Bendri pamąstymai

Bâr-i-Pheriannath: joks ne judėjimas, tiesiog hobitų namai.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#101 Standartinė Aiquen » 08 Bal 2005, 00:26

Tikrų tikriausiai taip. Kol kas, kiek pastebėjau, mes vieningesni už elfus ar žmones... :D Kitamet, ai, ką čia kitamet- dar šiemet parodysim visiems, kaip moka linksmintis tikri hobitai! :supz: :partyman:

Star, Žibutės straipsnis- jėga :lol: Merė prašė perduoti padėką ir pintinaitę šviežių spurgų. ;)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#102 Standartinė Starlin » 08 Bal 2005, 14:42

Ačiū už spurgas :mrgreen:

Darla, jeigu ką, tai skelbimą į laikraščio giją įdėk pati - aš nenoriu turėt ten monopolio, tegu rašo visi, tik su leidimais pagal taisykles 8)

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#103 Standartinė Aiquen » 14 Bal 2005, 13:16

Na ką, įsisiūbavom, ar ne? ;) Nežinau, kaip kitiems, bet man Hobitynė- vieną mieliausių ir jaukiausių forumo vietų...

Beje, pacifistinė taktika rimtai pasiteisino- net orkams sąžinė neleido mūsų pulti... :D :sm14:

Star, klausimukas: kiek kainuoja skelbimas laikraštyje? ;)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#104 Standartinė Starlin » 14 Bal 2005, 15:57

Tai parašyta skelbime laikraštyje :mrgreen: Dar - laiške Darlai / Vėdrynei(žr. Gėlininkystės centrą). O šiaip juk galima užsukti / parašyti į redakciją ir paklausti :mrgreen:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#105 Standartinė Aiquen » 14 Bal 2005, 16:06

Ups... o *me naiviai ieškojo tos infos prie taisyklių... He :)

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#106 Standartinė Aiquen » 21 Bal 2005, 12:36

Aliooooo? Miegam? Vėl? Na, kaip sau norit... Mano Elytė jau "perlipo" į kitą dieną. :roll:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#107 Standartinė Starlin » 22 Bal 2005, 14:58

Pardon, "paunksmėje" pataisiau savo žinutę, nes pamiršau nusiimti parašėlį.

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#108 Standartinė Darla_Jr » 14 Geg 2005, 09:51

Kodėl Hobitynėje niekas nevyksta? :shock:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#109 Standartinė Aiquen » 19 Geg 2005, 11:46

Todėl, kad dabar visi iki ausų užsikasę visokiais reikalais- kam egzai, kam dar kas nors... :?
Ok, pamėginsiu šiandien kažką pakrutinti- tuo labiau, kad jau ir pirmojo svečio iš užsienio sulaukėm- kaži kokis dvorfas atsibeldė...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#110 Standartinė Starlin » 20 Geg 2005, 17:20

KRONAI, būtų gerai, jeigu:
a) prieš rašydamas "Hobitynėje", pasakytum šitoje gijoje, kad tą ketini daryti, kas tu toks, kaip daugmaž atrodai ir pan. Taip visiems bus paprasčiau susigaudyti.
b) nors čia pasistengtum rašyti su lietuviškomis raidėmis (nebent neturi).

Ir dar: labai nesinorėtų, kad restoranas virstų taverna... Čia ne laisvo pobūdžio tekstinis RPG, o truputį griežtesnis.

Čia ne kokie baisūs priekaištai, tik pastebėjimai ateičiai. Ačiū.

Vartotojo avataras
KRONAS
Forumo barzdyla
PranešimaiCOLON 617
UžsiregistravoCOLON 20 Bal 2005, 11:47
MiestasCOLON Vežimas Pietiniam kely...
CONTACTCOLON

#111 Standartinė KRONAS » 21 Geg 2005, 16:40

//Kronas atsikelia nuo monitoriaus, nueina prie bibliotekos ir po pusvalandzio grizta tusciomis rankomis, bei baisiai niurnedamas//
- Nera pas mane to "Elementoriaus" su lietuviska abecele, nors galiu prisiekt, kad neseniai buvo.

//Tarpduryje pasirodo juodabarzdis dworfas. Barzda, beveik siekianti kelius, buvo tvarkingai supinta bei uzkista uz dirzo. Dworfas, siuose krastuose zinomas kaip KRONAS, buvo apsivilkes kelioniniais apdulkejusiais drabuziais, ir atrode truputi pavarges. Ant peties Kronas buvo uzsimetes nemaza kelionini krepsi, o po pazastim spaude nuostabu, iskalta runomis, padengta mitrilu, salma. I akis spigino uz dirzo uzkistas ir kruopsciai isgalastas kovinis kirvis. Be salmo ir kirvio pas dworfa daugiau nesimate jokiu prabangos pozymiu.//
- Kas cia aptarnaus mane? Man reikia maisto, alaus ir nakvynes.
//Kronas nusviede krepsi prie artimiausio laisvo staliuko ir pats klestelejo i kede. Issitraukes kirvi, jis eme ji apziurineti, laukdamas, kol ji aptarnaus.//

P.S. Ar tai restoranas, ar taverna priklauso nuo to, kaip hobitai jame tvarkosi.
Ir dar - man teko apsistoti Hobitynej tik is reikalo, nes nera Dworfynes. Bet nesivarginkit del manes vien jos kurt - man ir cia visai nieko.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
[size=75] Boyar Aleksandr of Kislev[/size]

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#112 Standartinė Starlin » 25 Geg 2005, 14:59

Norintys pradėti nuosavą verslą (VV) hobitai turi gauti oficialų leidimą (plačiau apie tai teiraukitės merijoje). Tas pats taikoma visoms oficialioms ir neoficialioms (VV) organizacijoms

Nematau, kad: 1) būtų užregistruotas hobitas, prižiūrintis bažnytėlę 2) bažnytėlė būtų kaip nors užregistruota ar čia, ar merijoje 3) IMHO, apskritai tai kertasi su Tolkino Šyru. Pataisykit, jeigu klystu. Aš šiandien labai pikta, todėl labai piktai elgiuosi.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#113 Standartinė Aiquen » 25 Geg 2005, 16:48

O Eru, net nemačiau, kada ji čia atsirado :shock:

Tam sykiui- nugriaunu. Jei atsiras norinčių atsatytį- laukiu AŽ su MOTYVACIJA :twisted: Apskritai- manau, hobitynė turėtų būti laisva zona kaip ir nuo karų bei politikos, taip ir nuo religijos. BET KOKIOS. :wink:

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#114 Standartinė smeli » 25 Geg 2005, 22:16

>Tam sykiui- nugriaunu.

tiesiog nera zodziu
ziaurios tos moteros
atleisk joms Eru, nes jos nezino ka daro
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#115 Standartinė Aiquen » 25 Geg 2005, 23:00

ziaurios tos moteros ?
Ooo, tu dar nežinai, kas yra žiauru :twisted:

Patarčiau įsidėmėti vieną dalyką- svetimame kieme sąvų tvorų niekas nestato. Bent jau nepasitaręs su gaspadoriais. Nepamenu, kad būčiau sulaukusi iš tavęs prašymo atidaryti kažkokiai gijai. Taip kad...

*meriškuoju aukšatkulniu dailiai išspiria nemandagų atklydėlį lauk*

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#116 Standartinė smeli » 25 Geg 2005, 23:13

baznycia yr ne tvora o Eru namai
Arda kas sutvere?

nu bet tiek to, pas moteras savo logika
PS. tau kulniukai nuo mano sarvu neapluzinejo?
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#117 Standartinė Aiquen » 25 Geg 2005, 23:38

Neapsimetinėk durneliu, orkpalaikį apsusęs :twisted: Jukš iš čia, ir nesirodyk, kol nesuvirškinsi vieno fakto- čia HOBITŲ teritorija, ir tik jie sprendžia, reikia jiems Eru šventyklos ar nereikia. Tu turi teisę tik pasiūlyti.

P.S. tavo virtualūs šarvai nazgūliškiems kulniukams nedaro jokio įspūdžio. Man taip pat.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#118 Standartinė Folkas » 27 Bir 2005, 00:27

O galima šiek tiek sužaist už kitą veikėją? Tarkim kaip padariau SG restorane. "sulaukęs DJ SG užsisako pintą elio". Ta prasme taip labai labai nedaug sužaist už kitą. Ar turėjau laukt, kol pats SG ateis ir man pasiūlys meniu?
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#119 Standartinė Aiquen » 27 Bir 2005, 12:57

Pats SG pasirodys tikrai labai negreit, taigi, nebus nieko blogo, jei laikinai padarysim jį NPC.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#120 Standartinė Starlin » 02 Lie 2005, 22:46

](*,) Vėl parašą užmiršau nuimt.

A, atostogaujam, bet vis tiek tęsiu savo mažą intrigėlę - taip sakant, sekite informaciją spaudoje 8)

BUTTON_POST_REPLY