Tolkieno veikėjų zodiakai

Ash nazg: kiti pokalbiai "į temą".
Žinutė
Autorius
Linkis
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 52
UžsiregistravoCOLON 07 Rgs 2004, 12:04

Tolkieno veikėjų zodiakai

#1 Standartinė Linkis » 27 Lap 2004, 20:55

Hmm, bepliurpdama apie bedžiones, pamąsčiau, kas tokie galėtų būti Tolkieno herojai pagal horoskopą?
Pvz., Boromiras tipiškas Ožiaragis: pirma karjera, šlovė, jokių meilių - seilių (tokiems dalykams senatvėj bus laiko. Jei sulauksi senatvės :roll: ), o va elfai, matyt, visi be išimties - Svarstyklės...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Starlin » 27 Lap 2004, 21:06

Na kodėl... Tarp elfų galėtų būti ir žuvų, vandenių... Melijana - vėžys, tikrai (gal todėl man ji taip patinka). O štai Pipinas būtų dvyniukas tikriausiai.

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#3 Standartinė shlykshtukas » 28 Lap 2004, 00:28

Hm, o Viduržemėj žvagždynai ne kitokie kaip pas mumi buvo? ;)
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Laiqualasse » 28 Lap 2004, 00:38

Bent kai kurie buvo tikrai tokie patys - pvz. Kasiopėja (vadinta Wilwarin) ir Didieji Grįžulo ratai (Valacirca).
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

Re: Tolkieno veikėjų zodiakai

#5 Standartinė Elva » 28 Lap 2004, 01:25

Linkis rašėColon o va elfai, matyt, visi be išimties - Svarstyklės...

yes!Yes!!YES!!! Kažkokiam žurnale netgi radau juodu ant balto parašyta kad svarstyklės elfiškos prigimties :lol:
Tupperware - originalu ir patogu.

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Maja » 28 Lap 2004, 14:27

Vadinasi aš - elfiškos prigimties hobitas. Na, tiesiog nulietas Frodas 8) :lol:
:)

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#7 Standartinė shlykshtukas » 28 Lap 2004, 16:35

O kuo jau taip tas ženklas pasižymi? Beje, kadangi pirmoji elfų karta gimė ne natūraliu, bet konvejeriniu būdu tuo pačiu laiku, logiška, kad vienas zodiakas dar gali būt išlikęs kaip dominuojantis. ;)
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#8 Standartinė Aldarion » 29 Lap 2004, 17:43

Originali teorija :lol: - vadinasi ir su žmonėmis turėjo būti tas pats. Kad jie ne svarstyklės - tai aišku kaip dieną, tačiau kadangi horoskopų visai neišmanau, tai nepasakyčiau ir kokie jie? Juk ne visi jaučiai, manau :-k ...
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#9 Standartinė Aredhel » 29 Lap 2004, 18:19

O kas skorpionai?
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Starlin » 29 Lap 2004, 18:58

Aš galvojau, kad aptarinėjam zodiako ženklus kaip abstraktybę, t.y. ne pagal tai, kada vienas ar kitas veikėjas gimė, o pagal tai, kokios paprastai stereotipinės savybės priskiriamos vienam ar kitam ženklui (aš laikausi nuomonės, kad jos labiau priklauso nuo metų laiko, o ne nuo žvaigždžių išsidėstymo - galų gale juk pavasario lygiadienio taškas dabar jau vandenyje, nebe avine...). Pagal tai man elfai panašūs į mistiškus ir paslaptingus vandenius arba į jiems artimas žuvis.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#11 Standartinė Indraja » 29 Lap 2004, 19:07

Zodiakais netikiu, tačiau šiuo metu norėčiau pareikšti, kad elfus tapatinti su mistika galima, tačiau tai nėra vienintelis įmanomas požiūris, be to, jis nėra mano :wink:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#12 Standartinė Toma » 29 Lap 2004, 19:23

O man elfai - tipiški vėžiai, pasinėrę į melancholiją, besiilgintys praeities, idealistai, jautrūs menams ir kiek "atitrūkę" nuo realybės... Bet kokiu atveju, juose matau daugiau vandens ženklams (vėžiams, žuvims, skorpionams) priskiriamų savybių nei bet kuriems kitiems.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Starlin » 29 Lap 2004, 19:37

Aš vėžys ;)

Taip, vėžiškos savybės elfams taip pat artimos, pritariu: namų, saugumo jausmas, nakties metas, šeimos vertybės ir t.t. - panašu, bet šiek tiek trūksta racionalumo. Koks čia ženklas tiktų? tikrai ne mergelė.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#14 Standartinė Laiqualasse » 29 Lap 2004, 20:57

Starlin rašėColonPagal tai man elfai panašūs į mistiškus ir paslaptingus vandenius arba į jiems artimas žuvis.

Eilinį kartą, tskant, įsitikinau, kad gal ne veltui mane elfu vadina...
Beje, shlykshtuk - ne tu vienintelė nepažįsti tipiškų vėžių :D Tipiško vėžio aprašymas kone idealiai atitinka mano charakterį :D
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846

#15 Standartinė shlykshtukas » 01 Gru 2004, 11:38

Ir kiek jau jie amžių egzistuoja? Kiek pamientam, 12 žvaigždynų sistemą sugalvojo sen. graikai. O Rytai turi savo sistemą, ir kiek man žinoma, tų 12 graikiškų nenaudoja. O su horoskopų atitikimu viskas l. paprasta. Visi jie sudėstyti bendromis frazėmis. Tinkančias sau žmogus prisimena, netinkančias pasąmoningai praignoruoja. Arba pritaiko pagal "Nu, galbūt, galbūūūūt..." principą. Beje, jei kas turit atliekamo laiko ir negailit jo niekams, galit pasitikrint savo zodiakinių stereotipų rinkinų čia: http://www.cryptoclast.org/Opinion/astr ... rology.htm

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Starlin » 02 Gru 2004, 11:29

Vakarietišką zodiaką sugalvojo babiloniečiai, graikai ir kiti tik modifikavo, prisitaikė ir pan. Žvaigždynams tam tikras įtakas ir savybes priskyrę buvo ir indai, kinai, kiek suprantu, daugiau rėmėsi ne mėnesių, o metų sistema. Bet tikėjimas žvaigždžių įtaka pakankamai universalus - paimkim kad ir tokias izoliuotas kultūras kaip majai ar inkai. Kaip jau aukščiau sakiau, aš labiau linkusi tas įtakas, charakterio bruožus ir kt. daugiau sieti su metų laiku, orais ir t.t. (žinoma, tai tik nedidelė dalelė charakterį formuojančių dalykų) Pavyzdžiui kodėl vėžiui priskirtas mėnulis? Birželis, naktys trumpos, užtat kokios gražios - pilnatis, vanduo, žolės... visa tai labai tinka. Arba liūtas ir karštis. Žuvys ir psichologizmas. Patys simboliai ir pavadinimai daug ką pasako. O žvaigždės... Vėlgi, kaip jau sakiau, juk pavasario lygiadienio taškas jau du tūkstantmečiai kaip ne avine - nejaugi tik žvaigždėms priskirsime minėtas įtakas? Na, čia jau poleminis klausimas.

Formeniel
Girdėjo apie Žiedą +
PranešimaiCOLON 38
UžsiregistravoCOLON 22 Geg 2004, 12:40
MiestasCOLON Eryn Lassgalen 6 fletas į kairę
CONTACTCOLON

#17 Standartinė Formeniel » 09 Gru 2004, 21:33

Mano giliu įsitikinimu, horoskopo ženklas išties atitinka asmenybę, kuri 'po juo gimė' :wink: . Žinoma, yra nemažai išimčių... Na, bent jau aš esu Liūtas, toks Liūtas, kad žmogus, nežinantis kada mano gimtadienis :wink: , tikrai nesakytų, jog esu Mergelė, Jautis ar pvz. Svarstyklės... Mano senelė irgi Liūtas, tai mes abi vienodai bjauraus charakterio :lol: ... Apie Liūtus sakoma: arogantiški, išdidūs, truputį tinginiai, jausmingi (baisiai lengva Liūtą supykdyti tiek, kad jis perkąstų tau gerklę :lol: ), kerštingi, bet ištikimi draugai, idealistai, energingi, užsispyrę... Mieli minkšti katinėliai... :lol: Bet tik kartais. Ir žinot, tikrai atitinka mano ir pažįstamų žmonių charakterį!! O pvz. sakoma, kad Dvyniai būna aktyvūs, komunikabilūs, bet kartais vaidmainiški... Ir geriausi Leo draugai... (mano geriausia drauge - Dvyne :lol: ) O Skorpionai - didžiausi priešai... :lol: Žinot, taip ir yra... O Mergelės... Turit pamatyt kaip atrodo tikras vaikinas Mergelė :lol: :lol: ...
O dėl Viduržemiečių... Tikrai elfai galėtų būti Svarstyklės, Vandeniai ir kai kurie jų - Mergelės... Nykštukai - Avinai, Ožiaragiai... Orkai - Skorpionai :lol: ... Hobitai - būtinai Dvyniai. Visa kita - žmonės :lol: . Žmonėms tinka viskas. Jie kiekvienas labai skirtingi. Įdomu, o Tolkienas, mąstydamas apie LotR herojų gimimo datas, atsižvelgė į horoskopus?.. :wink: Na, kad Frodas Mergelė, matosi aiškiai :lol: :twisted: ..... [to be continued... :twisted: ]
I see in your eyes the same fear, that would take the heart of me. A day may come, when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bounds of fellowship, but it is not this day. This day we fight!!!

Linkis
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 52
UžsiregistravoCOLON 07 Rgs 2004, 12:04

#18 Standartinė Linkis » 10 Gru 2004, 09:33

Formeniel rašėColonNykštukai - Avinai, Ožiaragiai...

Va kas! Nykštukai tikrai tikrų tikriausi Ožiaragiai :supz: (pati būdama Ožiagaris esu mažo ūgio )

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Elfhild » 10 Gru 2004, 15:22

Prieštarauju! Joks aš ne dvorfas! [-( :lol: O gal todėl, kad mano gimtadienis ant ožiaragio ir vandenio ribos.
Bet jau kad Tolkienas būtų atsižvelgęs į horoskopus, manau, mažiausiai tikėtina. Nežinau kodėl, bet man visai nesiriša horoskopai ir krikščionis profesorius :roll:

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#20 Standartinė Indraja » 10 Gru 2004, 15:25

Na, aš turbūt irgi ne dvorfas (Ožka ir Ožiaragis - tikrai šis tas...). Man atrodo, kad prie užsispyrėlių galima priskaičiuoti ir noldas :wink: Tik manasis užsispyrimas ne nuo horoskopo.
Paskutinį kartą redagavo 1 Indraja. Iš viso redaguota 10 kartus.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

BUTTON_POST_REPLY