Tikras tolkinistas?

Ash nazg: kiti pokalbiai "į temą".
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#121 Standartinė Alatar » 02 Vas 2005, 17:38

49 and happy with it :wink:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#122 Standartinė Aiquen » 02 Vas 2005, 17:47

58!???
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#123 Standartinė Toma » 02 Vas 2005, 17:58

Kodėl taip kukliai skelbi rezultatus, Aiquen? :wink:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#124 Standartinė Aiquen » 02 Vas 2005, 18:01

Susigėdau kažkaip... :oops: Sakau, gal suskaičiavau neteisingai... bet kalkuliatorius negai klysti, ar ne? 8-[
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#125 Standartinė Alatar » 02 Vas 2005, 18:37

Nukryptemele:
Aiquen,jau pradedu pritart Elfhild minciai del maziausio srifto...slepiasi taip,lyg butu nama degtuku padegusi :twisted: O tu zmogau visaip bandai iskaityt,gadini akis..galiausiai susinervijes bandai kopijuoti,taciau visa tai baigiasi pestynemis su durna pele ,kuri arba nieko nepazymi,arba viska :shock: siulyciau tokias emocijas visgi reiksti maziuku sriftu,bet nemikroskopiniu.. :roll:
beje,o kas cia tokio,kad 58? Paveikslėlis

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#126 Standartinė shlykshtukas » 02 Vas 2005, 19:32

39. Vos vos įtilpau į vasaršilčius fanus. :mrgreen:. Vienok klausimai pagrinde iš FOTR, o aš to daikto nebaisi fanė, taip kad vysks normalei. 8)
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#127 Standartinė Laiqualasse » 02 Vas 2005, 19:45

48 taškai... Hmm... Reikia pasistengti, oi reikia...
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#128 Standartinė Darla_Jr » 02 Vas 2005, 20:22

Iki fano kategorijos pritrūko 2 taškelių...Gal todėl, kad nesu pamišusi dėl LOTR.Tiesiog prijaučianti tolkinistams...

Vartotojo avataras
Nenya
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 23
UžsiregistravoCOLON 21 Geg 2004, 11:41
MiestasCOLON Ssssosssstinee

#129 Standartinė Nenya » 02 Vas 2005, 20:53

jei surinkau net 51 :shock:
galvojau surinksiu tik kokius 30 :oops:

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#130 Standartinė Alatar » 03 Vas 2005, 00:27

Apie straipsnį rašo:

Tolkien Express - '' vienas iš profesionaliausių analitinių straipsnių šiomis dienomis''

''Shire Daily''
- įdomus ir vertingas skaitalas nūdienos turistui,pasiklydusiam savo mintyse tarp bulvių bei tolkinizmo''

''Gondor telegraph'' - išdidus bei įtikinantis savo įtaiga analitinis kurinys,nagrinėjantis opius klausimus nuosaikiu, beveik dedukciniu metodu,pasitelkiant humora,bei suprantama-neišsenkamus Gondoro šaltinius''

''The Tolkienist''- ..išmintingas bei reikšmingas tarptautinio tolkinizmo vadės atsakymas antifantastiniams vakarų kapitalistams,įrodantis neišmatuojamą tolkinizmo meninę vertę bei visapusišką pranašumą prieš bet kokią kitą literatūra bei (anti)meninę pakraipą..

''Tolkien evening news''- įsidėmėtinas kylančios žvaigždės traktatas,kuris neabejotinai įeis į istoriją.. tiesiog būtina perskaityti''

''Mordorvskaja pravda''-sensacivnaja, unikalnaja proezvidenyje,katorei net analagov v mire..
Paskutinį kartą redagavo 1 Alatar. Iš viso redaguota 3 kartus.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#131 Standartinė Starlin » 03 Vas 2005, 01:54

Alatarai, labai labai ačiū, pralinksminai iki ašarų :)

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#132 Standartinė Maja » 03 Vas 2005, 10:46

Tai jau tikrai :lol: O straipsnis tikrai šaunus. Tik mano skoniui per daug išsamus ir ilgas :lol:
:)

Vartotojo avataras
Tomas :P
Lietė Žiedą ++
PranešimaiCOLON 303
UžsiregistravoCOLON 07 Bal 2004, 11:51
MiestasCOLON Skeletų krantas

#133 Standartinė Tomas :P » 03 Vas 2005, 14:51

29 taškai, matyt mane tuoj išmes iš šio forumo.
Nekenčiu rasizmo ir elfų

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#134 Standartinė Aiquen » 03 Vas 2005, 16:40

Jei jau iki šiol neišmetėm... Būk jau, ką su tavim padarysi. :p

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#135 Standartinė Laiqualasse » 03 Vas 2005, 20:47

Aha, prajuokino Alataras, bet užtat teisingai parašė, tik pamiršo pridurti, jog straipsnio autorei ir jos darbui 'The Mirkwood Times' sukūrė trijų puslapių liaupsinamąją odę ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#136 Standartinė Ellorion » 03 Vas 2005, 21:30

45 :) man užtenka :wink:
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#137 Standartinė Alatar » 03 Vas 2005, 21:48

Laiqua,tai buvo tik ištraukos iš tos spaudos,kurią man tą vakarą pristatė manvės pašto ereliukas :wink:
''Mirkwood times'' neskaitau-pernelyg daug medžių reklamos :twisted: bet dabar žinosim,jog būna ir gerų straipsnių.. 8)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#138 Standartinė Starlin » 22 Kov 2005, 18:05

null rašėColonMano galva, tolkinistas yra tik viena fantastu rusiu - kaip yra "pingvinai" ir "imperatoriskieji pingvinai"

smeli rašėColonjei skaitai Tolkiena - reikia fantaste ir taskas.

Kaip sakiau, klausimas prašyte prašosi diskusijos. Tai va, aš sutinku, kad daugeliu atveju tolkinistika - fantastikos atšaka. Taigi "pingvinai" ir "imperatoriškieji pingvinai", viskas gerai. Bet sakydama, kad aš ne fantastė, turiu omeny būtent kad aš neaprėpiu visos tos visumos. Įsivaizduokit, jeigu nueičiau į fantastų susitikimą, pasisakyčiau esanti fantastė, ir jie pradėtų su manim diskutuoti apie Strugackius, Sapkowskį, Herbertą, Zelaznį, Velsą ir taip toliau ir panašiai. Ką aš galėčiau pasakyti? Na, skaičiau šį bei tą. Lygiai kaip skaičiau Dikensą, Dostojevskį ar Eco. Bet tai nėra mano hobis, aš tam neskiriu galybės laiko ir pinigų (kaip skiriu Tolkinui). Fantastai, pastebėję, kad apie 'plačiąją' fantastiką žinau labai mažai, tikriausiai pasišaipytų man už nugaros - kokia iš jos fantastė. Aš taip pat nepavadinčiau tolkinistu žmogaus, kuris ateina ir sako man, kad skaitė Žiedų valdovą prieš penkerius metus, "atrodo, ten buvo apie kažkokį Žiedą... na taip, kažkoks tamsos valdovas... Na, žodžiu, labai patiko." Ir ką?.. Ir nieko. Taigi taip, aš esu fantastė ta prasme, kad priklausau fantastikos atšakai. Bet nesu didelė fantastikos apskritai gerbėja. Tiesiog nebelieka tam laiko. Lygiai kaip ir apie LARPą nieko nebūčiau žinojus, jei ne Tolkinas - LARPas man nėra koks pagrindinis užsiėmimas ar hobis. Tiesiog pasitaiko kartais sudalyvauti, ir tiek.

Vartotojo avataras
Warrior elf
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 481
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2004, 20:45
MiestasCOLON Havens...
CONTACTCOLON

#139 Standartinė Warrior elf » 22 Kov 2005, 18:56

Starlin rašėColon Taigi "pingvinai" ir "imperatoriškieji pingvinai", viskas gerai.

Nu, kad nėra viskas gerai, jei tu sakai, kad esi tolkinistė, bet ne fantastė, tai būtų tas pats kas null pasakyme- aš imperatoriškasis pingvinas, bet aš ne pingvinas, kažkaip nesigauna :?
Life is better lived together.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#140 Standartinė Alatar » 22 Kov 2005, 19:33

Warrior elf rašėColon
Starlin rašėColon Taigi "pingvinai" ir "imperatoriškieji pingvinai", viskas gerai.

Nu, kad nėra viskas gerai, jei tu sakai, kad esi tolkinistė, bet ne fantastė, tai būtų tas pats kas null pasakyme- aš imperatoriškasis pingvinas, bet aš ne pingvinas, kažkaip nesigauna :?

esmė ne tame, WE, kiek supainiojai.. :?
čia pats principas netinka...kai kas nesutinka,jog jei esi tolkinistas,tai būtinai esi fantastas,nes tai yra lyg pingvinai.. Pingvinai-tai tik null požiūrio laukas,nebūtina jo kaip aksiomos įsikibti :roll:
Mano galva, pernelyg paviršutiniška bei neatsargu būtų patį Tolkieną fantastams priskirti 8) Perskaitęs LOTR nebūtinai esi fantastas,nors kai kurie aplinkiniai taip gali pagalvoti. Juk jei vaikysteje mumi skaitė pasakas tėvai,dar nereiškia,jog mes iki mirties esame pasakastai :lol:

BUTTON_POST_REPLY