Kokiai padermei jūs priklausytumėte bei kodėl?

Ash nazg: kiti pokalbiai "į temą".
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#461 Standartinė le_golas » 14 Geg 2008, 16:36

Visi kas nori būt elfais, neskaitykit Silo. 8O Eolas man buvo paskutinis smūgis, despotas kažkoks! Savo vargšę Aredhelę šitaip hmm... Prievartaut vos ne! :D Apie Feanorą išvis nešneku... O ir kraujomaiša kokia pas juos. Kai tą medį patyrinėji, Aragornas ir Arvena, jei teisingai iššifravau, irgi giminės.. :evil: (taip, tolimos, bet ta "tolima" giminė tarp elfų nebeturi tokios stiprios reikšmės :) ). Jei iki knygos galo jie man apie save nepataisys nuomonės, ne tik persikvalifikuosiu į hobitą (teks turbūt kojas per pusę trumpint :( ), bet dar ir pasikeisiu nick'ą. :twisted:

O šeip niekada elfiuku nesijaučiau, lendat jūs čia su savo ilgaausiais prie manęs...
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Madara
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 64
UžsiregistravoCOLON 22 Bal 2008, 13:53
MiestasCOLON Sidabrinio Menulio Salis

#462 Standartinė Madara » 14 Geg 2008, 16:40

Juk elfai iš vienos giminės.savaime aišku kad yra kraujomaiša.
Forgot myself

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#463 Standartinė le_golas » 14 Geg 2008, 17:38

Madara rašėCOLONJuk elfai iš vienos giminės.savaime aišku kad yra kraujomaiša.
Tai nesuteikia teisės su pussesere tuoktis. :D Ir šeip nieko dar kai ten kokie Finwės palikuonys su Olwės ar dar to trečio (Elwe? Pamiršau...), bet jau kai savo medyje pradeda.. Whatever, gerai, tegu maišo tą savo kraują. Vis tik Eolo ir kitų šunsnukių man joks advokatas neišteisins. :twisted:

Noldai gera chebrytė, man patinka jie. Turi tikslą ir pirmyn, savų elfiukų galvas tik prasikapojo ir į middle-earth'ą. :p

Vartotojo avataras
Madara
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 64

#464 Standartinė Madara » 14 Geg 2008, 17:42

Silmariliono aš dar neskaičius tad ir nesiimsiu jiems advokataut,bet kai perskaitysiu :twisted: :lol:
Forgot myself

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#465 Standartinė Laiqualasse » 14 Geg 2008, 19:31

Oi legolai, Starlin tau tuoj paaiškins, kur ten kraujomaišos, o kur ne... Man tai irgi tokios jų vedybos kažkaip "ne taip" atrodo.

O kas dėl Eolo - jis toks vienintelis egzempliorius, ne veltui darkelfas :D
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Legolas86
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 128
UžsiregistravoCOLON 15 Rgp 2007, 20:39
MiestasCOLON LORIEN
CONTACTCOLON

#466 Standartinė Legolas86 » 14 Geg 2008, 19:38

Ale, kai panagrinėji tuos geneologinius medžius tai ojojoj....
Aš tai tą SILMARILLION'Ą skaičiau (aiškų daugybės žodžių vertimo niekur neradau bet tai ne esmė), na visai nebloga knygikė....
visko gyvenime būna.... :twisted: pamašo kraujuką ir....negimsta gi gibridai.... :D
VISA YRA TAI IR NE-TAI, TAI IR NE-TAI SYKIU, NEI TAI, NEI NE-TAI
Alassenya ná alat sinomë

Vartotojo avataras
Madara
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 64

#467 Standartinė Madara » 14 Geg 2008, 20:04

Kas vis vien ten tos jų kraujomaišos tai... brudai juk negimsta tikrai :D o dėl manęs tai tegu jie maišos.Meilei sienos nemaišo :)
Forgot myself

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#468 Standartinė le_golas » 14 Geg 2008, 20:28

Madara rašėCOLONKas vis vien ten tos jų kraujomaišos tai... brudai juk negimsta tikrai :D o dėl manęs tai tegu jie maišos.Meilei sienos nemaišo :)
Meilei ne, bet žmogui... Tolkino pasaulyje ne, bet mūsiškiame labai dažnai kraujomaišos padariniai būna įvairiausi išsigimimai, dažniausiai psichika sužalota... Daug nežinau, reikia eksperto paklaust.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#469 Standartinė Laiqualasse » 14 Geg 2008, 22:03

Taigi visai neseniai apie tai jau buvo kilusi kalba ir Starlin iš kultūrinės bei Indraja iš biologinės pusės viską paaiškino.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Madara
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 64

#470 Standartinė Madara » 15 Geg 2008, 20:00

taigi.ir tema visai ne apie tai...
Forgot myself

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#471 Standartinė shlykshtukas » 20 Geg 2008, 13:40

le_golas rašėCOLONVisi kas nori būt elfais, neskaitykit Silo.
Pataisymas: visi kas norit būt ružavais pūkuotais angeliukais kaip iš kičinių atvirukų, sysiojančiais kvepalais ir bezdančiais rožėmis, ir kažkodėl vadinti tai elfais, neskaitykit Silo. :twisted:
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Dangus
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 04 Bal 2008, 13:15
MiestasCOLON dangus
CONTACTCOLON

#472 Standartinė Dangus » 15 Lie 2008, 15:46

:D. gera tema. vercia pagalvoti. juk daznai skaitant knyga ieskai asmeniskumu istatai save i kazkieno kuna ieskai alternatyvu to zmogaus sprendimuose. taip knyga skaityti idomiau. skaitant ZV man patiko vienas Aragorno gyvenimo etapas. tai jo kaip bastuno gyvenimas. visai noreciau buti Aragorno - Torongil'o (kai tarnavo Teodeno tevui) vietoje. triju - keturiu zmoniu gyvenimu visai pakaktu. Ismaisyciau pasauleli...

Is tautu man labiausiai patiko Rohanieciai. Daug laisves ju plevesuojanciuose plaukuose. lygumos... greitis... tai man :).
Estel

Vartotojo avataras
Laurien
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 230
UžsiregistravoCOLON 18 Rgs 2005, 17:35
MiestasCOLON Valinoras

#473 Standartinė Laurien » 19 Lie 2008, 15:52

le_golas rašėCOLONTai nesuteikia teisės su pussesere tuoktis. :D
Tolkienas - anglas, kaip ne kaip, o Anglijoje dar iki šio amžiaus vidurio pusbrolio ir pusseserės santuoka buvo normalu.

O beje, Adomo ir Ievos vaikai, anot krikščioniškos (ir daugumos kitų) legendų, susiženijo tarpusavyje - tiesiog daugiau žmonių nebuvo. Tai kaip tu dabar jautiesi? :twisted:
Miegu žiemos miegu, nežadinti iki pavasario (apytiksliai iki kol braškės ims nokti)
Braškės jau raudonuoja, o aš miegosiu toliau - iki Kalėdų...
Kalėdos praėjo - nežadinti iki alyvinių obuolių!
O paskui - iki žibučių...
Žibučių prirankiojau, gal palaukti grybų...
Laukiu, kol vanduo sušils...

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#474 Standartinė le_golas » 19 Lie 2008, 17:38

Laurien rašėCOLONTolkienas - anglas, kaip ne kaip, o Anglijoje dar iki šio amžiaus vidurio pusbrolio ir pusseserės santuoka buvo normalu.

O beje, Adomo ir Ievos vaikai, anot krikščioniškos (ir daugumos kitų) legendų, susiženijo tarpusavyje - tiesiog daugiau žmonių nebuvo. Tai kaip tu dabar jautiesi? :twisted:
Kadangi Adomas su Ieva, mano supratimu, yra tokia pat fantastika kaip ir Tolkino pasaulis, tai jaučiuosi taip pat. :twisted:

Vartotojo avataras
Laurien
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 230
MiestasCOLON Valinoras

#475 Standartinė Laurien » 21 Lie 2008, 15:50

Pamenu kažkokią laidą, iš tų, kur "neįtikėtina, bet faktas" tai vienas mokslininkas, tyręs genus, nustatė, jog visai galimas dalykas, kad visi žmonės yra tos pačios žmonių poros palikuonys.

Man keista, kodėl pas Tolkieną nei elfai, nei žmonės nekilo iš vienos poros?
:-k
Miegu žiemos miegu, nežadinti iki pavasario (apytiksliai iki kol braškės ims nokti)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#476 Standartinė Laiqualasse » 21 Lie 2008, 16:34

Laurien rašėCOLONPamenu kažkokią laidą, iš tų, kur "neįtikėtina, bet faktas" tai vienas mokslininkas, tyręs genus, nustatė, jog visai galimas dalykas, kad visi žmonės yra tos pačios žmonių poros palikuonys.

Man keista, kodėl pas Tolkieną nei elfai, nei žmonės nekilo iš vienos poros?
:-k
Tą yra tekę girdėti, čia šiaip visa įdomybė ne pačiame fakte, kad visa žmonija turi vieną porą bendrų protėvių, bet tai, kad tie protėviai gyveno palyginus ne taip ir seniai - ar ne 30000 metų, jei neklystu.

Vartotojo avataras
Laurien
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 230
MiestasCOLON Valinoras

#477 Standartinė Laurien » 21 Lie 2008, 18:06

Laiqualasse rašėCOLONTą yra tekę girdėti, čia šiaip visa įdomybė ne pačiame fakte, kad visa žmonija turi vieną porą bendrų protėvių, bet tai, kad tie protėviai gyveno palyginus ne taip ir seniai - ar ne 30000 metų, jei neklystu.
Joo, o gal kas istorijos vadovėlį turi po ranka? Kada tie homo sapiens atsirado? Man kažko 75-60 000 metai sukasi galvoj. Man įdomus tas faktas, šiaip labai įdomias paskaitas turėjau, kad neandertaliečiai ir mūsų protėviai kurį laiką egzistavo kartu, ir viskas ėjo link to, kad mūsiškiams blogai baigsis - ir mažesni, ir silpnesni, ir plaukais mažiau apaugę - neprisitaikę visiškai, ir kai mes jau buvom prie išnykimo ribos, staiga kažkas įvyko, ir gamta atsisveikino su neandertaliečiais, o mūsiškiai ėmė plisti kaip amaras...

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#478 Standartinė Aredhel » 21 Lie 2008, 21:24

Aš iš panašių dezinformacijos šaltinių kaip ir jūs girdėjau, kad žmonija kilusi iš vieno vyro ir dviejų moterų...
O iš tikro, tai mes kilę iš galaktikos Far Far Away
;)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#479 Standartinė Indraja » 22 Lie 2008, 14:46

Na taip, galima suvesti tik pagal moterišką liniją paveldimą genetinę medžiagą į vieną visiems bendrą pramotę, o pagal vyrišką - į protėvį. Bet tai tiesiog individai, gyvenę tarp kitų, ir net ne tuo pat momentu. Kada atsirado H.sapiens, priklauso nuo to, ar galybę variantų laiko jo porūšiais, ar atskiromis rūšimis. O šiaip nieko keisto, jei bendra pramotė, tarkim, gyveno anksčiau, nei dabartinis porūšis - jis juk irgi iš kažkur kilo.

Neandertaliečius nukonkuravo dėl kažko - ar kad protingesni buvo, ar dar. Dvi į tą pat ekologinę nišą pretenduojančios rūšys ar porūšiai paprastai tuo ir baigia.

Kiek girdėjau, krikščionybė save su visu tuo suderina, sakydama, kad žmonėms Dvasia buvo įkvėpta tam tikru evoliucijos momentu.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Ieva
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 34
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2008, 16:20
MiestasCOLON London, UK

#480 Standartinė Ieva » 26 Lie 2008, 23:46

As, kaip sakant, jungsiuos prie daugumos ir save priskirsiu elfams. Ne todel, kad dauguma ju tobuli, bet todel, kad mano svajones i ju panasios, plius, amzinai esu apsesta atrodyti kaip jie, elgtis kaip jie, but tokia pati ismintinga ir t.t. Na ir kas, kad dazniausiai nieko neiseina :P Visvien, matyt, visa gyvenima svajosiu gyvent Lorieno miskuose...

BUTTON_POST_REPLY