriskojo elfo stadija buvo pasiekes, kad ir auksciau paminetame "Grafystes isvalyme"...

Siandiena, pavyzdziui, man reikejo nuvykti i viena vieta autobusu, tai as pasielgiau kaip koks Smelius (turiu omeny malunininka) - pamirsau, kad yra ankstesnis, pavelavau, primaliau sh... kaip Frodas, nezinau, o tikras elfas elegantiskai butu ilipes i ankstesni autobusa, be jokiu lakstymu, iskisus liezuvi, sutvarkes reikalus, ir geredamasis zvaigzdemis, gryzes namo... is viso plano as ivykdziau tik zvaigzdes (ir alu)(OKDF?)
Starlin-
man tavo "nusisnekejimai" patinka... :wink:
Miegu žiemos miegu, nežadinti iki pavasario (apytiksliai iki kol braškės ims nokti)
Braškės jau raudonuoja, o aš miegosiu toliau - iki Kalėdų...
Kalėdos praėjo - nežadinti iki alyvinių obuolių!
O paskui - iki žibučių...
Žibučių prirankiojau, gal palaukti grybų...
Laukiu, kol vanduo sušils...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#18 Standartinė Indraja » 14 Spa 2005, 09:53

dažnai pagalvoju, kaip įvairiose situacijose elgtųsi Valinoriškasis elfas. Būtent Valinoriškasis, t.y. tobulas Lawful Good pavyzdys, idealus ir neklystantis. Dažniausiai sunku sugalvoti, ir dar sunkiau elgtis taip pat.
Ir dar kaip suprantu. Laimė, Ambarusa nebuvo visąlaik tobulas, bet ir tai jį "su savim tampytis" ilgesnį laiką man per daug sudėtinga, nekalbant apie Rusijos meistrų rekomendacijas ruošimuisi žaidimams, kuriose (gal ir klaidingai) matau labai labai išryškintą Stanislavskio metodą :)
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Starlin » 14 Spa 2005, 15:05

Stanislavskio metodu ruoštis vaidinti Morgotą - va čia tai būtų užduotis! :mrgreen:

Oi, Laurien, žinau tą jausmą... Dar vienas niuansas: elfas turbūt būtų intuityviai nujautęs atvažiuojantį autobusą, jam net nereikėtų tikrinti tvarkaraščių! Keista tauta... OKDF? :-k Frodas turbūt būtų prisipažinęs kaltas ir siūlytųsi kaip nors tą kaltę ištaisyti. O gavęs juodo darbo, mandagiai paprašytų draugų padėti :roll:

Šiandien ypatingų pastebėjimų neturiu. Tiesa, bandžiau mąstyti apie tai, koks Frodas būtų buvęs pedagogas, bet sumąsčiau tiktai kad visų pirma nelabai tikėtina, kad jis mielai dirbtų tokį darbą - jau greičiau kur nors bibliotekoje rankraščius kapstytų. Auditorijos - ne Frodui... Kita vertus, turint omeny, kaip jis auklėja jaunėlį Pipiną... reikia pripažinti, kad tokio draugiško ir ne iš aukšto žiūrinčio pedagogo dažnai su žiburiu reikia ieškoti!

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#20 Standartinė Maja » 17 Spa 2005, 09:23

O aš kaip tik turiu vieną netgi ne pamąstymą, o šiaip mintelę. Berods labai hobitišką :p

Ką daryti, kai labai nori arbatos, o bendradarbė (nuolatinė sugėrovė) vėluoja ir neaišku kada ateis :?
Ką gi darytų Frodas:
1. Eitų vienas;
2. Lauktų draugo;
3. Išgertų vieną puodelį arbatos vienas, o kitą - kartu su draugu :!:

Tiek Frodas, tiek, manau, bet koks kitas hobitas mielai pasirinktų 3 variantą. Man jis irgi labiausiai patiktų. Bet! per dažnas vaidenimasis valgykloje darbo metu labai nesveika...
Taigi OKDF?
Įtariu, tą patį, ką ir aš dabar - svarstytų tol, kol tas daugas ateitų. Ir problema atkristų savaime.
:)

BUTTON_POST_REPLY