Kokiai padermei jūs priklausytumėte bei kodėl?

Ash nazg: kiti pokalbiai "į temą".
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
elendil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 57
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2007, 02:50
MiestasCOLON klaipeda

#421 Standartinė elendil » 14 Rgp 2007, 22:30

Žmogau ''nein'' jokie tie elfai dievai :)
Hobitai vat faina tautelė maži rūkantys geriantys linksmi :)
Gyvena ir rūpesčių nemato....
Trys dalykai niekada negrįžta: paleista strėlė, ištartas žodis ir praėjusios dienos.

Vartotojo avataras
Celduin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 130
UžsiregistravoCOLON 31 Gru 2006, 17:25
MiestasCOLON Dorwinion
CONTACTCOLON

#422 Standartinė Celduin » 14 Rgp 2007, 22:34

Aš prisipažįstu, kad pavyzdžiu ėmiau save. Bet jei mano teorija ir nėra tokia teisinga, kodėl kas antras vaikinas (kartais galbūt ir mergina) - Legolas, Legolass, ar pan.?

Vartotojo avataras
elendil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 57
MiestasCOLON klaipeda

#423 Standartinė elendil » 14 Rgp 2007, 22:39

Tiesiog gal jie rinkosi pagal jo fizinius ir protinius sugebėjimus...Kad Legolasas buvo pranašesnis už kitus tais taikliais šūviais šuoliais ir t.t tai jiems atrodė ''tipo'' kiečiau ir t.t nu ne taip paaiškinau kaip norėjau bet gal suprasi :) ;)
Trys dalykai niekada negrįžta: paleista strėlė, ištartas žodis ir praėjusios dienos.

Vartotojo avataras
Sidabrinė Plunksna
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 04 Rgp 2006, 22:42
MiestasCOLON radiacine zona

#424 Standartinė Sidabrinė Plunksna » 14 Rgp 2007, 22:52

Celduin rašėCOLONIMHO, dauguma naujokų tik susipažinusių su tokia literatūra galvoja, jog fainiausia ir kiečiausia būti elfu...
Mumi biškis nesutikti ;)
Celduin rašėCOLON ... ar apvalieji nykštukai...
:-k

Vartotojo avataras
elendil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 57
MiestasCOLON klaipeda

#425 Standartinė elendil » 14 Rgp 2007, 22:58

Celduin teisybe pasakė... :)
taip ir yra su naujokėliais ;)

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#426 Standartinė Aiquen » 14 Rgp 2007, 23:25

... arba su seniais, kurie dėjo ant visko ir nusprendė, kad pasipūtę rasistai smailiom ausim yr pats tas išreikšti savo lyriškąjam "aš". :success:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Sidabrinė Plunksna
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123

#427 Standartinė Sidabrinė Plunksna » 14 Rgp 2007, 23:47

Nieks ir nesako, kad netetisybę. Nesutinku tik iš savo pozicijos :)

Vartotojo avataras
elendil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 57
MiestasCOLON klaipeda

#428 Standartinė elendil » 14 Rgp 2007, 23:47

NE.. jie tiesiog savo gyvenima nori nugyventi linksmai....o ne taip kaip elfai lyriškumas tik tyras vanduo- ne elis :) nu Hobitai gal truputi panašus Į ''HIPIUS'' :lol: :lol: jie nemato sau vargo,karo ir t.t gyvena sau. :)

Vartotojo avataras
Celduin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 130
UžsiregistravoCOLON 31 Gru 2006, 17:25
MiestasCOLON Dorwinion
CONTACTCOLON

#429 Standartinė Celduin » 15 Rgp 2007, 16:28

Hm.. Bet ar ne hipiai protestavo prieš karą, ir palaiko taiką?

Vartotojo avataras
elendil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 57
MiestasCOLON klaipeda

#430 Standartinė elendil » 15 Rgp 2007, 16:32

Tai taip ''peace'' tai panašiai ir hobitai jie nemato vargo karo ir t.t gyvena toliau...

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#431 Standartinė Nimrodel » 15 Rgp 2007, 17:07

le_golas rašėCOLON
Nimrodel rašėCOLONGal net Elfė.. :success: Aš čia nauja, jei ką
Šitas smailas turėjo reikšti, kad elfe būt geriausia? Tikėkimės - tai nebuvo rasistinė užuomina, o tik "gražus smailas".. :D

Nebuvo :) Tai tik mano nuomonė, kad pagal požymius elfė, o smailas, šiaip - dėl juoko.
helou

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#432 Standartinė Exon » 16 Rgp 2007, 21:51

Aiquen rašėCOLON... arba su seniais, kurie dėjo ant visko ir nusprendė, kad pasipūtę rasistai smailiom ausim yr pats tas išreikšti savo lyriškąjam "aš". :success:
Aha, o aš, kalbant apie išbandymus, turėjau omeny, jog daugelis elfus suvokia būtent šitaip, ir visaip bando atgrasinti naujokus (ir ne tik).

O APIE ELFUS skaitytina čia:
http://tolkien.balt.net/tinkle/elfai.html
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#433 Standartinė Maja » 17 Rgp 2007, 15:17

O kas sakė, kad hobitai tik rūko, geria, linksminasi ir šiaip "vargo nemato". Gyvena jie gal ir ramiai. Bet ir dirba nemažai - su tokiu apetitu ohoho kokius bulvių derlius reikia užauginti. Be to - į gyvenimą jie žiūri LABAI RIMTAI. Nuotykiai, nepažįstamieji, keisti dalykai ir pan. juos gerokai nervina. Nesvetimos jiems ir nesantaikos tarp gimaičių (šaukštukų vagystė, gal ir ne silmarilių netektis, bet vis tiek ne juokas :!: ), o kur dar teisinių reikalų tvarkymai (testamentai, ir pan.). Mano supratimu, hobitai didžiausi Viduržemės biurokratai.
Taip kad ne visą savo gyvenimą jie smuklėse leidžia.
:)

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#434 Standartinė Aiquen » 17 Rgp 2007, 15:21

Taigi ale Maja, ką tu čia suvardinai- ir yra geriausias linksmo ir nerūpestingo gyvenimo pavyzdys... :D Bulviakasiai valdo (ok, biurokratija tai ne, ale šitą blogybę atsveria visi kiti gėriai). ;)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Sidabrinė Plunksna
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123

#435 Standartinė Sidabrinė Plunksna » 22 Rgp 2007, 15:22

Aiquen rašėCOLONTaigi ale Maja, ką tu čia suvardinai- ir yra geriausias linksmo ir nerūpestingo gyvenimo pavyzdys... :D Bulviakasiai valdo (ok, biurokratija tai ne, ale šitą blogybę atsveria visi kiti gėriai). ;)
Kai paveizėji į visus argūmentus tai supranti, kad lietuviai - patys geriausi šiuolaikinių hobitų pavyzdys. :vic:

Vartotojo avataras
nėravidurio
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 40
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2006, 19:40

#436 Standartinė nėravidurio » 31 Rgp 2007, 20:18

Aragornas rašėCOLONImk elfus nes hobitai silpni. Nei kovoja jie gerai nei ką tik ūkį gerai prižiūri. :lol:
papasakok Semui.

būčiau aš man atrodo hobitas.Plaukai garbanojasi,kojos gauruotos,sėslus toks.labai imponuoja ir rohirimai,bet panašumo su jais niekiek.tad.

Vartotojo avataras
Sidabrinė Plunksna
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123

#437 Standartinė Sidabrinė Plunksna » 01 Rgs 2007, 12:46

Omg, aš gi rohirimus visai buvau pamiršus 8O Neabejotinai pati priklausau jiems, tik arklį duokit :D :puolam:

Vartotojo avataras
Kristė
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 67
UžsiregistravoCOLON 28 Rgp 2007, 20:58
MiestasCOLON Rivendell

.

#438 Standartinė Kristė » 01 Rgs 2007, 19:21

Perkelta
Ooo, kad aš bent kardą pakelčiau... :puolam: :lol: :) Nežinau dar pamastysiu... :roll:
<hr>
Jau nusprendžiau būsiu elfė Arvena. :labas: Nors ir kokios tos sasyskos tfu... ausys bebutu man patinka, kad ji švyti ir gali sau pasišviest kelią... :saule: Beje jei patinka Aragornas, o jis toks mielas ir... Bet man patinka ir Legolasas... :-k Ai tiek jau to būsiu elfė... 8-[

Pažeista 3D taisyklė - dvi žinutės iš eilės. Taip pat prašyčiau netvindyti.

Tvanas ištrintas.

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#439 Standartinė Nimrodel » 07 Rgs 2007, 18:32

Atleiskite, pasitaisysiu. :) Būti drakonu ir Elfu vienodai gerai. Bet kadangi čia drakonų niekas nepaminėjo, ir jų stygiu - Būkime Drakonais :ok:
helou

Oporonodžarijus
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 20
UžsiregistravoCOLON 03 Rgs 2007, 11:44

#440 Standartinė Oporonodžarijus » 08 Rgs 2007, 22:37

Nežinau, kas esmi. Užtat galiu beveik užtikrintai pareikšti, kuo manęs tikrai nepalaikytumei - elfu ir hobitu.

Iš tikrųjų sunku nuspręsti, kai apie tai nedažnai galvoji ir todėl nei pasirenki tinkamiausią klasifikaciją, kuri užtikrintai įrbrėžtų tavo vardą į mėgstamiausios rasės gretas, nei spėji deramai įsijausti į kažkurios iš anksto pasirinktos tautos atstovo vaidmenį iki šios ar panašios virtualios temos pastebėjimo. Dažniausiai siela bei mintimis susilieju su... hm... kitais personažais.

Tad esu skolingas gėdos raudonį ant skruostų.

BUTTON_POST_REPLY